Kanada v „české“ skupině porazila Dánsko, Švédové přemohli Francii

Hokejisté Kanady si další zaváhání na mistrovství světa v Minsku nedovolili, Dánsko porazili hladce 6:1. Hattrickem se na vítězství podílel útočník Cody Hodgson. Na první místo skupiny A se dostali po večerním zápase Švédové, kteří přemohli Francii 2:1. Příštím soupeřem Dánska bude v sobotu český tým.

M51a23r10t49i40n 73M28e40l81i41c73h58a55r 5702761860661

Škoda té Francie. Za ty letošní výkony by si to zasloužila. Hraje dobře už delší dobu, ale letos odbourala určitou naivitu, přidala na zodpovědnosti a podpořila to výbornými výsledky. Proti nám už jim fandit nebudu. Jinak je paradox, jak si Švédi dokážou vyčekat ty výsledky. Většina jiných týmů by na takovou hru dojela, ale oni z těch zápasů ty body nějak vyškudlí.

+4/0
15.5.2014 23:08

V74l58a37s58t10i49s62l71a93v 16Š90ů21d83a 8204303909812

tak Fratíky v závěru prohovatci trochu řízli, to mělo být trestné střílení!

+4/0
15.5.2014 22:24

J96a14n 11B68u26b51e27n 4763920307

Ny tyhle "slabší" týmy je třeba mimmořádná trpělivost, když se nedaří je zlomit, nezkoušet to individuálně, ale hrát pořád kompaktně svůj systém. V závěru by se favorit měl nakonecc prosadit. Tenhle záas byl toho dokanalou ukázkou.

+2/0
15.5.2014 18:26

M38a46r42t93i89n 92M12e63l53i19c96h50a73r 5472771460661

První třetina vyrovnaná, druhá připomínala náš zápas s Itálií a 20 střel Kanady na jeden vydřený gól. Ve třetí třetině to Dánové otevřeli a bylo vymalováno. Do té doby to ale bylo o jednom gólu. Nesmíme na tenhle výsledek v sobotu vůbec koukat. Kanada je dnes lámala dvě třetiny. Pomohl by rychlý gól.