Voráček je už čtvrtý v bodování NHL, Pittsburgh deklasoval New Jersey

Už ve třetím utkání za sebou si Jakub Voráček připsal dvě asistence, když naposledy podpořil výhru Philadelphie 3:2 po prodloužení nad Los Angeles, a s celkovým součtem 13 zápisů (2+11) mu patří skvělá čtvrtá příčka v bodování celé NHL. V úterý bylo na programu celkově 12 duelů a do statistik se zapsal stejný počet Čechů. Pittsburgh deklasoval New Jersey vysoko 8:3, za hosty jednou asistoval Jaromír Jágr, a Tampa rozstřílela 7:3 Arizonu.

F37i31l98i54p 87K23o31l31b47á71b63e16k 2556746545731

Voras vypadá velmi dobře, myslím si, že první půlku sezóny bude největší tahoun Letců. Girouxovi většinou forma graduje v druhé půlce základní části, tam asi Jakuba vystřídá...  Každopádně dělá mi (jako fanouškovi Letců) radost, bude s Vrbatou a Krejčím bojovat o post české jedničky v nasbíraných bodech.

+1/0
29.10.2014 16:52

T64o52m68á48š 35B78u37b16e96n62í56č26e82k 6812386327933

Asi tu budu za "zapšchlého čecháčka", ale to Voráčkovo galapředstavení bych nepřeceňoval - je to začátek sezony. Vždycky si u toho totiž vzpomenu na Pepiho Beránka, který měl takhle začátek sezony, kdy v kanadském bodování proháněl Lindrose a pak měl 20 zápasů bez vstřeleného gólu. Ostatně, Pepi, to je kapitola sama pro sebe, viz MS 1991 a 1994 - co ten chlap nedal ... V repre měl prakticky jen 1 světlý moment, a to když v Naganu v poslední minutě zfauloval Američana, rozhodčí to nepískl a "spasitel" Dopita z toho k všeobecnému překvapení dal gól. To slovo spasitel je tam kvůli MS v roce 2004, tu laxnost Dopimu nikdy neodpustím, a to "všeobecnému překvapení", že taky uměl spalovat. A ta jeho lítostivost, že mu "nabubřelí Kanaďani nedali šanci, aby ukázal, že umí hrát hokej."

J87a51n 50S59t13o58d93o92l57a 7341650143470

Nepíšou, že by Voráček vyhrál bodování sezóny. Jen se mu zatím daří. Mají psát o někom, kdo zatím nedal vůbec nic?

A ještě shodit Beránka a Dopitu? Měli v určitých momentech štěstí, jindy zase smůlu, to ke sportu patří. Ale takhle je setřít, to mi přijde opravdu zapšklé.

J21a79r95o34m50í62r 60P93e86t80l43a86c69h 2974972765773

Nevadí, Jardův bod v Pittsburghu dobrej. V play -off, zase Pittsburgh proti Jágrovy tradičně vypadne. Pokud se tam tedy NJ dostane :-)

T77o77m85á63š 84O62r70a31v12e56c 9662389855177

jdu spat, je to 3:1 pro Jersey, rikam si pohoda, suchy tricko... vstanu a 3:8 WTF ... asi se zacina ukazovat, ze bez poradnyho golmana a trenera to bude jen opacko lonske bidy :-/

+5/0
29.10.2014 9:55

V61o89j60t20ě46c83h 52G11r55o56s25s 9849254785746

To jste se poněkud unáhlil. 3:1 na začátku 2. třetiny nic moc neznamená. A v Pittsburghu už vůbec ne...

+2/0
29.10.2014 10:16

T72o37m19á36š 43O20r94a72v46e63c 9932419165397

no ale ze to bude takovahle rychta to jsem opravdu ani ve snu neocekaval...

V51e51r45o70n70i11k71a 58K71o41n48o81p61á85č64o36v42á 8729431962649

Michal Neuvirth skoro celé dvě třetiny naprosto fantasticky držel Buffalo a je dost kruté, že nakonec dostal čtyři góly. Ten tým to je tragédie, 10 střel na bránu za celý zápas, samé oslabeníRv Devils taky, vedou 3:1 a nakonec tohle.

Tomáš Hertl letos určitě nejlepší zápas. Přihrávky, vybojoval dvě přesilovky, pomohl v obraně, měl několik šancí, v největší trefil v pádu břevno. Je vidět, že teď nemá takové sebevědomí, ale věřím, že je jen otázkou času, kdy to bodově protrhne.

Voráček tedy jede, potřetí za sebou dvě asistence:-)

Winnipeg vypadá, že se zvedá. Hlavně už jsou schopni dát víc gólů a není pak takový tlak na Pavelce v bráně.

Je fajn, že Andrej Šustr při těch zraněních v obraně Tampy chytil svou šanci, dneska dokonce asistence, plus 2. Jinak Palát, Kucherov, Johnson to je lajna. Arizona letos dost špatná, aspoň, že se Martinovi Eratovi daří bodově líp než loni. Carolina, je úplně mimo, tam aspoň že boduje Tlustý.