Hertl, Fleischmann, Židlický a Šustr si v NHL připsali dva body

V jedenácti čtvrtečních zápasech hokejové NHL se dokázali dvakrát zapsat do statistik hned čtyři čeští borci. Útočníci Tomáš Hertl ze San Jose a Tomáš Fleischmann z Floridy si připsali shodně bilanci 1+1, obránci Andrej Šustr z Tampy Bay a Marek Židlický z New Jersey pak dvakrát asistovali. Posledně jmenovaný tak přispěl k překvapivé výhře oslabených Devils, kterým v Torontu chyběli mimo jiné Jágr, Eliáš a Havlát.

R42a35d45i79m 46B77e61n41i69c59e78k 8108173778384

No, bebíčko Jaroušek nehraje a najednou vyhrají,;-D

+2/−4
5.12.2014 10:30

K45a29r42e61l 33P68e92t83e57r51k26a 8960179651709

Jeho nepřítomnost na ledě se ukázala jako přínosná.

V94e68r27o73n89i17k85a 94K93o77n46o31p59á34č24o12v96á 8519511302769

Dneska už jsem to jaksi nedávala a tak jsem stihla jen Bruins se Sharks od druhé třetiny, ale stálo to opravdu za to. 11 gólů, Sharks otočili z 0:2 a poprvé vyhráli třikrát v řadě. Navíc Tomáš s dvoubodovým večerem poprvé v sezóně. Za to Bruins třetí prohra s kalifornským týmem. David hrál dneska s Kellym a Fraserem, něco přes 13 a půl minuty. Tak uvidíme, co s ním bude dál.

Devils  v těžké situaci zabrali a dokázali porazit Toronto. Dali 5 gólů, to je stejný počet jako v předchozích 4 zápasech dohromady. Tomáš Fleischmann se konečně připomněl, jinak to byla noc obránců, Gudas gól, Šustr s Židlickým dvě nahrávky.