Asistent Weissmann: Pavelec si nulu vychytal sám

Ondřej Pavelec se po výhře 4:0 nad Rakouskem dočkal chvály i první nuly na turnaji. Po začátku mistrovství světa, kdy se na české brankáře valila kritika, je to příjemné změna. Na Pavelce sice nešlo mnoho střel, hlavně v první třetině však musel čelit několika nebezpečným šancím soupeře. Poradil si s nim však bravurně, což ocenil i zbytek mužstva.

P41e72t49r 75J81a21r94o63š 8527655409

Já teda nechápu, jak může mít Pavelec v tom známkování momentálně 1,19.. Co by jako ti, kteří mu dali dvojku nebo snad horší známku, chtěli? Nezatancoval jim kozáčka? 8-o

+5/0
8.5.2015 19:39

R23a80d74i37m 70S47l24á59d95e22k 3761382183109

Obrana golmanovi zase moc nepomohla.Silnější soupeř by z toho vytěžil jen v první třetině 3 goly :-/