Sekáč se blýskl dvěma góly, skóroval i Fleischmann. A Hudler dál boduje

Poprvé dal v NHL český hokejový útočník Jiří Sekáč dva góly v jednom utkání, pomohl Montrealu k výhře 6:2 nad Los Angeles a jednou mu asistoval krajan Tomáš Plekanec. Skóroval i Tomáš Fleischmann z Floridy, který se dočkal třetí branky v sezoně. Jiří Hudler z Calgary bodoval poosmé z posledních deseti zápasů.

J54i74ř78í 97Č41e81c61h76u96r59a 1763652868158

By me zajimalo kdy posadi Hertla

0/0
14.12.2014 2:21

M83o21j90m62í76r 24S38k41á65l11a 2670892856

Edmonton mám stejně ze všech mančaftů NHL nejraději - vyloženě mašina na penízeR^;-D.

Když jednou za cca 10 zápasů vyhrají, tak to beru jako povinnou desátku Fortuně...;-) jinak ten bookmaker, co dal na Anaheim kurz 1.95 musel evidentně zešílet...8-o:-P

+3/0
13.12.2014 11:04

P72a91v92e98l 38K16o25b84i32á89n 9656287783313

kdyby nezanikl Lev, hrál by Jirka Sekáč v nhl ?

0/0
13.12.2014 10:21

J72a97n 16S73t63o56d83o90l50a 7921840863280

Těžko říct. Důležité ale je, že by hrál dobře tam nebo tady.

+2/0
13.12.2014 11:03

C19y22r19i77l 40M51a94k88o83v14e59c 4483589702308

Mám takový dojem, že bez ohledu na Lva byl Sekáč rozhodnut NHL zkusit.

H51y98n24e50k 87T16r72o22j21a35n 1761831413879

ta slečna v pozadí na fotce č. 5 je zřejmě fanynka Kings :)

0/0
13.12.2014 9:58

J92o55s35e15f 84S63t39a29r68y 8507887348525

Těšil jsem se na souboj Price a Quicka, ale Kings nasadili náhradníka Jonese. A ten si to chudák "vyžral". Po dvou třetinách poměr střel 11:28 z pohledu domácích Canadiens, ale skóre 3:0. Nakonec neuvěřitelných 19:47 ( L.A. ve třetí třetině 19 střel!) a skóre 6:2. To myslím Montreal dlouho nepamatuje. Jinak naši borci R^.

M57a48r19t97i66n 23S61ý76k50o12r11a 1977588477507

Kings nasadili náhradníka Jonese? Z dvaceti střel šest gólů, nepostavili do branky spíš jen popelnici?

0/0
13.12.2014 12:42

L31u40k72á60š 62S63m93ě61t70á97k 3686897334556

Neskutečná lahůdka v podání Jirky Sekáče! Já být trenérem, tak si říkám, proč nevystřelil už dřív a proč jel kdesi k čáře u zakázaného uvolnění, ale on až do posledního momentu přesně věděl, co udělá. Opravdu takový gól se neomrzí a já si jej neustále pouštím ;-).

Jirka Sekáč a další kandidát do sestavy nejlepších gólů roku?;-)R^

Fleischmann začal bodovat a vrátila se mu zpět důvěra trenéra, dnes nejvytíženější útočník Floridy (20:47).