Hokejisty Komety štve sporný gól. Něco nedokážeme kontrolovat, láteřili

Krátce po utkání vylétla z hloučku hokejistů Komety směrem k rozhodčím rozhořčená slova. Pár minut poté už si Brňané po domácí porážce 1:2 s Vítkovicemi dávali před novináři větší pozor.

A81l59e44š 81V80a40j49g65a45r 6392889649526

Tak jste měli dat víc gólu,měli jste na to 3tretiny....Ale jasně že když Brno prohraje,můžou za tři rozhodčí....

+1/−8
28.1.2015 17:43

A66l25e65š 91V61a71j33g86a95r 6152889879926

A navíc jste moc ševcům nepomohli v tabulce....

A22l61e19š 22V81a23j54g71a96r 6902419839216

Ten gol Vitkovic padl naprosto regulerně....

0/−1
29.1.2015 6:01

P94e84t53r 54B93á87č84a 8905766575185

No byl to zarez jako prase jeste kdyz Kometa byla vetsinu zapasu lepsi muzstvem :-/

+4/−2
28.1.2015 15:10

M68a73r89t45i86n 61T66r17i24n46e73r 8437949757165

Chyba hlavně byla v tom, že jsme byly při tom sporném gólu na ledě pouze ve čtyřech hráčích a to skoro půl minuty i když jsme nehráli v oslabení ...

0/0
28.1.2015 14:37

M79a11r85t90i95n 87T45r78i66n45e83r 8587409667715

byli .-)

0/0

M94i45r14o10s52l17a32v 18M83e45t34e34l68k74a 5301510584784

No hokejisty Komety,potažmo nás musí štvát,že při 1.brance si útočník odveze Ptáčka za branku a místo aby Ptáček před brankářem prostor čistil,nechá se tak zpacifikovat.Potom spálíme co se spálit dá,přesilovky,to už je výsměch a my se upneme na "sporný gól".Dyť jsme si o branku říkali už dobrých 5 minut předem a slova,"hráli jsme dobře" nám body nepřinesou.Tak hrajte "špatně",ale bodujte,protože pokud chceme do play off bez nervů,nic jiného nám nezbývá.

+2/−1
28.1.2015 14:34

R87a17d83e15k 84N61o29v33á94k 1338104131120

To jak hráli nebo nehráli je jiná věc. Ne každý zápas se daří, ale rozhodčí takhle pískat nesmí ať je stav jakýkoliv. To je jako kdyby tě na Svoboďáku okradli, Ty jsi věděl kdo a jak, ale mávl nad tím rukou, že jsi měl mít mobil připnutý řetězem a peníze v ponožce a botě.

0/0
28.1.2015 14:41

J35a49n 52K51l38á38s94e33k 6978564918119

Tady není co řešit. Icing měl být, to věděli i Vítkovice, ale rozhodčí ho neodpískali. A Vítkovice na rozdíl od nás pokračovaly ve hře a daly gól. Pokud si hráči neodnesou poučení, že se hraje až do přerušení, tak se to bude dříve nebo později opakovat.

+15/0
28.1.2015 12:46

V55a70c63l75a14v 45Z92e35j79d52a 6583861882592

asi ne, protoze clanek neni o tom, ze by rozhodci mohli za to, ze Kometa dala jen jeden gol, ale o sporne situaci, ktera zlomila vyrovnany stav a rozhodla zapas a je snad jedno kolik to bylo

+2/0
28.1.2015 12:36

D52a79v29i22d 98D18u80f42e98k 5830268329919

Takže za to, že Brno nebylo schopno vstřelit více, než jeden gól, můžou rozhodčí! Rozumím tomu článku dobře?

+2/−16
28.1.2015 12:18

K22a62r54e88l 60H91l13a39v89s65a 2577892869176

Nerozumíš tomu vůbec, zkus si článek přečíst znovu.

+11/0
28.1.2015 12:35

K76a31r81e90l 64H61a77n85á24k 7142847579833

Nerozumíš vůbec ničemu, asi jsi trochu opožděný, vem si lopatičku a běž si hrát na píseček.