Rangers pěti góly ze třetí třetiny otočili skóre proti Minnesotě

Ve dvou pondělních zápasech hokejové NHL se představil pouze jediný Čech. Útočník Tomáš Plekanec se však tentokrát bodově neprosadil a navíc byl u všech obdržených branek Montrealu, jenž padl 0:3 na ledě Edmontonu. Ve druhém duelu Rangers pěti góly ze třetí třetiny proti Minnesotě senzačně otočili skóre na konečných 5:4.

M61o32j35m16í58r 10S48k98á39l33a 2100412726

Oba zápasy skončily přesně opačně než jsem tipoval;-D, ale za to, co předvedli Rangers, to stáloR^ (mimochodem, chtěl bych vidět ten kurz na Rangers po 2 třetinách...;-))

Rangers forever...V

0/−1
28.10.2014 11:12

P20e47t86r 37H86o18r71á84k 4639747147592

Ke skandaální situaci mezi Olomoucí a Zlínem. Možnosti u trestných střílení i samostatných nájezdů.

1. Technický gól se přiznává pouze pokud hodí hůl nebo jiný předmět na své výstroji,

2. když golman úmyslně posune branku, aniž by to bylo při pohybu, který je součástí zákroku

3. když si golman sundá helmu (trochu zvláštní)

a konečně

4. Při faulu na hráče se golmánovi udělí trest ve výši 2 minut, pokud i podruhé fauluje opět trest na 2 minuty a až potřetí se uznává technický gól.!!!!

NIC jiného v pravidlech není, i proti všeobecnému přesvědčení, že je. Ten gól byl opravdu neregulérní. A uznal ho a trval za ním nejznámější nejhorší rozhodčí MRKVA.

V34l44a49s92t82i94s14l74a93v 13Š28ů69d40a 8784403819762

abys s tím táhnul někam - tohle je diskuse o NHL a ubohej Gottwaldov tu nikoho nezajímá :-P

0/−1
28.10.2014 15:50

M34o94j19m20í14r 46S85k38á67l36a 2410502326

A Ty, soudruhu, táhni s Gottwaldovem na stranickou schůzi bolševiků, šašku...;-O;-€

A10l43e66š 42L44e31w48i28c98k48i 5405829781588

Byla famózní, jen mi zničila tiket, měl jsem 0-5 branek v zápase, takovou přestřelku jsem netušil...