Rozsíval se Sobotkou brali po asistenci, Chicago srovnalo stav série

Ve třech středečních duelech play-off hokejové NHL se všem vítězům podařilo srovnat průběžné stavy sérií na 2:2 na zápasy. Nechyběli mezi nimi i obhájci Stanley Cupu z Chicaga, kteří i díky asistenci Michala Rozsívala uspěli 4:3 po prodloužení nad St. Louis. V dresu poražených jednou asistoval Vladimír Sobotka. Po stejném výsledku uspěl Columbus nad Pittsburghem a Dallas srovnal krok s Anaheimem po triumfu 4:2.

P31e64t72r 44G29ř57o93n59k39a 4492500245351

Kaner se zvedá, dneska krasnej OT gól, věřím ze Chicago je natolik sehranej, sebevedomej a kvalitni tým, ze ted ten 5. zápas urve a pak doma potvrdí. Ikdyz Blues jsou vazne silní a jejich hokej se mi libi.

Columbus zadelava na velké překvapeni, snad jim nedojde dech, ty kluci strašně chtěj, v nasazeni tučňáka jasne prevysujou a byt nemají hvězdy, tak i tohle dokáže tu sérii vyhrát.

+2/0
24.4.2014 11:04

P31e59t97r 30F83o28l45w22a65r12c27z93n43y 4616300702801

Konecne je St. Louis tam, kde mu to slusi: v roli porazenych. Po dvou domacich haluzovych vitezstvich, kdy vyrovnavali v zaverecnych sekundach pote, co Chicago oba dva zapasy vedlo. Muj tip byl 4:1 nebo 4:2 na zapasy pro Chicago. Doufam, ze to vyjde.

0/−1
24.4.2014 13:53

M19a71r10t90i89n 38R72y66š71k49a 7906328188836

Zahraju si na věštce a řeknu, že ten výsledek 4:1 už vám nevýjde.

A49l85o95i72s 87V57ě72t41v51i35č39k68a 1684578266558

Zatím padá překvapivě dost gólů. Je odehraných 30 utkání a jen v 5ti padlo 4 a méně gólů

0/0
24.4.2014 10:51

F94i30l43i92p 43D74o64s45t34á86l 4863135484850

Penguins - Blue Jackets byla už po minulém zápase první sérií v historii, v níž ve třech po sobě jdoucích zápasech vítěz v průběhu zápasu prohrával o dva góly. Teď přidali čtvrtý takový zápas. Pěkná série :-)

M85i36l24o45š 55F24i89a30l31a 2680221737302

Columbus náááádhera. Kdyby se jim podařilo vyřadit Pittsburgh Bastards z play-off, tak snad po letech si otevřu šampáňo.

P28e69t58r 90F97o21l59w96a71r51c56z34n94y 4366130672691

No nevim, proc zrovna Pittsburgh, ale je fakt, ze jsou tymy, ktere, jak rikame "they're suck". Proste je nemusime. Namatkou Flyers, Anaheim, Colorado, Vancouver a v neposledni rade St. Louis

0/−2
24.4.2014 14:00

M58a59r26e38k 11A13n74t59o20š 9751807943

Tak nevím, kdy Pittsburgu dojde, že s takovým gólmanem se v playoff nevyhrává? Marc-Andre už dobře tři poslední playoff všechny přesvědčuje, že je to prostě labil, ale furt ho tam cpou. Kdo nevěří, ať se podívá na ty dnešní dva poslední góly. Po tomto se úplně sesype, pokud ho nasadí v příštím zápase, v lepším případě ho budou střídat po dalších třech gólech a už ani Tomáš to nezachrání.

+1/0
24.4.2014 8:06

V38e21r20o44n70i12k61a 20K30o74n19o98p50á38č28o22v67á 8699491102729

Columbus z 0:3 nakonec výhra v prodloužení;-) Vyrovnávací a vítězný gól jde sice na triko Fleurymu, ale horší pro Pittsburg asi je, že Columbus je přehrál a gólman je dlouho držel - střely 46 ku 25. Malkin s Crosbym taky nijak nezáří.

Anaheim má problémy, dneska bez Getzlafa, Selanne se dokonce nedostal ani na soupisku a Dallas čtyřmi góly za sebou otočil utkání;-)

Chicago Blues to bude asi ještě dlouhá a tvrdá série, zatím 3 prodloužení. Konečný vítěz to v druhém kole bude mít asi těžké.

Letos je play off fakt hodně hodně zajímavý.

+5/0
24.4.2014 7:56

F25r74a84n62t89i26š65e82k 41D86o45h77n11a42l 7404459894335

Columbus maka, vybojovali si playoff na posledni chvili. Cindy a spol naopak zhasly jako loni, holky jedny. Fleury je jen cast pribehu, kapitan bez golu devet zapasu v rade PO zapasu dalsi.

0/0
24.4.2014 8:19

P34e51t57r 49T83o50m26á86š71e84k 9623913499359

Fleury dává vzpomenout na loňské play-off. Snad dostane šanci Vokoun.

0/0
24.4.2014 7:50

M80a32r22t46i35n 80R80y84š95k36a 7886878738306

No nevím teda. Zápas jsem neviděl, ale šlo na něho 46 střel a pustil 4 góly a má lepší čísla než Bobr. V téhle sérii kupodivu není za sněhuláka.

0/0
24.4.2014 8:02

P48a94v86e75l 76R45o25k58y24t75a 3900441450128

Já viděl tady poslední 2. Úplně zbytečná chyba za bránou 20s před koncem, kdy Columbus vyrovnal no a v prodloužení střela švihem od modrý kdy mu nikdo nestínil. Docela nechápu, že s ním před 5ti lety vyhráli SC. Je to fakt díra.

F55r31a60n95t75i95š48e75k 96D85o24h14n20a31l 7174469544905

Stinil. Pri pomalym prehrani je videt, ze puk nevidel, hezky strelu schoval za obrance a byla povedena. Ano, skvely brankar by to chytil a mozna vyhral.