Hokejové Vítkovice prolomily mizerii, ta slávistická se protáhla

To je úleva! Hokejisté Vítkovic po devíti porážkách za sebou konečně slaví vítězství. I když jen dvoubodové za zvládnuté samostatné nájezdy. Ostravané porazili Karlovy Vary 2:1.

M66i22l27a45n 29M63a53r68k26l 7172544349226

Vítky dobře, ale druhej zápas po sobě dostat gool v poslední minutě? Teď z toho aspoň byly body, ale minule to znamenalo nulu

V20á47c82l83a50v 82R92o17s74e11n36b87e93r21g 6739117122417

Jsem zvědavý na tu zítřejší on-line reportáž ze zápasu Zlín-Kometa v 17:30 (zápas totiž začíná až v 18:20).

+1/0
23.10.2014 20:30

Z98d95e78n38ě52k 51D56o89h71n36a88l 4219380130424

tak co, budou komentovat rozbruslení :-)

R43o65m22a72n 49H27o51k62y35n28á83ř 8580631299598

Odvolava Platiniho v clancich o fotbalove Sparte.

0/0
23.10.2014 21:33

J48a94n 54N13o30v76á36k 7211131914576

Vítkovice!!! R^ Už jsem na to čekal dlouho :-)

+1/0

V54á70c33l59a59v 90M48a14r22e70t89h 3883236128415

Proč tam nenapíšou, že pár vteřin před Vandasovým vyloučením Burger při power play Varů dost nevídaně minul prázdnou branku??

M38a11r68t56i69n 95S91t12r68a33k67a 7250248469768

Hrál jsi někdy hokej? Netrefit branku od modrý by se myslím v podobný situaci přihodilo minimálně polovině ligovejch hokejistů, rozhodně to nebylo nic až tak dramatickýho.