Zlín po heroickém výkonu porazil Litvínov, Kometa rozdrtila Pardubice

Šesti zápasy 20. kola pokračovala v pátek hokejová extraliga. Mladá Boleslav nestačila na Třinec a prohrála doma 2:4, Sparta porazila nepříjemnou Olomouc 2:1 v prodloužení. Zlín doma prohrával s Litvínovem už o tři branky, ale heroickým výkonem se vrátil do zápasu a v prodloužení zvítězil 6:5.

R64o91m39a32n52a 84S81c81h89n11e40i78d97e29r87o88v65á 7135166563307

Komentář - citace M. Říha - opravdu necháte v citaci "aby jsme"? To už novináři neopravují hrubky, nebo je sami sází jako Kometa Pardubicím?

0/0
15.11.2014 13:52

I68v43a65n 97P82r75o69c74h42á74z83k52a 3561394825325

Podle pana redaktora získala Sparta za výhru v prodloužení tři body, Olomouc jeden.

Zajímavé počty. Jeden by si z toho logicky odvodil, že za výhru v normální době jsou body čtyři. ;-D

0/0
15.11.2014 13:02

P11e50t97r 41S24u16c18h28ý 9285904553173

ve Zlíně se zas "pískalo", nu jako vždy.. pan Kubina by mohl vyprávět...

0/−3
15.11.2014 7:51

P32e41t35r 83T80y70č31k36a 6415482759252

Kubina neunesl zapas ve kterem byl Zlin jasne lepsi. Mimochodem se v nem rozhodci

2x upiskli kdyz letel puk do prazdne vitkovicke brany. Klasicka ubrecena plačka.

V24e46r17o37n67i46k42a 17M90a13r80t35í13n51k82o35v35á 1893913970

pardon, špatné vlákno, ale patří to k vám , akorát ke komentu komunisty.

0/0
15.11.2014 10:35

V89e30r96o59n53i88k30a 17M36a60r51t66í20n16k88o33v21á 1173773730

Pokud fandíte Zlínu, nesnižujte se na úroveň tohoto člověka.  Ten totiž zřejěm chyběl na hodinách Dějepisu, kyž ani neví, že je rok 2014 a že svým ubohým komentářem ukazuje, co je to za člověka ( respektive jeho IQ ) ,.

0/0
15.11.2014 10:33

R40o34m22a16n 94A65d94a82m61e88k 1248801432339

Pan Kubina byl naštvaný,že prohrál celou sérii.... Tak stále je Zlín poslední,ale už jen o 8 bodů od záchrany... a stále je ještě mistr..  :-)

+3/0
15.11.2014 8:34

P39a27v85e62l 47P47e38t16r56ž49í46l70a 9294231277701

No pokud Kometa po výborném výkonu doma srovná s Litvínovem z 3:5 na 5:5, neřeknu ani slovo. Ale u Zlína se nejednalo o žádný heroický výkon. Vyhráli, fajn, nebudu řešit jak, ale jestli letos někomu přeju baráž a sestup, tak Gottwaldovu. Za tohle určitě.

M78i20l93a76n 41Ž14á89d40n20í55k 9961562173586

Jsem fanoušek Litvínova, ale obviňovat Zlín z včerejšího výsledku je hovadina. Zlínu už jsem gratuloval a udělám to klidně znova, nesesypali se po jednoznačném průběhu utkání a to si zaslouží ocenit, že využili asi chybného rozhodnutí je otázka jiná, ale měli snad zpochybňovat výroky rozhodčích, kteří navíc mizerně pískali na obě strany?

