Zlín po heroickém výkonu porazil Litvínov, Kometa rozdrtila Pardubice

Šesti zápasy 20. kola pokračovala v pátek hokejová extraliga. Mladá Boleslav nestačila na Třinec a prohrála doma 2:4, Sparta porazila nepříjemnou Olomouc 2:1 v prodloužení. Zlín doma prohrával s Litvínovem už o tři branky, ale heroickým výkonem se vrátil do zápasu a v prodloužení zvítězil 6:5.

R21o94m11a96n55a 94S31c59h22n42e71i45d66e39r69o38v97á 7235806943377

Komentář - citace M. Říha - opravdu necháte v citaci "aby jsme"? To už novináři neopravují hrubky, nebo je sami sází jako Kometa Pardubicím?

0/0
15.11.2014 13:52

I21v71a37n 87P41r97o17c47h72á41z11k66a 3861274275425

Podle pana redaktora získala Sparta za výhru v prodloužení tři body, Olomouc jeden.

Zajímavé počty. Jeden by si z toho logicky odvodil, že za výhru v normální době jsou body čtyři. ;-D

0/0
15.11.2014 13:02

P94e96t31r 30S68u32c47h22ý 9705804623263

ve Zlíně se zas "pískalo", nu jako vždy.. pan Kubina by mohl vyprávět...

0/−3
15.11.2014 7:51

P77e54t72r 22T36y67č10k33a 6735182239962

Kubina neunesl zapas ve kterem byl Zlin jasne lepsi. Mimochodem se v nem rozhodci

2x upiskli kdyz letel puk do prazdne vitkovicke brany. Klasicka ubrecena plačka.

V33e24r27o60n44i89k68a 27M68a88r39t29í27n93k68o85v82á 1343163560

pardon, špatné vlákno, ale patří to k vám , akorát ke komentu komunisty.

0/0
15.11.2014 10:35

V81e46r51o91n11i51k74a 81M51a56r62t61í97n20k98o58v90á 1623613330

Pokud fandíte Zlínu, nesnižujte se na úroveň tohoto člověka.  Ten totiž zřejěm chyběl na hodinách Dějepisu, kyž ani neví, že je rok 2014 a že svým ubohým komentářem ukazuje, co je to za člověka ( respektive jeho IQ ) ,.

0/0
15.11.2014 10:33

R52o31m42a80n 48A59d92a57m36e26k 1428351672229

Pan Kubina byl naštvaný,že prohrál celou sérii.... Tak stále je Zlín poslední,ale už jen o 8 bodů od záchrany... a stále je ještě mistr..  :-)

+3/0
15.11.2014 8:34

P16a86v72e35l 58P92e25t85r75ž21í36l77a 9304161947191

No pokud Kometa po výborném výkonu doma srovná s Litvínovem z 3:5 na 5:5, neřeknu ani slovo. Ale u Zlína se nejednalo o žádný heroický výkon. Vyhráli, fajn, nebudu řešit jak, ale jestli letos někomu přeju baráž a sestup, tak Gottwaldovu. Za tohle určitě.

M44i97l40a49n 96Ž98á83d45n12í81k 9331392253146

Jsem fanoušek Litvínova, ale obviňovat Zlín z včerejšího výsledku je hovadina. Zlínu už jsem gratuloval a udělám to klidně znova, nesesypali se po jednoznačném průběhu utkání a to si zaslouží ocenit, že využili asi chybného rozhodnutí je otázka jiná, ale měli snad zpochybňovat výroky rozhodčích, kteří navíc mizerně pískali na obě strany?

