Zlín po heroickém výkonu porazil Litvínov, Kometa rozdrtila Pardubice

Šesti zápasy 20. kola pokračovala v pátek hokejová extraliga. Mladá Boleslav nestačila na Třinec a prohrála doma 2:4, Sparta porazila nepříjemnou Olomouc 2:1 v prodloužení. Zlín doma prohrával s Litvínovem už o tři branky, ale heroickým výkonem se vrátil do zápasu a v prodloužení zvítězil 6:5.

R70o39m51a57n59a 17S53c97h52n45e67i64d16e13r53o54v47á 7315556273577

Komentář - citace M. Říha - opravdu necháte v citaci "aby jsme"? To už novináři neopravují hrubky, nebo je sami sází jako Kometa Pardubicím?

0/0
15.11.2014 13:52

I76v79a37n 84P22r77o16c39h46á57z74k29a 3281244365595

Podle pana redaktora získala Sparta za výhru v prodloužení tři body, Olomouc jeden.

Zajímavé počty. Jeden by si z toho logicky odvodil, že za výhru v normální době jsou body čtyři. ;-D

0/0
15.11.2014 13:02

P70e62t43r 91S53u79c14h54ý 9105974593423

ve Zlíně se zas "pískalo", nu jako vždy.. pan Kubina by mohl vyprávět...

0/−3
15.11.2014 7:51

P20e48t69r 56T36y68č92k59a 6235722469382

Kubina neunesl zapas ve kterem byl Zlin jasne lepsi. Mimochodem se v nem rozhodci

2x upiskli kdyz letel puk do prazdne vitkovicke brany. Klasicka ubrecena plačka.

V75e81r84o24n28i72k29a 96M86a27r92t59í30n76k45o96v25á 1143543830

pardon, špatné vlákno, ale patří to k vám , akorát ke komentu komunisty.

0/0
15.11.2014 10:35

V72e25r61o64n20i70k25a 25M71a11r43t11í63n94k82o41v87á 1323193730

Pokud fandíte Zlínu, nesnižujte se na úroveň tohoto člověka.  Ten totiž zřejěm chyběl na hodinách Dějepisu, kyž ani neví, že je rok 2014 a že svým ubohým komentářem ukazuje, co je to za člověka ( respektive jeho IQ ) ,.

0/0
15.11.2014 10:33

R48o18m10a74n 51A37d67a50m57e78k 1528181782299

Pan Kubina byl naštvaný,že prohrál celou sérii.... Tak stále je Zlín poslední,ale už jen o 8 bodů od záchrany... a stále je ještě mistr..  :-)

+3/0
15.11.2014 8:34

P34a59v29e29l 13P57e56t13r35ž85í82l91a 9944351927141

No pokud Kometa po výborném výkonu doma srovná s Litvínovem z 3:5 na 5:5, neřeknu ani slovo. Ale u Zlína se nejednalo o žádný heroický výkon. Vyhráli, fajn, nebudu řešit jak, ale jestli letos někomu přeju baráž a sestup, tak Gottwaldovu. Za tohle určitě.

M54i80l46a42n 37Ž57á69d60n63í69k 9911512733426

Jsem fanoušek Litvínova, ale obviňovat Zlín z včerejšího výsledku je hovadina. Zlínu už jsem gratuloval a udělám to klidně znova, nesesypali se po jednoznačném průběhu utkání a to si zaslouží ocenit, že využili asi chybného rozhodnutí je otázka jiná, ale měli snad zpochybňovat výroky rozhodčích, kteří navíc mizerně pískali na obě strany?

