Sparta, Liberec i Třinec slaví výhry v hokejové Ligy mistrů

Hokejisté pražské Sparty zdolali doma švédské Växjö 5:4, i potřetí v Lize mistrů vyhráli a vládnou skupině G. V čele "éčka" se drží Třinec, který vyhrál v Bernu 4:0. Mistrovský Zlín sice v boji o čelo skupiny D podlehl doma Fribourgu 2:3 v prodloužení, ale má stejně bodů jako švýcarský sok.

M55a68r13t55i76n 94M63e53l93i39c94h95a63r 5742141500601

Škoda Zlína, byl v tom zápase o dost lepší, měl fůru šanci a Fribourg bude největší konkurent. Teď se budou muset pokusit urvat to venku aby neriskovali boj mezi druhými, pač nebodují zrovna naplno a tam to bude tlačenice. Vítkovice potřebují po fiasku s outsiderem skupiny z Zugu (byť zatím vede skupinu, ale je to tým co se v NLA udržel až v baráži a výrazně neposílil) nabrat ty body jinde. Tam taky platí že by neměly podruhé zaváhat s Zugem, protože na dost bodů z druhého se jim to nerýsuje. Ostatní výborně a každý bod se počítá. Hlavně Sparta si vytvořila výbornou pozici. Třinci to trochu kazí prohra se Stavangerem a bude důležité zvládnout odvetu a udržet, nebo si vylepšit pozici před zápasy s Tapparou. U Liberce je škoda té úvodní prohry s Oulu na domácím ledě, ale to je jeden z nejlepších týmů a velmi těžký soupeř. Liberec bude muset Karpat zaskočit venku a nebo nasbírat co nejvíc bodů na to druhé. A to zatím splňuje na výbornou. Klíčové bude zvládnout odvety s Košicemi a Kolínem. Když pak něco uzmou ve Finsku, tak to bude bonus.

0/0
5.9.2014 22:39

M12a49r45t73i11n 95V87a76v78ř76í98k 8301364312

Divácky to byl pro nás Sparťany propadák..To pane Bříza a další management opravdu nechápete situaci??Dejte na zápas vstupné za kilčo místo dvou, začněte v 18hod a uvidíte tu návštěvnost..Je to liga mistrů na kterou musíte nejdříve nalákat lidi  a ne je odradit - sami mi dva kamarádi s rodinama řekli, že by šli, ale přece nepojedou s dětma domů v noci, že musí druhý den do školy, chtělo by to trochu přemýšlet..Prostě začátek v 18, cena 100Kč a nebude tam jen necelá dvojka..

0/0
5.9.2014 15:00

K37a13r67e55l 62N28o48v70á90č37e67k 5181575729746

Po dlouhé době jsou české ligové týmy konkurenceschopné ! Konečně.

M89i91l44o34š 29F38i94a22l74a 2660711177842

Pro mě za mě může Sparta Ligu Mistrů i vyhrát. Když pak v play off vypadne s Brnem, tak je ta sezona stejně na ho.no.

+2/−1
5.9.2014 7:22

M82a36r18t47i15n 81M31e75l62i35c61h34a55r 5442111260371

Lepší nepostoupit v ELH do play-off a vyhrát Ligu mistrů, než naopak.

0/0
6.9.2014 17:31

M91i22l41a76n 18S18o26u47š35e22k 9736947971152

Autor by měl zpátky do základní školy, když vyrobí takovýto titulek...

Neslaví náhodou výhry v hokejové LIZE mistrů?

Kristapána kdy už iDnes začne zaměstnávat lidi, co dokáží napsat článek česky a přečtou si to po sobě???

M93a82r60t20i58n 38Z78a94l52o15u27d98e31k 2679558191122

Liberec po úvodní prohře s Oulu (3:4) a vítězství v Kolíně nad Rýnem (4:1) se ujal vedení ve 12. minutě, kdy při vyloučení českého obránce Kloučka prostřelil bývalého gólmanaBílýchTygrů Melicherčíka Filippi. Slovenský šampion vyrovnal ve 26. minutě, kdy zůstal nekrytý veterán Bartoš.

Po polovině utkání vrátil vedení Severočechům při trestu českého beka Philippa obránce Vitásek.

liberec "se" po uvodni....ujal..

tolik pridavnych jmen v tom dela totalni zmatek, dyk je to neprehledny jak svinja.. sloh nula bodu.. Rv

0/0
4.9.2014 22:07

Š14i44m39o92n 90T21a32t48í10č71e10k 7249209955979

Ale jo, v té první větě je ten slovosled trošku kostrbatý.

0/0
4.9.2014 22:13

V88e64r18o68n38i82k23a 55M45a62r51t64í60n10k41o55v49á 1223503110

Já bych to napsala asi takto :

Liberec  se po úvodní prohře s Oulu (3:4) a následném vítězství v Kolíně nad Rýnem (4:1)  ujal vedení ve 12. minutě, když  při vyloučení českého obránce Kloučka prostřelil bývalého gólmana BílýchTygrů Melicherčíka Filippi. Slovenský šampion vyrovnal ve 26. minutě, poté, co  zůstal nepokrytý veterán Bartoš.V polovině utkání vrátil vedení Severočechům obránce Vitásek, který využil přesilovu hru, když na trestné lavici odpykával trest český obránce Radek Philipp. :-)