Rolinek: Na turnaji jsem zestárnul. Ale proti Americe máme velkou šanci

V jeho tváři to zatím nejde poznat, ale těm slovům věřit jde. Kapitán hokejové reprezentace Tomáš Rolinek totiž upřimně tvrdí: "Každý zápas nás stojí spoustu nervů a já na tomto šampionátu zestárnul o x let." Přesto bojovník, kterého i kouč Růžička dává všem příkladem, říká: "Proti Americe máme velkou šanci."

V35l60a58d25i82m65í88r 22K80o91n75e45č20n71ý 6465910488379

A co teprva my, ja snad sedivim i kdyz jsem uz prakticky plesatej :-/

+1/0
21.5.2014 13:17

J23i37r16i 68J33i27r68a 6398942260964

A uz je to tady.Proti USA mame velkou sanci!Pral bych si aby to byla sance postoupit,ale ten optimismus mi rika,jen aby to nebyla sance jet domu.Drzte se pri zemi a do hry dejte to nadseni.Drzim palce.[>-]

+1/0
21.5.2014 13:16

J12a38n 47K93l14á23s54e10k 6988284378399

Rolinek tam v té poslední třetině sice skočil a vyrazil puk, ale při tom 1. francouzském gólu tam stál jak pichlý kolo. To je taky třeba uvést.

0/−1
21.5.2014 13:00

M41i60c27h61a73l 44P78a64š92e19k 5251967630158

Tak se vsadíme, jo? První třetina, čtyři naši vyloučení, skóre 0:3 a je po zápase. Ještě že jsem v práci. Po netu i-vysílání stejně fungovat nebude, tak se aspoň nebudu rozčilovat ;-D. Kdo jde proti?

0/0
21.5.2014 12:53

R65o37m40a55n 53O70p72e24t 1781639385502

"Žádný zápas jsme nezahráli v klidu, že bychom po druhé třetině vedli"

a proti komu jsme meli to rychle pohodove dvoubrankove vedeni?  ;-D

0/0
21.5.2014 12:02

P16a57v90e90l 49S18l85a96m74a 9189152651937

Už by to chtělo opravdu zabrat po všech stránkách, Náš hokej uspěch dost potřebuje. Pokuste se ho kluci vyválčit. Držím palceR^R^[>-]

+2/0
21.5.2014 11:16

R93o25m61a14n 92K22r49a40t97o56c27h68v52i73l 1657668268819

Venku sluníčko, 27 stupňů. Kolo, malé pivo v hospůdce, hokej nemá šanci. Až tohle pánové z hokejové federace pochopí, to bude radost...

+4/−9
21.5.2014 11:11

P63a32v33e38l 30R72o12k68y16t21a 3650391570328

Za měsíc máte MS ve fotbale. Budete mluvit podobně??

+2/0
21.5.2014 11:20

R74o60m59a54n 21O20p84e50t 1871199175112

je to za tri tydny. vlastne MS ve fotbale zacne nejakych 14 dni po finale v hokeji.. ;-D

T22o43m23a31s 29S97p79a72k 3713904351801

To se mi snad zdá! 19 třetin o Rolínkovi nikdo neslyšel, nikdo ho neviděl, za rozhodčími nezajel, když to bylo potřeba...a teď se mu podaří (což jsem rád) dvě třetiny a dělá se z něho národní hrdina?

+1/−7
21.5.2014 11:05

J31i80ř42í 89B93r59á31z18d61a 4454592451483

Vám snad Rolas přebral ženskou, jinak si tu posedlost nedovedu vysvětlit...

+7/−1
21.5.2014 11:07

T12o78m38a13s 29S18p83a51k 3393384971561

Chcete snad říct, že v předchozích 6 zápasech nehrál totální tužku?

+2/−1
21.5.2014 11:09

J43i74ř89í 31B59r42á46z47d86a 4764232601113

Netvrdím, že hrál bůhvíjak úžasně, ale vaše příspěvky o tom, jak hraje mizerně a jak je to špatnej kapitán jsou snad pod každým článkem...to mi nepřijde zdravé,

+4/−1
21.5.2014 11:15

T29o60m33a96s 44S76p83a77k 3823274281511

třeba si to přečetl a vybičovalo ho to k lepšímu výkonu proti Francii ;-)

+2/0

J68i52ř82í 51B39r90á52z43d43a 4604842411863

Pokud to tak je, tak začněte rejpat ještě do dalších:-)

+3/0

R11o12m22a97n 61K34r65a77t12o98c56h59v53i94l 1607238788609

no nějak zapadl do průměru

+1/0

O56n71d79ř89e89j 63R95a56t84a70j 4260678686751

rolínek má trochu jinou roli než jágr. jak se říká na černou práci, která není vidět.

taky se mi ze začátku nelíbil, ale už jsem ho viděl párkrát vyřešit výborně některé akce, které by jinak zaváněli gólem. proto jsem změnil názor.

+3/0

R91o20m42a73n71a 79H31r92u62b72á 7666529359904

Rolinek patří mezi tu lepší část našeho výběru. Pán asi počítá jen góly.

+2/0

R85o95m90a30n63a 98H37r68u16b20á 7226589119144

Pardon, patří pod příspěvek pana Beránka.

0/0
21.5.2014 11:06

J48i93ř60í 43Č39e80r67m42á62k 5860515988397

Naši bratia teď určitě litují, že se zápasy na MS nehrají postaru, kdy nerozhodný zápas prostě skončil plichtou, a žádné prodloužení ani nájezdy se nekonaly. Být to tak, vypadalo by pořadí v obou skupinách skoro stejně ... jenom v naší skupině by místo Frantíků postupovali právě Slováci.

0/0
21.5.2014 11:00

P63a19v16e33l 46K37m14o70c88h 4797959140685

no máme proti amíkům asi tak 50% šanci, oni hrají to co my v bledě modrym. Každopádně čekat tak jako včera v 1.třetině, kdy už si konečně soupeř nasází ty góly by se nám asi tentokrát nevyplatilo.