Třinec po sérii výher padl. Trápíme se s přesilovkami, přiznal kouč

Na čísle osm se zastavil počet výher třineckých hokejistů za sebou. Ve 13. kole extraligy, které uzavřelo první čtvrtinu základní části, prohráli doma se Spartou 1:2.

T72o96m60á74š 77Č24e64c55h 4693409559900

Obranu máme skvělou, brankář Hrubec taky drží, jen ten útok, tam to skřípe a včera to bylo vidět v plné nahotě.

+1/0
18.10.2014 16:16

J73i93n71d71ř15i70c56h 74M92u17s33í39l48e80k 5329511386

Sparta byla perfektně takticky připravena a měla výbornou hru v oslabení. Že na tom útok Třince není až tak špatně ukázal včerejší zápas s Pardubicemi.

0/0
20.10.2014 16:32

T27o93m54á30š 80Č80e53c43h 4943649289550

Proti Dubkám začali praktikovat systém střely od modré a dorážky a díky tomu padly rozdílové goly. Proti Spartě byl výkon dopředu slabý, přesilovky, vše bez střelby a tahu na branku. A pomaleji jsme bruslili, rezerv je dosti.

0/0
20.10.2014 16:46

J24i10n39d67ř28i23c28h 33M89u35s53í44l56e57k 5659731316

Tým hraje to co mu soupeř dovolí. A Sparta díky precizní hře dozadu v pátek Třinci moc nedovolila.

0/0
21.10.2014 8:40

T36o95m90á23š 27Č52e45c11h 4703929229280

To není moc rozumný názor. Třinec nehrál, co měl, nikoliv, že hrál jen to, co mu Sparta dovolila. Co by to pak byl za tým?

Málo bruslil, bojoval, střílel, útočil a v první třetině byl slabý i dozadu. prostě to nebyl výkon hodný adepta na titul, něco jako doma s tampere nebo venku v Tappaře.