New Jersey potřetí v řadě neudrželo vedení, Voráček pečetil výhru

V boji o postup do play-off NHL je to může hodně mrzet. Hokejisté New Jersey s českými útočnými hvězdami - Jaromírem Jágrem a Patrikem Eliášem - v sestavě již potřetí v řadě v závěru řádné hrací doby inkasovali při hře soupeře bez brankáře a přišli tak o vedení. Naposledy se tomu stalo v domácím souboji s Coloradem, které góly z 59. a 61. minuty zvítězilo 2:1. Z Čechů se v pondělí prosadil jen Jakub Voráček, jenž gólem z 58. minuty pojistil výhru Philadelphie.

M16a62r10t51i20n 58H41l82a73v88a73c 1852923619558

NJ dali jen v prvni tretine dve tycky..

0/0
4.2.2014 11:47

D18a86n47i61e44l 33C13v20e16j60n 9200801690975

Když jste starý učitel, projeví se to tak, že neudržíte moč, když jste starý hokejista, projeví se to tak, že neudržíte vedení.

0/0
4.2.2014 10:12

P57a86v13e52l 93P89o98s76p70í84š51i55l 3791934813105

Stokorunacku a Misko Ftipkara zasielame na adresu...

+2/0
4.2.2014 10:24

H32e10l13e73n40a 51L92e69i22t47l54o88v46á 8763400581175

Nevadí vám, že ani u jednoho gólu v síti NJ ten strarý hokejista nebyl na ledě? Mrkněte na tohle, vtipníku;-)

J69i67r68k61a 34S16t92r42e39b56e45l 8199393932

NJ jsou fakt matláci, to snad není možný, dneska jsem koukal na sestřih a když běžel záběr, kdy bylo minutu a půl do konce a Laviny byly nastěhovaný v obranný třetině Devils, prostě jsem věděl, že vyrovnají, jak už bývá poslední dobu u NJ pravidlem. Vyhrávat zápasy na jeden vstřelenej gol prostě nejde donekonečna, mají sice dobrou obranu, ale kvalitních útočníku je tam hrozně málo a tím pádem je ofenziva vážně žalostná. Jaroš měl dneska pech, kdy po jeho střele zůstal puk na brankový čáře, ale zase měl po jeho střele následovat pořádnej tlak do brány.

J43i50ř13í 16H72n88ě54d14ý 1366396255503

Jarda tam mel nekolik velmi kvalitnich stridani. Kdyz to porovnam s jeho debutem dva roky dozadu za PHI, tak musim uznat, ze se ten kluk dost otrkal. Jen tak dal! R^

F47r85a56n62t69i97s12e68k 36P87o80u14p93e 7461347284354

Nevim, kdo jste na to koukal... ja jo.. a musim rict, ze NJ byli po vetsinu zapasu lepsi, ale meli hroznou smulu.. 3 (vnitrni) tycky a Jagrova sance, kdy golman vubec nevedel, kde je puk, kterej jel presne po brankovy care, a hned kdyz se zastavil, tak to rozhodci pisknul, aniz by nechal vetsi prostor pro dorazky.. fakt meli smulu... ten konec bohuzel nezvladli, to je pravda (sekera od Greena s velkym naprahem, to byla taky lahudka.. :-P :-D).. ale pokud vydrzi hrat takhle, tak to musi zlomit a do play-off se tesne dostanou.. no a pak to bude samozrejme jizda! :-) ;-) R^ [>-] V

+4/0
4.2.2014 9:13

A45n71d92r44e81j 64K20r83á59l 7215866905395

Byla jednou jedna holčička a byla tak milá, že ji musel mít každý rád, kdo se na ni jen podíval, ale maminka s babičkou ji milovaly ze všech nejvíce. Její babička se v ní jen viděla a byla by jí snesla modré z nebe. Jednou jí ušila takový čepeček, kterému se říká karkulka z červeného sametu a tenhle čepeček holčičce moc pěkně slušel a ona si ho tak oblíbila, že už nic jiného nechtěla nosit. Proto jí od té doby říkali Červená karkulka.

+1/−3
4.2.2014 9:36

J91a65r50o82m62í79r 68P54e94t86l47a29c91h 2204102345703

To je těžký, když za zápas dají gol, maximálně dva. Potom jim to každý srovná. Dávají ještě míň golů, než repre za Hada.

0/0
4.2.2014 8:15

P64e27t61r 94M26ü74l91l21e79r 9158862285

Devils jsou hrozný tragédi, ty na play-off asi těžko dosáhnou.....a to pořád Eliáš machruje jak je nepostradatelný....

M30i60c18h49a84l 55Š24r89á54m19e58k 1873553695399

Jersey je jednoznačně nejlabilnější tým NHL. Ještě by se daly přejít jejich tradiční prohry v nájezdech, které by se daly okecat tím, že je to prostě dovednostní soutěž o štěstí. Ale to, že prohrávají i prodloužení a ztrácí naprosto zbytečně body při power play soupeře, už se nijak okecat nedá. Myslím, že přesně tyhle body jim na konci budou chybět...

+4/0
4.2.2014 7:49

J57a70n 82J74a80r35o85s 1719467390288

Tentokrat je trochu omlouva, ze hrali prodlouzeni oslabeni, bylo skoro jiste, ze to neustoji. Ale jinak naprosty souhlas, drzeli cely zapas a minutu pred koncem si nechaji dat pitomy vyrovnavaci gol a hned vzapeti oslabeni.. jsou strasne labilni. Jsem fakt zvedavy, jestli vubec udelaji PO. A kdyz neudelaji, jestli tam JJ zustane.