+2/0
15.11.2014 13:04

T76o88n11d78a 34W51a80w94r33z85a23c59z 5484841648726

Třinec Olé R^ Jinak v Bolce je jedna z nejpříjemnějších securit, co jsem na venkovních zápasech zažil R^

Z86d34e49n52ě79k 55D45o90h50n33a45l 4559330790264

Kometa pěkně, čekal jsem větší drama a počítal jsem, že si Pardubky nějaký bod odvezou (moc se proti Pardubkám nedaří...), ale tři jsou paráda. Kluci díky a dík za hru do Pardubic. A ještě jsem rád, že Zlín vyhrál aspoň za dva. Holt když nemůžou, musí je vytáhnout ze srabu Vsetíňák :-)

+5/0
15.11.2014 0:26

M92a28r35t66i98n 88M64i66k76o84š68k45a 9399340886193

no góly dávali útočníci, zas tak moc práce ten gólman neměl !! Ale konečně hráli zlínští v 3. třetině, tak jak je známe R^

+5/0
15.11.2014 0:47

T58o80m45á60š 73V17a68v39e28r81k69a 7421960432154

Sparta se potýká se střeleckou potencí? Hmm... Že by jí chyběl střelec? Že by Ton.... ne to ne ten přece byl už neperspektivní.... Tabulka střelců o tom jasně vypovídá...

+6/0
15.11.2014 0:00

R92a89d59i51m 28N78o42v41o58t30n56ý 5636821433257

Když vidim, jak po sobě skáčou hráči Liberce, kterej otočil zápas.. jak kdyby vyhráli play off a srovnám s něma hráče Zlína, který otočili ztracenej zápas, a plácli si jak když hráli na rybníku.. tak si říkám že ten mančaft je nějakej mátožnej.. play off neudělaj

+3/−1
14.11.2014 23:37

P21a11v41e73l 63P19e71t15r19ž33í88l17a 9844391567661

No protože nevyhráli svým výkonem. Jinak by ta radost byla oprávněná a jiná.

M37i68l43a34n 43Ž86á80d35n62í20k 9921122833906

Sice fandím Litvínovu, ale GRATULACE DO ZLÍNA :-)

Hezký zápas a sympatický výkon

+10/0
14.11.2014 22:53

V96l84a71d14i56m37í14r 90K64a55l40i92v67o95d84a 5974746106140

Ano, byl by - kdyby to totálně nepodělali pruhovaní. Co dneska předvedli Polák s Čechem, je ostuda ELH.

+3/0
15.11.2014 1:02

V11í87t 33G97a37b14r96i59e34l 5954263726427

Ten litvínovský hořava je ale uplakánek. Si to sami prohrajou a pak brečí, že za to můžou rozhodčí.

Teď si opravdu přeju, aby litvínov padl úplně mimo play-off. Za takový kecy si to zaslouží.

V95í36t 87G19a87b11r95i67e98l 5564673176967

Miloslav Hořava (Litvínov): „V hokeji se pohybuji dlouho, ale to, co se tu dnes dělo, považuji za ostudu a nehoráznost českého hokeje. Jsem zvědav, jak to vyřeší svaz. Hráči by museli být z betonu, aby toto vydrželi. Ale dál už nic (neřeknu), nechci dostat pokutu. Je to škoda, ublížilo to hokeji. Ten mohl být dnes lepší.“

V den utkání se nesmí komentovat výkony rozhodčích. Jinakn je za to pokuta.

+5/−1
14.11.2014 23:55

P12a18v74e90l 23N10o74v49o58t65n30y 8879972267373

Tak ještě jednou. On někde řekl že za prohru můžou rozhodčí?

V78í22t 80G83a92b23r81i97e12l 5644353416407

Nebudu psát, jak jsi chytrý, ještě bych přišel o 100 dukátů.

0/0
15.11.2014 0:06

P15a98v20e71l 72N30o46v41o93t53n15y 8729652317463

Já si nemůžu pomoct, ale fakt tam nemůžu najít kde viní rozhodčí z prohry Litvínova.

+1/−6
15.11.2014 0:09

R28o76m36a56n 77H78o52k49y14n15á12ř 8550761299128

tak buď je to první pozápasový rozhovor, který v životě vidíte, nebo jste provokatér, z hlouposti vás zatím podezírat nebudu

+6/−1
15.11.2014 0:13

M36i81l70a27n 46Ž75á64d98n25í36k 9851762343166

že výkon rozhodčích byl ostudný není ale třeba polemizovat:-)

P53a26v39e66l 71N44o55v29o54t80n29y 8619102697113

Klidně podezírejte z čeho chcete. Já bych raději vysvětlení  tvrzení, že viní rozhodčí z prohry Litvínova.

