Los Angeles vymazalo dvougólovou ztrátu a slaví první finálovou výhru

Hokejisté Rangers vedli v úvodním finálovém zápase Stanley Cupu po proměněných brejcích z úvodní třetiny už dvougólovým rozdílem. Domácí Los Angeles však postupně dokázalo stav srovnat a v prodloužení završil vítězný obrat útočník Justin Williams.

J74i91r48k89a 19S76t24r30e82b59e44l 8759783842

Super zápas, doufám, že oba týmy budou takovej hokej předvádět celou sérii R^. Kings myslím vyhráli zaslouženě, nicméně atmosféra na finále nic moc, už se těším, až se série přesune do MGS, tam to bude jinej hukot

0/0
5.6.2014 13:31

D92á24v65i89d 82Ž59u80p94a 7628346711656

Myslíš, že si tí boháči, čo dali 2000 a viac dolčov za zápas, budú drať v MSG hlasivky a ruky?

0/−1
5.6.2014 16:20

J68a94n 84S35t32a42n54c70l 9907194581423

Tak pro sezonni drzitele vstupenek kteri maji prednost urcite nebyl lupen za dva litry.

M75o21j68m35í26r 45S41k83á29l43a 2440452736

Nevadí, nevadí, před 20 lety RANGERS taky prohráli 1. zápas finále gólem v prodloužení, a následně vyhráli 3 zápasy v řadě.R^

První vyhrání...:-P

0/0
5.6.2014 9:15

J59i66ř16í 60N83o54v93ý 3554601535

Takže jsem udělal jednoduchý pravděpodobnostní výpočet. Když bych vzal, že výhra : prohra = 50 : 50, tak pravděpodobnost, že vyhraje ten, kdo vyhrál první zápas je 66%. Když ale uvážím, že kdo vyhrál první zápas bude o něco málo lepší, takže má pravděpodobnost výhry řekněmě 56 : 44, tak to dá přesně těch 77%. Takže vcelku nic překvapivého.