Rozsíval se Sobotkou brali po asistenci, Chicago srovnalo stav série

Ve třech středečních duelech play-off hokejové NHL se všem vítězům podařilo srovnat průběžné stavy sérií na 2:2 na zápasy. Nechyběli mezi nimi i obhájci Stanley Cupu z Chicaga, kteří i díky asistenci Michala Rozsívala uspěli 4:3 po prodloužení nad St. Louis. V dresu poražených jednou asistoval Vladimír Sobotka. Po stejném výsledku uspěl Columbus nad Pittsburghem a Dallas srovnal krok s Anaheimem po triumfu 4:2.

P84e43t44r 17G19ř94o42n25k27a 4132840555201

Kaner se zvedá, dneska krasnej OT gól, věřím ze Chicago je natolik sehranej, sebevedomej a kvalitni tým, ze ted ten 5. zápas urve a pak doma potvrdí. Ikdyz Blues jsou vazne silní a jejich hokej se mi libi.

Columbus zadelava na velké překvapeni, snad jim nedojde dech, ty kluci strašně chtěj, v nasazeni tučňáka jasne prevysujou a byt nemají hvězdy, tak i tohle dokáže tu sérii vyhrát.

+2/0
24.4.2014 11:04

P66e46t43r 81F50o18l82w87a61r71c87z66n22y 4656760712601

Konecne je St. Louis tam, kde mu to slusi: v roli porazenych. Po dvou domacich haluzovych vitezstvich, kdy vyrovnavali v zaverecnych sekundach pote, co Chicago oba dva zapasy vedlo. Muj tip byl 4:1 nebo 4:2 na zapasy pro Chicago. Doufam, ze to vyjde.

0/−1
24.4.2014 13:53

M62a60r85t15i48n 34R33y89š70k21a 7406418158596

Zahraju si na věštce a řeknu, že ten výsledek 4:1 už vám nevýjde.

A56l49o96i39s 65V52ě65t50v34i69č14k27a 1224208906788

Zatím padá překvapivě dost gólů. Je odehraných 30 utkání a jen v 5ti padlo 4 a méně gólů

0/0
24.4.2014 10:51

F95i51l56i55p 21D44o92s76t57á52l 4653385384150

Penguins - Blue Jackets byla už po minulém zápase první sérií v historii, v níž ve třech po sobě jdoucích zápasech vítěz v průběhu zápasu prohrával o dva góly. Teď přidali čtvrtý takový zápas. Pěkná série :-)

M40i89l21o95š 40F54i57a86l56a 2760591217562

Columbus náááádhera. Kdyby se jim podařilo vyřadit Pittsburgh Bastards z play-off, tak snad po letech si otevřu šampáňo.

P76e67t16r 11F26o89l46w66a41r68c97z82n57y 4686540472121

No nevim, proc zrovna Pittsburgh, ale je fakt, ze jsou tymy, ktere, jak rikame "they're suck". Proste je nemusime. Namatkou Flyers, Anaheim, Colorado, Vancouver a v neposledni rade St. Louis

0/−2
24.4.2014 14:00

M64a92r53e98k 61A12n21t96o97š 9881377863

Tak nevím, kdy Pittsburgu dojde, že s takovým gólmanem se v playoff nevyhrává? Marc-Andre už dobře tři poslední playoff všechny přesvědčuje, že je to prostě labil, ale furt ho tam cpou. Kdo nevěří, ať se podívá na ty dnešní dva poslední góly. Po tomto se úplně sesype, pokud ho nasadí v příštím zápase, v lepším případě ho budou střídat po dalších třech gólech a už ani Tomáš to nezachrání.

+1/0
24.4.2014 8:06

V61e62r88o48n43i20k88a 69K57o93n65o82p24á80č27o39v38á 8719541572649

Columbus z 0:3 nakonec výhra v prodloužení;-) Vyrovnávací a vítězný gól jde sice na triko Fleurymu, ale horší pro Pittsburg asi je, že Columbus je přehrál a gólman je dlouho držel - střely 46 ku 25. Malkin s Crosbym taky nijak nezáří.

Anaheim má problémy, dneska bez Getzlafa, Selanne se dokonce nedostal ani na soupisku a Dallas čtyřmi góly za sebou otočil utkání;-)

Chicago Blues to bude asi ještě dlouhá a tvrdá série, zatím 3 prodloužení. Konečný vítěz to v druhém kole bude mít asi těžké.

Letos je play off fakt hodně hodně zajímavý.

+5/0
24.4.2014 7:56

F56r77a56n61t24i24š64e94k 14D28o10h18n78a79l 7164189434235

Columbus maka, vybojovali si playoff na posledni chvili. Cindy a spol naopak zhasly jako loni, holky jedny. Fleury je jen cast pribehu, kapitan bez golu devet zapasu v rade PO zapasu dalsi.

0/0
24.4.2014 8:19

P57e65t76r 53T70o37m69á83š80e83k 9803683369439

Fleury dává vzpomenout na loňské play-off. Snad dostane šanci Vokoun.

0/0
24.4.2014 7:50

M79a32r14t84i42n 86R29y95š33k74a 7536758648746

No nevím teda. Zápas jsem neviděl, ale šlo na něho 46 střel a pustil 4 góly a má lepší čísla než Bobr. V téhle sérii kupodivu není za sněhuláka.

0/0
24.4.2014 8:02

P45a11v21e30l 93R57o95k90y86t12a 3170291900408

Já viděl tady poslední 2. Úplně zbytečná chyba za bránou 20s před koncem, kdy Columbus vyrovnal no a v prodloužení střela švihem od modrý kdy mu nikdo nestínil. Docela nechápu, že s ním před 5ti lety vyhráli SC. Je to fakt díra.

F41r12a10n93t71i94š48e79k 72D59o73h77n47a87l 7454129764225

Stinil. Pri pomalym prehrani je videt, ze puk nevidel, hezky strelu schoval za obrance a byla povedena. Ano, skvely brankar by to chytil a mozna vyhral.