Chomutovští hokejisté dál vítězí, Kladno nestačilo na Litoměřice

Chomutovští hokejisté dál sbírají výhry v první lize. V Ústí nad Labem to ale byl boj, který vedoucí tým soutěže zlomil až v závěrečné třetině a vyhrál 4:3. Kladno nestačilo na domácím ledě na Litoměřice a prohrálo 2:4, Jihlava odčinila debakl z minulého kola, když srazila hosty ze Šumperka 7:3.

V83l65a81d79i33m31i16r 61N36o22v66a53č36e44k 5691778943

kam se podel tahoun ruzicka? jak sepsalo vcera.

+1/−2
11.12.2014 5:22

D22a18l96i62b36o13r 44D28u23r51č33á25k 9364655556103

Co musí udělat aktuálně pátý klub soutěže, klub, jehož domácí návštěvnost je jedna z nejvyšších v lize, aby se dostal do pitomého článku? Ti plyšáci letěli na led i v Havířově!!!

A že je to převzaná zpráva z ČeTKy mne nezajímá!

R79o82m45a10n 56H20r52o34n45z64a 5836661756948

Že je 1.liga hodně o Chomutovu, se zdá docela pochopitelné. Je na prvním místě o 12 bodů před druhým, že ?

0/0
14.12.2014 17:13

V13l66a83d73i19m48i76r 35N17o27v17a45č11e16k 5591518513

musi poslat prachy ruzickovi sby jim radil a musi angyzovat ml.ruzu na stridave starty chybi vam tahoun

0/−1
11.12.2014 10:13

M55a76r36i42e 19V59a51š81í24č36k21o79v59á 3231613532588

Diviš, Pekr, Švaňhal... Dobře to chlapci olomoučtí válíte :)

+1/−2
10.12.2014 21:48

M89a84r71i88e 37V22a42š53í74č28k92o20v18á 3461733932238

Tedy, nechápu, co je k vymínusování na tom, že fandím klukům, kteří za nás hráli a že se jim daří a střílí góly? Přeju jim sportovní úspěch a to že v tomto kole bodovali je super, a za to je mínus? Nechápu...

J74a78n 62L27i63p92e88n43s41k58ý 7705165882466

ty šašku.....to co předvedli ty kladenský hvězdy byla neskutečná estráda....první gol chrápe golman v kase.....před druhým golem Růžička přijede za branku a nesmyslně chytne hráče za dres a začne s ním cloumat, a když rozhodčí zvedne ruku,že je pošle do tří tak se začnou všichni divit a přestanou hrát....před třetím obránce nevyhodí puk...jinak se tam celej zápas ploužili evidentně bez zájmu, hráli akorát pět minut po vyrovnání na 1:1,jinak byli líný jak vši......Tenkrát už nestačí ani na první ligu a Kaberle že by měl na NHL ? Ha ha, lehce podprůměrnej bek v první lize....