Buffalo vyhnalo Mrázka na střídačku, Crosby a Seguin stíhají Voráčka

Po třech vychytaných výhrách v řadě gólmana Petra Mrázka vyhnali na střídačku hokejisté Buffala, když jej z úvodních sedmi střel hned třikrát překonali. Favorizovaný Detroit ale utkání proti poslednímu celku soutěže nakonec otočil a zvítězil 6:4. Dařilo se naopak Ondřeji Pavelcovi, jenž 28 zákroky a vychytaným penaltovým rozstřelem podržel Winnipeg. I díky jedné brance Michaela Frolíka Jets uspěli 4:3SN nad Arizonou.

M94a43r37t31i21n 77S22ý22k49o57r16a 1227848437777

To vystřídání Mrázka možná byla dobrá volba, že měl jen den blbec, kdy mu tam spadne skoro všechno. Na druhou stranu, ani u jednoho z těch tří gólů se nedá říct, že by padl po nějaké jeho chybě.

+1/0
19.1.2015 13:22

K35a30r32e94l 40M57a23t23o31u19š74e39k 2423255823

Dnešní 1. třetina utkaní CHI-DAL naprosto úchvatná ... hokej nahoru-dolu, šance střídala šanci, poměr střel 20-14, ... jenže pak jsem usnul :-/

0/0
19.1.2015 10:22

T47o51m71á42š 23S14e71i28d42l 4736252736497

naprostý souhlas , bylo to parádní, po 1.tř jsem taky usnul , ale si to dnes dám znova na netu.Stálo to za to.

0/0
19.1.2015 10:47

V73í52t55e87k 94Š76k10o61d29a 7426330863476

Tahle věta v asi 6.článku za sebou je už děsná : "Talentovaný brankář Petr Mrázek ....."

M63o31j57m14í62r 65S42k49á72l56a 2650292506

Zapnul jsem to když zbývalo cca 8 minut do konce a to hrobové ticho bylo nádherné R^;-D

M49o77j86m27í81r 75S46k39á70l37a 2700312146

A to já zase mám PHI od dob Lindrose docela v oblibě ;-)

0/0
19.1.2015 9:19

T79o50m52a45s 82S41t42r85i91h81a47v81k91a 6372643168106

co taky čekat od někoho, kdo fandí Phille.. ale Pens ten pohár letos stejně vyhrajou:-)

zajímavý je, že jejich bilance proti týmům z vlastní divize je poměrně marná, zatimco ostatní přehrávaj.. to před play off neni nic dobrýho...:-/

0/−2
19.1.2015 11:00

F30i92l29i58p 13K17o87l42b33á64b71e45k 2556616115471

Tučňáci nic nevyhrají! Letos to vidím na Red Wings nebo Tampu... Samozřejmě bych si nejvíce přál Letce, ale tak nějak jim chybí 11 bodů do PO...;-(

0/0
19.1.2015 18:32

J14i61ř71í 62D87u36d39a 3581363635845

Je známo, že kanadský coach není zárukou kvality. Vidím v tom taky starost o to,

aby Evropan nebyl před tuzemákem / Giroux /, který hraje proto o 2-3 min.déle.

F45i56l50i17p 77K23o55l36b84á80b53e32k 2136436475411

Giroux hraje i oslabení, navíc několikrát za zápas nastupuje v jiné pětce na důležitém buly. Pak to udělá několik minutek navíc. A ještě jako centr často střídá poslední...

+1/0
19.1.2015 7:59

J66i89ř10í 75D52u12d37a 3531643875375

No jo, ale měl by být využíván mnohem více, jako jiné hvězdy.;-)

P93e30t71r 91V53o22n63d23r34á28č54e87k 3162556542369

Voráček bohužel nemá šanci první místo v bodování udržet, minimálně Crosby před něj půjde, dotahuje se na něj už teď, i když má o šest nebo pět zápasů méně. Z první pětice dostává Voráček jednoznačně nejméně času na ledě, což je dost zvláštní.

+3/0
18.1.2015 22:05

R91o33m88a85n 11B58l26a13z72e58k 6598459581512

Neco podobneho jsem chtel napsat. Osobne neverim taky tomu, ze s Crosbym nebo Malkinem udrzi krok.

+2/0
18.1.2015 23:31

F20i75l83i89p 16K82o30l51b59á35b75e86k 2456246205331

Crosby s Malkinem mají odehráno pro pořádek o dva zápasy méně (že Crosby nehrál další tři zápasy vinou příušnic, o tom žádná). Tyhle dva taky považuji za jeho největší konkurenty.

Voras hraje velmi náročný hokej, bruslí jako šílenec, většinou střídá první z útočné trojky, navíc nehraje oslabení, těch 18,5 minuty průměr za zápas asi sedí... Posledních cca deset zápasů mu to moc nejde, ale to se může otočit během dvou zápasů a hned může mít náskok zase 3, 4 bodů...Dneska proti Ostrovanům je potřeba dát gól a bodovat, to je jasné!

+2/0
19.1.2015 7:57

T15o21m82a40s 43S38t66r27i83h91a70v55k88a 6802633138766

v zápasech Isles v poslední době padá dost gólů, tak třeba se to zase strhne.. jinak souhlas hlavně s Crosbym, s Kunitzem a Perronem může mít spoustu bodů, navíc se začalo celkem dařit i Letangovi.. myslim, že nahoru by mohli jít ještě Stamkos a Tavares. Možná i Ovečkin, ale to nechci :-)

0/0
19.1.2015 11:03

F74i76l43i22p 32K64o47l52b70á80b39e60k 2356716805871

Myslím, že o TOP 5 si to rozdají Crosby, Malkin, Seguin, Voráček a Giroux. Ovšem těch vlčáků je mnoho (Stamkos, Ovečkin, Getzlaf,...), takže uvidíme... Letos je to maximálně vyrovnané!