Voráček je už čtvrtý v bodování NHL, Pittsburgh deklasoval New Jersey

Už ve třetím utkání za sebou si Jakub Voráček připsal dvě asistence, když naposledy podpořil výhru Philadelphie 3:2 po prodloužení nad Los Angeles, a s celkovým součtem 13 zápisů (2+11) mu patří skvělá čtvrtá příčka v bodování celé NHL. V úterý bylo na programu celkově 12 duelů a do statistik se zapsal stejný počet Čechů. Pittsburgh deklasoval New Jersey vysoko 8:3, za hosty jednou asistoval Jaromír Jágr, a Tampa rozstřílela 7:3 Arizonu.

F44i87l38i94p 60K14o52l55b49á47b53e83k 2596546505141

Voras vypadá velmi dobře, myslím si, že první půlku sezóny bude největší tahoun Letců. Girouxovi většinou forma graduje v druhé půlce základní části, tam asi Jakuba vystřídá...  Každopádně dělá mi (jako fanouškovi Letců) radost, bude s Vrbatou a Krejčím bojovat o post české jedničky v nasbíraných bodech.

+1/0
29.10.2014 16:52

T40o96m15á75š 47B62u31b77e95n14í95č16e27k 6432346587593

Asi tu budu za "zapšchlého čecháčka", ale to Voráčkovo galapředstavení bych nepřeceňoval - je to začátek sezony. Vždycky si u toho totiž vzpomenu na Pepiho Beránka, který měl takhle začátek sezony, kdy v kanadském bodování proháněl Lindrose a pak měl 20 zápasů bez vstřeleného gólu. Ostatně, Pepi, to je kapitola sama pro sebe, viz MS 1991 a 1994 - co ten chlap nedal ... V repre měl prakticky jen 1 světlý moment, a to když v Naganu v poslední minutě zfauloval Američana, rozhodčí to nepískl a "spasitel" Dopita z toho k všeobecnému překvapení dal gól. To slovo spasitel je tam kvůli MS v roce 2004, tu laxnost Dopimu nikdy neodpustím, a to "všeobecnému překvapení", že taky uměl spalovat. A ta jeho lítostivost, že mu "nabubřelí Kanaďani nedali šanci, aby ukázal, že umí hrát hokej."

J87a40n 53S88t12o81d65o59l98a 7561180453370

Nepíšou, že by Voráček vyhrál bodování sezóny. Jen se mu zatím daří. Mají psát o někom, kdo zatím nedal vůbec nic?

A ještě shodit Beránka a Dopitu? Měli v určitých momentech štěstí, jindy zase smůlu, to ke sportu patří. Ale takhle je setřít, to mi přijde opravdu zapšklé.

J54a66r24o43m15í68r 95P54e92t15l69a43c85h 2244152355133

Nevadí, Jardův bod v Pittsburghu dobrej. V play -off, zase Pittsburgh proti Jágrovy tradičně vypadne. Pokud se tam tedy NJ dostane :-)

T63o78m11á54š 41O79r42a83v51e25c 9412909495667

jdu spat, je to 3:1 pro Jersey, rikam si pohoda, suchy tricko... vstanu a 3:8 WTF ... asi se zacina ukazovat, ze bez poradnyho golmana a trenera to bude jen opacko lonske bidy :-/

+5/0
29.10.2014 9:55

V84o12j90t23ě72c97h 95G27r97o96s13s 9229504885586

To jste se poněkud unáhlil. 3:1 na začátku 2. třetiny nic moc neznamená. A v Pittsburghu už vůbec ne...

+2/0
29.10.2014 10:16

T27o20m11á42š 36O92r77a11v32e50c 9112619335107

no ale ze to bude takovahle rychta to jsem opravdu ani ve snu neocekaval...

V70e46r72o26n78i51k83a 68K33o61n58o42p91á22č20o42v56á 8979971812309

Michal Neuvirth skoro celé dvě třetiny naprosto fantasticky držel Buffalo a je dost kruté, že nakonec dostal čtyři góly. Ten tým to je tragédie, 10 střel na bránu za celý zápas, samé oslabeníRv Devils taky, vedou 3:1 a nakonec tohle.

Tomáš Hertl letos určitě nejlepší zápas. Přihrávky, vybojoval dvě přesilovky, pomohl v obraně, měl několik šancí, v největší trefil v pádu břevno. Je vidět, že teď nemá takové sebevědomí, ale věřím, že je jen otázkou času, kdy to bodově protrhne.

Voráček tedy jede, potřetí za sebou dvě asistence:-)

Winnipeg vypadá, že se zvedá. Hlavně už jsou schopni dát víc gólů a není pak takový tlak na Pavelce v bráně.

Je fajn, že Andrej Šustr při těch zraněních v obraně Tampy chytil svou šanci, dneska dokonce asistence, plus 2. Jinak Palát, Kucherov, Johnson to je lajna. Arizona letos dost špatná, aspoň, že se Martinovi Eratovi daří bodově líp než loni. Carolina, je úplně mimo, tam aspoň že boduje Tlustý.