Diskuze

Sparťan Buchtele zazdil šanci. Teď říká: Nesmíme se v tom babrat

Často se ve sportu mluví o tenké hranici mezi úspěchem a krachem. V neděli v brněnské Kajot Aréně se tato "tenkost" dala dokonce změřit na centimetry. Sparťanu Janu Buchtelemu chybělo patnáct dvacet čísel k tomu, aby v prodloužení s "lehkostí" dopravil puk do prázdné branky.
BL

8-oTedy to je obdivuhodné, Mr. Winkelmann, že se ještě dokážeš angažovat v semifinále play-off, tak krátce před zápasem o bytí a nebytí, v uterý s Jabloncem..

Klobouček dolů..

Smysl příspěvků nemá ani cenu komentovat, je to permanentní beznaděj..

3 0
možnosti
PV

P81e19t59r 52V69o26j12t13a

7. 4. 2014 13:56

Očekávám po dnešku stav obou semifinálových sérií 2:2.

1 2
možnosti
JT

Já očekávám, že Kometa dneska Spartu v klidu přejede, 1:0 ve třetím prodloužení;-D

1 0
možnosti
MT

Buchtelemu ten puk nevzal ani gólman ani obránce, on jej prostě netrefil, resp. promáchl hokejkou nad pukem ... díky Bohu .-)

2 0
možnosti
TB

To je zas novinařina toto:

Hned po zápase si vzal Martin Pešout, asistent trenéra brněnské Komety, a četl esemesky.

Pravopisné chyby chápu, ale tohle! A to si to novinář zkopíroval z jiného článku, kde je to relativně dobře.

0 0
možnosti
EW

Buchtele.. ;-D on i celá Spar-ta je v semifinále pouze do počtu - to je REALITA !!

1 8
možnosti
KF

K77a66r75e10l 95F39a27j32t

7. 4. 2014 11:17

meleš kraviny ... (a to jsem komeťák ;-))