Hudler korigoval porážku Calgary, Vancouver si poradil s New Jersey

V sedmi úterních zápasech NHL se z českých hokejistů prosadil pouze útočník Jiří Hudler, jenž gólem ze 60. minuty zmírňoval porážku Calgary 2:3 na ledě Anaheimu. Bez vstřelené branky odehrálo utkání New Jersey se čtyřmi českými veterány v sestavě a podlehlo 0:2 domácímu Vancouveru.

M89o72j91m75í22r 75S70k23á49l97a 2610792656

Nějak zvlášť to nesleduju, ten co o něm loni touto dobou psali v každém článku (Hertl), už nehraje v NHL........?!?8-o:-P

0/0
26.11.2014 12:52

T37o85m12á35š 75H20a17n22á68č15e13k 7595165984285

Když jsem vstával do práce viděl jsem 30 minut Canucks a to je paráda R^ jen tak dál a NJ at si k play-off ani nečuchne ;-D

0/0
26.11.2014 12:02

P48a77t68r78i98k 38P14í20c28h86a90l 4192526177

To je opravdu strašný tým. Škoda,že musí JJ hrát zrovna tam.

0/0
26.11.2014 13:30

F41i52l96i75p 81K12o80l38b79á52b85e82k 2506306665871

Chlapi, viděli jste vůbec dnešní zápas? Jako nebylo to bůhvijaké pokoukáníčko, ale Ďáblové hráli vyrovnanou partii na hřišti silného Vancouveru. Zatím bych je neodepisoval, ovšem účast v PO bude podobně na hraně jako vloni...