Lev byl blízko postupu do finále KHL, Jaroslavl rozhodla v prodloužení

Pár minut chybělo hokejistům Lva Praha k postupu do finále KHL. Český klub však vedení v závěru neudržel a Lokomotiv Jaroslavl zvítězil 3:2, rozhodující branku vstřelil domácí Sergej Plotnikov 19 sekund před koncem prvního prodloužení. Lvi mohou sérii ukončit ve čtvrtek v pražské O2 areně.

K38a72r81e83l 65N44o97v90á80č59e92k 5511575489276

Jo, jo, začali včera hodně vlažně, jako že už je to hotový, pak ale zabrali. Bojím se, aby to ještě nedopadlo špatně. Zdá se mi totiž, že Jaroslav přišlo na to, jak se dostávat přes jejich promakanou obranu. Všechny zápasy byly hodně vyrovnané a tak by to mohlo znamenat převážení na druhou stranu. Snad kdyžtak pomůže aspoň štěstí.

0/0
9.4.2014 9:17

D69a58v96i17d 38D54u15f90e33k 5100958399279

Milá lupo, Lev nemá mečboly dva, ale samozřejmě tři...

J82i60ř29í 23D29u59f90e59k 1430396413200

na poslednim zápase v praze sem ho párkrát na ledě viděl, nikde o tom nepíšou, jestli ho posadil a nebo jestli je zraněnej, fakt je že mu to moc nešlo...

0/0
9.4.2014 8:33

D57a30v53i28d 41D73. 5192592410940

Ty jo, to je zase nadpis článku ! Vždyť stále je blízko postupu, mají na to ještě 3 pokusy .. Tak co třeba nadpis ve smyslu, na první pokus to vyšlo , Jaroslavl šťastně snížila na 1-3 v sérii ??

M76a72r29t95i71n 10N60e37p28l 4174512856948

Viděl jsem z celé serie jenom druhou polovinu dnešního prodloužení, ale Rusové byli o třídu lepší než Lev, který se na nic nezmohl a byla to jen otázka času, takže dnes zřejmě zasloužené vítězství Rusů.

T86o68m34á71š 47N90o83v32o83t89n54ý 6625647969509

I když na Západě už mohl být klid. Lvům k souboji o Gagarinův pohár chybělo necelých šest minut.

Podstatné to sice není, ale nepřesnosti by psát nemuseli.

0/0
8.4.2014 21:08

J52a98n 79J45a50r91o11s 1769157690368

Posledni krok je vzdy nejtezsi. Tak kez to vyjde.

+7/0
8.4.2014 21:07

V53i14k10t31o37r 83S98k89á19l30a 3139262952474

Stejně Lvu věřím a doufám, že bude ve finále KHL. Kluci stejně to dáte a v Praze rozhodnete!!!

+11/0
8.4.2014 20:57

H23y77n61e57k 46S49v62o43b69o66d77a 4159431979491

Já sem skoro aji rád, že se série vrací do Prahy, je lepší vyhrát tady :)

+13/0
8.4.2014 20:54

L19u73k16á34š 63S48m10ě57t58á36k 3866237254966

Nic se neděje, pořád jsou u hodně blíž k finále než Jaroslavl, která si myslím, že bude vyšťavená, protože má mladá nezkušené hráče a ještě k tomu hrálo víc zápasů něž Lev. Takže ve Čtvrtek všichni do O2 Areny, ať ty naše hochy povzbudíme!!

+16/0
8.4.2014 20:19

I28v44o 96Č93á31n 5138423

"Český klub sice nenaplnil cíl o snadné jízdě ke konferenční výhře a postupu do finále na první pokus, ale stále má dva pokusy." Redakto je docela mimo: Lev má ještě 3 pokusy, když se hraje na 4 vítězné zápasy a vede 3:1 na utkání.

+9/0
8.4.2014 20:29

P23e69t54r 17W57o48l17f 5620111416779

Hlavně, aby byl využit čtvrteční pokus :-)

I37v37o 76Č64á37n 5358823

Čím dříve, tím lépe, na 3:3 to snad nestáhnou, ale 7. zápas by zase hráli doma / v Praze.