Pavelec byl zvolen hvězdou zápasu, Voráček bodově vyrovnal Crosbyho

Hokejový brankář Ondřej Pavelec vychytal Winnipegu výhru 3:2 po prodloužení nad posledním Edmontonem, jehož krize se prohloubila na jedenáctou prohru v řadě. Za 22 zákroků proti 24 střelám soupeře byl český reprezentant zvolen první hvězdou večera. Díky jedné asistenci se s průběžným ziskem 33 bodů Jakub Voráček dotáhl na vedoucího muže bodování NHL Sidney Crosbyho z Pittsburghu. Jeho Philadelphia ale znova neuspěla, tentokrát po výsledku 4:5 po nájezdech na ledě Anaheimu.

A14l66e72š 57M57u40d18r75o22ň30k53a 1169694388849

Oilers oilers oilers..achjo.. Eakins ven..McTavish si nevi rady..takze taky..uplne bez konceptu

0/0
4.12.2014 8:44

F23i65l27i65p 63K38o56l51b54á85b25e32k 2236806235451

Letci konečně alespoň bod! Ten vyrovnávací gól 3 vteřiny před koncem by mohl být povzbudivý impuls na další zápasy... A v Columbusu by to chtělo opravdu získat 2 body, pak je několik zápasu doma s relativně lehčímu soupeři (až na Tampu)... Jakub Voráček byl docela vidět, tlačil se do brány, jedna asistence je dobrá, drží se pořád na špici.

Ondra Pavelec skvěle, z Winnipegu mám letos radost, hráli jen 11 zápasů doma, 15 venku, takže 30 bodů v tabulce je slušný výsledek.

O83n72d93ř69e75j 95H27r98u84b56o25š 2279714422184

R^Voras, škoda toho jak ve druhé třetině minul poloprázdnou branku snad ze dvou metrů, 9x z 10ti by to proměnil, dneska bohuzel ne...jinak tam ale lítal slušně jako vzdycky R^ . Jinak Winnipeg fakt prekvapuje, ja je pred sezonou odepisoval , preju jim play off