Mrázek: NHL mi sněhulákové betony zakázala, ale o Vánocích je vytasím

Nadaný hokejový učedník Petr Mrázek má za sebou další rok těžkých prověrek. Budoucí možná brankářská jednička národního mužstva při záskocích v Detroitu i při službě v nižší soutěži AHL obstála.

L80u79b32o69s 76K67u50b82i68c28e19k 4115265234

Ja si teda myslim, ze snehulak je symbol cele zimy, tedy spise symbol snehu, protoze jsme je jako kluci staveli kdykoliv nejaky snih napadl, vedeni NHL spise nevedeli co to je za panacka, tak to proste zakazalii. Kdyby tam byl santa tak ok, to je symbol vanoc, ale snehulak urcite ne.

+3/0
27.5.2014 21:47

P94e85t91r 12H31o20v52o65r84k95a 5279776727

Ty betony jsou srandovní, nechápu, proč mu je zakázali. Není na nich nic vulgárního ani kontroverzního, tak co mu do toho kecají? :-/

A51n98t94o28n83i31n 53B17l17a82z26e92k 4808802527671

Proc? V Americe treba zakazali vanocni stromy na letistich, ze to drazdi zidovskou komunitu.....Tak proc by ten jejich Betmen, nebo jak se jmenuje se nemohl zapricinit o zakazani betonu, kde jsou vanocni motivy?!

0/0
28.5.2014 7:11

M67i63c10h19a79l 67Š87r76á94m64e98k 1133923275579

Nějak vám tam nesedí ty čísla v rámečku, lupy. Mrázek podle vás v NHL letos odchytal 9 zápasů, z nichž 2 vyhrál a 4 prohrál. A co jako ty další tři, když remízou zápas skončit nemůže?

A u AHL vám taky jeden zápas zmizel, protože 22+9 opravdu není 32Rv

+2/−2
27.5.2014 17:08

P81e17t77r 68S59e67d32l14á43č31e17k 4508162771434

Oficiální statistiky NHL jsou jiné než u nás. Letos se mu započítalo 6 zápasů, ve kterých odchytal alespoň 58 minut. 3 zápasy dochytal po vystřídání za Howarda nebo Gustavsonna - a přestože měl v jednom z nich ice time 41:43 - nezapočítává se mu jako celý.

+1/−1
27.5.2014 17:42

M61i66c28h49a17l 31Š24r83á55m82e20k 1273323295329

To nic nemění na tom, že pokud napíše autor článku, že odchytal 9 zápasů a z nich 2 vyhrál a 4 prohrál, působí to dost podivně.

Vy třeba víte, jak statistiky NHL fungují, ale já (a určitě i dost dalších lidí) ne, takže by autor buď mohl doplnit i ty zbylé tři zápasy, nebo alespoň napsat někam vysvětlivku, proč ty počty nesedí.

+4/0
27.5.2014 18:09

A50n24d88r34e44j 84K13r22á91l 7105446585665

Je to ještě trochu jinak. Zápasy, ve kterých nastoupil se mu započítavají všechny, i kdyby tam byl jen na minutu. Vitezství a prohry se počítají jen gólmanům, kteří jsou na ledě v okamžiku vstřelení vítezného gólu. (i kdyby to opět bylo třeba jen na minutu)

+3/0
27.5.2014 19:11

M87a71r27t81i98n 60D12o42l84e53ž19a36l 3664325317845

Není pravda. Vítězství nebo porážka se přičítá gólmanovi, který byl na ledě při rozhodujícím gólu v zápase - ať už ho jeho tým vstřelil anebo naopak inkasoval...:-P