Dal první gól za Spartu a rozhodl zápas. Přitom mi nevyšel, říká Réway

Když ve 4. minutě třetí třetiny zvyšoval na 5:1, nejspíš ho nenapadlo, že jeho gól bude nakonec ten rozdílový. Sparta totiž v zápase s Vaxjö nakonec o pohodlné vedení málem přišla a z Martina Réwaye se tak stal střelec, který zařídil výhru v prvním domácím zápase hokejové Ligy mistrů.

J64u95r36a35j 64Z41e31m94á25n52e42k 4370460222581

2 tisic divakov, to je katastrofa. Lev mal vyssiu navstevnost. Bud je Lev ovela popularnejsi ako Sparta, co je hovadina, alebo Liga Majstrov nema sancu konkurovat ovela kvalitnejsej KHL.

0/0
5.9.2014 15:08

J83a35r72o62m11i78r 58H82a81u66z23a47r 9794378666415

Kuopio hralo vcera v Mannheimu uplne neemozne . ( MNH nakonec taky hrozne) . To by nemel byt problem . Slabsi hraci maaji velike starosti na tom zvetsenem utocnem /obranem psmu ...spis se soustreduji na fouly a bitky . Pozor na zraneni od nemehel !!!;-O