Třinec po sérii výher padl. Trápíme se s přesilovkami, přiznal kouč

Na čísle osm se zastavil počet výher třineckých hokejistů za sebou. Ve 13. kole extraligy, které uzavřelo první čtvrtinu základní části, prohráli doma se Spartou 1:2.

T30o10m61á93š 75Č32e41c67h 4213339739360

Obranu máme skvělou, brankář Hrubec taky drží, jen ten útok, tam to skřípe a včera to bylo vidět v plné nahotě.

+1/0
18.10.2014 16:16

J76i70n27d90ř49i11c48h 76M58u72s89í64l47e36k 5919321636

Sparta byla perfektně takticky připravena a měla výbornou hru v oslabení. Že na tom útok Třince není až tak špatně ukázal včerejší zápas s Pardubicemi.

0/0
20.10.2014 16:32

T15o97m66á74š 47Č51e88c16h 4863589109880

Proti Dubkám začali praktikovat systém střely od modré a dorážky a díky tomu padly rozdílové goly. Proti Spartě byl výkon dopředu slabý, přesilovky, vše bez střelby a tahu na branku. A pomaleji jsme bruslili, rezerv je dosti.

0/0
20.10.2014 16:46

J16i58n80d45ř72i59c21h 74M20u84s11í80l33e12k 5309851666

Tým hraje to co mu soupeř dovolí. A Sparta díky precizní hře dozadu v pátek Třinci moc nedovolila.

0/0
21.10.2014 8:40

T40o29m11á19š 30Č91e43c65h 4393299379840

To není moc rozumný názor. Třinec nehrál, co měl, nikoliv, že hrál jen to, co mu Sparta dovolila. Co by to pak byl za tým?

Málo bruslil, bojoval, střílel, útočil a v první třetině byl slabý i dozadu. prostě to nebyl výkon hodný adepta na titul, něco jako doma s tampere nebo venku v Tappaře.