Hanzal pálí. A hokejistům Arizony série proher končí. Trefil se i Hemský

Martin Hanzal vstřelil ve čtvrtečním utkání hokejové NHL vítězný gól Arizony a byl vyhlášen první hvězdou zápasu. Jeho tým porazil Toronto 3:1 a přetrhl sérii sedmi porážek, naopak Maple Leafs si připsali osmou prohru v řadě. Z Čechů se střelecky prosadil ještě Aleš Hemský, který přispěl ke kanonádě Dallasu 6:3 s Ottawou.

F64i26l22i24p 39K69o13l10b54á33b89e21k 2416436525771

Drsňák Radko Gudas Vorase na Youtube suše komentoval jako "lol"...;-D

0/0
30.1.2015 19:37

F43i46l46i61p 92K69o61l52b41á92b57e26k 2546856605211

Tak jsem se podíval znovu na ten zákrok Vorase... No přehnal to, o tom žádná. Zřejmě to byl důsledek toho, že jej tryskáč při nájezdu do útočné třetiny přetáhl přes levou ruku, čímž ztratil puk v takřka vyložené šanci... Asi spíše frustrace z daného okamžiku a žádné reakce sudích...

0/0
30.1.2015 19:32

J63i75ř47í 19Š16t64ě90r26b47a 9693832817715

jak konstatuje komentátor..kuba byl tento zápas dost nas*aný :( https://www.youtube.com/watch?v=7-V5pT3JFBI  - jeho závěrečný loket.. k tomu ta nepochopitelná bitka z poslední doby..dřív takové úlety snad neměl, jasneže celý jeho styl je založený na vyhecovanosti a agresivitě, což je dobře, ale tyhle události jsou už trochu za hranou..

0/0
30.1.2015 15:51

T57o65m95á42š 70H78a54n29á23č33e84k 7785805884545

Je mě líto že Mrázek byl vystřílen, přeju mu štěstí v NHL ale Tampa dneska parádně R^ velmi koncetrovaný výkon a Paquette? No parádní match od něj!! Jen tak dál Bolts

0/0
30.1.2015 12:00

J60a24n 26S20o92u93k81u23p 1194864576215

Podržet je Mrázek, tak by to tak hladké nebylo. Pak to šlo s rw dolů.

0/0
30.1.2015 15:05

D77a79n 17S80o53u87c34e96k 1988255620184

Teda, nytno uznat, ze ten gol Ekmann-Larssona byla prvotridni haluz.

0/0
30.1.2015 11:51

F87i63l39i48p 63K17o41l23b86á10b69e30k 2626606215771

Zápas Flyers vs. Jets byl moc pěkný! Ač se to podle skóre možná nejeví, oba brankáři zachytali výborně, v každém brankovišti se odehrávaly parádní zákroky! Voras dnes spíše průměr (0+1, 1 střela, 4 trestné minuty), ovšem v první polovině zápasu rozdal 5 přesných přihrávek přímo spoluhráčům na střelu. Z jedné z nich dal Simmonds gól! Každopádně závěr zápasu nepochopitelně nezvládl, úmyslně trefil tryskáče loktem do obličeje! Snad nebude dodatečně suspendován...

Další bodující Češi (a že jich bylo dost!) za 1!!!R^

+1/0
30.1.2015 9:29

V20e30r74o18n45i84k23a 53K60o36n73o17p71á63č43o54v49á 8709361142669

Petr Straka vytvořil zmatek na brankovišti a získal tak první asistenciR^ a Flyers teď konečně s několika výhrami najednou.

Boston promíchal lajny a David Pastrňák dnes hrál s Kellym a Soderbergem, odehrál něco přes 10 minut. Smithovi, který hrál s Krejčím a Lucicem se zápas hodně vydařil, tak nevím, jestli to bude nějaká trvalejší změna.

Naopak Tomáš Hertl se mi dnes líbil jako už dlouho ne. Byl tam úplně jiný entuziasmus, spíš hledá spoluhráče, než že by sám zakončoval. Vůbec celá lajna spolu se Sheppardem a Goodrowem hrála dobrý zápas.

J98a94n 32S41o60u88k36u86p 1364144436665

Nic moc, je v posledních zápasech dost slabý.

+2/0
30.1.2015 9:12

M22a97r67t47i41n 30S69ý31k75o96r10a 1727388117107

Nevím jak včera, ale Mrázek sice dostává opravdu hodně branek, ale málokterou mu může někdo vyčítat. Jasně, je tam od toho aby chytil i něco navíc, ale spíš mi přijde, že Detroit celkem mizerně brání a celkem pravidelně bývá výrazně přestřílen i outsidery. I tak ale měli teď šňůru nějakých 5-6 vítězných zápasů, tak se to moc neřešilo. Teď by mělo.

No a aby těch ,,dobrých´´ zpráv nebylo málo, tak Pastrňák vypadl z elitního útoku.

0/0
30.1.2015 11:19

J13a28n 79S79o40u67k39u14p 1804444246295

No nevím, v obraně občas něco skřípne, ale spíš hlavně on opravdu nechytí nic navíc. Podle mě na tom není dobře psychicky od zápasu se Sabres. Potřeboval by, aby se už Howie vrátil. Hlavně v pk vypadá velmi nejistě. To přestřílení tam je, ale to není o obraně, spíš o celkovém přístupu.