Hudler korigoval porážku Calgary, Vancouver si poradil s New Jersey

V sedmi úterních zápasech NHL se z českých hokejistů prosadil pouze útočník Jiří Hudler, jenž gólem ze 60. minuty zmírňoval porážku Calgary 2:3 na ledě Anaheimu. Bez vstřelené branky odehrálo utkání New Jersey se čtyřmi českými veterány v sestavě a podlehlo 0:2 domácímu Vancouveru.

M46o26j50m47í90r 41S80k26á28l29a 2340742626

Nějak zvlášť to nesleduju, ten co o něm loni touto dobou psali v každém článku (Hertl), už nehraje v NHL........?!?8-o:-P

0/0
26.11.2014 12:52

T50o15m64á42š 91H92a54n13á17č92e23k 7105745684675

Když jsem vstával do práce viděl jsem 30 minut Canucks a to je paráda R^ jen tak dál a NJ at si k play-off ani nečuchne ;-D

0/0
26.11.2014 12:02

P96a17t48r48i72k 10P43í91c22h88a93l 4292596597

To je opravdu strašný tým. Škoda,že musí JJ hrát zrovna tam.

0/0
26.11.2014 13:30

F43i11l62i83p 90K77o56l37b29á32b46e25k 2796916225431

Chlapi, viděli jste vůbec dnešní zápas? Jako nebylo to bůhvijaké pokoukáníčko, ale Ďáblové hráli vyrovnanou partii na hřišti silného Vancouveru. Zatím bych je neodepisoval, ovšem účast v PO bude podobně na hraně jako vloni...