Voráček je už čtvrtý v bodování NHL, Pittsburgh deklasoval New Jersey

Už ve třetím utkání za sebou si Jakub Voráček připsal dvě asistence, když naposledy podpořil výhru Philadelphie 3:2 po prodloužení nad Los Angeles, a s celkovým součtem 13 zápisů (2+11) mu patří skvělá čtvrtá příčka v bodování celé NHL. V úterý bylo na programu celkově 12 duelů a do statistik se zapsal stejný počet Čechů. Pittsburgh deklasoval New Jersey vysoko 8:3, za hosty jednou asistoval Jaromír Jágr, a Tampa rozstřílela 7:3 Arizonu.

F55i78l43i64p 31K25o62l71b38á43b46e60k 2156496965561

Voras vypadá velmi dobře, myslím si, že první půlku sezóny bude největší tahoun Letců. Girouxovi většinou forma graduje v druhé půlce základní části, tam asi Jakuba vystřídá...  Každopádně dělá mi (jako fanouškovi Letců) radost, bude s Vrbatou a Krejčím bojovat o post české jedničky v nasbíraných bodech.

+1/0
29.10.2014 16:52

T79o11m27á59š 53B66u35b94e13n71í93č81e37k 6722656907433

Asi tu budu za "zapšchlého čecháčka", ale to Voráčkovo galapředstavení bych nepřeceňoval - je to začátek sezony. Vždycky si u toho totiž vzpomenu na Pepiho Beránka, který měl takhle začátek sezony, kdy v kanadském bodování proháněl Lindrose a pak měl 20 zápasů bez vstřeleného gólu. Ostatně, Pepi, to je kapitola sama pro sebe, viz MS 1991 a 1994 - co ten chlap nedal ... V repre měl prakticky jen 1 světlý moment, a to když v Naganu v poslední minutě zfauloval Američana, rozhodčí to nepískl a "spasitel" Dopita z toho k všeobecnému překvapení dal gól. To slovo spasitel je tam kvůli MS v roce 2004, tu laxnost Dopimu nikdy neodpustím, a to "všeobecnému překvapení", že taky uměl spalovat. A ta jeho lítostivost, že mu "nabubřelí Kanaďani nedali šanci, aby ukázal, že umí hrát hokej."

J49a89n 89S73t75o61d31o98l39a 7811230373880

Nepíšou, že by Voráček vyhrál bodování sezóny. Jen se mu zatím daří. Mají psát o někom, kdo zatím nedal vůbec nic?

A ještě shodit Beránka a Dopitu? Měli v určitých momentech štěstí, jindy zase smůlu, to ke sportu patří. Ale takhle je setřít, to mi přijde opravdu zapšklé.

J95a98r50o45m67í43r 39P19e79t80l84a32c63h 2344622835603

Nevadí, Jardův bod v Pittsburghu dobrej. V play -off, zase Pittsburgh proti Jágrovy tradičně vypadne. Pokud se tam tedy NJ dostane :-)

T59o68m75á30š 93O15r77a66v42e34c 9752469565947

jdu spat, je to 3:1 pro Jersey, rikam si pohoda, suchy tricko... vstanu a 3:8 WTF ... asi se zacina ukazovat, ze bez poradnyho golmana a trenera to bude jen opacko lonske bidy :-/

+5/0
29.10.2014 9:55

V85o52j14t17ě35c87h 91G97r62o88s37s 9709624365626

To jste se poněkud unáhlil. 3:1 na začátku 2. třetiny nic moc neznamená. A v Pittsburghu už vůbec ne...

+2/0
29.10.2014 10:16

T28o79m90á38š 87O34r93a18v72e74c 9442399765147

no ale ze to bude takovahle rychta to jsem opravdu ani ve snu neocekaval...

V47e17r38o33n40i67k60a 50K54o28n54o46p78á29č45o33v44á 8599151852729

Michal Neuvirth skoro celé dvě třetiny naprosto fantasticky držel Buffalo a je dost kruté, že nakonec dostal čtyři góly. Ten tým to je tragédie, 10 střel na bránu za celý zápas, samé oslabeníRv Devils taky, vedou 3:1 a nakonec tohle.

Tomáš Hertl letos určitě nejlepší zápas. Přihrávky, vybojoval dvě přesilovky, pomohl v obraně, měl několik šancí, v největší trefil v pádu břevno. Je vidět, že teď nemá takové sebevědomí, ale věřím, že je jen otázkou času, kdy to bodově protrhne.

Voráček tedy jede, potřetí za sebou dvě asistence:-)

Winnipeg vypadá, že se zvedá. Hlavně už jsou schopni dát víc gólů a není pak takový tlak na Pavelce v bráně.

Je fajn, že Andrej Šustr při těch zraněních v obraně Tampy chytil svou šanci, dneska dokonce asistence, plus 2. Jinak Palát, Kucherov, Johnson to je lajna. Arizona letos dost špatná, aspoň, že se Martinovi Eratovi daří bodově líp než loni. Carolina, je úplně mimo, tam aspoň že boduje Tlustý.