Večer v NHL: Vrbatův gól č. 19, Mazanec jedničkou a New Jersey pod palbou

Marek Mazanec nastoupil v pátečním utkání NHL poprvé v letošní sezoně v brance hokejistů Nashvillu od úvodní minuty, ale neodvrátil prohru týmu 0:3 v Coloradu. Radim Vrbata, nejlepší český střelec v soutěži, si připsal devatenáctou branku v sezoně, když v poslední minutě při hře Buffala bez brankáře zpečetil vítězství Vancouveru 5:2.

O40t21a 54B44u71r83i42a54n 1707697482417

Manager Devils by měl odstoupit, absolutně se seknul při volbě hráčů. V dnešní době, kdy týmy sází na dynamické mladíky, postavil tým veteránů. No aspoň budou k dispozici Židla s Eliášem.

+1/0
31.1.2015 13:10

K55a48r56e32l 66V15a86l23o59u45š48e42k 8851621378519

Hrát doma a mít bilanci na střely 14:43 ? Přišlo na ně 16 500 lidí. S takovou tam příště příjde 10 000.

+1/0
31.1.2015 10:20

J81a34r22e86k 26W50o12l59f 5710569520

tohle je ale klasicka hra Devils, precizni obrana +jistota v bráně, hraje se to tam takhle 25 let a fanoušci jsou na to zvyklí.Lou je holt stara škola..

+2/−2
31.1.2015 10:58

A20l11e23x86a63n46d81e71r 13K16o59l21m26a85n 1661951940714

Tak to určitě není 25 let stejný, protože za dob Brodeura to bylo tak, že na něj šlo těch 14 střel.

0/0
31.1.2015 11:15

K22a57r18e56l 90V71a46l57o60u25š14e46k 8961591208619

Ano. Však to je ta precizní obrana a hra na brejky.

J94i10r59k54a 17S86t58r97e43b63e20l 8519503162

Hmm tak myslím, že občan Kane brzo půjde do čela kanadskýho bodování, Voras se Seguinem po Vánocích nějak povadají a Kane ty body v Chicagu prostě bude dělat pravidelně.

+1/0
31.1.2015 9:43

J84a65n 67K66o18t98y10z63a 3207537591466

Zápas NJ - PIT jsem v noci (bohužel) viděl a musím říct, že nechápu, jak NJ může někdy vyhrát zápas. Co s tak hnusným hokejem dělají v NHL mi hlava nebere. PIT taky nehrál nějak oslnivě, ale tvrdě forčekoval a solidně kombinoval. Hráči NJ si neumí přihrát na pár metrů bez toho, aby jim puk nepřeskočil hokejku anebo rovnou přihrajou nepřesně, v podstatě jen nahazovali puky, protože kombinace byla v víceméně nulová. Hrajou 2 minuty přesilovku 5 na 3 a Jágra strčí před branku clonit... Jinak JJ do toho marastu bohužel úspěšně zapadl a hrál taky kulový, ale ono je to asi těžký, když ostatní z týmu jsou patlalové. Z Čechů si svoje uhraje tak max. Židla; Eliáš s Havlátem "hráli" tak na úrovni naší hokejové extraligy. Nebýt Schneidera v bráně, dostali minimálně pětku a to PIT nastřelil minimálně ještě dvě tyčky (Crosby, Letang)... Hrůza... JJ by se měl sbalit a od těch zoufalců se nechat vytrejdovat - takhle bude mít tak jeden bod za deset zápasů. Hlavně, že mají na střídačce tři kouče...; přitom je to úplně stejný jako za De Boera... :-P

+1/0
31.1.2015 8:55

D86a26v53i28d 32R55ů49ž32i61č60k65a 5596385208113

tento zapas jsem nevidel, ale dal jsem 2 tis na PIT a absolutne nechapu jak to mohla byt remiza.... jinak JJ je muj nejoblibenejsi hrac R^

J93i70r98k41a 54S25t40r63e11b27e54l 8339103182

Proto jsem se nedíval, ač jsem byl v tu dobru ještě vzhůru, bylo mi jasný, jaká to bude ze strany NJ neskutečná holomajzna, naoposled jsem se odvážil podívat, když hráli cca měsíc zpátky s NYI a opravdu to hodnocení tý Eliášový lajny sedí, Patrik nebyl schopnej celej zápas přesně přihrát delší pas, Havlát si furt zkoušel nějaký nesmyslný fintičky jeden na jednoho, ale pokaždý naprosto hloupě ztratil puk atd....jedinej kdo tam něco hrál byl Zajac. Zlatej západ, to jsou úplně jiný mače.

0/0
31.1.2015 9:46

M37a97r96t88i44n 97S51ý64k38o18r16a 1167948647297

To byla neuvěřitelná marnost nad marnost. A tak zoufalá přesilovka 5 na 3, během které si nevytvořili jedinou šanci, se jen tak nevidí. Ale co čekat, když v ní je za ranaře před bránou určen Jágr ;-D

0/0
31.1.2015 9:53

P26a20t29r70i59k 64P67í20c68h66a13l 4792476927

Ale pěkné je,že po každém zápase ví co dělají špatně.

0/0
31.1.2015 10:18

M88i33c85h46o24n39ě37k 35P33e96t90r 2620390414892

Jako už asi po patnácté,během necelých dvou sezon:-/,jsem vůbec nepochopil proč tam vůbec v těchto situacích chodíRvlloni je jeho účast v power play a v prodloužení,stála minimálně 8 bodů(mám na mysli branky,které šly zcela na jeho vrub.nestihl bránit  hráče)..jen co jsem viděl cca.60 zápasů......a tím i účast v play off;-( při změně trenérů to chvíli vypadalo,že už je tomu konec,ale jak je vidět :-(nechápu..je tam dost hráčů kteří by to v klidu uhrály..jestli už jde jen o možné body či jak:-/letos už to teda beru,ale loni to byl fakt propal....je možné ,že už se jedná o trejd a je potřeba ho zviditelnit..ale i tak:-/ nic osobního,pořád na to má,ale na tyto situace prostě ne...předloni v bostnu se tam v těchto kritických chvílích objevil jen sporadicky,a taky to dotáhly hodně daleko..[>-][>-]

2.chodí tam proto, že ho tam trenér posílá

3.v prodloužení se hraje o získání bodu navíc, ne o jeho udržení. Pitsburgh měl celý zápas totální převahu a prohra v prodloužení je tentokrát získaný bod

4.pokud by ses podíval na záznam, zjistil bys že zabránit golu by nedokázal žádný hráč, který by v danou chvíli byl tom místě na ledě. ten střílející, měl skvěle nabito a před bránou clonili brankáře