P70a94v81e71l 19N56o19v62o70t61n97y 8269932437683

Jako domněnka dobrý. Jeho hodnocení lze vysvětlit i jako stížnost na špatné řízení zápasu. chaos při rozhodování a poškození hokeje jako takového.

Vy vidíte co chcete, ale Hořava o důvodech prohry neřekl ani slovo. Já bych to téma uzavřel. :-)

0/−4
15.11.2014 2:15

Z73d47e55n17ě49k 33N19e71č42a34s 2961722452875

Vy jste asi vážně slabší, co se týče myšlení. Kdo prosím vás řídí zápas? Ano je to rozhodčí. Hořava si jednoznačně stěžoval na rozhodčí, protože jedině na ně si v den zápasu trenéři nesmí stěžovat jinak dostanou pokutu.

V26e41r57o85n79i55k32a 21M43a38r41t98í61n56k73o46v20á 1313193200

No to by mě taky zajímalo, jestli si na blbečka, jenom hraje, nebo jím opravdu je. Ale co vím  od Litvínovských hráčů, tak hned po zápase Hořava řekl ( nebylo to na té tiskovce - takže hned po zápase, kdy se ocházelo do kabin), že budou podávat protest.Pokud se k tomuto Novotný dostane, tak snad už pochopí, co tím Hořva myslel a pokud ne, tak je jasné, co má v hlavě.

+1/0
15.11.2014 8:40

Š66á30r42k18a 95C78e82n33i64g26o74v52á 6311553110750

na co podají protest, že protestují proti trestnému střílení, které nebylo a stydí se za takový první gól?

P69e80t64r 23H66o82r32á60k 4179957317672

vňuk, chyba tam byly ,ale na obě strany. neprávem nařízené TS, nefaul kohlera na ručinského a třeba místo 5+DK pro Trávníčka a jeho typický loket na hlavu. Zlínu zas připískl přesilovku 5na3 atd.

+5/−1
14.11.2014 22:28

M94i67l84a19n 52Ž60á80d62n53í30k 9651782913116

Čajánkovo hákování také nebylo, zato jeho výlev vzteku bez trestu a další a další. Rozhodčí to opravdu nezvládli  Zlín začal v poslední třetině hrát parádně.  Když dostal Kubát osobák tak Litvínovu se už totálně rozpadla defenziva a spolu ze zlepšenou hrou Zlína už šlo jen o to kdy vyrovnají. Poslední a podstatná věc je ta že Horák má k výkonům Francouze hodně daleko

+4/0
14.11.2014 22:49

P82e57t84r 17H63o38r30á93k 4449197397632

No Polákovi desítky jsou známé a necitlivé. To souhlasím. Horák je tak na úrvoni Kašíka teď. Zlín hrál na 5 beků od první třetiny a ve třetí se zranil i Řezníček, takže na 4.

+3/0
14.11.2014 22:52

M71i78l24a13n 95Ž66á96d45n58í79k 9361412713186

My jsme měli vzít s sebou Gumu, ve třetí části by se hodil alespoň pro zklidnění hry, Frolo zatím nic moc, ale byl to první zápas, tak se teprve uvidí, škoda že jsme pustili Střítelskýho, teď při té marodce by se hodil o to víc

+2/0
14.11.2014 22:57

P61a11v80e14l 12P71e21t82r35ž46í53l53a 9674101737591

No fajn, zranění Lukeše nebylo žádné běžné dohrání, TS bylo nařízeno po sekání hráče, který jel sám na gólmana - takže proč nebylo?

P25a22v97l11í37n48a 88F42á47b27e79r46o41v70á 9596377659331

Jeden zápas tvrdě odmakají a další naprosto vypustí... RvRvRv No tak v neděli zase návrat do starých kolejí, Venerova družino, ok?