Benátky nadělily osm gólů, Ústí se o výhru strachovalo až do konce

Takhle se bojuje o play-off! Hokejisté Benátek nad Jizerou totiž v tomto týdnu vstřelili ve dvou zápasech první ligy hned sedmnáct gólů. Nejprve ve středu rozebrali Havířov v poměru 9:1 a v rámci sobotního 43. kola zvítězili na ledě posledního Mostu 8:1. Po úvodní třetině byl sice stav utkání 1:1, pak už ale zápasu jednoznačně kralovali Středočeši. Po dvou gólech vstřelili Bárta a Krejčík. Jen těsně naopak vyhrálo Ústí nad Labem, které sice před závěrečnou třetinou vedlo nad Jihlavou už 4:1, nakonec ale klub z Vysočiny porazilo rozdílem jediné branky.

J39a60r55m47i72l87a 29H33o24l16i98n12k66o58v16á 4975181604349