Sparta, Liberec i Třinec slaví výhry v hokejové Ligy mistrů

Hokejisté pražské Sparty zdolali doma švédské Växjö 5:4, i potřetí v Lize mistrů vyhráli a vládnou skupině G. V čele "éčka" se drží Třinec, který vyhrál v Bernu 4:0. Mistrovský Zlín sice v boji o čelo skupiny D podlehl doma Fribourgu 2:3 v prodloužení, ale má stejně bodů jako švýcarský sok.

M90a56r48t58i42n 82M28e23l10i81c36h93a62r 5302361550431

Škoda Zlína, byl v tom zápase o dost lepší, měl fůru šanci a Fribourg bude největší konkurent. Teď se budou muset pokusit urvat to venku aby neriskovali boj mezi druhými, pač nebodují zrovna naplno a tam to bude tlačenice. Vítkovice potřebují po fiasku s outsiderem skupiny z Zugu (byť zatím vede skupinu, ale je to tým co se v NLA udržel až v baráži a výrazně neposílil) nabrat ty body jinde. Tam taky platí že by neměly podruhé zaváhat s Zugem, protože na dost bodů z druhého se jim to nerýsuje. Ostatní výborně a každý bod se počítá. Hlavně Sparta si vytvořila výbornou pozici. Třinci to trochu kazí prohra se Stavangerem a bude důležité zvládnout odvetu a udržet, nebo si vylepšit pozici před zápasy s Tapparou. U Liberce je škoda té úvodní prohry s Oulu na domácím ledě, ale to je jeden z nejlepších týmů a velmi těžký soupeř. Liberec bude muset Karpat zaskočit venku a nebo nasbírat co nejvíc bodů na to druhé. A to zatím splňuje na výbornou. Klíčové bude zvládnout odvety s Košicemi a Kolínem. Když pak něco uzmou ve Finsku, tak to bude bonus.

0/0
5.9.2014 22:39

M82a25r27t45i58n 43V47a93v28ř85í31k 8791544922

Divácky to byl pro nás Sparťany propadák..To pane Bříza a další management opravdu nechápete situaci??Dejte na zápas vstupné za kilčo místo dvou, začněte v 18hod a uvidíte tu návštěvnost..Je to liga mistrů na kterou musíte nejdříve nalákat lidi  a ne je odradit - sami mi dva kamarádi s rodinama řekli, že by šli, ale přece nepojedou s dětma domů v noci, že musí druhý den do školy, chtělo by to trochu přemýšlet..Prostě začátek v 18, cena 100Kč a nebude tam jen necelá dvojka..

0/0
5.9.2014 15:00

K36a56r56e34l 86N36o74v68á52č28e81k 5481165649486

Po dlouhé době jsou české ligové týmy konkurenceschopné ! Konečně.

M84i18l60o24š 86F74i39a81l43a 2140491327842

Pro mě za mě může Sparta Ligu Mistrů i vyhrát. Když pak v play off vypadne s Brnem, tak je ta sezona stejně na ho.no.

+2/−1
5.9.2014 7:22

M64a60r79t87i91n 65M20e86l18i91c14h50a98r 5782461730751

Lepší nepostoupit v ELH do play-off a vyhrát Ligu mistrů, než naopak.

0/0
6.9.2014 17:31

M48i55l39a25n 51S79o27u49š84e89k 9606297141342

Autor by měl zpátky do základní školy, když vyrobí takovýto titulek...

Neslaví náhodou výhry v hokejové LIZE mistrů?

Kristapána kdy už iDnes začne zaměstnávat lidi, co dokáží napsat článek česky a přečtou si to po sobě???

M49a10r62t42i86n 74Z34a79l15o47u21d93e97k 2419468161622

Liberec po úvodní prohře s Oulu (3:4) a vítězství v Kolíně nad Rýnem (4:1) se ujal vedení ve 12. minutě, kdy při vyloučení českého obránce Kloučka prostřelil bývalého gólmanaBílýchTygrů Melicherčíka Filippi. Slovenský šampion vyrovnal ve 26. minutě, kdy zůstal nekrytý veterán Bartoš.

Po polovině utkání vrátil vedení Severočechům při trestu českého beka Philippa obránce Vitásek.

liberec "se" po uvodni....ujal..

tolik pridavnych jmen v tom dela totalni zmatek, dyk je to neprehledny jak svinja.. sloh nula bodu.. Rv

0/0
4.9.2014 22:07

Š72i51m67o92n 35T18a54t77í60č96e88k 7679259555919

Ale jo, v té první větě je ten slovosled trošku kostrbatý.

0/0
4.9.2014 22:13

V37e80r54o66n33i12k43a 10M26a88r48t37í12n62k18o71v51á 1163633760

Já bych to napsala asi takto :

Liberec  se po úvodní prohře s Oulu (3:4) a následném vítězství v Kolíně nad Rýnem (4:1)  ujal vedení ve 12. minutě, když  při vyloučení českého obránce Kloučka prostřelil bývalého gólmana BílýchTygrů Melicherčíka Filippi. Slovenský šampion vyrovnal ve 26. minutě, poté, co  zůstal nepokrytý veterán Bartoš.V polovině utkání vrátil vedení Severočechům obránce Vitásek, který využil přesilovu hru, když na trestné lavici odpykával trest český obránce Radek Philipp. :-)