Mrázek vychytal nulu proti Torontu, Hemský přihrál na dva góly

Hokejový brankář Petr Mrázek byl vyhlášen první hvězdou pondělního přípravného zápasu mezi Detroitem a Torontem, když pochytal všech 27 střel a výrazně přispěl k vítězství domácích 3:0. Jednu asistenci zaznamenal útočník Andrej Nestrašil, další novic Red Wings Tomáš Nosek byl za faul vyloučen do konce zápasu. Aleš Hemský si připsal dvě asistence za Dallas a vancouverský Radim Vrbata se trefil proti bývalým spoluhráčům z Arizony.

L10u75d10e22k 19N83o27v34a76k 9696613121747

To bude zase klasika, vychyta nekolik nul a pujde zpet na farmu...

P81a19v46e50l 72M53i29c83h55e58k 5621655211149

tak Mrázek, jestli bude chtít chytat NHL, tak bude muset z Detroitu odejít do nějakého slabšího týmu. Stejně jako to udělal svého času Hašek, když neměl šanci se do brány dostat přes Eda Belfoura.... a je fajn vidět, jak se kluci z úspěšné juniorky prosazují pomalu i do NHL. Chvíli to asi ještě potrvá než tam budou na pevno, ale už se o nich začíná mluvit a upozornili na sebe kouče i vedení klubů.R^

+2/0
30.9.2014 10:17

J53a65n 56S92o55u76k75u21p 1134304366945

Což o to paradoxnější, že v Buffalu byl z jedničky taky poměrně záhy vytlačen. Přes Fuhra se nakonec dostal jen vinou zranění.

J32a49n 77S56o26u80k92u16p 1434324566735

To nebude problém, Gus je vyrobený z křehkého skla, neodehraje víc než 4 zápasy bez bolístky.

J13a55n 25S73o95u94k47u74p 1784384326695

Oni ve skutečnosti z Phoenixu vůbec nejsou, přejmenování bylo docela logické.

+1/0
30.9.2014 9:55

V97a49c83l95a83v 22K94u85b12i21s 5921241969987

Jsou z Glendale coz je treti nejvetsi mesto v Phoenix metro area.

0/0
30.9.2014 14:21

V38e46r35o95n79i49k48a 31K13o42n78o95p19á13č80o29v51á 8969961902549

Petr Mrázek jako obvykle naprosto excelentníR^ Nosek s Nestrašilem odehráli výbornou první třetinu. Nosek jel i sám na bránu, až ho musel Roman Polák faulovat, dokonce to zavánělo i trestným střílením. Bohužel ve druhé třetině v ideální pozici sám před brankářem ani netrefil bránu. A následně soupeře v souboji o puk naremploval hlavou do mantinelu a zápas pro něj skončil. Aspoň, že Nestrašil pokračoval na výbornou. První a třetí hvězda zápasu.

Radek Faksa pořád zůstává v Dallasu, dnes odehrál něco přes 10 minut a i přes tu mínusku hodně solidně, bylo tam několik velmi dobrých střídání. Ale asi mu to stejně na teď našlapaný první tým nevyjde. Jestli si můžu vsadit, tak právě Dallas na západě a Tampa na východě jsou pro mě letošní černé koně.

Za Edmonton jsem dneska poprvé od juniorské repre viděla obránce Davida Musila. A herně tedy pozitivně překvapil, dokonce podporoval útok. Něco přes 17 minut na ledě, čtvrtý z obránců.