Supersérie končí, Kometě tentokrát chyběla síla

Fanoušci už se chystali vystřelit ruce nad hlavu, vždyť na Vojtěcha Němce se usmívala v podstatě prázdná branka. Brněnský šikula však místo vyrovnání nasměroval puk pouze do tyčky. I kvůli tomu v úterý Kometa přetrhla sérii pěti výher a dokonce jedenácti zápasů, v nichž bodovala. Mladé Boleslavi doma podlehla 2:3.

K97a83r40e95l 64Z44a27c22e80k 7711579661647

KOMETA!!!R^VR^

+1/0
26.11.2014 16:45

J25a53n 78K55l18á55s26e36k 6238934438539

Díval jsem se ještě, proč Vojta trefil jenom tyčku, když měl odkrytou branku, ale jak vidět, pro praváka to bylo složité, protože už byl dost z úhlu. Levák by to trefil bez problému.

+1/0
26.11.2014 16:30

H68o52n47z77a 77C26a47b19á52k 3767447655446

Já viděl až posledních 10 minut a nechápal jsem, jak můžeme prohrávat. Ale jak to tady čtu, tak prvních 50 minut stálo za prd, takže je to jasné. Ale těch posledních 10 minut bylo hezkých, samé tyčky, ale budiž, furt se bodovat nedá. Za ten odmakaný závěr a bojovnost mě ani ta porážka nemrzela.

0/0
26.11.2014 16:17

M80a86r71i45u14s 11J20o76r53d33á29n57e86k 7872442186605

Jaký byl kurs na to že vyhraje Mladá Boleslav? ;-)

0/0
26.11.2014 14:22

K41a29r24e52l 85Z87a18c66e63k 7451449711307

Slušný, proč? Jen blázen si může myslet, že to bylo domluvený.

0/0

M71i84r36o17s40l76a10v 87M13e51t65e18l12k18a 5661890164794

Pro statistiky,hraje někdo příšerněji přesilovky než my?

0/0
26.11.2014 13:46

J43i17r41i 10J90o42n24á32š 2983829117941

Ano, nehrali jsme prakticky vubec nic a za 10 minut se vyhrat neda.

+5/0
26.11.2014 9:53

J50i78ř56í 38T79r43n69k77a 1314794716257

souhlas a ono už proti Varů to nebylo ono.....

+1/0
26.11.2014 9:57

J68a97n 52K66l58á79s77e88k 6638574418309

A s tím nic se ani Kejhák nesnažil nic udělat, asi si pořád myslel, že se soupeř nakonec porazí sám.