Boston srovnal s Montrealem krok, Krejčí a Plekanec měli po asistenci

Po vítězství 4:3 z prodloužení zahajovacího duelu byli hokejisté Montrealu blízko dalšímu úspěchu nad favorizovaným Bostonem. Na ledě soupeře vedli na startu třetí třetiny už 3:1, Bruins však sérií čtyř gólů otočili výsledek ve svůj prospěch a srovnali stav série na 1:1 na zápasy. Bod za asistenci si připsali čeští útočníci na obou stranách, Tomáš Plekanec a David Krejčí. V prvním duelu série mezi Anaheimem a Los Angeles byli úspěšnější hosté.

P49e63t49e30r 95N43o19v88a88k 6316395469497

gabbyR^R^R^

+1/0
4.5.2014 14:26

L23u77k56á32š 73G65a80v91r91a42n 9479368549977

Tahle prohra mrzí. Ale jinak hrají Habs velmi dobře. Určitě mají na to Boston vyřadit.

0/0
3.5.2014 22:38

J49a98n 79S66v54o19b20o53d33a 3527104889963

S tou jejich klikou rozhodně. Série už měla být 2:0 pro Boston, se skore tak 14:6 a nikdo nemohl říct ani slovo

F36i39l69i54p 14K31o83l67b75á39b23e77k 2266696265701

Bruins skvěle!R^ To co předvedla Bergeronova letka v posledních 10-ti minutách bylo fakt parádní!!! Chára dokonce v +- plus 5!!! Stav série je 1:1, v Kanadě to bude žhavé, přesto přijedeme s vedením 3:1.

David Krejčí moc chce, zaváží puk do třetiny, jeho přihrávky jsou tradičně většinou perfektní, ovšem bodově zatím nic extra... asi chybí to pověstné "štěstíčko"... Dneska mu na buly dával na frak Plekanec, jde vidět, že ty nasazované defenzivní lajny soupeřů mu moc nesedí.

+3/−1
3.5.2014 21:50

J84a37n 89K78o88t77y67z95a 3137507161476

Krejci je nachlazenej - mozna hlavni duvod proc mu to nejde. Dnes mohl mit bodu vic - dve tycky po jeho akcich a neuznany gol Lucice po jeho hre rukou...

+3/0
3.5.2014 22:09

F61i45l72i68p 10K46o39l97b66á20b66e67k 2136966645221

No ale nachlazený není od začátku PO, že? Neříkám, že hrál špatně, naopak v první třetině byl dle mého názoru nejlepší hráč na hřišti! Ale trochu mu to dře... osobně bych vyměnil v jeho řadě Iginlu za Erikssona, třeba by to prospělo...