Hokejisty Komety štve sporný gól. Něco nedokážeme kontrolovat, láteřili

Krátce po utkání vylétla z hloučku hokejistů Komety směrem k rozhodčím rozhořčená slova. Pár minut poté už si Brňané po domácí porážce 1:2 s Vítkovicemi dávali před novináři větší pozor.

A93l36e35š 58V51a60j63g23a43r 6722609609806

Tak jste měli dat víc gólu,měli jste na to 3tretiny....Ale jasně že když Brno prohraje,můžou za tři rozhodčí....

+1/−8
28.1.2015 17:43

A50l66e88š 88V38a45j73g64a32r 6442489599446

A navíc jste moc ševcům nepomohli v tabulce....

A62l27e34š 82V64a28j70g96a31r 6452469249426

Ten gol Vitkovic padl naprosto regulerně....

0/−1
29.1.2015 6:01

P57e39t13r 89B19á91č26a 8185916805685

No byl to zarez jako prase jeste kdyz Kometa byla vetsinu zapasu lepsi muzstvem :-/

+4/−2
28.1.2015 15:10

M15a75r11t10i97n 68T54r75i56n77e25r 8687269237765

Chyba hlavně byla v tom, že jsme byly při tom sporném gólu na ledě pouze ve čtyřech hráčích a to skoro půl minuty i když jsme nehráli v oslabení ...

0/0
28.1.2015 14:37

M78a36r58t65i81n 20T48r64i17n19e90r 8407719777135

byli .-)

0/0

M23i59r51o69s95l32a75v 90M48e84t78e24l44k73a 5951250464804

No hokejisty Komety,potažmo nás musí štvát,že při 1.brance si útočník odveze Ptáčka za branku a místo aby Ptáček před brankářem prostor čistil,nechá se tak zpacifikovat.Potom spálíme co se spálit dá,přesilovky,to už je výsměch a my se upneme na "sporný gól".Dyť jsme si o branku říkali už dobrých 5 minut předem a slova,"hráli jsme dobře" nám body nepřinesou.Tak hrajte "špatně",ale bodujte,protože pokud chceme do play off bez nervů,nic jiného nám nezbývá.

+2/−1
28.1.2015 14:34

R25a86d93e37k 45N92o88v77á24k 1138784741920

To jak hráli nebo nehráli je jiná věc. Ne každý zápas se daří, ale rozhodčí takhle pískat nesmí ať je stav jakýkoliv. To je jako kdyby tě na Svoboďáku okradli, Ty jsi věděl kdo a jak, ale mávl nad tím rukou, že jsi měl mít mobil připnutý řetězem a peníze v ponožce a botě.

0/0
28.1.2015 14:41

J24a90n 69K62l29á84s87e68k 6588434568269

Tady není co řešit. Icing měl být, to věděli i Vítkovice, ale rozhodčí ho neodpískali. A Vítkovice na rozdíl od nás pokračovaly ve hře a daly gól. Pokud si hráči neodnesou poučení, že se hraje až do přerušení, tak se to bude dříve nebo později opakovat.

+15/0
28.1.2015 12:46

V31a39c75l95a97v 81Z87e84j72d91a 6383361642242

asi ne, protoze clanek neni o tom, ze by rozhodci mohli za to, ze Kometa dala jen jeden gol, ale o sporne situaci, ktera zlomila vyrovnany stav a rozhodla zapas a je snad jedno kolik to bylo

+2/0
28.1.2015 12:36

D12a43v97i76d 45D16u14f31e29k 5810358619279

Takže za to, že Brno nebylo schopno vstřelit více, než jeden gól, můžou rozhodčí! Rozumím tomu článku dobře?

+2/−16
28.1.2015 12:18

K95a54r55e37l 60H79l29a71v58s11a 2277152959856

Nerozumíš tomu vůbec, zkus si článek přečíst znovu.

+11/0
28.1.2015 12:35

K17a51r98e41l 35H63a69n63á66k 7242447789803

Nerozumíš vůbec ničemu, asi jsi trochu opožděný, vem si lopatičku a běž si hrát na píseček.