Mrázek vychytal nulu proti Torontu, Hemský přihrál na dva góly

Hokejový brankář Petr Mrázek byl vyhlášen první hvězdou pondělního přípravného zápasu mezi Detroitem a Torontem, když pochytal všech 27 střel a výrazně přispěl k vítězství domácích 3:0. Jednu asistenci zaznamenal útočník Andrej Nestrašil, další novic Red Wings Tomáš Nosek byl za faul vyloučen do konce zápasu. Aleš Hemský si připsal dvě asistence za Dallas a vancouverský Radim Vrbata se trefil proti bývalým spoluhráčům z Arizony.

L55u89d88e39k 55N38o13v51a43k 9116523561597

To bude zase klasika, vychyta nekolik nul a pujde zpet na farmu...

P75a79v51e98l 91M32i68c10h61e78k 5191135921499

tak Mrázek, jestli bude chtít chytat NHL, tak bude muset z Detroitu odejít do nějakého slabšího týmu. Stejně jako to udělal svého času Hašek, když neměl šanci se do brány dostat přes Eda Belfoura.... a je fajn vidět, jak se kluci z úspěšné juniorky prosazují pomalu i do NHL. Chvíli to asi ještě potrvá než tam budou na pevno, ale už se o nich začíná mluvit a upozornili na sebe kouče i vedení klubů.R^

+2/0
30.9.2014 10:17

J66a89n 61S85o44u12k17u53p 1354524716875

Což o to paradoxnější, že v Buffalu byl z jedničky taky poměrně záhy vytlačen. Přes Fuhra se nakonec dostal jen vinou zranění.

J66a30n 11S56o67u71k54u20p 1174964976125

To nebude problém, Gus je vyrobený z křehkého skla, neodehraje víc než 4 zápasy bez bolístky.

J30a46n 70S71o71u81k83u79p 1874674816835

Oni ve skutečnosti z Phoenixu vůbec nejsou, přejmenování bylo docela logické.

+1/0
30.9.2014 9:55

V10a77c84l62a65v 28K75u38b81i43s 5371131819647

Jsou z Glendale coz je treti nejvetsi mesto v Phoenix metro area.

0/0
30.9.2014 14:21

V58e19r18o54n89i76k44a 33K62o90n73o23p51á31č33o57v51á 8879101352169

Petr Mrázek jako obvykle naprosto excelentníR^ Nosek s Nestrašilem odehráli výbornou první třetinu. Nosek jel i sám na bránu, až ho musel Roman Polák faulovat, dokonce to zavánělo i trestným střílením. Bohužel ve druhé třetině v ideální pozici sám před brankářem ani netrefil bránu. A následně soupeře v souboji o puk naremploval hlavou do mantinelu a zápas pro něj skončil. Aspoň, že Nestrašil pokračoval na výbornou. První a třetí hvězda zápasu.

Radek Faksa pořád zůstává v Dallasu, dnes odehrál něco přes 10 minut a i přes tu mínusku hodně solidně, bylo tam několik velmi dobrých střídání. Ale asi mu to stejně na teď našlapaný první tým nevyjde. Jestli si můžu vsadit, tak právě Dallas na západě a Tampa na východě jsou pro mě letošní černé koně.

Za Edmonton jsem dneska poprvé od juniorské repre viděla obránce Davida Musila. A herně tedy pozitivně překvapil, dokonce podporoval útok. Něco přes 17 minut na ledě, čtvrtý z obránců.