Rolinek: Na turnaji jsem zestárnul. Ale proti Americe máme velkou šanci

V jeho tváři to zatím nejde poznat, ale těm slovům věřit jde. Kapitán hokejové reprezentace Tomáš Rolinek totiž upřimně tvrdí: "Každý zápas nás stojí spoustu nervů a já na tomto šampionátu zestárnul o x let." Přesto bojovník, kterého i kouč Růžička dává všem příkladem, říká: "Proti Americe máme velkou šanci."

V27l80a69d68i24m48í65r 66K56o33n56e38č30n30ý 6105920708929

A co teprva my, ja snad sedivim i kdyz jsem uz prakticky plesatej :-/

+1/0
21.5.2014 13:17

J21i24r19i 47J93i88r44a 6178642590824

A uz je to tady.Proti USA mame velkou sanci!Pral bych si aby to byla sance postoupit,ale ten optimismus mi rika,jen aby to nebyla sance jet domu.Drzte se pri zemi a do hry dejte to nadseni.Drzim palce.[>-]

+1/0
21.5.2014 13:16

J80a25n 15K67l10á97s85e52k 6488104878939

Rolinek tam v té poslední třetině sice skočil a vyrazil puk, ale při tom 1. francouzském gólu tam stál jak pichlý kolo. To je taky třeba uvést.

0/−1
21.5.2014 13:00

M64i78c43h14a27l 44P81a19š35e88k 5161717160908

Tak se vsadíme, jo? První třetina, čtyři naši vyloučení, skóre 0:3 a je po zápase. Ještě že jsem v práci. Po netu i-vysílání stejně fungovat nebude, tak se aspoň nebudu rozčilovat ;-D. Kdo jde proti?

0/0
21.5.2014 12:53

R45o25m28a88n 45O45p17e60t 1551469755302

"Žádný zápas jsme nezahráli v klidu, že bychom po druhé třetině vedli"

a proti komu jsme meli to rychle pohodove dvoubrankove vedeni?  ;-D

0/0
21.5.2014 12:02

P13a85v18e80l 69S41l80a15m30a 9589172341817

Už by to chtělo opravdu zabrat po všech stránkách, Náš hokej uspěch dost potřebuje. Pokuste se ho kluci vyválčit. Držím palceR^R^[>-]

+2/0
21.5.2014 11:16

R75o53m21a72n 88K79r88a48t20o62c49h45v87i53l 1507288438749

Venku sluníčko, 27 stupňů. Kolo, malé pivo v hospůdce, hokej nemá šanci. Až tohle pánové z hokejové federace pochopí, to bude radost...

+4/−9
21.5.2014 11:11

P56a95v45e74l 49R38o29k67y56t63a 3810191690718

Za měsíc máte MS ve fotbale. Budete mluvit podobně??

+2/0
21.5.2014 11:20

R17o26m55a65n 27O21p45e83t 1351849255422

je to za tri tydny. vlastne MS ve fotbale zacne nejakych 14 dni po finale v hokeji.. ;-D

T82o47m82a15s 20S83p72a95k 3843574611741

To se mi snad zdá! 19 třetin o Rolínkovi nikdo neslyšel, nikdo ho neviděl, za rozhodčími nezajel, když to bylo potřeba...a teď se mu podaří (což jsem rád) dvě třetiny a dělá se z něho národní hrdina?

+1/−7
21.5.2014 11:05

J35i75ř56í 98B79r51á76z51d67a 4484332111683

Vám snad Rolas přebral ženskou, jinak si tu posedlost nedovedu vysvětlit...

+7/−1
21.5.2014 11:07

T77o16m19a80s 11S45p84a90k 3503334331601

Chcete snad říct, že v předchozích 6 zápasech nehrál totální tužku?

+2/−1
21.5.2014 11:09

J15i31ř56í 52B81r67á39z37d27a 4954662871513

Netvrdím, že hrál bůhvíjak úžasně, ale vaše příspěvky o tom, jak hraje mizerně a jak je to špatnej kapitán jsou snad pod každým článkem...to mi nepřijde zdravé,

+4/−1
21.5.2014 11:15

T89o20m89a37s 23S69p75a94k 3393814361211

třeba si to přečetl a vybičovalo ho to k lepšímu výkonu proti Francii ;-)

+2/0

J93i16ř38í 51B97r30á54z98d56a 4974822461233

Pokud to tak je, tak začněte rejpat ještě do dalších:-)

+3/0

R49o52m66a22n 27K86r95a28t52o86c75h18v94i21l 1507958498209

no nějak zapadl do průměru

+1/0

O24n28d10ř82e47j 84R37a69t96a83j 4500378506661

rolínek má trochu jinou roli než jágr. jak se říká na černou práci, která není vidět.

taky se mi ze začátku nelíbil, ale už jsem ho viděl párkrát vyřešit výborně některé akce, které by jinak zaváněli gólem. proto jsem změnil názor.

+3/0

R32o25m95a81n79a 75H85r93u59b12á 7986949869544

Rolinek patří mezi tu lepší část našeho výběru. Pán asi počítá jen góly.

+2/0

R58o20m39a79n55a 24H44r61u84b78á 7546829709894

Pardon, patří pod příspěvek pana Beránka.

0/0
21.5.2014 11:06

J46i38ř94í 37Č90e92r38m28á35k 5550455478207

Naši bratia teď určitě litují, že se zápasy na MS nehrají postaru, kdy nerozhodný zápas prostě skončil plichtou, a žádné prodloužení ani nájezdy se nekonaly. Být to tak, vypadalo by pořadí v obou skupinách skoro stejně ... jenom v naší skupině by místo Frantíků postupovali právě Slováci.

0/0
21.5.2014 11:00

P29a40v55e34l 37K55m56o23c82h 4487889510705

no máme proti amíkům asi tak 50% šanci, oni hrají to co my v bledě modrym. Každopádně čekat tak jako včera v 1.třetině, kdy už si konečně soupeř nasází ty góly by se nám asi tentokrát nevyplatilo.