Sparta, Liberec i Třinec slaví výhry v hokejové Ligy mistrů

Hokejisté pražské Sparty zdolali doma švédské Växjö 5:4, i potřetí v Lize mistrů vyhráli a vládnou skupině G. V čele "éčka" se drží Třinec, který vyhrál v Bernu 4:0. Mistrovský Zlín sice v boji o čelo skupiny D podlehl doma Fribourgu 2:3 v prodloužení, ale má stejně bodů jako švýcarský sok.

M10a20r19t71i22n 34M48e26l39i51c52h54a58r 5772221470461

Škoda Zlína, byl v tom zápase o dost lepší, měl fůru šanci a Fribourg bude největší konkurent. Teď se budou muset pokusit urvat to venku aby neriskovali boj mezi druhými, pač nebodují zrovna naplno a tam to bude tlačenice. Vítkovice potřebují po fiasku s outsiderem skupiny z Zugu (byť zatím vede skupinu, ale je to tým co se v NLA udržel až v baráži a výrazně neposílil) nabrat ty body jinde. Tam taky platí že by neměly podruhé zaváhat s Zugem, protože na dost bodů z druhého se jim to nerýsuje. Ostatní výborně a každý bod se počítá. Hlavně Sparta si vytvořila výbornou pozici. Třinci to trochu kazí prohra se Stavangerem a bude důležité zvládnout odvetu a udržet, nebo si vylepšit pozici před zápasy s Tapparou. U Liberce je škoda té úvodní prohry s Oulu na domácím ledě, ale to je jeden z nejlepších týmů a velmi těžký soupeř. Liberec bude muset Karpat zaskočit venku a nebo nasbírat co nejvíc bodů na to druhé. A to zatím splňuje na výbornou. Klíčové bude zvládnout odvety s Košicemi a Kolínem. Když pak něco uzmou ve Finsku, tak to bude bonus.

0/0
5.9.2014 22:39

M69a74r25t15i33n 84V19a53v71ř53í45k 8671974182

Divácky to byl pro nás Sparťany propadák..To pane Bříza a další management opravdu nechápete situaci??Dejte na zápas vstupné za kilčo místo dvou, začněte v 18hod a uvidíte tu návštěvnost..Je to liga mistrů na kterou musíte nejdříve nalákat lidi  a ne je odradit - sami mi dva kamarádi s rodinama řekli, že by šli, ale přece nepojedou s dětma domů v noci, že musí druhý den do školy, chtělo by to trochu přemýšlet..Prostě začátek v 18, cena 100Kč a nebude tam jen necelá dvojka..

0/0
5.9.2014 15:00

K30a45r78e45l 79N92o89v65á24č20e28k 5121255879496

Po dlouhé době jsou české ligové týmy konkurenceschopné ! Konečně.

M81i65l27o87š 45F78i16a94l96a 2610401907702

Pro mě za mě může Sparta Ligu Mistrů i vyhrát. Když pak v play off vypadne s Brnem, tak je ta sezona stejně na ho.no.

+2/−1
5.9.2014 7:22

M41a24r11t52i98n 27M50e96l14i36c65h98a57r 5132501120641

Lepší nepostoupit v ELH do play-off a vyhrát Ligu mistrů, než naopak.

0/0
6.9.2014 17:31

M75i68l18a60n 68S97o26u58š58e10k 9736977861782

Autor by měl zpátky do základní školy, když vyrobí takovýto titulek...

Neslaví náhodou výhry v hokejové LIZE mistrů?

Kristapána kdy už iDnes začne zaměstnávat lidi, co dokáží napsat článek česky a přečtou si to po sobě???

M86a74r65t91i41n 85Z70a82l19o72u25d84e92k 2509268761982

Liberec po úvodní prohře s Oulu (3:4) a vítězství v Kolíně nad Rýnem (4:1) se ujal vedení ve 12. minutě, kdy při vyloučení českého obránce Kloučka prostřelil bývalého gólmanaBílýchTygrů Melicherčíka Filippi. Slovenský šampion vyrovnal ve 26. minutě, kdy zůstal nekrytý veterán Bartoš.

Po polovině utkání vrátil vedení Severočechům při trestu českého beka Philippa obránce Vitásek.

liberec "se" po uvodni....ujal..

tolik pridavnych jmen v tom dela totalni zmatek, dyk je to neprehledny jak svinja.. sloh nula bodu.. Rv

0/0
4.9.2014 22:07

Š29i33m78o90n 67T92a71t63í26č47e72k 7519979515829

Ale jo, v té první větě je ten slovosled trošku kostrbatý.

0/0
4.9.2014 22:13

V34e52r62o61n39i85k64a 63M43a50r64t52í45n41k26o57v39á 1663653670

Já bych to napsala asi takto :

Liberec  se po úvodní prohře s Oulu (3:4) a následném vítězství v Kolíně nad Rýnem (4:1)  ujal vedení ve 12. minutě, když  při vyloučení českého obránce Kloučka prostřelil bývalého gólmana BílýchTygrů Melicherčíka Filippi. Slovenský šampion vyrovnal ve 26. minutě, poté, co  zůstal nepokrytý veterán Bartoš.V polovině utkání vrátil vedení Severočechům obránce Vitásek, který využil přesilovu hru, když na trestné lavici odpykával trest český obránce Radek Philipp. :-)