Sekáč se blýskl dvěma góly, skóroval i Fleischmann. A Hudler dál boduje

Poprvé dal v NHL český hokejový útočník Jiří Sekáč dva góly v jednom utkání, pomohl Montrealu k výhře 6:2 nad Los Angeles a jednou mu asistoval krajan Tomáš Plekanec. Skóroval i Tomáš Fleischmann z Floridy, který se dočkal třetí branky v sezoně. Jiří Hudler z Calgary bodoval poosmé z posledních deseti zápasů.

J82i85ř37í 95Č83e28c14h14u81r68a 1213152918368

By me zajimalo kdy posadi Hertla

0/0
14.12.2014 2:21

M82o51j51m74í80r 89S54k50á64l22a 2630782276

Edmonton mám stejně ze všech mančaftů NHL nejraději - vyloženě mašina na penízeR^;-D.

Když jednou za cca 10 zápasů vyhrají, tak to beru jako povinnou desátku Fortuně...;-) jinak ten bookmaker, co dal na Anaheim kurz 1.95 musel evidentně zešílet...8-o:-P

+3/0
13.12.2014 11:04

P54a88v27e91l 70K45o10b17i34á31n 9626267493723

kdyby nezanikl Lev, hrál by Jirka Sekáč v nhl ?

0/0
13.12.2014 10:21

J41a29n 65S85t97o17d62o21l91a 7121110533820

Těžko říct. Důležité ale je, že by hrál dobře tam nebo tady.

+2/0
13.12.2014 11:03

C55y38r44i71l 83M29a48k86o58v91e51c 4283449552368

Mám takový dojem, že bez ohledu na Lva byl Sekáč rozhodnut NHL zkusit.

H77y34n88e69k 90T27r61o95j85a89n 1411291333539

ta slečna v pozadí na fotce č. 5 je zřejmě fanynka Kings :)

0/0
13.12.2014 9:58

J69o72s43e78f 71S16t83a25r84y 8797417278145

Těšil jsem se na souboj Price a Quicka, ale Kings nasadili náhradníka Jonese. A ten si to chudák "vyžral". Po dvou třetinách poměr střel 11:28 z pohledu domácích Canadiens, ale skóre 3:0. Nakonec neuvěřitelných 19:47 ( L.A. ve třetí třetině 19 střel!) a skóre 6:2. To myslím Montreal dlouho nepamatuje. Jinak naši borci R^.

M19a24r30t44i31n 33S30ý57k64o73r83a 1427128477847

Kings nasadili náhradníka Jonese? Z dvaceti střel šest gólů, nepostavili do branky spíš jen popelnici?

0/0
13.12.2014 12:42

L92u18k13á89š 59S10m56ě49t60á63k 3156757654766

Neskutečná lahůdka v podání Jirky Sekáče! Já být trenérem, tak si říkám, proč nevystřelil už dřív a proč jel kdesi k čáře u zakázaného uvolnění, ale on až do posledního momentu přesně věděl, co udělá. Opravdu takový gól se neomrzí a já si jej neustále pouštím ;-).

Jirka Sekáč a další kandidát do sestavy nejlepších gólů roku?;-)R^

Fleischmann začal bodovat a vrátila se mu zpět důvěra trenéra, dnes nejvytíženější útočník Floridy (20:47).