Rozhodovaly desetiny. Vítkovice se gólem „last second“ vrací do šestky

Dvě třetiny byli hokejisté Vítkovic horší než hosté z pražské Slavie, přesto byli po zápase spokojenější. V dohrávce 44. kola extraligy se štěstím vyhráli 3:2 v prodloužení. Vítězný gól přitom vstřelil Petr Strapáč tři desetiny vteřiny před koncem prodloužení!

P80a43v41e61l 75H39o80r89s98k19ý 1865816119387

Boží mlýny, pane Weismanne :-P před lety dala Slavia podobně pochybný gól: Orct dostal ránu do masky, ta se mu poškodila ale rozhodčí nepískal, během chvilky měl Ory puk v bráně. Pak si musel nechat opravit helmu na střídačce.  Růžička to po zápase komentoval ve stylu: rozhodčí hru nepřerušili, férovej gól.

Že tehdy nikdo ze Slavie neříkal: rozhodčí měl zapískat?

P19a29v92e82l 49H25o78r27s73k62ý 1155826619547

a) jaký je rozdíl, jestli se to stalo před týdnem či před x lety? Podstatné je, že když sudí pochybyl ve prospěch Slavie, bylo to v pořádku. Ale jak je ten samý klub v roli poškozeného, je to křivda.

b) třeba ve stylu: 1.(2.,3.... už nevím, jaký gól to byl) padl za nestandardních podmínek, bohužel... Zkrátka, trochu pokory, uznání a fair play. Tím spíš, že Kladno bylo marný asi jako letos a Slavia by ho dala i s hokejkama bez lopat, rozhodně neměla zapotřebí popotlačit touto cestou.