Rozsíval se Sobotkou brali po asistenci, Chicago srovnalo stav série

Ve třech středečních duelech play-off hokejové NHL se všem vítězům podařilo srovnat průběžné stavy sérií na 2:2 na zápasy. Nechyběli mezi nimi i obhájci Stanley Cupu z Chicaga, kteří i díky asistenci Michala Rozsívala uspěli 4:3 po prodloužení nad St. Louis. V dresu poražených jednou asistoval Vladimír Sobotka. Po stejném výsledku uspěl Columbus nad Pittsburghem a Dallas srovnal krok s Anaheimem po triumfu 4:2.

P76e53t56r 92G30ř15o12n43k78a 4772390855821

Kaner se zvedá, dneska krasnej OT gól, věřím ze Chicago je natolik sehranej, sebevedomej a kvalitni tým, ze ted ten 5. zápas urve a pak doma potvrdí. Ikdyz Blues jsou vazne silní a jejich hokej se mi libi.

Columbus zadelava na velké překvapeni, snad jim nedojde dech, ty kluci strašně chtěj, v nasazeni tučňáka jasne prevysujou a byt nemají hvězdy, tak i tohle dokáže tu sérii vyhrát.

+2/0
24.4.2014 11:04

P98e89t48r 79F69o82l63w98a11r43c61z25n73y 4426980222231

Konecne je St. Louis tam, kde mu to slusi: v roli porazenych. Po dvou domacich haluzovych vitezstvich, kdy vyrovnavali v zaverecnych sekundach pote, co Chicago oba dva zapasy vedlo. Muj tip byl 4:1 nebo 4:2 na zapasy pro Chicago. Doufam, ze to vyjde.

0/−1
24.4.2014 13:53

M34a38r61t72i36n 80R75y19š55k34a 7786148828986

Zahraju si na věštce a řeknu, že ten výsledek 4:1 už vám nevýjde.

A93l76o55i72s 12V31ě64t52v10i33č20k71a 1184718696238

Zatím padá překvapivě dost gólů. Je odehraných 30 utkání a jen v 5ti padlo 4 a méně gólů

0/0
24.4.2014 10:51

F57i83l93i28p 43D45o15s68t46á88l 4873215134190

Penguins - Blue Jackets byla už po minulém zápase první sérií v historii, v níž ve třech po sobě jdoucích zápasech vítěz v průběhu zápasu prohrával o dva góly. Teď přidali čtvrtý takový zápas. Pěkná série :-)

M92i32l11o60š 42F17i71a69l98a 2560741577702

Columbus náááádhera. Kdyby se jim podařilo vyřadit Pittsburgh Bastards z play-off, tak snad po letech si otevřu šampáňo.

P17e21t10r 86F30o29l74w24a86r37c78z95n46y 4466780142961

No nevim, proc zrovna Pittsburgh, ale je fakt, ze jsou tymy, ktere, jak rikame "they're suck". Proste je nemusime. Namatkou Flyers, Anaheim, Colorado, Vancouver a v neposledni rade St. Louis

0/−2
24.4.2014 14:00

M33a70r22e34k 62A50n72t17o34š 9671607213

Tak nevím, kdy Pittsburgu dojde, že s takovým gólmanem se v playoff nevyhrává? Marc-Andre už dobře tři poslední playoff všechny přesvědčuje, že je to prostě labil, ale furt ho tam cpou. Kdo nevěří, ať se podívá na ty dnešní dva poslední góly. Po tomto se úplně sesype, pokud ho nasadí v příštím zápase, v lepším případě ho budou střídat po dalších třech gólech a už ani Tomáš to nezachrání.

+1/0
24.4.2014 8:06

V64e70r14o92n74i61k87a 55K86o37n50o21p21á36č15o74v52á 8539791622169

Columbus z 0:3 nakonec výhra v prodloužení;-) Vyrovnávací a vítězný gól jde sice na triko Fleurymu, ale horší pro Pittsburg asi je, že Columbus je přehrál a gólman je dlouho držel - střely 46 ku 25. Malkin s Crosbym taky nijak nezáří.

Anaheim má problémy, dneska bez Getzlafa, Selanne se dokonce nedostal ani na soupisku a Dallas čtyřmi góly za sebou otočil utkání;-)

Chicago Blues to bude asi ještě dlouhá a tvrdá série, zatím 3 prodloužení. Konečný vítěz to v druhém kole bude mít asi těžké.

Letos je play off fakt hodně hodně zajímavý.

+5/0
24.4.2014 7:56

F48r65a66n10t71i54š70e36k 78D94o60h24n12a31l 7654739124715

Columbus maka, vybojovali si playoff na posledni chvili. Cindy a spol naopak zhasly jako loni, holky jedny. Fleury je jen cast pribehu, kapitan bez golu devet zapasu v rade PO zapasu dalsi.

0/0
24.4.2014 8:19

P84e89t58r 19T95o29m11á22š36e44k 9973633809879

Fleury dává vzpomenout na loňské play-off. Snad dostane šanci Vokoun.

0/0
24.4.2014 7:50

M96a14r26t15i46n 92R12y16š27k28a 7176418898966

No nevím teda. Zápas jsem neviděl, ale šlo na něho 46 střel a pustil 4 góly a má lepší čísla než Bobr. V téhle sérii kupodivu není za sněhuláka.

0/0
24.4.2014 8:02

P19a14v49e10l 50R80o93k72y57t38a 3680471980588

Já viděl tady poslední 2. Úplně zbytečná chyba za bránou 20s před koncem, kdy Columbus vyrovnal no a v prodloužení střela švihem od modrý kdy mu nikdo nestínil. Docela nechápu, že s ním před 5ti lety vyhráli SC. Je to fakt díra.

F72r39a11n64t39i14š13e31k 94D96o23h98n93a34l 7564869464985

Stinil. Pri pomalym prehrani je videt, ze puk nevidel, hezky strelu schoval za obrance a byla povedena. Ano, skvely brankar by to chytil a mozna vyhral.