Hokejisté Litvínova poprvé prohráli. Olomoucký nováček zaskočil Plzeň

Hokejisté Litvínova poprvé v nové sezoně prohráli. V 11. kole nestačili na Liberec, který při své premiéře dovedl nový trenér Rostislav Čada k vítězství 4:1. Vedoucí Třinec naopak doma zdolal Slavii 4:0 a zvýšil náskok v čele tabulky na šest bodů.

P58e36t43r 42H36r26a26b77á95k 6580417202620

Plzni asi dochází peníze. Koukám na sestavu a tam až asi an dvě výjimky bud junior, odložený hráč, nebo hráč před hokejovým důchodem. Dva roky zpět titul a nejsou prachy? Tak Dvořák se ted dostal do zastupitelstva města, tak možná prosadí nějaký pravidelný finanční obnos. Brankář to nemůže hasit pořád a pokud se něco nestane, tak je Plzeň jasným adeptem na play-out, ne-li na baráž.

M38i73r50e19k 19K86o77v43a86c43i96k 5651951201737

Dolů půjdou, ale šestku udělají... Ten tým je stabilní už léta a letos se to ukáže. Tipuju je na semifinále (nejmíň).

+4/−1
12.10.2014 23:13

L18u80b52o28š 69H28a57n52u21s 4507887461262

Jenom aby nedopadli jako Kometa předloni, nebo kdy. Ještě o Vánocích druhej flek, ale pak hustej sešup dolů...

J10a17k37u66b 40M37e63l52z87o64c80h 6315395685302

28 střel, 6 inkasovanejch branek? Dneska děsivej výkon z části obrany, ale hlavně brankáře. Říkám to nerad, ale jestli je tohle Staňův standard, tak nemáme brankáře. Dneska jsme to urvali silou.

+3/0
12.10.2014 21:41

R49o60m55a62n 17H41o96k62y69n51á10ř 8580511529608

Novotný chytá skvěle a má potenciál, o to bych se nebál. Jen doufám, že s ním Bříza nezamete jako s Dubou.

0/0
12.10.2014 21:57

T74o91m20á47š 50N81a18t59a56n95a71i22l79i78d68i11s 5775623798355

Nemame druhyho brankate. Filip je jasna jednicka.. Stana dneska opravdu des bes.

0/0
12.10.2014 23:05

J57i96n13d34ř41i12c53h 66M24u40s78í22l98e37k 5889881216

Včera hrála Sparta jak za časů "bramboračky" Lenera, bez obrany. Staňovi moc mančaft nepomohl, ale jednoznačně zatím zůstává za očekáváním. Moc vyráží před sebe, mezi betony by potřeboval nějakou záclonu a celkově jistotou neoplývá. Nicméně zatím je brzy na to ho odepsat. Kdybychom ve stejné fázi sezóny odepsali v devětaosmdesátém Břízu, tak by nám nikdy nevychytal 4 tituly. A kdo si na začátek sezóny 89/90 pamatuje, ten si moc dobře vzpomíná na Břízovo tehdejší hororové výkony. :-P

Sparta potřebuje do kasy gólmana pro play-off. K čemu jí bylo, že Popperle míval excelentní základní část, když od prvního zápasu čtvrtfinále býval pak sotva poloviční. Když si to Staňa vybere na začátku sezóny, dostane se do laufu pomaleji a pak bude čapat v play-off, nikdo si na nepovedené podzimní zápasy ani nevzpomene. A v záloze je Filip Novotný, který chytá výborně. Naplňuje slova, která několik let slýchám z Holešovic, o velkém talentu a příslibu do budoucna. :-)

T27o59m23á52š 88Č79e89c85h 4453419939550

Už na trapáky z Plzně nebudu nikdy sázet. Proti venku předtím neschopné Olomouci krom 1.třetiny podali výkon na pokuty.

+5/−3
12.10.2014 21:03

P97a46v89e23l 83H69o65l73u18b 1839504814334

Jakej že byl kurz na Olomouc. 5,24 Asi stejné, jako na Slovensku Nitra prohrála poslední třetinu s Žilinou 0:4 a celý zápas 4:5. Kurz na Žilinu 6,9:-/

0/0
12.10.2014 21:54

T22o10m35á85š 78Č20e89c65h 4823489849150

Že by Pletka a spol. sázeli? Na Plzeň byl 1,52.

T14o17m19á74š 44Č23e72c33h 4223599759430

Hrůza, co jste dnes provedli, fakt hnus.

M37i42r62e55k 92K27o38v40a15c40i19k 5791131501197

Za to kašpárkový divadlo, co tam kluci od druhý třetiny (po dobrý první třetině) převedli může opravdu Razým??? Zatim je to pořád náš jedinej titulovej trernér, vážil bych slova ;-D