Krejčí s Voráčkem dali dva góly, trefil se i z farmy povolaný Horák

Hokejisté Bostonu v předehrávaném duelu sobotního programu NHL naplnili roli favorita a porazili v tabulce poslední Buffalo výsledkem 4:1. David Krejčí se na tom podílel dvěma góly a se spoluhráči si tak zajistil zisk Prezidentovy trofeje pro nejlepší tým základní části. Dařilo se rovněž Jakubu Voráčkovi, jenž s bilancí (2+1) stál za výhrou Philadelphie 4:3 z prodloužení na ledě Pittsburghu. Gól a vítězství slavil také z farmy do prvního týmu Edmontonu povolaný Roman Horák.

M67a57r55e41k 88B80u91č69e15k 6552244479

Přihodím takovou drobnost. Luongo opět potvrdil, že patří mezi tu hrstku golmanů, kteří mají rádi masky v old-school stylu (efektní, výrazný, nepřeplácaný), tady je jeho nová maska, dle mýho názoru vypadá parádně: http://2.cdn.nhle.com/nhl/images/upload/gallery/2014/04/484414039_slide.jpg

+8/0
13.4.2014 9:20

O18n13d32ř46e73j 46K34o12p44e84c17k30ý 6570385787868

Fandím Pens, ale dnes jsem to Philadelphii přál, byli většinu času o parník lepší. Chybělo málo a Voráček mohl zkompletovat hattrick.

Tučňáci na Letce prostě neumí a to dlouhodobě.

0/0
13.4.2014 8:51

P25a54v75e89l 38K85o91b29i26á65n 9756877353463

Voráček má fazonu, lítal tam jak utrženej ze řetězu. Mason ve 2. třetině pochytal neskutečný věci R^

+4/0

F30i96l57i49p 87K60o12l92b25á44b17e51k 2606826495341

Krejčí zahrál opět výborně!R^ Věřím ve 20 branek (jedna chybí na jeden zbývající zápas) a vítězství v +-. Jeho druhý gól byl moc pěkný;-D, nejdřív ho připsali Chárovi, ale pak museli uznat, že David má mušku a brankář Buffala špatně postavené betony.;-)

Mrkejte na Vorase, řádí v obraně Tučňáků jako splašený, už dal branku (po špičkové rybce Girouxe směrem do mantinelu) a další dvě připravoval, ovšem jeho "nešťastní" spoluhráči si s ním neporozuměli...