Hanzal pálí. A hokejistům Arizony série proher končí. Trefil se i Hemský

Martin Hanzal vstřelil ve čtvrtečním utkání hokejové NHL vítězný gól Arizony a byl vyhlášen první hvězdou zápasu. Jeho tým porazil Toronto 3:1 a přetrhl sérii sedmi porážek, naopak Maple Leafs si připsali osmou prohru v řadě. Z Čechů se střelecky prosadil ještě Aleš Hemský, který přispěl ke kanonádě Dallasu 6:3 s Ottawou.

F62i35l29i92p 36K56o72l40b71á22b41e62k 2386686835741

Drsňák Radko Gudas Vorase na Youtube suše komentoval jako "lol"...;-D

0/0
30.1.2015 19:37

F68i64l60i49p 87K12o74l88b70á88b36e30k 2456476365951

Tak jsem se podíval znovu na ten zákrok Vorase... No přehnal to, o tom žádná. Zřejmě to byl důsledek toho, že jej tryskáč při nájezdu do útočné třetiny přetáhl přes levou ruku, čímž ztratil puk v takřka vyložené šanci... Asi spíše frustrace z daného okamžiku a žádné reakce sudích...

0/0
30.1.2015 19:32

J78i32ř51í 35Š72t43ě73r48b10a 9783512767435

jak konstatuje komentátor..kuba byl tento zápas dost nas*aný :( https://www.youtube.com/watch?v=7-V5pT3JFBI  - jeho závěrečný loket.. k tomu ta nepochopitelná bitka z poslední doby..dřív takové úlety snad neměl, jasneže celý jeho styl je založený na vyhecovanosti a agresivitě, což je dobře, ale tyhle události jsou už trochu za hranou..

0/0
30.1.2015 15:51

T33o16m41á81š 59H83a59n60á40č32e46k 7305515944345

Je mě líto že Mrázek byl vystřílen, přeju mu štěstí v NHL ale Tampa dneska parádně R^ velmi koncetrovaný výkon a Paquette? No parádní match od něj!! Jen tak dál Bolts

0/0
30.1.2015 12:00

J85a44n 17S57o61u97k94u46p 1234354756535

Podržet je Mrázek, tak by to tak hladké nebylo. Pak to šlo s rw dolů.

0/0
30.1.2015 15:05

D38a36n 87S90o47u59c85e21k 1408935230944

Teda, nytno uznat, ze ten gol Ekmann-Larssona byla prvotridni haluz.

0/0
30.1.2015 11:51

F95i55l35i48p 98K15o15l31b48á49b62e65k 2716926245451

Zápas Flyers vs. Jets byl moc pěkný! Ač se to podle skóre možná nejeví, oba brankáři zachytali výborně, v každém brankovišti se odehrávaly parádní zákroky! Voras dnes spíše průměr (0+1, 1 střela, 4 trestné minuty), ovšem v první polovině zápasu rozdal 5 přesných přihrávek přímo spoluhráčům na střelu. Z jedné z nich dal Simmonds gól! Každopádně závěr zápasu nepochopitelně nezvládl, úmyslně trefil tryskáče loktem do obličeje! Snad nebude dodatečně suspendován...

Další bodující Češi (a že jich bylo dost!) za 1!!!R^

+1/0
30.1.2015 9:29

V38e69r28o56n83i39k31a 33K51o41n97o69p64á82č92o91v31á 8219611162729

Petr Straka vytvořil zmatek na brankovišti a získal tak první asistenciR^ a Flyers teď konečně s několika výhrami najednou.

Boston promíchal lajny a David Pastrňák dnes hrál s Kellym a Soderbergem, odehrál něco přes 10 minut. Smithovi, který hrál s Krejčím a Lucicem se zápas hodně vydařil, tak nevím, jestli to bude nějaká trvalejší změna.

Naopak Tomáš Hertl se mi dnes líbil jako už dlouho ne. Byl tam úplně jiný entuziasmus, spíš hledá spoluhráče, než že by sám zakončoval. Vůbec celá lajna spolu se Sheppardem a Goodrowem hrála dobrý zápas.

J82a70n 74S66o21u65k34u11p 1954674166445

Nic moc, je v posledních zápasech dost slabý.

+2/0
30.1.2015 9:12

M65a65r56t70i43n 59S41ý18k72o81r32a 1217358387347

Nevím jak včera, ale Mrázek sice dostává opravdu hodně branek, ale málokterou mu může někdo vyčítat. Jasně, je tam od toho aby chytil i něco navíc, ale spíš mi přijde, že Detroit celkem mizerně brání a celkem pravidelně bývá výrazně přestřílen i outsidery. I tak ale měli teď šňůru nějakých 5-6 vítězných zápasů, tak se to moc neřešilo. Teď by mělo.

No a aby těch ,,dobrých´´ zpráv nebylo málo, tak Pastrňák vypadl z elitního útoku.

0/0
30.1.2015 11:19

J42a59n 29S22o53u35k24u10p 1314264636105

No nevím, v obraně občas něco skřípne, ale spíš hlavně on opravdu nechytí nic navíc. Podle mě na tom není dobře psychicky od zápasu se Sabres. Potřeboval by, aby se už Howie vrátil. Hlavně v pk vypadá velmi nejistě. To přestřílení tam je, ale to není o obraně, spíš o celkovém přístupu.