Mrázek vychytal nulu proti Torontu, Hemský přihrál na dva góly

Hokejový brankář Petr Mrázek byl vyhlášen první hvězdou pondělního přípravného zápasu mezi Detroitem a Torontem, když pochytal všech 27 střel a výrazně přispěl k vítězství domácích 3:0. Jednu asistenci zaznamenal útočník Andrej Nestrašil, další novic Red Wings Tomáš Nosek byl za faul vyloučen do konce zápasu. Aleš Hemský si připsal dvě asistence za Dallas a vancouverský Radim Vrbata se trefil proti bývalým spoluhráčům z Arizony.

L92u58d28e88k 31N35o35v61a27k 9346393261807

To bude zase klasika, vychyta nekolik nul a pujde zpet na farmu...

P33a47v34e93l 73M84i79c45h80e76k 5361855841289

tak Mrázek, jestli bude chtít chytat NHL, tak bude muset z Detroitu odejít do nějakého slabšího týmu. Stejně jako to udělal svého času Hašek, když neměl šanci se do brány dostat přes Eda Belfoura.... a je fajn vidět, jak se kluci z úspěšné juniorky prosazují pomalu i do NHL. Chvíli to asi ještě potrvá než tam budou na pevno, ale už se o nich začíná mluvit a upozornili na sebe kouče i vedení klubů.R^

+2/0
30.9.2014 10:17

J40a70n 84S89o25u10k35u98p 1784894886735

Což o to paradoxnější, že v Buffalu byl z jedničky taky poměrně záhy vytlačen. Přes Fuhra se nakonec dostal jen vinou zranění.

J87a41n 53S92o44u14k57u21p 1664464576435

To nebude problém, Gus je vyrobený z křehkého skla, neodehraje víc než 4 zápasy bez bolístky.

J17a91n 73S12o68u33k63u77p 1734404246655

Oni ve skutečnosti z Phoenixu vůbec nejsou, přejmenování bylo docela logické.

+1/0
30.9.2014 9:55

V35a86c84l94a93v 56K26u46b92i19s 5821101739797

Jsou z Glendale coz je treti nejvetsi mesto v Phoenix metro area.

0/0
30.9.2014 14:21

V61e77r42o32n69i93k13a 37K92o64n83o95p29á63č56o49v82á 8319421132279

Petr Mrázek jako obvykle naprosto excelentníR^ Nosek s Nestrašilem odehráli výbornou první třetinu. Nosek jel i sám na bránu, až ho musel Roman Polák faulovat, dokonce to zavánělo i trestným střílením. Bohužel ve druhé třetině v ideální pozici sám před brankářem ani netrefil bránu. A následně soupeře v souboji o puk naremploval hlavou do mantinelu a zápas pro něj skončil. Aspoň, že Nestrašil pokračoval na výbornou. První a třetí hvězda zápasu.

Radek Faksa pořád zůstává v Dallasu, dnes odehrál něco přes 10 minut a i přes tu mínusku hodně solidně, bylo tam několik velmi dobrých střídání. Ale asi mu to stejně na teď našlapaný první tým nevyjde. Jestli si můžu vsadit, tak právě Dallas na západě a Tampa na východě jsou pro mě letošní černé koně.

Za Edmonton jsem dneska poprvé od juniorské repre viděla obránce Davida Musila. A herně tedy pozitivně překvapil, dokonce podporoval útok. Něco přes 17 minut na ledě, čtvrtý z obránců.