Boston srovnal s Montrealem krok, Krejčí a Plekanec měli po asistenci

Po vítězství 4:3 z prodloužení zahajovacího duelu byli hokejisté Montrealu blízko dalšímu úspěchu nad favorizovaným Bostonem. Na ledě soupeře vedli na startu třetí třetiny už 3:1, Bruins však sérií čtyř gólů otočili výsledek ve svůj prospěch a srovnali stav série na 1:1 na zápasy. Bod za asistenci si připsali čeští útočníci na obou stranách, Tomáš Plekanec a David Krejčí. V prvním duelu série mezi Anaheimem a Los Angeles byli úspěšnější hosté.

P46e95t73e30r 91N12o24v94a14k 6716125859507

gabbyR^R^R^

+1/0
4.5.2014 14:26

L22u60k67á93š 50G57a35v70r88a45n 9789878109767

Tahle prohra mrzí. Ale jinak hrají Habs velmi dobře. Určitě mají na to Boston vyřadit.

0/0
3.5.2014 22:38

J95a50n 38S27v51o74b56o12d18a 3957604659123

S tou jejich klikou rozhodně. Série už měla být 2:0 pro Boston, se skore tak 14:6 a nikdo nemohl říct ani slovo

F20i82l34i34p 31K87o50l95b19á53b98e83k 2906166895281

Bruins skvěle!R^ To co předvedla Bergeronova letka v posledních 10-ti minutách bylo fakt parádní!!! Chára dokonce v +- plus 5!!! Stav série je 1:1, v Kanadě to bude žhavé, přesto přijedeme s vedením 3:1.

David Krejčí moc chce, zaváží puk do třetiny, jeho přihrávky jsou tradičně většinou perfektní, ovšem bodově zatím nic extra... asi chybí to pověstné "štěstíčko"... Dneska mu na buly dával na frak Plekanec, jde vidět, že ty nasazované defenzivní lajny soupeřů mu moc nesedí.

+3/−1
3.5.2014 21:50

J16a44n 40K42o60t82y91z57a 3927617641896

Krejci je nachlazenej - mozna hlavni duvod proc mu to nejde. Dnes mohl mit bodu vic - dve tycky po jeho akcich a neuznany gol Lucice po jeho hre rukou...

+3/0
3.5.2014 22:09

F48i48l21i86p 23K58o87l30b83á96b58e33k 2676296975861

No ale nachlazený není od začátku PO, že? Neříkám, že hrál špatně, naopak v první třetině byl dle mého názoru nejlepší hráč na hřišti! Ale trochu mu to dře... osobně bych vyměnil v jeho řadě Iginlu za Erikssona, třeba by to prospělo...