Boston srovnal s Montrealem krok, Krejčí a Plekanec měli po asistenci

Po vítězství 4:3 z prodloužení zahajovacího duelu byli hokejisté Montrealu blízko dalšímu úspěchu nad favorizovaným Bostonem. Na ledě soupeře vedli na startu třetí třetiny už 3:1, Bruins však sérií čtyř gólů otočili výsledek ve svůj prospěch a srovnali stav série na 1:1 na zápasy. Bod za asistenci si připsali čeští útočníci na obou stranách, Tomáš Plekanec a David Krejčí. V prvním duelu série mezi Anaheimem a Los Angeles byli úspěšnější hosté.

P20e22t74e31r 83N63o44v57a40k 6796435719387

gabbyR^R^R^

+1/0
4.5.2014 14:26

L18u63k79á89š 66G39a35v89r19a65n 9129898229337

Tahle prohra mrzí. Ale jinak hrají Habs velmi dobře. Určitě mají na to Boston vyřadit.

0/0
3.5.2014 22:38

J66a53n 42S64v38o67b94o86d63a 3517964829803

S tou jejich klikou rozhodně. Série už měla být 2:0 pro Boston, se skore tak 14:6 a nikdo nemohl říct ani slovo

F74i54l37i87p 20K30o57l48b19á26b86e35k 2416326225911

Bruins skvěle!R^ To co předvedla Bergeronova letka v posledních 10-ti minutách bylo fakt parádní!!! Chára dokonce v +- plus 5!!! Stav série je 1:1, v Kanadě to bude žhavé, přesto přijedeme s vedením 3:1.

David Krejčí moc chce, zaváží puk do třetiny, jeho přihrávky jsou tradičně většinou perfektní, ovšem bodově zatím nic extra... asi chybí to pověstné "štěstíčko"... Dneska mu na buly dával na frak Plekanec, jde vidět, že ty nasazované defenzivní lajny soupeřů mu moc nesedí.

+3/−1
3.5.2014 21:50

J14a25n 55K18o17t78y75z61a 3867887531676

Krejci je nachlazenej - mozna hlavni duvod proc mu to nejde. Dnes mohl mit bodu vic - dve tycky po jeho akcich a neuznany gol Lucice po jeho hre rukou...

+3/0
3.5.2014 22:09

F88i11l25i41p 30K80o95l24b83á30b53e79k 2736976395241

No ale nachlazený není od začátku PO, že? Neříkám, že hrál špatně, naopak v první třetině byl dle mého názoru nejlepší hráč na hřišti! Ale trochu mu to dře... osobně bych vyměnil v jeho řadě Iginlu za Erikssona, třeba by to prospělo...