New Jersey překvapilo výhrou v Los Angeles, Havlát s Eliášem bodovali

Přestože nastoupili bez nemocného Jaromíra Jágra, dokázali hokejisté New Jersey po předchozích dvou porážkách uspět na ledě favorita. Na výhře 5:3 nad obhájci Stanley Cupu z Los Angeles se jedním gólem podílel Martin Havlát, asistenci si připsal Patrik Eliáš. Jednu přihrávku si ve stejný hrací den odnesl rovněž Tomáš Plekanec, jehož Montreal třemi góly ze závěru řádné hrací doby otočil skóre proti Columbusu z 0:2 na 3:2.

P87e95t83r 29H20o93v38o69r22k76a 5939546617

68 si vážím, legenda, dčříč, supr borec, jasně, ale: Problémem NJD je Jágr, stačí se podívat na jeho +/- a PIM , jednoznačně nejvylučovanější hráč. Nestíhá, tak fauluje a ve věčném oslabení se hrát nedá. Takže bez Jágra by to šlo. Je to smutné pro jeho fandy, ale je to tak.

K43a90r96e78l 15V89a44l72o96u14š62e86k 8521771448669

Víš proč má tolik mínusových bodů? Je to hlavně proto, že často prohrávají chvíli před koncem o gol a jágr jde logicky na hřiště a jak to tak býva i v jiných týmech. Dostanou gol do prázdné. Tolik na vysvětlenou.

+1/−1
15.1.2015 15:30

J60a68n 76S68t13o44d21o95l86a 7601350553680

Loni Jágr naopak +- jednoznačně vyhrál, tým neuspěl. Letos je pro změnu v +- špatný. Vyloučení ve 43 zápasech 36 minut, ale on býval vylučovaný v podobném rozsahu vždy, i za mlada.

Bez Jágra by to jistě šlo, měli by o pár gólů méně, tudíž i o několik bodů.

V NJD ho chtěli, podepsali s ním smlouvu, tak ho mají. Uvidíme v létě, jestli o něho bude zájem. To je naprosto klíčové, ty si statistiku vykládáš podle toho, co chceš potvrdit.

+2/0
15.1.2015 15:47

J63a68r45o14m18í39r 46P57e82t97l72a64c43h 2724382225873

Jo, Jarda se na to akorát díval z reklamního panelu Sazka bet 68 :-)

0/0
15.1.2015 10:54

P19a88t26r30i65k 29L38e59d38v30i46n29k69a 6885628488752

Není někdo jak to NHL vyřeší s Howardem? Pokud by chtěli dodržet že se utkání hvězd zúčastní alespoň jeden hráč ze všech týmů, tak by měl jet Mrázek ne?

J88a91n 66S26t60o47d11o98l76a 7431660943170

Když chybí zásadní hráč, tým se semkne a zahraje nad své poměry. Takhle to v hokeji funguje.

J44a73n 33S32t77o76d57o16l41a 7761150623410

To funguje jednou. Příště zase něco jiného. Nic není jednoduché.

0/0
15.1.2015 10:52

A57l53e90š 59L55e48w42i50c30k30i 5465329711418

Bránila celá komplet pětka, co byla na ledě, proto téměř v každém článku naznačují, proč JJ zřejmě nikdo z hot kandidátů na SC nechce, neboť trenéři ví, že by jim totálně Jarda rozsekal systém...

J50i62r51k53a 43S52t90r81e78b26e92l 8959343832

Jo, Washington teď válí, imho má na tom zásluhu hlavně Holtby, kterej se rozchytal do brutální formy. Jinak výhru NJ jsem tak trocu čekal, Jags je sice neproduktivnější hráč týmu, ale přijde mi, že když absentuje, tak ten mančaft na něj pak tolik nespolíhá (jak v nároďáku) a podává kolektivnější výkon.

M87i82c34h23a52l 65H91i52r13k49a 4967686180443

Vítězství NJD je fajn, ale stále ztráta na 8. místo je 12 bodů. 8-o A to bohužel nedají.

F67i32l58i98p 20K64o13l73b19á57b89e78k 2486206615191

LAK vs. NJD jsem viděl druhou třetinu... Ďáblův vyšlo, na co sáhli, tři góly během cca 1 minuty byly rozhodující!