+2/0
15.11.2014 13:04

T74o46n14d82a 26W82a22w70r63z38a14c11z 5744181758576

Třinec Olé R^ Jinak v Bolce je jedna z nejpříjemnějších securit, co jsem na venkovních zápasech zažil R^

Z92d89e95n57ě20k 72D51o98h84n96a94l 4739430120444

Kometa pěkně, čekal jsem větší drama a počítal jsem, že si Pardubky nějaký bod odvezou (moc se proti Pardubkám nedaří...), ale tři jsou paráda. Kluci díky a dík za hru do Pardubic. A ještě jsem rád, že Zlín vyhrál aspoň za dva. Holt když nemůžou, musí je vytáhnout ze srabu Vsetíňák :-)

+5/0
15.11.2014 0:26

M94a33r75t68i53n 51M48i55k28o80š65k20a 9979590706973

no góly dávali útočníci, zas tak moc práce ten gólman neměl !! Ale konečně hráli zlínští v 3. třetině, tak jak je známe R^

+5/0
15.11.2014 0:47

T28o85m83á44š 24V15a26v96e13r16k40a 7981850112594

Sparta se potýká se střeleckou potencí? Hmm... Že by jí chyběl střelec? Že by Ton.... ne to ne ten přece byl už neperspektivní.... Tabulka střelců o tom jasně vypovídá...

+6/0
15.11.2014 0:00

R74a33d69i37m 31N18o33v40o37t54n43ý 5776761533617

Když vidim, jak po sobě skáčou hráči Liberce, kterej otočil zápas.. jak kdyby vyhráli play off a srovnám s něma hráče Zlína, který otočili ztracenej zápas, a plácli si jak když hráli na rybníku.. tak si říkám že ten mančaft je nějakej mátožnej.. play off neudělaj

+3/−1
14.11.2014 23:37

P52a48v23e98l 75P86e59t66r30ž89í17l77a 9654461217481

No protože nevyhráli svým výkonem. Jinak by ta radost byla oprávněná a jiná.

M90i85l85a34n 71Ž24á65d49n46í24k 9391672923256

Sice fandím Litvínovu, ale GRATULACE DO ZLÍNA :-)

Hezký zápas a sympatický výkon

+10/0
14.11.2014 22:53

V16l73a60d55i62m74í24r 26K73a20l81i41v13o76d49a 5624666346250

Ano, byl by - kdyby to totálně nepodělali pruhovaní. Co dneska předvedli Polák s Čechem, je ostuda ELH.

+3/0
15.11.2014 1:02

V82í30t 61G83a91b58r75i30e87l 5844353586367

Ten litvínovský hořava je ale uplakánek. Si to sami prohrajou a pak brečí, že za to můžou rozhodčí.

Teď si opravdu přeju, aby litvínov padl úplně mimo play-off. Za takový kecy si to zaslouží.

V88í98t 83G56a15b51r20i93e53l 5894683966867

Miloslav Hořava (Litvínov): „V hokeji se pohybuji dlouho, ale to, co se tu dnes dělo, považuji za ostudu a nehoráznost českého hokeje. Jsem zvědav, jak to vyřeší svaz. Hráči by museli být z betonu, aby toto vydrželi. Ale dál už nic (neřeknu), nechci dostat pokutu. Je to škoda, ublížilo to hokeji. Ten mohl být dnes lepší.“

V den utkání se nesmí komentovat výkony rozhodčích. Jinakn je za to pokuta.

+5/−1
14.11.2014 23:55

P54a36v41e48l 60N54o78v72o92t43n85y 8739442497433

Tak ještě jednou. On někde řekl že za prohru můžou rozhodčí?

V26í18t 95G12a31b21r42i72e24l 5964603476947

Nebudu psát, jak jsi chytrý, ještě bych přišel o 100 dukátů.

0/0
15.11.2014 0:06

P65a97v81e69l 12N75o47v13o81t29n78y 8319232487403

Já si nemůžu pomoct, ale fakt tam nemůžu najít kde viní rozhodčí z prohry Litvínova.

+1/−6
15.11.2014 0:09

R69o17m69a38n 37H63o27k77y76n41á28ř 8310241769928

tak buď je to první pozápasový rozhovor, který v životě vidíte, nebo jste provokatér, z hlouposti vás zatím podezírat nebudu

+6/−1
15.11.2014 0:13

M50i66l26a45n 31Ž12á95d83n81í73k 9961362433876

že výkon rozhodčích byl ostudný není ale třeba polemizovat:-)

P54a33v36e87l 77N22o15v76o26t38n73y 8339872637393

Klidně podezírejte z čeho chcete. Já bych raději vysvětlení  tvrzení, že viní rozhodčí z prohry Litvínova.

