Mrázek: NHL mi sněhulákové betony zakázala, ale o Vánocích je vytasím

Nadaný hokejový učedník Petr Mrázek má za sebou další rok těžkých prověrek. Budoucí možná brankářská jednička národního mužstva při záskocích v Detroitu i při službě v nižší soutěži AHL obstála.

L13u36b94o72s 96K13u51b34i25c13e55k 4505155684

Ja si teda myslim, ze snehulak je symbol cele zimy, tedy spise symbol snehu, protoze jsme je jako kluci staveli kdykoliv nejaky snih napadl, vedeni NHL spise nevedeli co to je za panacka, tak to proste zakazalii. Kdyby tam byl santa tak ok, to je symbol vanoc, ale snehulak urcite ne.

+3/0
27.5.2014 21:47

P36e32t78r 47H65o26v38o61r51k31a 5619646137

Ty betony jsou srandovní, nechápu, proč mu je zakázali. Není na nich nic vulgárního ani kontroverzního, tak co mu do toho kecají? :-/

A21n42t98o69n11i52n 66B66l63a90z64e30k 4498322287491

Proc? V Americe treba zakazali vanocni stromy na letistich, ze to drazdi zidovskou komunitu.....Tak proc by ten jejich Betmen, nebo jak se jmenuje se nemohl zapricinit o zakazani betonu, kde jsou vanocni motivy?!

0/0
28.5.2014 7:11

M39i18c65h81a75l 53Š65r31á79m27e48k 1803343335389

Nějak vám tam nesedí ty čísla v rámečku, lupy. Mrázek podle vás v NHL letos odchytal 9 zápasů, z nichž 2 vyhrál a 4 prohrál. A co jako ty další tři, když remízou zápas skončit nemůže?

A u AHL vám taky jeden zápas zmizel, protože 22+9 opravdu není 32Rv

+2/−2
27.5.2014 17:08

P61e31t18r 43S86e26d27l28á52č13e87k 4538172251794

Oficiální statistiky NHL jsou jiné než u nás. Letos se mu započítalo 6 zápasů, ve kterých odchytal alespoň 58 minut. 3 zápasy dochytal po vystřídání za Howarda nebo Gustavsonna - a přestože měl v jednom z nich ice time 41:43 - nezapočítává se mu jako celý.

+1/−1
27.5.2014 17:42

M65i11c45h24a32l 76Š84r13á96m67e75k 1773883825149

To nic nemění na tom, že pokud napíše autor článku, že odchytal 9 zápasů a z nich 2 vyhrál a 4 prohrál, působí to dost podivně.

Vy třeba víte, jak statistiky NHL fungují, ale já (a určitě i dost dalších lidí) ne, takže by autor buď mohl doplnit i ty zbylé tři zápasy, nebo alespoň napsat někam vysvětlivku, proč ty počty nesedí.

+4/0
27.5.2014 18:09

A84n42d40r61e13j 98K40r88á41l 7325226885235

Je to ještě trochu jinak. Zápasy, ve kterých nastoupil se mu započítavají všechny, i kdyby tam byl jen na minutu. Vitezství a prohry se počítají jen gólmanům, kteří jsou na ledě v okamžiku vstřelení vítezného gólu. (i kdyby to opět bylo třeba jen na minutu)

+3/0
27.5.2014 19:11

M77a86r10t58i15n 10D61o47l45e19ž10a61l 3764275217755

Není pravda. Vítězství nebo porážka se přičítá gólmanovi, který byl na ledě při rozhodujícím gólu v zápase - ať už ho jeho tým vstřelil anebo naopak inkasoval...:-P