Lev byl blízko postupu do finále KHL, Jaroslavl rozhodla v prodloužení

Pár minut chybělo hokejistům Lva Praha k postupu do finále KHL. Český klub však vedení v závěru neudržel a Lokomotiv Jaroslavl zvítězil 3:2, rozhodující branku vstřelil domácí Sergej Plotnikov 19 sekund před koncem prvního prodloužení. Lvi mohou sérii ukončit ve čtvrtek v pražské O2 areně.

K41a55r36e29l 20N76o66v10á23č62e12k 5881315529446

Jo, jo, začali včera hodně vlažně, jako že už je to hotový, pak ale zabrali. Bojím se, aby to ještě nedopadlo špatně. Zdá se mi totiž, že Jaroslav přišlo na to, jak se dostávat přes jejich promakanou obranu. Všechny zápasy byly hodně vyrovnané a tak by to mohlo znamenat převážení na druhou stranu. Snad kdyžtak pomůže aspoň štěstí.

0/0
9.4.2014 9:17

D81a83v32i44d 35D59u59f45e12k 5300228489289

Milá lupo, Lev nemá mečboly dva, ale samozřejmě tři...

J34i52ř97í 72D88u73f91e17k 1610826293170

na poslednim zápase v praze sem ho párkrát na ledě viděl, nikde o tom nepíšou, jestli ho posadil a nebo jestli je zraněnej, fakt je že mu to moc nešlo...

0/0
9.4.2014 8:33

D18a71v55i67d 79D11. 5742672270240

Ty jo, to je zase nadpis článku ! Vždyť stále je blízko postupu, mají na to ještě 3 pokusy .. Tak co třeba nadpis ve smyslu, na první pokus to vyšlo , Jaroslavl šťastně snížila na 1-3 v sérii ??

M93a59r30t34i46n 62N21e11p16l 4164462566858

Viděl jsem z celé serie jenom druhou polovinu dnešního prodloužení, ale Rusové byli o třídu lepší než Lev, který se na nic nezmohl a byla to jen otázka času, takže dnes zřejmě zasloužené vítězství Rusů.

T61o38m71á14š 20N44o21v36o20t78n93ý 6755727509779

I když na Západě už mohl být klid. Lvům k souboji o Gagarinův pohár chybělo necelých šest minut.

Podstatné to sice není, ale nepřesnosti by psát nemuseli.

0/0
8.4.2014 21:08

J78a53n 74J92a15r36o37s 1469977340768

Posledni krok je vzdy nejtezsi. Tak kez to vyjde.

+7/0
8.4.2014 21:07

V19i28k35t57o83r 13S39k69á80l88a 3819902902704

Stejně Lvu věřím a doufám, že bude ve finále KHL. Kluci stejně to dáte a v Praze rozhodnete!!!

+11/0
8.4.2014 20:57

H35y49n14e38k 53S12v45o79b19o42d43a 4549811979321

Já sem skoro aji rád, že se série vrací do Prahy, je lepší vyhrát tady :)

+13/0
8.4.2014 20:54

L83u28k52á77š 62S60m17ě96t49á97k 3156927814596

Nic se neděje, pořád jsou u hodně blíž k finále než Jaroslavl, která si myslím, že bude vyšťavená, protože má mladá nezkušené hráče a ještě k tomu hrálo víc zápasů něž Lev. Takže ve Čtvrtek všichni do O2 Areny, ať ty naše hochy povzbudíme!!

+16/0
8.4.2014 20:19

I17v52o 14Č69á64n 5608333

"Český klub sice nenaplnil cíl o snadné jízdě ke konferenční výhře a postupu do finále na první pokus, ale stále má dva pokusy." Redakto je docela mimo: Lev má ještě 3 pokusy, když se hraje na 4 vítězné zápasy a vede 3:1 na utkání.

+9/0
8.4.2014 20:29

P91e65t88r 91W43o63l45f 5360341106839

Hlavně, aby byl využit čtvrteční pokus :-)

I74v60o 55Č44á20n 5338113

Čím dříve, tím lépe, na 3:3 to snad nestáhnou, ale 7. zápas by zase hráli doma / v Praze.