Chomutovští hokejisté dál vítězí, Kladno nestačilo na Litoměřice

Chomutovští hokejisté dál sbírají výhry v první lize. V Ústí nad Labem to ale byl boj, který vedoucí tým soutěže zlomil až v závěrečné třetině a vyhrál 4:3. Kladno nestačilo na domácím ledě na Litoměřice a prohrálo 2:4, Jihlava odčinila debakl z minulého kola, když srazila hosty ze Šumperka 7:3.

V24l25a34d75i30m67i54r 90N33o68v82a22č83e57k 5771958313

kam se podel tahoun ruzicka? jak sepsalo vcera.

+1/−2
11.12.2014 5:22

D53a43l76i73b74o24r 43D76u93r12č32á34k 9514245876223

Co musí udělat aktuálně pátý klub soutěže, klub, jehož domácí návštěvnost je jedna z nejvyšších v lize, aby se dostal do pitomého článku? Ti plyšáci letěli na led i v Havířově!!!

A že je to převzaná zpráva z ČeTKy mne nezajímá!

R35o64m31a65n 80H53r93o10n58z91a 5166241936128

Že je 1.liga hodně o Chomutovu, se zdá docela pochopitelné. Je na prvním místě o 12 bodů před druhým, že ?

0/0
14.12.2014 17:13

V52l79a82d13i69m56i42r 64N64o15v98a27č19e73k 5981248253

musi poslat prachy ruzickovi sby jim radil a musi angyzovat ml.ruzu na stridave starty chybi vam tahoun

0/−1
11.12.2014 10:13

M69a90r37i24e 35V74a33š89í98č91k42o79v54á 3201203392128

Diviš, Pekr, Švaňhal... Dobře to chlapci olomoučtí válíte :)

+1/−2
10.12.2014 21:48

M69a42r37i45e 40V42a66š69í10č25k66o62v44á 3301113432768

Tedy, nechápu, co je k vymínusování na tom, že fandím klukům, kteří za nás hráli a že se jim daří a střílí góly? Přeju jim sportovní úspěch a to že v tomto kole bodovali je super, a za to je mínus? Nechápu...

J65a86n 79L39i57p70e54n34s58k66ý 7375645702416

ty šašku.....to co předvedli ty kladenský hvězdy byla neskutečná estráda....první gol chrápe golman v kase.....před druhým golem Růžička přijede za branku a nesmyslně chytne hráče za dres a začne s ním cloumat, a když rozhodčí zvedne ruku,že je pošle do tří tak se začnou všichni divit a přestanou hrát....před třetím obránce nevyhodí puk...jinak se tam celej zápas ploužili evidentně bez zájmu, hráli akorát pět minut po vyrovnání na 1:1,jinak byli líný jak vši......Tenkrát už nestačí ani na první ligu a Kaberle že by měl na NHL ? Ha ha, lehce podprůměrnej bek v první lize....