Sekáč se blýskl dvěma góly, skóroval i Fleischmann. A Hudler dál boduje

Poprvé dal v NHL český hokejový útočník Jiří Sekáč dva góly v jednom utkání, pomohl Montrealu k výhře 6:2 nad Los Angeles a jednou mu asistoval krajan Tomáš Plekanec. Skóroval i Tomáš Fleischmann z Floridy, který se dočkal třetí branky v sezoně. Jiří Hudler z Calgary bodoval poosmé z posledních deseti zápasů.

J26i56ř80í 51Č62e42c42h64u36r48a 1823182988108

By me zajimalo kdy posadi Hertla

0/0
14.12.2014 2:21

M76o47j73m30í92r 50S85k14á71l93a 2800192206

Edmonton mám stejně ze všech mančaftů NHL nejraději - vyloženě mašina na penízeR^;-D.

Když jednou za cca 10 zápasů vyhrají, tak to beru jako povinnou desátku Fortuně...;-) jinak ten bookmaker, co dal na Anaheim kurz 1.95 musel evidentně zešílet...8-o:-P

+3/0
13.12.2014 11:04

P26a64v98e43l 19K27o25b88i41á76n 9346397433693

kdyby nezanikl Lev, hrál by Jirka Sekáč v nhl ?

0/0
13.12.2014 10:21

J20a61n 29S50t11o74d24o93l31a 7941410493310

Těžko říct. Důležité ale je, že by hrál dobře tam nebo tady.

+2/0
13.12.2014 11:03

C60y22r83i85l 70M52a32k25o10v36e15c 4723909832208

Mám takový dojem, že bez ohledu na Lva byl Sekáč rozhodnut NHL zkusit.

H42y14n11e69k 95T64r76o56j89a63n 1851211533209

ta slečna v pozadí na fotce č. 5 je zřejmě fanynka Kings :)

0/0
13.12.2014 9:58

J14o57s61e56f 50S89t50a84r69y 8417427908185

Těšil jsem se na souboj Price a Quicka, ale Kings nasadili náhradníka Jonese. A ten si to chudák "vyžral". Po dvou třetinách poměr střel 11:28 z pohledu domácích Canadiens, ale skóre 3:0. Nakonec neuvěřitelných 19:47 ( L.A. ve třetí třetině 19 střel!) a skóre 6:2. To myslím Montreal dlouho nepamatuje. Jinak naši borci R^.

M47a35r64t27i38n 75S69ý53k90o73r80a 1567608797547

Kings nasadili náhradníka Jonese? Z dvaceti střel šest gólů, nepostavili do branky spíš jen popelnici?

0/0
13.12.2014 12:42

L78u17k24á57š 71S77m83ě60t51á12k 3206747244716

Neskutečná lahůdka v podání Jirky Sekáče! Já být trenérem, tak si říkám, proč nevystřelil už dřív a proč jel kdesi k čáře u zakázaného uvolnění, ale on až do posledního momentu přesně věděl, co udělá. Opravdu takový gól se neomrzí a já si jej neustále pouštím ;-).

Jirka Sekáč a další kandidát do sestavy nejlepších gólů roku?;-)R^

Fleischmann začal bodovat a vrátila se mu zpět důvěra trenéra, dnes nejvytíženější útočník Floridy (20:47).