New Jersey překvapilo výhrou v Los Angeles, Havlát s Eliášem bodovali

Přestože nastoupili bez nemocného Jaromíra Jágra, dokázali hokejisté New Jersey po předchozích dvou porážkách uspět na ledě favorita. Na výhře 5:3 nad obhájci Stanley Cupu z Los Angeles se jedním gólem podílel Martin Havlát, asistenci si připsal Patrik Eliáš. Jednu přihrávku si ve stejný hrací den odnesl rovněž Tomáš Plekanec, jehož Montreal třemi góly ze závěru řádné hrací doby otočil skóre proti Columbusu z 0:2 na 3:2.

P95e42t81r 26H90o41v84o89r63k47a 5699976987

68 si vážím, legenda, dčříč, supr borec, jasně, ale: Problémem NJD je Jágr, stačí se podívat na jeho +/- a PIM , jednoznačně nejvylučovanější hráč. Nestíhá, tak fauluje a ve věčném oslabení se hrát nedá. Takže bez Jágra by to šlo. Je to smutné pro jeho fandy, ale je to tak.

K85a62r49e57l 19V33a11l84o56u62š66e51k 8281981348599

Víš proč má tolik mínusových bodů? Je to hlavně proto, že často prohrávají chvíli před koncem o gol a jágr jde logicky na hřiště a jak to tak býva i v jiných týmech. Dostanou gol do prázdné. Tolik na vysvětlenou.

+1/−1
15.1.2015 15:30

J24a84n 60S90t70o23d59o28l59a 7271810933840

Loni Jágr naopak +- jednoznačně vyhrál, tým neuspěl. Letos je pro změnu v +- špatný. Vyloučení ve 43 zápasech 36 minut, ale on býval vylučovaný v podobném rozsahu vždy, i za mlada.

Bez Jágra by to jistě šlo, měli by o pár gólů méně, tudíž i o několik bodů.

V NJD ho chtěli, podepsali s ním smlouvu, tak ho mají. Uvidíme v létě, jestli o něho bude zájem. To je naprosto klíčové, ty si statistiku vykládáš podle toho, co chceš potvrdit.

+2/0
15.1.2015 15:47

J12a92r53o89m15í75r 77P97e36t24l89a59c73h 2974982895143

Jo, Jarda se na to akorát díval z reklamního panelu Sazka bet 68 :-)

0/0
15.1.2015 10:54

P35a81t84r13i62k 41L95e40d12v94i90n35k97a 6895738838122

Není někdo jak to NHL vyřeší s Howardem? Pokud by chtěli dodržet že se utkání hvězd zúčastní alespoň jeden hráč ze všech týmů, tak by měl jet Mrázek ne?

J30a59n 36S77t68o12d26o89l89a 7581180453740

Když chybí zásadní hráč, tým se semkne a zahraje nad své poměry. Takhle to v hokeji funguje.

J56a58n 53S77t28o21d71o22l68a 7241560333920

To funguje jednou. Příště zase něco jiného. Nic není jednoduché.

0/0
15.1.2015 10:52

A74l47e66š 83L59e20w48i70c82k87i 5865879921858

Bránila celá komplet pětka, co byla na ledě, proto téměř v každém článku naznačují, proč JJ zřejmě nikdo z hot kandidátů na SC nechce, neboť trenéři ví, že by jim totálně Jarda rozsekal systém...

J84i33r26k79a 10S84t66r73e44b59e32l 8669363432

Jo, Washington teď válí, imho má na tom zásluhu hlavně Holtby, kterej se rozchytal do brutální formy. Jinak výhru NJ jsem tak trocu čekal, Jags je sice neproduktivnější hráč týmu, ale přijde mi, že když absentuje, tak ten mančaft na něj pak tolik nespolíhá (jak v nároďáku) a podává kolektivnější výkon.

M41i69c36h58a61l 56H72i97r64k70a 4177926110493

Vítězství NJD je fajn, ale stále ztráta na 8. místo je 12 bodů. 8-o A to bohužel nedají.

F34i68l25i84p 34K22o72l93b87á28b85e60k 2176126655891

LAK vs. NJD jsem viděl druhou třetinu... Ďáblův vyšlo, na co sáhli, tři góly během cca 1 minuty byly rozhodující!