Mrázek uspěl v souboji s Pavelcem, Voráček je zpět na čele bodování

Talentovaný brankář Petr Mrázek se ve čtvrtek dočkal premiéry v nové sezoně NHL. Za Detroit nastoupil na ledě Winnipegu s Ondřejem Pavelcem a tak došlo k české brankářské konfrontaci, z níž vyšel po výsledku 4:3 vítězně prvně jmenovaný mladík. Jakub Voráček si připsal asistenci a vrátil se do čela produktivity. Hned dva body si ve čtvrtečních duelech připsali torontský bek Roman Polák (1+1) a dallaský útočník Aleš Hemský (0+2).

J73a86n 84S85t83o34d73o30l37a 7521390593330

Někdo kritizuje Pavelce. Viděl jsem důkladně jen sestřih, ale od Detroitu to byly parádní góly. První byl namazanej, to se chytá vůbec nejhůř, dva naprosto perfektně vypracované a jeden došťouchaný. Pavelcův nebyl ani jeden a vůbec by se chytaly hodně obtížně.

+1/0
21.11.2014 12:32

T68o49m92a66s 50S58t63r30i81h72a19v88k69a 6562313858176

nesledujete někdo pravidelně Stars? řekněte mi, co se letos děje s tim Hemákem? já  se těšil, že konečně dostane prostor, bude hrát se Spezzou a vůbec a místo toho se děsně trápí.. aspoň podle získanejch bodů...

+3/0
21.11.2014 10:24

F90i18l76i20p 92D75o70s22t52á80l 4353415984790

Sezonu začali jak očekáváno, tedy Benn-Seguin-Ničuškin a Hemský-Spezza-někdo (obyčejně Cole). Dokonce hráli přesilovkové komando Benn-Seguin-Spezza-Hemský-Daley, dali takhle snad tři PPG v prvních dvou zápasech, z toho měl Hemák tu první (a dlouho jedinou) asistenci. Pak se zranil Ničuškin a taky Stars začali prohrávat. Výsledkem čehož bylo, že Spezza se posunul mezi Benna a Seguina do all star lajny, na pozici druhé lajny se dostal sehraný třetí útok Roussel-Eakin-Garbutt. A Hemák začal kolovat ve 3.-4. lajně s různými spoluhráči. K tomu bych přidal vcelku viditelný pokles formy a taky mu trochu chybělo štěstí (třeba proti NJD měl osm střel a ne špatných, ale nic z toho) a to, že se nedaří týmu jako celku, díky čemuž ty nižší lajny nehrály dva zápasy po sobě stejně. Se Spezzou se myslím potkal znova až teď v týdnu proti Hurricanes

+2/0
21.11.2014 13:37

T43o43m62a57s 32S50t22r34i47h48a89v91k24a 6752963238766

supr, dík za vyčerpávající info. je fakt že ta první laja sbírá body jak po másle, ale netušil sem, že ho točej až v bottom six.. to je prostě fakt smolař..:-)

V11e61r93o25n38i14k81a 96K78o29n22o60p48á80č58o28v67á 8379691202129

Jirka Sekáč lítá po ledě, výborný v útočné třetině. Ale překvapuje mě, jak byl dnes skvělý i v té obranné - bez hokejky si poradí si fotbalově, zblokuje střely...

Mrázek pochytal hodně nepříjemných střel, protiútoků, to ve Winnipegu už zase nadávají na Pavelce.

Voráček sice v čele bodování, ale jestli takhle budou Flyers pokračovat, tak žádné play-off nebude. Celou třetí třetinu se pachtí po gólu, a když se to konečně podaří, tak si nechají dát v poslední minutě toho rozhodujícího:-/

Aleš Hemský zapsal rovné dvě asistence a zdvojnásobil tak vlastně svou celou bodovou sbírku;-) Radim Vrbata je díky dnešnímu pěknému gólu nejlepším českým střelcem. Škoda, že mu potom nevyšel nájezd. Možná trochu mimo pozornost opět skvělý Roman Polák, na ledě přes 24 minut.

San Jose zase míchalo lajnami. Tomáš tentokrát z Patrickem Marleau a Thortonem. Ale že by to nějak pomohlo, místy doslova strašný, zvlášť přesilovky ve třetí třetině. Když už to vypadalo, že se z té díry nevyhrabou, tak Marleau za přispění Toma nakonec zachránil aspoň bod v čase 19:26 třetí!střelou poslední třetiny. Ale tedy strašná ranní podívaná.

+36/0
21.11.2014 7:58

O18n31d10ř50e16j 77P53i98s34k93l61á53k 9925740213

Na vas komentar dycky cekam, je daleko obsahlejsi nez v novinach.

+13/0
21.11.2014 8:21

V37á39c67l72a55v 90K14o72v62á93ř 4670274491268

Když sem viděl dneska Mrázka, tak si říkám jak může mít tak strašný čísla v AHL, dneska chytal moc dobře a vyřešil hodně ošemetnejch situací. Zato obrana Jets...s té dobré obranné hry jsou schopní najednou vyrobit takovou krásnou hrubku:-/:-/. Už dlouho, nedostal Tatar puk tak krásně do jízdy v útočným pásmu jako dneska tuším od Enstroma. Pravda s Hutchinsonem se jim momentálně daří určitě víc. ale že by mače prohrávali jenom kvůli Pavelcovi?

J38a96n 54S34o60u17k55u16p 1474894376685

Tatar takových puků letos dostal docela dost, akorát je dřív zazdil.

0/0
21.11.2014 10:20

M96a63r20t14i58n 47R55y47š59k13a 7826968648616

SJS hlavně doplácí na neschopnost výměny hráčů před sezónou.  Zase vyhlašovali jak překopou celý tým ( a že to fest potřebují ) a nakonec neudělali vlastně nic. A to se táhne už několik let. Snad jediné výměny které se povedly byl příchod Thorntona a ač bude většina nesouhlasit tak výměna Havlát za Heatleyho ( přišel pořád zraněný hráč s platem 5M a odešel hráč za zenitem s platem 7M takže prostě úspora :-) ). Ač nejsem příznivcem radikálních řezů, tak trochu doufám, že po sezóně se změní celé vedení a snad se něco začne dít. Přeci jenom nálepka nejhorší PO tým posledních let není lichotivá. :-/

+5/0
21.11.2014 8:30

J35a75n 81Š80u43l64a 9451466277932

Safra ten Hemský mě zlobí, vždycky si říkám, že se konečně chytá a může ukázat, co v něm je, a on zase 5 zápasů nezaboduje..

J34a65n 55T72o33m60á45š 9258546209449

Že Pavelec má během sezony pouze určité období kdy je top golman pak upadá do průměru,navíc co jsem viděl letos Jets tak obranu hodně zlepšili