Mrázek: NHL mi sněhulákové betony zakázala, ale o Vánocích je vytasím

Nadaný hokejový učedník Petr Mrázek má za sebou další rok těžkých prověrek. Budoucí možná brankářská jednička národního mužstva při záskocích v Detroitu i při službě v nižší soutěži AHL obstála.

L35u48b23o29s 41K13u51b55i79c27e62k 4415955554

Ja si teda myslim, ze snehulak je symbol cele zimy, tedy spise symbol snehu, protoze jsme je jako kluci staveli kdykoliv nejaky snih napadl, vedeni NHL spise nevedeli co to je za panacka, tak to proste zakazalii. Kdyby tam byl santa tak ok, to je symbol vanoc, ale snehulak urcite ne.

+3/0
27.5.2014 21:47

P91e91t95r 60H58o89v24o39r53k75a 5159986867

Ty betony jsou srandovní, nechápu, proč mu je zakázali. Není na nich nic vulgárního ani kontroverzního, tak co mu do toho kecají? :-/

A53n36t13o63n30i75n 69B49l35a97z13e64k 4868452497621

Proc? V Americe treba zakazali vanocni stromy na letistich, ze to drazdi zidovskou komunitu.....Tak proc by ten jejich Betmen, nebo jak se jmenuje se nemohl zapricinit o zakazani betonu, kde jsou vanocni motivy?!

0/0
28.5.2014 7:11

M36i27c53h28a78l 84Š96r84á75m33e14k 1693643855229

Nějak vám tam nesedí ty čísla v rámečku, lupy. Mrázek podle vás v NHL letos odchytal 9 zápasů, z nichž 2 vyhrál a 4 prohrál. A co jako ty další tři, když remízou zápas skončit nemůže?

A u AHL vám taky jeden zápas zmizel, protože 22+9 opravdu není 32Rv

+2/−2
27.5.2014 17:08

P42e93t50r 50S51e36d92l31á14č29e58k 4628752601764

Oficiální statistiky NHL jsou jiné než u nás. Letos se mu započítalo 6 zápasů, ve kterých odchytal alespoň 58 minut. 3 zápasy dochytal po vystřídání za Howarda nebo Gustavsonna - a přestože měl v jednom z nich ice time 41:43 - nezapočítává se mu jako celý.

+1/−1
27.5.2014 17:42

M86i64c14h71a76l 66Š92r64á51m73e51k 1163783535529

To nic nemění na tom, že pokud napíše autor článku, že odchytal 9 zápasů a z nich 2 vyhrál a 4 prohrál, působí to dost podivně.

Vy třeba víte, jak statistiky NHL fungují, ale já (a určitě i dost dalších lidí) ne, takže by autor buď mohl doplnit i ty zbylé tři zápasy, nebo alespoň napsat někam vysvětlivku, proč ty počty nesedí.

+4/0
27.5.2014 18:09

A65n78d70r21e89j 32K92r94á97l 7205106335315

Je to ještě trochu jinak. Zápasy, ve kterých nastoupil se mu započítavají všechny, i kdyby tam byl jen na minutu. Vitezství a prohry se počítají jen gólmanům, kteří jsou na ledě v okamžiku vstřelení vítezného gólu. (i kdyby to opět bylo třeba jen na minutu)

+3/0
27.5.2014 19:11

M23a59r35t43i18n 25D56o27l15e59ž23a45l 3744105847985

Není pravda. Vítězství nebo porážka se přičítá gólmanovi, který byl na ledě při rozhodujícím gólu v zápase - ať už ho jeho tým vstřelil anebo naopak inkasoval...:-P