Třinec po sérii výher padl. Trápíme se s přesilovkami, přiznal kouč

Na čísle osm se zastavil počet výher třineckých hokejistů za sebou. Ve 13. kole extraligy, které uzavřelo první čtvrtinu základní části, prohráli doma se Spartou 1:2.

T40o79m29á26š 82Č98e70c48h 4253419439940

Obranu máme skvělou, brankář Hrubec taky drží, jen ten útok, tam to skřípe a včera to bylo vidět v plné nahotě.

+1/0
18.10.2014 16:16

J84i34n48d14ř48i17c52h 18M13u50s75í71l28e30k 5719141696

Sparta byla perfektně takticky připravena a měla výbornou hru v oslabení. Že na tom útok Třince není až tak špatně ukázal včerejší zápas s Pardubicemi.

0/0
20.10.2014 16:32

T45o44m33á93š 80Č51e11c85h 4683909899270

Proti Dubkám začali praktikovat systém střely od modré a dorážky a díky tomu padly rozdílové goly. Proti Spartě byl výkon dopředu slabý, přesilovky, vše bez střelby a tahu na branku. A pomaleji jsme bruslili, rezerv je dosti.

0/0
20.10.2014 16:46

J89i67n31d14ř45i88c17h 21M46u20s98í69l90e10k 5899141566

Tým hraje to co mu soupeř dovolí. A Sparta díky precizní hře dozadu v pátek Třinci moc nedovolila.

0/0
21.10.2014 8:40

T96o62m37á66š 77Č78e96c19h 4113149819460

To není moc rozumný názor. Třinec nehrál, co měl, nikoliv, že hrál jen to, co mu Sparta dovolila. Co by to pak byl za tým?

Málo bruslil, bojoval, střílel, útočil a v první třetině byl slabý i dozadu. prostě to nebyl výkon hodný adepta na titul, něco jako doma s tampere nebo venku v Tappaře.