Hokejisté Litvínova poprvé prohráli. Olomoucký nováček zaskočil Plzeň

Hokejisté Litvínova poprvé v nové sezoně prohráli. V 11. kole nestačili na Liberec, který při své premiéře dovedl nový trenér Rostislav Čada k vítězství 4:1. Vedoucí Třinec naopak doma zdolal Slavii 4:0 a zvýšil náskok v čele tabulky na šest bodů.

P76e47t27r 73H36r13a21b43á93k 6280557682180

Plzni asi dochází peníze. Koukám na sestavu a tam až asi an dvě výjimky bud junior, odložený hráč, nebo hráč před hokejovým důchodem. Dva roky zpět titul a nejsou prachy? Tak Dvořák se ted dostal do zastupitelstva města, tak možná prosadí nějaký pravidelný finanční obnos. Brankář to nemůže hasit pořád a pokud se něco nestane, tak je Plzeň jasným adeptem na play-out, ne-li na baráž.

M42i72r70e40k 51K81o87v85a70c33i86k 5361271301577

Dolů půjdou, ale šestku udělají... Ten tým je stabilní už léta a letos se to ukáže. Tipuju je na semifinále (nejmíň).

+4/−1
12.10.2014 23:13

L54u97b77o60š 44H23a24n20u40s 4917527591702

Jenom aby nedopadli jako Kometa předloni, nebo kdy. Ještě o Vánocích druhej flek, ale pak hustej sešup dolů...

J60a59k87u11b 80M86e65l38z74o89c28h 6575605985582

28 střel, 6 inkasovanejch branek? Dneska děsivej výkon z části obrany, ale hlavně brankáře. Říkám to nerad, ale jestli je tohle Staňův standard, tak nemáme brankáře. Dneska jsme to urvali silou.

+3/0
12.10.2014 21:41

R39o37m25a55n 45H55o63k31y45n49á91ř 8510921329778

Novotný chytá skvěle a má potenciál, o to bych se nebál. Jen doufám, že s ním Bříza nezamete jako s Dubou.

0/0
12.10.2014 21:57

T51o98m23á18š 42N90a10t82a22n16a53i16l65i19d27i42s 5965333388165

Nemame druhyho brankate. Filip je jasna jednicka.. Stana dneska opravdu des bes.

0/0
12.10.2014 23:05

J41i86n80d75ř23i15c94h 66M65u40s93í24l45e52k 5219761586

Včera hrála Sparta jak za časů "bramboračky" Lenera, bez obrany. Staňovi moc mančaft nepomohl, ale jednoznačně zatím zůstává za očekáváním. Moc vyráží před sebe, mezi betony by potřeboval nějakou záclonu a celkově jistotou neoplývá. Nicméně zatím je brzy na to ho odepsat. Kdybychom ve stejné fázi sezóny odepsali v devětaosmdesátém Břízu, tak by nám nikdy nevychytal 4 tituly. A kdo si na začátek sezóny 89/90 pamatuje, ten si moc dobře vzpomíná na Břízovo tehdejší hororové výkony. :-P

Sparta potřebuje do kasy gólmana pro play-off. K čemu jí bylo, že Popperle míval excelentní základní část, když od prvního zápasu čtvrtfinále býval pak sotva poloviční. Když si to Staňa vybere na začátku sezóny, dostane se do laufu pomaleji a pak bude čapat v play-off, nikdo si na nepovedené podzimní zápasy ani nevzpomene. A v záloze je Filip Novotný, který chytá výborně. Naplňuje slova, která několik let slýchám z Holešovic, o velkém talentu a příslibu do budoucna. :-)

T74o58m91á30š 65Č15e64c47h 4843479899930

Už na trapáky z Plzně nebudu nikdy sázet. Proti venku předtím neschopné Olomouci krom 1.třetiny podali výkon na pokuty.

+5/−3
12.10.2014 21:03

P58a48v42e83l 13H47o11l39u18b 1449684744594

Jakej že byl kurz na Olomouc. 5,24 Asi stejné, jako na Slovensku Nitra prohrála poslední třetinu s Žilinou 0:4 a celý zápas 4:5. Kurz na Žilinu 6,9:-/

0/0
12.10.2014 21:54

T49o66m47á16š 57Č95e61c33h 4263859649510

Že by Pletka a spol. sázeli? Na Plzeň byl 1,52.

T89o92m41á35š 32Č55e29c61h 4813679699900

Hrůza, co jste dnes provedli, fakt hnus.

M43i41r62e67k 29K84o30v34a48c78i16k 5381531531837

Za to kašpárkový divadlo, co tam kluci od druhý třetiny (po dobrý první třetině) převedli může opravdu Razým??? Zatim je to pořád náš jedinej titulovej trernér, vážil bych slova ;-D