Doufáme, že to bude poslední zápas sezony, říká zlínský Balaštík

Byl to zápas z kolonky výjimečných. Hokejisté Zlína po něm před svými fanoušky třímali nad hlavami pohár pro extraligové šampiony. "Utkání, které si člověk pamatuje celý život. Podařilo se nám obrátit nepříznivý stav 0:1. Hned v první minutě třetí třetiny jsem v oslabení vyrovnal, tím jsme se nastartovali a vyhráli 4:1," vzpomíná na deset let starý duel se Slavií útočník Jaroslav Balaštík.

J43a78r58o26m51í66r 26K64u90b75i39s 1378378652707

Žeby Zl´ˇnáci všichni dostali s....u.Přeji jim to.

V27l80a48d47i34m26í20r 63D37v44o86ř74á83k 6466756514104

To je jasnačka, že to dnes Berani dají. Už v týdnu to nechali, aby se slavilo doma před vlastními a hlavně celý víkend! Berani to mají výborně poskládané a mají i formu. Brno není odpovídjící partner pro finále. To s Magnitkou by teoreticky byla jiná šichta. Tak hodně pohody a radosti do Zlína!R^

+4/−4
25.4.2014 14:17

P55i93v75o59ň67k28a 23M86i17r27o22s78l97a66v 8202292461192

Tak aby vám to ten neodpovídající partner večer neosladil.Magnitku rději nevzpomínej.S ní byste se k brance dostali tak pětkrát za zápas.

+2/0
25.4.2014 14:56

K37a91r12e20l 54C17h45r71a32s42t74i44n92a 4723654340335

Vladimíre, v Kometě nejsou koťata a Zlín ještě nepřeskočil. Berani mají nakročeno k titulu, ale musí vyhrát ještě jeden zápas. Přejme jim, ať ho vyhrají. Silácké řeči bych si nechal až na konec.

+3/−1
25.4.2014 15:15

P18e94t38r 98B67r60a40d17á14č 4410646694339

taky doufám, že to bude jeho poslední zápas, že jej někdo sjede za všechny ty levárny v hokeji!!! a teď do mě vy baranojebci z valašska!;-O;-O;-O;-O;-D;-D