Buffalo vyhnalo Mrázka na střídačku, Crosby a Seguin stíhají Voráčka

Po třech vychytaných výhrách v řadě gólmana Petra Mrázka vyhnali na střídačku hokejisté Buffala, když jej z úvodních sedmi střel hned třikrát překonali. Favorizovaný Detroit ale utkání proti poslednímu celku soutěže nakonec otočil a zvítězil 6:4. Dařilo se naopak Ondřeji Pavelcovi, jenž 28 zákroky a vychytaným penaltovým rozstřelem podržel Winnipeg. I díky jedné brance Michaela Frolíka Jets uspěli 4:3SN nad Arizonou.

M31a67r82t93i50n 38S55ý72k23o76r62a 1387768337237

To vystřídání Mrázka možná byla dobrá volba, že měl jen den blbec, kdy mu tam spadne skoro všechno. Na druhou stranu, ani u jednoho z těch tří gólů se nedá říct, že by padl po nějaké jeho chybě.

+1/0
19.1.2015 13:22

K23a20r26e87l 84M15a19t71o57u54š94e62k 2693345363

Dnešní 1. třetina utkaní CHI-DAL naprosto úchvatná ... hokej nahoru-dolu, šance střídala šanci, poměr střel 20-14, ... jenže pak jsem usnul :-/

0/0
19.1.2015 10:22

T22o49m47á88š 55S17e59i18d94l 4706262106847

naprostý souhlas , bylo to parádní, po 1.tř jsem taky usnul , ale si to dnes dám znova na netu.Stálo to za to.

0/0
19.1.2015 10:47

V31í57t85e71k 15Š64k44o91d33a 7366910743226

Tahle věta v asi 6.článku za sebou je už děsná : "Talentovaný brankář Petr Mrázek ....."

M12o30j27m67í14r 33S50k10á67l33a 2570152886

Zapnul jsem to když zbývalo cca 8 minut do konce a to hrobové ticho bylo nádherné R^;-D

M84o36j58m80í88r 13S19k34á69l87a 2540342816

A to já zase mám PHI od dob Lindrose docela v oblibě ;-)

0/0
19.1.2015 9:19

T30o28m79a58s 51S76t10r43i72h45a93v38k43a 6782313358526

co taky čekat od někoho, kdo fandí Phille.. ale Pens ten pohár letos stejně vyhrajou:-)

zajímavý je, že jejich bilance proti týmům z vlastní divize je poměrně marná, zatimco ostatní přehrávaj.. to před play off neni nic dobrýho...:-/

0/−2
19.1.2015 11:00

F21i89l64i52p 55K33o86l97b26á62b70e66k 2206816965341

Tučňáci nic nevyhrají! Letos to vidím na Red Wings nebo Tampu... Samozřejmě bych si nejvíce přál Letce, ale tak nějak jim chybí 11 bodů do PO...;-(

0/0
19.1.2015 18:32

J22i28ř91í 37D38u56d58a 3541733505795

Je známo, že kanadský coach není zárukou kvality. Vidím v tom taky starost o to,

aby Evropan nebyl před tuzemákem / Giroux /, který hraje proto o 2-3 min.déle.

F57i97l45i49p 92K97o36l24b97á73b42e34k 2756816765431

Giroux hraje i oslabení, navíc několikrát za zápas nastupuje v jiné pětce na důležitém buly. Pak to udělá několik minutek navíc. A ještě jako centr často střídá poslední...

+1/0
19.1.2015 7:59

J43i85ř96í 39D79u88d89a 3111423945805

No jo, ale měl by být využíván mnohem více, jako jiné hvězdy.;-)

P85e60t80r 55V40o22n34d78r45á94č51e95k 3902376912249

Voráček bohužel nemá šanci první místo v bodování udržet, minimálně Crosby před něj půjde, dotahuje se na něj už teď, i když má o šest nebo pět zápasů méně. Z první pětice dostává Voráček jednoznačně nejméně času na ledě, což je dost zvláštní.

+3/0
18.1.2015 22:05

R69o31m84a34n 25B19l75a57z46e53k 6438789871242

Neco podobneho jsem chtel napsat. Osobne neverim taky tomu, ze s Crosbym nebo Malkinem udrzi krok.

+2/0
18.1.2015 23:31

F70i88l52i33p 31K82o88l18b24á20b26e79k 2806616445761

Crosby s Malkinem mají odehráno pro pořádek o dva zápasy méně (že Crosby nehrál další tři zápasy vinou příušnic, o tom žádná). Tyhle dva taky považuji za jeho největší konkurenty.

Voras hraje velmi náročný hokej, bruslí jako šílenec, většinou střídá první z útočné trojky, navíc nehraje oslabení, těch 18,5 minuty průměr za zápas asi sedí... Posledních cca deset zápasů mu to moc nejde, ale to se může otočit během dvou zápasů a hned může mít náskok zase 3, 4 bodů...Dneska proti Ostrovanům je potřeba dát gól a bodovat, to je jasné!

+2/0
19.1.2015 7:57

T71o50m72a37s 85S15t20r61i49h62a40v90k98a 6742913198736

v zápasech Isles v poslední době padá dost gólů, tak třeba se to zase strhne.. jinak souhlas hlavně s Crosbym, s Kunitzem a Perronem může mít spoustu bodů, navíc se začalo celkem dařit i Letangovi.. myslim, že nahoru by mohli jít ještě Stamkos a Tavares. Možná i Ovečkin, ale to nechci :-)

0/0
19.1.2015 11:03

F97i15l24i54p 10K88o87l23b68á11b78e47k 2906426175841

Myslím, že o TOP 5 si to rozdají Crosby, Malkin, Seguin, Voráček a Giroux. Ovšem těch vlčáků je mnoho (Stamkos, Ovečkin, Getzlaf,...), takže uvidíme... Letos je to maximálně vyrovnané!