+2/0
15.11.2014 13:04

T63o10n80d10a 95W62a51w69r28z22a32c97z 5224321598116

Třinec Olé R^ Jinak v Bolce je jedna z nejpříjemnějších securit, co jsem na venkovních zápasech zažil R^

Z61d27e84n79ě43k 83D87o44h46n53a77l 4849620330204

Kometa pěkně, čekal jsem větší drama a počítal jsem, že si Pardubky nějaký bod odvezou (moc se proti Pardubkám nedaří...), ale tři jsou paráda. Kluci díky a dík za hru do Pardubic. A ještě jsem rád, že Zlín vyhrál aspoň za dva. Holt když nemůžou, musí je vytáhnout ze srabu Vsetíňák :-)

+5/0
15.11.2014 0:26

M38a44r47t11i62n 80M23i90k74o36š28k11a 9419230616733

no góly dávali útočníci, zas tak moc práce ten gólman neměl !! Ale konečně hráli zlínští v 3. třetině, tak jak je známe R^

+5/0
15.11.2014 0:47

T60o15m23á41š 87V75a22v52e42r16k30a 7311810732394

Sparta se potýká se střeleckou potencí? Hmm... Že by jí chyběl střelec? Že by Ton.... ne to ne ten přece byl už neperspektivní.... Tabulka střelců o tom jasně vypovídá...

+6/0
15.11.2014 0:00

R57a97d51i78m 25N15o47v35o19t52n25ý 5816561313837

Když vidim, jak po sobě skáčou hráči Liberce, kterej otočil zápas.. jak kdyby vyhráli play off a srovnám s něma hráče Zlína, který otočili ztracenej zápas, a plácli si jak když hráli na rybníku.. tak si říkám že ten mančaft je nějakej mátožnej.. play off neudělaj

+3/−1
14.11.2014 23:37

P79a17v91e32l 71P14e25t12r58ž34í49l38a 9794831547151

No protože nevyhráli svým výkonem. Jinak by ta radost byla oprávněná a jiná.

M22i38l58a11n 34Ž42á95d91n54í74k 9761672513636

Sice fandím Litvínovu, ale GRATULACE DO ZLÍNA :-)

Hezký zápas a sympatický výkon

+10/0
14.11.2014 22:53

V47l77a53d54i66m29í57r 26K25a96l59i34v20o23d84a 5404836176310

Ano, byl by - kdyby to totálně nepodělali pruhovaní. Co dneska předvedli Polák s Čechem, je ostuda ELH.

+3/0
15.11.2014 1:02

V57í42t 76G86a35b76r32i67e39l 5464113576547

Ten litvínovský hořava je ale uplakánek. Si to sami prohrajou a pak brečí, že za to můžou rozhodčí.

Teď si opravdu přeju, aby litvínov padl úplně mimo play-off. Za takový kecy si to zaslouží.

V81í16t 23G89a68b45r92i31e70l 5894283766437

Miloslav Hořava (Litvínov): „V hokeji se pohybuji dlouho, ale to, co se tu dnes dělo, považuji za ostudu a nehoráznost českého hokeje. Jsem zvědav, jak to vyřeší svaz. Hráči by museli být z betonu, aby toto vydrželi. Ale dál už nic (neřeknu), nechci dostat pokutu. Je to škoda, ublížilo to hokeji. Ten mohl být dnes lepší.“

V den utkání se nesmí komentovat výkony rozhodčích. Jinakn je za to pokuta.

+5/−1
14.11.2014 23:55

P61a28v79e23l 48N14o96v70o72t90n89y 8739522917783

Tak ještě jednou. On někde řekl že za prohru můžou rozhodčí?

V13í31t 43G30a75b60r25i97e22l 5474123596197

Nebudu psát, jak jsi chytrý, ještě bych přišel o 100 dukátů.

0/0
15.11.2014 0:06

P25a32v26e26l 52N24o83v16o64t44n97y 8439762947573

Já si nemůžu pomoct, ale fakt tam nemůžu najít kde viní rozhodčí z prohry Litvínova.

+1/−6
15.11.2014 0:09

R12o59m94a62n 53H91o86k68y39n32á25ř 8280311659228

tak buď je to první pozápasový rozhovor, který v životě vidíte, nebo jste provokatér, z hlouposti vás zatím podezírat nebudu

+6/−1
15.11.2014 0:13

M45i75l50a75n 16Ž98á94d71n65í28k 9421732483856

že výkon rozhodčích byl ostudný není ale třeba polemizovat:-)

P95a62v49e51l 98N32o91v10o88t58n16y 8879392447203

Klidně podezírejte z čeho chcete. Já bych raději vysvětlení  tvrzení, že viní rozhodčí z prohry Litvínova.

