Pittsburgh dělí od finále Východní konference již pouze jediná výhra

Hokejisté Pittsburghu dokázali potřetí v řadě porazit Rangers a vedou v sérii 3:1 na zápasy. Naposledy uspěli na ledě soupeře výsledkem 4:2, na kterém se dvěma body podíleli hvězdní útočníci Jevgenij Malkin (1+1) a Sidney Crosby (0+2).

R12a12d50i18m 47B13e56n66i16c82e81k 8288933528884

Jestli půjdou z kola ven Rangers, Boston a pseudoklub z Kalifornie Anaheim, tak to bude jenom dobře.R^

+2/−3
8.5.2014 11:13

J17i49r56k68a 61S97t50r91e31b30e23l 8639263642

Teda tuhle sérii jsem čekal vyrovnanější, po tom jak Columbus potrápil Tučňáky, zatím Rangers nějak nejde útočná fáze, za 13 minut třetí třetiny, kdy by měli tlačit a zkoušet snížit, mají jednu střelu :-/