Buffalo vyhnalo Mrázka na střídačku, Crosby a Seguin stíhají Voráčka

Po třech vychytaných výhrách v řadě gólmana Petra Mrázka vyhnali na střídačku hokejisté Buffala, když jej z úvodních sedmi střel hned třikrát překonali. Favorizovaný Detroit ale utkání proti poslednímu celku soutěže nakonec otočil a zvítězil 6:4. Dařilo se naopak Ondřeji Pavelcovi, jenž 28 zákroky a vychytaným penaltovým rozstřelem podržel Winnipeg. I díky jedné brance Michaela Frolíka Jets uspěli 4:3SN nad Arizonou.

M54a54r80t58i36n 33S63ý18k41o42r94a 1287908607157

To vystřídání Mrázka možná byla dobrá volba, že měl jen den blbec, kdy mu tam spadne skoro všechno. Na druhou stranu, ani u jednoho z těch tří gólů se nedá říct, že by padl po nějaké jeho chybě.

+1/0
19.1.2015 13:22

K64a34r66e79l 71M62a14t70o86u34š97e86k 2283625213

Dnešní 1. třetina utkaní CHI-DAL naprosto úchvatná ... hokej nahoru-dolu, šance střídala šanci, poměr střel 20-14, ... jenže pak jsem usnul :-/

0/0
19.1.2015 10:22

T49o51m20á75š 96S87e29i80d93l 4836652526477

naprostý souhlas , bylo to parádní, po 1.tř jsem taky usnul , ale si to dnes dám znova na netu.Stálo to za to.

0/0
19.1.2015 10:47

V66í48t94e82k 79Š13k42o29d87a 7856960863666

Tahle věta v asi 6.článku za sebou je už děsná : "Talentovaný brankář Petr Mrázek ....."

M34o69j50m10í36r 33S94k64á74l14a 2540932546

Zapnul jsem to když zbývalo cca 8 minut do konce a to hrobové ticho bylo nádherné R^;-D

M45o46j63m58í19r 62S41k91á63l90a 2420212616

A to já zase mám PHI od dob Lindrose docela v oblibě ;-)

0/0
19.1.2015 9:19

T75o88m26a19s 94S28t27r34i78h72a17v84k29a 6232293348346

co taky čekat od někoho, kdo fandí Phille.. ale Pens ten pohár letos stejně vyhrajou:-)

zajímavý je, že jejich bilance proti týmům z vlastní divize je poměrně marná, zatimco ostatní přehrávaj.. to před play off neni nic dobrýho...:-/

0/−2
19.1.2015 11:00

F16i14l59i28p 20K55o44l40b22á15b21e43k 2196536905791

Tučňáci nic nevyhrají! Letos to vidím na Red Wings nebo Tampu... Samozřejmě bych si nejvíce přál Letce, ale tak nějak jim chybí 11 bodů do PO...;-(

0/0
19.1.2015 18:32

J33i98ř11í 24D32u97d50a 3511553385605

Je známo, že kanadský coach není zárukou kvality. Vidím v tom taky starost o to,

aby Evropan nebyl před tuzemákem / Giroux /, který hraje proto o 2-3 min.déle.

F14i13l83i84p 17K80o86l91b82á85b27e98k 2956366825631

Giroux hraje i oslabení, navíc několikrát za zápas nastupuje v jiné pětce na důležitém buly. Pak to udělá několik minutek navíc. A ještě jako centr často střídá poslední...

+1/0
19.1.2015 7:59

J58i30ř66í 75D21u54d12a 3141293615125

No jo, ale měl by být využíván mnohem více, jako jiné hvězdy.;-)

P33e93t84r 56V98o83n31d81r22á38č12e52k 3172896292679

Voráček bohužel nemá šanci první místo v bodování udržet, minimálně Crosby před něj půjde, dotahuje se na něj už teď, i když má o šest nebo pět zápasů méně. Z první pětice dostává Voráček jednoznačně nejméně času na ledě, což je dost zvláštní.

+3/0
18.1.2015 22:05

R58o46m23a10n 93B74l91a59z75e60k 6118799961612

Neco podobneho jsem chtel napsat. Osobne neverim taky tomu, ze s Crosbym nebo Malkinem udrzi krok.

+2/0
18.1.2015 23:31

F91i48l28i89p 63K28o95l23b18á64b76e40k 2616206465831

Crosby s Malkinem mají odehráno pro pořádek o dva zápasy méně (že Crosby nehrál další tři zápasy vinou příušnic, o tom žádná). Tyhle dva taky považuji za jeho největší konkurenty.

Voras hraje velmi náročný hokej, bruslí jako šílenec, většinou střídá první z útočné trojky, navíc nehraje oslabení, těch 18,5 minuty průměr za zápas asi sedí... Posledních cca deset zápasů mu to moc nejde, ale to se může otočit během dvou zápasů a hned může mít náskok zase 3, 4 bodů...Dneska proti Ostrovanům je potřeba dát gól a bodovat, to je jasné!

+2/0
19.1.2015 7:57

T95o76m44a63s 20S31t15r44i63h73a28v33k55a 6282863698896

v zápasech Isles v poslední době padá dost gólů, tak třeba se to zase strhne.. jinak souhlas hlavně s Crosbym, s Kunitzem a Perronem může mít spoustu bodů, navíc se začalo celkem dařit i Letangovi.. myslim, že nahoru by mohli jít ještě Stamkos a Tavares. Možná i Ovečkin, ale to nechci :-)

0/0
19.1.2015 11:03

F73i19l21i87p 88K93o16l58b92á68b82e48k 2836386175631

Myslím, že o TOP 5 si to rozdají Crosby, Malkin, Seguin, Voráček a Giroux. Ovšem těch vlčáků je mnoho (Stamkos, Ovečkin, Getzlaf,...), takže uvidíme... Letos je to maximálně vyrovnané!