Hokejisté Litvínova poprvé prohráli. Olomoucký nováček zaskočil Plzeň

Hokejisté Litvínova poprvé v nové sezoně prohráli. V 11. kole nestačili na Liberec, který při své premiéře dovedl nový trenér Rostislav Čada k vítězství 4:1. Vedoucí Třinec naopak doma zdolal Slavii 4:0 a zvýšil náskok v čele tabulky na šest bodů.

P90e45t88r 88H81r75a67b80á18k 6720387462500

Plzni asi dochází peníze. Koukám na sestavu a tam až asi an dvě výjimky bud junior, odložený hráč, nebo hráč před hokejovým důchodem. Dva roky zpět titul a nejsou prachy? Tak Dvořák se ted dostal do zastupitelstva města, tak možná prosadí nějaký pravidelný finanční obnos. Brankář to nemůže hasit pořád a pokud se něco nestane, tak je Plzeň jasným adeptem na play-out, ne-li na baráž.

M73i56r21e13k 30K30o95v81a83c25i96k 5571541941697

Dolů půjdou, ale šestku udělají... Ten tým je stabilní už léta a letos se to ukáže. Tipuju je na semifinále (nejmíň).

+4/−1
12.10.2014 23:13

L56u47b52o61š 31H11a82n57u63s 4217497611382

Jenom aby nedopadli jako Kometa předloni, nebo kdy. Ještě o Vánocích druhej flek, ale pak hustej sešup dolů...

J70a10k17u82b 94M11e48l30z57o22c72h 6735625485182

28 střel, 6 inkasovanejch branek? Dneska děsivej výkon z části obrany, ale hlavně brankáře. Říkám to nerad, ale jestli je tohle Staňův standard, tak nemáme brankáře. Dneska jsme to urvali silou.

+3/0
12.10.2014 21:41

R79o44m52a27n 90H65o61k51y47n32á22ř 8300351289118

Novotný chytá skvěle a má potenciál, o to bych se nebál. Jen doufám, že s ním Bříza nezamete jako s Dubou.

0/0
12.10.2014 21:57

T66o66m59á47š 83N78a60t30a83n38a38i56l81i98d34i70s 5515633938215

Nemame druhyho brankate. Filip je jasna jednicka.. Stana dneska opravdu des bes.

0/0
12.10.2014 23:05

J62i81n54d97ř46i14c48h 64M45u72s88í27l94e39k 5209151166

Včera hrála Sparta jak za časů "bramboračky" Lenera, bez obrany. Staňovi moc mančaft nepomohl, ale jednoznačně zatím zůstává za očekáváním. Moc vyráží před sebe, mezi betony by potřeboval nějakou záclonu a celkově jistotou neoplývá. Nicméně zatím je brzy na to ho odepsat. Kdybychom ve stejné fázi sezóny odepsali v devětaosmdesátém Břízu, tak by nám nikdy nevychytal 4 tituly. A kdo si na začátek sezóny 89/90 pamatuje, ten si moc dobře vzpomíná na Břízovo tehdejší hororové výkony. :-P

Sparta potřebuje do kasy gólmana pro play-off. K čemu jí bylo, že Popperle míval excelentní základní část, když od prvního zápasu čtvrtfinále býval pak sotva poloviční. Když si to Staňa vybere na začátku sezóny, dostane se do laufu pomaleji a pak bude čapat v play-off, nikdo si na nepovedené podzimní zápasy ani nevzpomene. A v záloze je Filip Novotný, který chytá výborně. Naplňuje slova, která několik let slýchám z Holešovic, o velkém talentu a příslibu do budoucna. :-)

T65o49m38á85š 68Č23e65c45h 4593919859610

Už na trapáky z Plzně nebudu nikdy sázet. Proti venku předtím neschopné Olomouci krom 1.třetiny podali výkon na pokuty.

+5/−3
12.10.2014 21:03

P97a31v64e82l 76H43o93l96u73b 1489484324154

Jakej že byl kurz na Olomouc. 5,24 Asi stejné, jako na Slovensku Nitra prohrála poslední třetinu s Žilinou 0:4 a celý zápas 4:5. Kurz na Žilinu 6,9:-/

0/0
12.10.2014 21:54

T30o11m31á96š 61Č86e36c70h 4663939969860

Že by Pletka a spol. sázeli? Na Plzeň byl 1,52.

T39o97m34á36š 64Č70e85c88h 4663219289880

Hrůza, co jste dnes provedli, fakt hnus.

M60i74r94e42k 68K26o80v12a79c90i14k 5961421861627

Za to kašpárkový divadlo, co tam kluci od druhý třetiny (po dobrý první třetině) převedli může opravdu Razým??? Zatim je to pořád náš jedinej titulovej trernér, vážil bych slova ;-D