Rolinek: Na turnaji jsem zestárnul. Ale proti Americe máme velkou šanci

V jeho tváři to zatím nejde poznat, ale těm slovům věřit jde. Kapitán hokejové reprezentace Tomáš Rolinek totiž upřimně tvrdí: "Každý zápas nás stojí spoustu nervů a já na tomto šampionátu zestárnul o x let." Přesto bojovník, kterého i kouč Růžička dává všem příkladem, říká: "Proti Americe máme velkou šanci."

V66l98a98d27i46m76í61r 43K73o61n18e88č60n39ý 6765250428559

A co teprva my, ja snad sedivim i kdyz jsem uz prakticky plesatej :-/

+1/0
21.5.2014 13:17

J60i25r18i 79J69i38r46a 6218122460134

A uz je to tady.Proti USA mame velkou sanci!Pral bych si aby to byla sance postoupit,ale ten optimismus mi rika,jen aby to nebyla sance jet domu.Drzte se pri zemi a do hry dejte to nadseni.Drzim palce.[>-]

+1/0
21.5.2014 13:16

J78a79n 46K53l31á62s19e92k 6838544438459

Rolinek tam v té poslední třetině sice skočil a vyrazil puk, ale při tom 1. francouzském gólu tam stál jak pichlý kolo. To je taky třeba uvést.

0/−1
21.5.2014 13:00

M80i74c36h20a80l 71P47a15š59e56k 5441157910938

Tak se vsadíme, jo? První třetina, čtyři naši vyloučení, skóre 0:3 a je po zápase. Ještě že jsem v práci. Po netu i-vysílání stejně fungovat nebude, tak se aspoň nebudu rozčilovat ;-D. Kdo jde proti?

0/0
21.5.2014 12:53

R86o38m69a80n 35O74p25e39t 1931819705452

"Žádný zápas jsme nezahráli v klidu, že bychom po druhé třetině vedli"

a proti komu jsme meli to rychle pohodove dvoubrankove vedeni?  ;-D

0/0
21.5.2014 12:02

P39a76v66e31l 58S10l27a79m36a 9159432281647

Už by to chtělo opravdu zabrat po všech stránkách, Náš hokej uspěch dost potřebuje. Pokuste se ho kluci vyválčit. Držím palceR^R^[>-]

+2/0
21.5.2014 11:16

R49o63m40a53n 32K44r40a60t37o75c80h32v12i29l 1677298518799

Venku sluníčko, 27 stupňů. Kolo, malé pivo v hospůdce, hokej nemá šanci. Až tohle pánové z hokejové federace pochopí, to bude radost...

+4/−9
21.5.2014 11:11

P53a49v45e42l 70R47o37k96y43t86a 3220661810938

Za měsíc máte MS ve fotbale. Budete mluvit podobně??

+2/0
21.5.2014 11:20

R51o25m85a20n 83O85p70e47t 1391839115102

je to za tri tydny. vlastne MS ve fotbale zacne nejakych 14 dni po finale v hokeji.. ;-D

T16o19m60a40s 69S60p38a51k 3623374611801

To se mi snad zdá! 19 třetin o Rolínkovi nikdo neslyšel, nikdo ho neviděl, za rozhodčími nezajel, když to bylo potřeba...a teď se mu podaří (což jsem rád) dvě třetiny a dělá se z něho národní hrdina?

+1/−7
21.5.2014 11:05

J57i15ř72í 96B78r27á90z69d46a 4464852451413

Vám snad Rolas přebral ženskou, jinak si tu posedlost nedovedu vysvětlit...

+7/−1
21.5.2014 11:07

T16o10m27a68s 48S13p24a29k 3253814681671

Chcete snad říct, že v předchozích 6 zápasech nehrál totální tužku?

+2/−1
21.5.2014 11:09

J75i33ř41í 86B82r47á26z85d87a 4464802181883

Netvrdím, že hrál bůhvíjak úžasně, ale vaše příspěvky o tom, jak hraje mizerně a jak je to špatnej kapitán jsou snad pod každým článkem...to mi nepřijde zdravé,

+4/−1
21.5.2014 11:15

T62o39m54a94s 71S68p32a24k 3983624601201

třeba si to přečetl a vybičovalo ho to k lepšímu výkonu proti Francii ;-)

+2/0

J81i23ř34í 47B60r41á32z13d38a 4134922581813

Pokud to tak je, tak začněte rejpat ještě do dalších:-)

+3/0

R62o98m69a59n 52K69r29a19t79o84c72h68v34i52l 1237458528759

no nějak zapadl do průměru

+1/0

O69n79d75ř11e33j 91R47a36t14a57j 4140598596451

rolínek má trochu jinou roli než jágr. jak se říká na černou práci, která není vidět.

taky se mi ze začátku nelíbil, ale už jsem ho viděl párkrát vyřešit výborně některé akce, které by jinak zaváněli gólem. proto jsem změnil názor.

+3/0

R94o22m19a69n62a 64H56r92u41b11á 7126389609774

Rolinek patří mezi tu lepší část našeho výběru. Pán asi počítá jen góly.

+2/0

R36o88m19a66n85a 36H32r77u16b61á 7756769219254

Pardon, patří pod příspěvek pana Beránka.

0/0
21.5.2014 11:06

J65i70ř14í 29Č35e36r73m21á43k 5520825868297

Naši bratia teď určitě litují, že se zápasy na MS nehrají postaru, kdy nerozhodný zápas prostě skončil plichtou, a žádné prodloužení ani nájezdy se nekonaly. Být to tak, vypadalo by pořadí v obou skupinách skoro stejně ... jenom v naší skupině by místo Frantíků postupovali právě Slováci.

0/0
21.5.2014 11:00

P76a47v73e98l 94K40m69o10c25h 4487469730325

no máme proti amíkům asi tak 50% šanci, oni hrají to co my v bledě modrym. Každopádně čekat tak jako včera v 1.třetině, kdy už si konečně soupeř nasází ty góly by se nám asi tentokrát nevyplatilo.