Supersérie končí, Kometě tentokrát chyběla síla

Fanoušci už se chystali vystřelit ruce nad hlavu, vždyť na Vojtěcha Němce se usmívala v podstatě prázdná branka. Brněnský šikula však místo vyrovnání nasměroval puk pouze do tyčky. I kvůli tomu v úterý Kometa přetrhla sérii pěti výher a dokonce jedenácti zápasů, v nichž bodovala. Mladé Boleslavi doma podlehla 2:3.

K85a59r32e33l 98Z30a64c44e92k 7161139731417

KOMETA!!!R^VR^

+1/0
26.11.2014 16:45

J29a45n 29K85l86á15s78e14k 6908214748959

Díval jsem se ještě, proč Vojta trefil jenom tyčku, když měl odkrytou branku, ale jak vidět, pro praváka to bylo složité, protože už byl dost z úhlu. Levák by to trefil bez problému.

+1/0
26.11.2014 16:30

H44o91n38z75a 74C23a36b63á80k 3147527925126

Já viděl až posledních 10 minut a nechápal jsem, jak můžeme prohrávat. Ale jak to tady čtu, tak prvních 50 minut stálo za prd, takže je to jasné. Ale těch posledních 10 minut bylo hezkých, samé tyčky, ale budiž, furt se bodovat nedá. Za ten odmakaný závěr a bojovnost mě ani ta porážka nemrzela.

0/0
26.11.2014 16:17

M86a78r14i35u88s 40J75o68r72d60á10n46e49k 7332662686175

Jaký byl kurs na to že vyhraje Mladá Boleslav? ;-)

0/0
26.11.2014 14:22

K63a86r41e70l 53Z89a30c66e51k 7321699881367

Slušný, proč? Jen blázen si může myslet, že to bylo domluvený.

0/0

M42i42r17o82s79l89a73v 25M51e12t45e43l54k88a 5511170544284

Pro statistiky,hraje někdo příšerněji přesilovky než my?

0/0
26.11.2014 13:46

J53i27r26i 20J31o57n96á57š 2473829657701

Ano, nehrali jsme prakticky vubec nic a za 10 minut se vyhrat neda.

+5/0
26.11.2014 9:53

J86i42ř39í 27T92r63n69k43a 1924534656177

souhlas a ono už proti Varů to nebylo ono.....

+1/0
26.11.2014 9:57

J27a53n 85K81l12á81s75e47k 6978154528779

A s tím nic se ani Kejhák nesnažil nic udělat, asi si pořád myslel, že se soupeř nakonec porazí sám.