Los Angeles vymazalo dvougólovou ztrátu a slaví první finálovou výhru

Hokejisté Rangers vedli v úvodním finálovém zápase Stanley Cupu po proměněných brejcích z úvodní třetiny už dvougólovým rozdílem. Domácí Los Angeles však postupně dokázalo stav srovnat a v prodloužení završil vítězný obrat útočník Justin Williams.

J84i64r17k62a 16S33t76r33e34b29e34l 8689813352

Super zápas, doufám, že oba týmy budou takovej hokej předvádět celou sérii R^. Kings myslím vyhráli zaslouženě, nicméně atmosféra na finále nic moc, už se těším, až se série přesune do MGS, tam to bude jinej hukot

0/0
5.6.2014 13:31

D39á64v71i62d 53Ž68u97p59a 7768356611156

Myslíš, že si tí boháči, čo dali 2000 a viac dolčov za zápas, budú drať v MSG hlasivky a ruky?

0/−1
5.6.2014 16:20

J47a70n 50S50t74a67n20c84l 9147644651113

Tak pro sezonni drzitele vstupenek kteri maji prednost urcite nebyl lupen za dva litry.

M96o30j74m98í70r 71S14k51á22l55a 2820312976

Nevadí, nevadí, před 20 lety RANGERS taky prohráli 1. zápas finále gólem v prodloužení, a následně vyhráli 3 zápasy v řadě.R^

První vyhrání...:-P

0/0
5.6.2014 9:15

J98i44ř24í 10N70o94v46ý 3704581785

Takže jsem udělal jednoduchý pravděpodobnostní výpočet. Když bych vzal, že výhra : prohra = 50 : 50, tak pravděpodobnost, že vyhraje ten, kdo vyhrál první zápas je 66%. Když ale uvážím, že kdo vyhrál první zápas bude o něco málo lepší, takže má pravděpodobnost výhry řekněmě 56 : 44, tak to dá přesně těch 77%. Takže vcelku nic překvapivého.