Lev byl blízko postupu do finále KHL, Jaroslavl rozhodla v prodloužení

Pár minut chybělo hokejistům Lva Praha k postupu do finále KHL. Český klub však vedení v závěru neudržel a Lokomotiv Jaroslavl zvítězil 3:2, rozhodující branku vstřelil domácí Sergej Plotnikov 19 sekund před koncem prvního prodloužení. Lvi mohou sérii ukončit ve čtvrtek v pražské O2 areně.

K64a71r27e64l 15N46o94v59á20č50e87k 5871915749656

Jo, jo, začali včera hodně vlažně, jako že už je to hotový, pak ale zabrali. Bojím se, aby to ještě nedopadlo špatně. Zdá se mi totiž, že Jaroslav přišlo na to, jak se dostávat přes jejich promakanou obranu. Všechny zápasy byly hodně vyrovnané a tak by to mohlo znamenat převážení na druhou stranu. Snad kdyžtak pomůže aspoň štěstí.

0/0
9.4.2014 9:17

D33a96v84i49d 48D68u53f44e23k 5830988799649

Milá lupo, Lev nemá mečboly dva, ale samozřejmě tři...

J32i68ř21í 35D89u92f75e88k 1870106203370

na poslednim zápase v praze sem ho párkrát na ledě viděl, nikde o tom nepíšou, jestli ho posadil a nebo jestli je zraněnej, fakt je že mu to moc nešlo...

0/0
9.4.2014 8:33

D14a80v16i66d 40D11. 5322232630970

Ty jo, to je zase nadpis článku ! Vždyť stále je blízko postupu, mají na to ještě 3 pokusy .. Tak co třeba nadpis ve smyslu, na první pokus to vyšlo , Jaroslavl šťastně snížila na 1-3 v sérii ??

M52a34r82t70i34n 61N54e95p80l 4344942266378

Viděl jsem z celé serie jenom druhou polovinu dnešního prodloužení, ale Rusové byli o třídu lepší než Lev, který se na nic nezmohl a byla to jen otázka času, takže dnes zřejmě zasloužené vítězství Rusů.

T38o17m60á14š 77N34o34v15o94t45n98ý 6925617429659

I když na Západě už mohl být klid. Lvům k souboji o Gagarinův pohár chybělo necelých šest minut.

Podstatné to sice není, ale nepřesnosti by psát nemuseli.

0/0
8.4.2014 21:08

J55a20n 40J50a81r23o62s 1879227750258

Posledni krok je vzdy nejtezsi. Tak kez to vyjde.

+7/0
8.4.2014 21:07

V36i41k78t58o96r 36S29k88á40l80a 3839642572314

Stejně Lvu věřím a doufám, že bude ve finále KHL. Kluci stejně to dáte a v Praze rozhodnete!!!

+11/0
8.4.2014 20:57

H27y16n77e91k 91S47v93o64b30o90d72a 4329591489861

Já sem skoro aji rád, že se série vrací do Prahy, je lepší vyhrát tady :)

+13/0
8.4.2014 20:54

L74u28k48á37š 61S96m91ě35t46á48k 3726727714116

Nic se neděje, pořád jsou u hodně blíž k finále než Jaroslavl, která si myslím, že bude vyšťavená, protože má mladá nezkušené hráče a ještě k tomu hrálo víc zápasů něž Lev. Takže ve Čtvrtek všichni do O2 Areny, ať ty naše hochy povzbudíme!!

+16/0
8.4.2014 20:19

I83v70o 55Č81á28n 5648163

"Český klub sice nenaplnil cíl o snadné jízdě ke konferenční výhře a postupu do finále na první pokus, ale stále má dva pokusy." Redakto je docela mimo: Lev má ještě 3 pokusy, když se hraje na 4 vítězné zápasy a vede 3:1 na utkání.

+9/0
8.4.2014 20:29

P84e94t29r 38W31o70l20f 5870841746769

Hlavně, aby byl využit čtvrteční pokus :-)

I34v53o 51Č10á62n 5988173

Čím dříve, tím lépe, na 3:3 to snad nestáhnou, ale 7. zápas by zase hráli doma / v Praze.