Ten kluk je schopný dávat góly ze všeho, chválí Kvapila kolegové

Hokejová Kometa se znovu přesvědčila, jak je dobré míti Kvapila. Ve skvělé formě hrající útočník v pátek vstřelil další dva góly a Brňané i díky němu v dramatickém thrilleru zdolali Třinec 4:3 po nájezdech.

Empire_

je jen otázkou času

kdy půjde do kvalitnější ligy. Hodně se mluví o tom že je na spadnutí jeho přestup do KHL

0/0
5.12.2010 16:00

sanny54

.

Ač Slávista, musim říct, že Marek patří k mejm nejoblíbenějším hráčům.... Škoda, že nepřišel k nám, jak tse v létě šuškalo....... Přeju hodně dalších úspěchů... ;-)

0/0
5.12.2010 3:21

JiriNovak

Fašouni

Vomelety a Zábrdovi holohlavci,co mlátí slušný lidi!!

Mistr české extraligy 2010/2011

Kometa Brno jasný mistr české extraligy 2010/2011 !!!

0/0
4.12.2010 19:41

Joseph Hallenbeck

Re: Mistr české extraligy 2010/2011

No jestli pořád budou hrát zbylé dvě třetiny v zápasech tak jak hrajou od zápasu s Plzní tak vypadneme hned z kraje Play Off....

0/0
4.12.2010 21:01

PKB2008

R^ Naprostý souhlas, druhá třetina s Plzní a proti Slávii absolutně tragický výkon, zralý na ručník. Jen výkony Trvaje a Hoviho zachránily Kometu od prohry. K zápasu s Třincem? Vyloženě haluz, že měl Hovi dobře postavenou branku a Kometa pořádnou porci štěstí.. S takovou budeme rádi, když přejdeme přes první kolo play-off. Ovšem, pokud budeme hrát celý zápas jako první třetiny proti Plzni a Slávii, tak půjdeme hodně daleko. Takže nechme závěry až na to play-off ;-D

0/0
4.12.2010 22:44

Tak tak, pokud budou v play off hrat tak jako prvni tretinu proti Plzni a Slavii, tak se dostaneme daleko. Uvidime. Jinak s tou Bolkou to byla jedna velika tragedie.....

Martin HSJ

A není to zbytečné když je schopný dávat góly ze všeho ?

0/0
4.12.2010 19:01

seabow

Ne, je to tymovy hrac. A ty bud rad, aspon to muze vyhrat Stracena nebo Vlasak... :-P

0/0
4.12.2010 19:08

_buran_

Kvapil hrál loňský playoff

asi ještě líp, než hraje teď za Kometu, lítal tam po ledě jak utrženej ze řetězu, pro mne nejlepší hráč loňského playoff vůbec. R^

Su rád, že je v Brně, a měli bychom toho letos využít, protože čekám, že v létě pomaže do Ruska.

Sam ses Lojza... :-P

"Pak jste ve Slavii narazil na Vladimíra Růžičku. Dal vám hodně?"

"Pomohl mi hlavně ze začátku, když mě vzal do Slavie a za pár let mi dal šanci i v áčku.... Šlo hlavně o to, že jsem dostal šanci hrát českou extraligu, kde jsem se vyvíjel o hodně víc než na Slovensku, kde jsem skoro nehrál."

seabow

Vytrzeny z kontextu je maximalne ten prvni vykrik, na ktery jsem reagoval, chlapecku.

Co kdyby ses ridil vlastni radou a precetl si ten rozhovor cely, at tu nejsi za toho hlupaka... ;-D

0/0
4.12.2010 15:50

Taisun

Hlupáku tak ti říkám po 100 dej tu odkaz.

O level jinde

Kvapil je o level nekde jinde vuci extralize a jejim hracum,udrzet ho bude dost tezky pristi sezonu...radost se divat  , to co si dela s obranci soupere... neskutecny...R^R^R^R^R^R^

nekdo

tebe asi stve, ze ve vitkach umi delat hokej co? jinak mel bys zacit trochu skromneji.. neco jako "kometavitezplayout" - mistrem jeste dlouho nebude