Poprvé v novém roce doma za tři body. Kometa zdolala Hradec

Kletba je prolomena. Hokejisté Komety poprvé v roce 2014 brali všechny tři body za vítězství na svém ledě. Ve čtvrtek se jim podařilo porazit 2:1 Hradec Králové. Mají už tak jistotu, že si zahrají minimálně v předkole play-off. Jeden důležitý moment se přitom odehrál už při rozbruslení. Brněnská brankářská jednička Marek Čiliak dostal tvrdou ránu pukem do žeber a musel přepustit místo v brance Jiřímu Trvajovi. "Ten byl naštěstí připravený a utkání zvládl," zahlásil trenér Komety Vladimír Kýhos.

J95a29n 57K94l41á65s19e90k 6418604578499

Tři body byly dost šťastně vydřené. První 2 třetiny jsme jen vozili puk, šance měl spíš HK, takže štěstí, že to bylo jen o gól. Až poslední třetina byla z naší strany efektivní.

+2/0
7.2.2014 14:00

K25a73r81e93l 96F76a97j25t 5178202591923

No já zach těch šancí hradce tolik neviděl ... dvě třetiny ubohost na obou stranách a za třetí si kometa ty dva góly zasloužila ...

0/−1
7.2.2014 15:16

J88a92n 13K21l75á42s58e38k 6778654428299

Na konci 1. třetiny měli gólovku, po zmatku v naší obraně byli v podstatě dva sami před Trvkou, na začátku 2. jsme taky pořádali den otevřených dveří. Ale oni naštěstí jsou na tom podobně jak my a taky moc gólů nedávají.