P81a90v55e97l 29N73o98v54o19t14n74y 8409552717393

Jako domněnka dobrý. Jeho hodnocení lze vysvětlit i jako stížnost na špatné řízení zápasu. chaos při rozhodování a poškození hokeje jako takového.

Vy vidíte co chcete, ale Hořava o důvodech prohry neřekl ani slovo. Já bych to téma uzavřel. :-)

0/−4
15.11.2014 2:15

Z82d48e67n79ě14k 64N40e53č75a72s 2951202632125

Vy jste asi vážně slabší, co se týče myšlení. Kdo prosím vás řídí zápas? Ano je to rozhodčí. Hořava si jednoznačně stěžoval na rozhodčí, protože jedině na ně si v den zápasu trenéři nesmí stěžovat jinak dostanou pokutu.

V84e79r12o50n42i13k74a 75M35a98r28t50í46n79k35o33v63á 1453523550

No to by mě taky zajímalo, jestli si na blbečka, jenom hraje, nebo jím opravdu je. Ale co vím  od Litvínovských hráčů, tak hned po zápase Hořava řekl ( nebylo to na té tiskovce - takže hned po zápase, kdy se ocházelo do kabin), že budou podávat protest.Pokud se k tomuto Novotný dostane, tak snad už pochopí, co tím Hořva myslel a pokud ne, tak je jasné, co má v hlavě.

+1/0
15.11.2014 8:40

Š35á76r66k23a 25C56e15n58i33g24o75v36á 6601963890920

na co podají protest, že protestují proti trestnému střílení, které nebylo a stydí se za takový první gól?

P11e90t83r 33H30o18r22á88k 4349847967252

vňuk, chyba tam byly ,ale na obě strany. neprávem nařízené TS, nefaul kohlera na ručinského a třeba místo 5+DK pro Trávníčka a jeho typický loket na hlavu. Zlínu zas připískl přesilovku 5na3 atd.

+5/−1
14.11.2014 22:28

M52i21l33a90n 89Ž49á88d42n39í93k 9241532663346

Čajánkovo hákování také nebylo, zato jeho výlev vzteku bez trestu a další a další. Rozhodčí to opravdu nezvládli  Zlín začal v poslední třetině hrát parádně.  Když dostal Kubát osobák tak Litvínovu se už totálně rozpadla defenziva a spolu ze zlepšenou hrou Zlína už šlo jen o to kdy vyrovnají. Poslední a podstatná věc je ta že Horák má k výkonům Francouze hodně daleko

+4/0
14.11.2014 22:49

P15e92t97r 19H21o18r94á22k 4239837517362

No Polákovi desítky jsou známé a necitlivé. To souhlasím. Horák je tak na úrvoni Kašíka teď. Zlín hrál na 5 beků od první třetiny a ve třetí se zranil i Řezníček, takže na 4.

+3/0
14.11.2014 22:52

M75i81l79a14n 44Ž45á12d71n58í60k 9491322253956

My jsme měli vzít s sebou Gumu, ve třetí části by se hodil alespoň pro zklidnění hry, Frolo zatím nic moc, ale byl to první zápas, tak se teprve uvidí, škoda že jsme pustili Střítelskýho, teď při té marodce by se hodil o to víc

+2/0
14.11.2014 22:57

P18a30v79e17l 76P40e66t95r13ž29í89l24a 9734871297391

No fajn, zranění Lukeše nebylo žádné běžné dohrání, TS bylo nařízeno po sekání hráče, který jel sám na gólmana - takže proč nebylo?

P53a75v92l24í10n73a 41F15á17b21e68r79o78v60á 9236297709231

Jeden zápas tvrdě odmakají a další naprosto vypustí... RvRvRv No tak v neděli zase návrat do starých kolejí, Venerova družino, ok?