Večer v NHL: Vrbatův gól č. 19, Mazanec jedničkou a New Jersey pod palbou

Marek Mazanec nastoupil v pátečním utkání NHL poprvé v letošní sezoně v brance hokejistů Nashvillu od úvodní minuty, ale neodvrátil prohru týmu 0:3 v Coloradu. Radim Vrbata, nejlepší český střelec v soutěži, si připsal devatenáctou branku v sezoně, když v poslední minutě při hře Buffala bez brankáře zpečetil vítězství Vancouveru 5:2.

O80t18a 30B94u89r47i78a50n 1877367552677

Manager Devils by měl odstoupit, absolutně se seknul při volbě hráčů. V dnešní době, kdy týmy sází na dynamické mladíky, postavil tým veteránů. No aspoň budou k dispozici Židla s Eliášem.

+1/0
31.1.2015 13:10

K52a75r54e96l 96V87a66l73o93u96š33e98k 8501981308259

Hrát doma a mít bilanci na střely 14:43 ? Přišlo na ně 16 500 lidí. S takovou tam příště příjde 10 000.

+1/0
31.1.2015 10:20

J47a67r65e95k 76W37o19l12f 5920179880

tohle je ale klasicka hra Devils, precizni obrana +jistota v bráně, hraje se to tam takhle 25 let a fanoušci jsou na to zvyklí.Lou je holt stara škola..

+2/−2
31.1.2015 10:58

A78l76e39x80a29n62d14e32r 44K74o72l83m64a57n 1511111860214

Tak to určitě není 25 let stejný, protože za dob Brodeura to bylo tak, že na něj šlo těch 14 střel.

0/0
31.1.2015 11:15

K96a94r48e48l 57V35a50l68o88u71š75e48k 8441931148799

Ano. Však to je ta precizní obrana a hra na brejky.

J81i41r28k84a 17S25t81r20e92b39e38l 8809553772

Hmm tak myslím, že občan Kane brzo půjde do čela kanadskýho bodování, Voras se Seguinem po Vánocích nějak povadají a Kane ty body v Chicagu prostě bude dělat pravidelně.

+1/0
31.1.2015 9:43

J93a25n 59K67o35t38y88z60a 3767727171686

Zápas NJ - PIT jsem v noci (bohužel) viděl a musím říct, že nechápu, jak NJ může někdy vyhrát zápas. Co s tak hnusným hokejem dělají v NHL mi hlava nebere. PIT taky nehrál nějak oslnivě, ale tvrdě forčekoval a solidně kombinoval. Hráči NJ si neumí přihrát na pár metrů bez toho, aby jim puk nepřeskočil hokejku anebo rovnou přihrajou nepřesně, v podstatě jen nahazovali puky, protože kombinace byla v víceméně nulová. Hrajou 2 minuty přesilovku 5 na 3 a Jágra strčí před branku clonit... Jinak JJ do toho marastu bohužel úspěšně zapadl a hrál taky kulový, ale ono je to asi těžký, když ostatní z týmu jsou patlalové. Z Čechů si svoje uhraje tak max. Židla; Eliáš s Havlátem "hráli" tak na úrovni naší hokejové extraligy. Nebýt Schneidera v bráně, dostali minimálně pětku a to PIT nastřelil minimálně ještě dvě tyčky (Crosby, Letang)... Hrůza... JJ by se měl sbalit a od těch zoufalců se nechat vytrejdovat - takhle bude mít tak jeden bod za deset zápasů. Hlavně, že mají na střídačce tři kouče...; přitom je to úplně stejný jako za De Boera... :-P

+1/0
31.1.2015 8:55

D53a54v24i60d 53R59ů54ž77i73č17k39a 5566625368783

tento zapas jsem nevidel, ale dal jsem 2 tis na PIT a absolutne nechapu jak to mohla byt remiza.... jinak JJ je muj nejoblibenejsi hrac R^

J21i10r56k38a 64S77t77r83e31b11e98l 8299173292

Proto jsem se nedíval, ač jsem byl v tu dobru ještě vzhůru, bylo mi jasný, jaká to bude ze strany NJ neskutečná holomajzna, naoposled jsem se odvážil podívat, když hráli cca měsíc zpátky s NYI a opravdu to hodnocení tý Eliášový lajny sedí, Patrik nebyl schopnej celej zápas přesně přihrát delší pas, Havlát si furt zkoušel nějaký nesmyslný fintičky jeden na jednoho, ale pokaždý naprosto hloupě ztratil puk atd....jedinej kdo tam něco hrál byl Zajac. Zlatej západ, to jsou úplně jiný mače.

0/0
31.1.2015 9:46

M21a72r12t20i38n 17S88ý52k78o67r59a 1237678737227

To byla neuvěřitelná marnost nad marnost. A tak zoufalá přesilovka 5 na 3, během které si nevytvořili jedinou šanci, se jen tak nevidí. Ale co čekat, když v ní je za ranaře před bránou určen Jágr ;-D

0/0
31.1.2015 9:53

P41a41t19r24i59k 15P51í35c32h92a14l 4162846147

Ale pěkné je,že po každém zápase ví co dělají špatně.

0/0
31.1.2015 10:18

M63i93c11h72o70n27ě11k 72P62e82t51r 2430320564762

Jako už asi po patnácté,během necelých dvou sezon:-/,jsem vůbec nepochopil proč tam vůbec v těchto situacích chodíRvlloni je jeho účast v power play a v prodloužení,stála minimálně 8 bodů(mám na mysli branky,které šly zcela na jeho vrub.nestihl bránit  hráče)..jen co jsem viděl cca.60 zápasů......a tím i účast v play off;-( při změně trenérů to chvíli vypadalo,že už je tomu konec,ale jak je vidět :-(nechápu..je tam dost hráčů kteří by to v klidu uhrály..jestli už jde jen o možné body či jak:-/letos už to teda beru,ale loni to byl fakt propal....je možné ,že už se jedná o trejd a je potřeba ho zviditelnit..ale i tak:-/ nic osobního,pořád na to má,ale na tyto situace prostě ne...předloni v bostnu se tam v těchto kritických chvílích objevil jen sporadicky,a taky to dotáhly hodně daleko..[>-][>-]

2.chodí tam proto, že ho tam trenér posílá

3.v prodloužení se hraje o získání bodu navíc, ne o jeho udržení. Pitsburgh měl celý zápas totální převahu a prohra v prodloužení je tentokrát získaný bod

4.pokud by ses podíval na záznam, zjistil bys že zabránit golu by nedokázal žádný hráč, který by v danou chvíli byl tom místě na ledě. ten střílející, měl skvěle nabito a před bránou clonili brankáře