Rangers pěti góly ze třetí třetiny otočili skóre proti Minnesotě

Ve dvou pondělních zápasech hokejové NHL se představil pouze jediný Čech. Útočník Tomáš Plekanec se však tentokrát bodově neprosadil a navíc byl u všech obdržených branek Montrealu, jenž padl 0:3 na ledě Edmontonu. Ve druhém duelu Rangers pěti góly ze třetí třetiny proti Minnesotě senzačně otočili skóre na konečných 5:4.

M25o16j78m18í17r 45S73k55á53l74a 2450652726

Oba zápasy skončily přesně opačně než jsem tipoval;-D, ale za to, co předvedli Rangers, to stáloR^ (mimochodem, chtěl bych vidět ten kurz na Rangers po 2 třetinách...;-))

Rangers forever...V

0/−1
28.10.2014 11:12

P29e41t72r 65H49o90r88á84k 4209467577132

Ke skandaální situaci mezi Olomoucí a Zlínem. Možnosti u trestných střílení i samostatných nájezdů.

1. Technický gól se přiznává pouze pokud hodí hůl nebo jiný předmět na své výstroji,

2. když golman úmyslně posune branku, aniž by to bylo při pohybu, který je součástí zákroku

3. když si golman sundá helmu (trochu zvláštní)

a konečně

4. Při faulu na hráče se golmánovi udělí trest ve výši 2 minut, pokud i podruhé fauluje opět trest na 2 minuty a až potřetí se uznává technický gól.!!!!

NIC jiného v pravidlech není, i proti všeobecnému přesvědčení, že je. Ten gól byl opravdu neregulérní. A uznal ho a trval za ním nejznámější nejhorší rozhodčí MRKVA.

V74l16a54s24t47i73s35l39a77v 72Š41ů49d75a 8774813809652

abys s tím táhnul někam - tohle je diskuse o NHL a ubohej Gottwaldov tu nikoho nezajímá :-P

0/−1
28.10.2014 15:50

M27o85j60m75í34r 89S97k89á40l45a 2290822466

A Ty, soudruhu, táhni s Gottwaldovem na stranickou schůzi bolševiků, šašku...;-O;-€

A57l37e78š 47L51e44w53i73c49k26i 5555349171378

Byla famózní, jen mi zničila tiket, měl jsem 0-5 branek v zápase, takovou přestřelku jsem netušil...