P45a18v76e38l 32N79o33v96o85t22n93y 8979752187893

Jako domněnka dobrý. Jeho hodnocení lze vysvětlit i jako stížnost na špatné řízení zápasu. chaos při rozhodování a poškození hokeje jako takového.

Vy vidíte co chcete, ale Hořava o důvodech prohry neřekl ani slovo. Já bych to téma uzavřel. :-)

0/−4
15.11.2014 2:15

Z73d23e14n95ě97k 89N79e91č58a20s 2421972792915

Vy jste asi vážně slabší, co se týče myšlení. Kdo prosím vás řídí zápas? Ano je to rozhodčí. Hořava si jednoznačně stěžoval na rozhodčí, protože jedině na ně si v den zápasu trenéři nesmí stěžovat jinak dostanou pokutu.

V51e27r86o55n78i84k78a 32M47a60r86t64í26n28k27o88v81á 1523143790

No to by mě taky zajímalo, jestli si na blbečka, jenom hraje, nebo jím opravdu je. Ale co vím  od Litvínovských hráčů, tak hned po zápase Hořava řekl ( nebylo to na té tiskovce - takže hned po zápase, kdy se ocházelo do kabin), že budou podávat protest.Pokud se k tomuto Novotný dostane, tak snad už pochopí, co tím Hořva myslel a pokud ne, tak je jasné, co má v hlavě.

+1/0
15.11.2014 8:40

Š26á44r56k64a 94C91e63n22i91g65o13v49á 6821203170920

na co podají protest, že protestují proti trestnému střílení, které nebylo a stydí se za takový první gól?

P57e51t45r 26H64o16r70á32k 4599867307662

vňuk, chyba tam byly ,ale na obě strany. neprávem nařízené TS, nefaul kohlera na ručinského a třeba místo 5+DK pro Trávníčka a jeho typický loket na hlavu. Zlínu zas připískl přesilovku 5na3 atd.

+5/−1
14.11.2014 22:28

M40i81l57a47n 81Ž16á21d33n42í39k 9511962523546

Čajánkovo hákování také nebylo, zato jeho výlev vzteku bez trestu a další a další. Rozhodčí to opravdu nezvládli  Zlín začal v poslední třetině hrát parádně.  Když dostal Kubát osobák tak Litvínovu se už totálně rozpadla defenziva a spolu ze zlepšenou hrou Zlína už šlo jen o to kdy vyrovnají. Poslední a podstatná věc je ta že Horák má k výkonům Francouze hodně daleko

+4/0
14.11.2014 22:49

P33e65t40r 47H21o71r38á68k 4179607137662

No Polákovi desítky jsou známé a necitlivé. To souhlasím. Horák je tak na úrvoni Kašíka teď. Zlín hrál na 5 beků od první třetiny a ve třetí se zranil i Řezníček, takže na 4.

+3/0
14.11.2014 22:52

M55i10l32a32n 91Ž23á85d69n40í38k 9421852743736

My jsme měli vzít s sebou Gumu, ve třetí části by se hodil alespoň pro zklidnění hry, Frolo zatím nic moc, ale byl to první zápas, tak se teprve uvidí, škoda že jsme pustili Střítelskýho, teď při té marodce by se hodil o to víc

+2/0
14.11.2014 22:57

P79a59v88e28l 98P48e72t19r81ž15í90l22a 9744581387711

No fajn, zranění Lukeše nebylo žádné běžné dohrání, TS bylo nařízeno po sekání hráče, který jel sám na gólmana - takže proč nebylo?

P32a54v71l46í91n78a 78F87á61b64e92r45o27v26á 9416787489361

Jeden zápas tvrdě odmakají a další naprosto vypustí... RvRvRv No tak v neděli zase návrat do starých kolejí, Venerova družino, ok?