Rangers pěti góly ze třetí třetiny otočili skóre proti Minnesotě

Ve dvou pondělních zápasech hokejové NHL se představil pouze jediný Čech. Útočník Tomáš Plekanec se však tentokrát bodově neprosadil a navíc byl u všech obdržených branek Montrealu, jenž padl 0:3 na ledě Edmontonu. Ve druhém duelu Rangers pěti góly ze třetí třetiny proti Minnesotě senzačně otočili skóre na konečných 5:4.

M78o88j71m44í90r 62S98k28á18l92a 2380672236

Oba zápasy skončily přesně opačně než jsem tipoval;-D, ale za to, co předvedli Rangers, to stáloR^ (mimochodem, chtěl bych vidět ten kurz na Rangers po 2 třetinách...;-))

Rangers forever...V

0/−1
28.10.2014 11:12

P32e44t87r 19H53o58r25á38k 4649257927232

Ke skandaální situaci mezi Olomoucí a Zlínem. Možnosti u trestných střílení i samostatných nájezdů.

1. Technický gól se přiznává pouze pokud hodí hůl nebo jiný předmět na své výstroji,

2. když golman úmyslně posune branku, aniž by to bylo při pohybu, který je součástí zákroku

3. když si golman sundá helmu (trochu zvláštní)

a konečně

4. Při faulu na hráče se golmánovi udělí trest ve výši 2 minut, pokud i podruhé fauluje opět trest na 2 minuty a až potřetí se uznává technický gól.!!!!

NIC jiného v pravidlech není, i proti všeobecnému přesvědčení, že je. Ten gól byl opravdu neregulérní. A uznal ho a trval za ním nejznámější nejhorší rozhodčí MRKVA.

V52l51a93s27t23i18s13l30a70v 71Š26ů35d39a 8284713499602

abys s tím táhnul někam - tohle je diskuse o NHL a ubohej Gottwaldov tu nikoho nezajímá :-P

0/−1
28.10.2014 15:50

M66o51j58m46í41r 17S24k47á71l22a 2430772476

A Ty, soudruhu, táhni s Gottwaldovem na stranickou schůzi bolševiků, šašku...;-O;-€

A87l59e73š 62L15e37w71i51c20k44i 5795789511948

Byla famózní, jen mi zničila tiket, měl jsem 0-5 branek v zápase, takovou přestřelku jsem netušil...