Hokejisté Lva vstoupili do čtvrtfinále KHL skvěle, Doněck porazili 5:2

Úvodní čtvrtfinále Kontinentální hokejové ligy patřilo hráčům pražského Lva, kteří doma v pohodě přehráli ukrajinský Donbass Doněck 5:2. Svěřenci kouče Kariho Jalonena vedli 4:0 již před polovinou zápasu poté, co vstřelili tři branky během čtyř minut a 23 vteřin.

L58u32k85á28š 49G30a83v69r59a47n 9149828749927

V roce 2003 nebo 2004 to bylo v extralize naopak. Spartě neuznali gól v jednom semifinále proti Slavii. Puk se odrazil od kamery v bráně a gól měl platit. Jenže videorozhodčí doporučil gól neuznat. Dokonce mám pocit, že to bylo v  prodloužení zápasu. Nakonec duel vyhrála Slavie.

0/0
21.3.2014 0:44

P89e50t66r 21W54o91l80f 5630601756679

Skvělý výkon i atmosféra na stadionu :-)

+6/0
20.3.2014 22:26

J22i85ř45í 12B19r71á61z96d74a 4834742281103

Výkon super, ale ti rozhodčí, to je v KHL větší tragédie než u nás:-)

+7/0
20.3.2014 21:55

L85u77k11á64š 31S26m50ě50t46á67k 3596467614796

Bohužel je vidět, že konflikt mezi Ruskem a Ukrajinou zasahuje i do sportu.

Příkladem toho je ten gól Azeveda, ačkoliv sem fanoušek Lva a vítězství si za předvedený výkon určitě zasloužil, tak ten gól neměl být jednoznačně uznán, protože i zpomalené záběry ukázaly, že puk nebyl celým objemem za brankou. No Rusové se zase vyznamenali. Rv

M82i13c66h70a71e62l 10D86o64u20c92h17a 2708612181800

Nesmělý dotaz - proč by měl být puk celým objemem za brankou?8-o To by pak gól 100% nebyl!! Kdyby ale byl za brankovou čárou neboli lajnou a tudíž v brance, to už by byla jiná ;-) Jinak - jsem rovněž přesvědčen, že ten gól platit neměl, a pak ale taky, že to se zmíněným konfliktem zcela jistě vůbec, ale opravdu vůbec nesouvisí :-)