Vrbata si vytvořil nový osobní rekord, Voráček bral jubilejní 60. bod

Už v osmém zápase za sebou dokázal v NHL bodovat útočník Radim Vrbata, jenž si tak vytvořil nové osobní maximum zámořské kariéry. Naposledy gólem přispěl k výhře Vancouveru 5:2 nad Bostonem. Gól slavil také Martin Erat, jeho Arizona ale doma podlehla 2:4 San Jose. Jednou asistencí se připomněl Jakub Voráček, pro kterého to byl jubilejní 60. bod sezony.

J23a45r98o30m21í33r 73P55e57t71l16a62c52h 2554262685413

Když dají na led v NJ Jardu jen na 13 minut, tak se nemohou divit, že pořád prohrávají a když dají víc jak dva goly, tak je to svátek. Navíc až v nějakém třetím útoku, ale Zajac, Gomez, to je tragedie

0/0
14.2.2015 15:05

J75i77r69k61a 79S71t50r46e95b71e10l 8739503142

No v první půlce sezony zas Jarda z toho ledu neslezl a prohrávali taky, v jeho věku nelze očekávat, že bude sám vyhrávat mače...navíc proti Chicagu se s bodama příliš nepočítalo, spíš by měli porážet soupeře typu Edmonton, Ottawa atd.

0/0
14.2.2015 21:37

J49i29r78k71a 43S47t53r13e32b48e36l 8959493922

Já jsem si myslel, že ty tři body Hetlíka nespasí, že najednou nezačne rozhodovat zápasy a pravidelně bodovat, je to bohužel dlouhodobej problém, kterej se nevyřeší mávnutím kouzelnýho proutku. Docela čumím, že Vrbič hraje druhou brázdu, chodí na PP a má jen 13 minut na ledě, škoda, že ho oddělili od Sedinů, myslím, že si docela sedli.

R60e73n81é 16F67l65u42g73e82r 1823315878719

jagr jeste hraje, nebo uz ukoncil karieru?

0/0
14.2.2015 13:40

P54e30t35r 82S31v56o22b43o52d13a 9225967494170

Chci, aby Veronika Konopacova nepsala timhle neformalnim stylem jenom komentare do diskusi, ale mela vlastni rubriku na strance sportu. Stejne jsem vic zvedavej, co napise ona, nez redaktori iDNES. Je to neformalni, osobni, objektivni, strucne a vyborne. R^

+4/0
14.2.2015 12:00

T38o16m38á69š 87S68e87i70d74l 4536892816377

Píše to pěkně , ale píše jen o některých čs. hráčích. Proto mi to nepřijde až tak objektivní a když nějaký zápas sleduji celý , tak často ten komentář nesedí , vymýšlí si. Je to psaní ale kvalitnější , než co předvádí většina redaktotů. Často píše o Hertlovi a Mrázkovi , tak mi to zavání vazbou na agenta Spálenku.Pro někoho kdo hokej a NHL nemá čas sledovat , je to kvaltní komentář,souhlasímR^

P70e80t17r 69S68v18o27b57o14d66a 9545227424280

ja myslim, ze by proste mohlo byt ve zpravodajstvi hokeje embedovane Okenko Veroniky Konopacove, kde by byl jeji vyberovy komentar. Kdyz je to osobni komentar, tak nevadi, ze je vyberovy a obcas subjektivni. Je to proste osobni komentar.

V58e31r67o69n77i28k86a 96K17o62n15o84p80á64č78o85v31á 8889121952469

Tak dnes je pozitivem snad jen Radim Vrbata, bodoval díky pěknému gólu v osmém zápase za sebou a už má na kontě 21 gólů a kulatých 40 bodůR^

Za Dallas nedohrál zápas Aleš Hemský spolu se Seguinem a Eavesem; Rozsíval z Chicaga vypadá, že má něco s ramenem. Hertl se v průběhu zápasu propadl až do čtvrté řady a odehrál jen 8 minut. Devils se překonali a vystřelili na bránu dokonce 26x, ale stejně jsou bez bodu, Martin Havlát se ani nevešel do sestavy. Chvíli vypadalo, že Boston se z krize vyhrabal, ale v posledních zápasech včetně dneška, zvlášť v obraně, zase hrůza, Pastrňák od třetí třetiny s Kellym a Soderbergem, ale je spolu s Raskem a Bergeronem asi jediný, kdo v posledních zápasech nehraje tužku.

V46á95c76l92a55v 30M75a30r49š95á21l83e50k 8450334287869

Podle me dela pondeli az patek nocni na vratnici. Jen doufam,ze jeji zamestnavatel necte sportovni diskuze na idnes nebo ze zde neuvadi sve prave jmeno.

+4/0
14.2.2015 7:58

J86a93n 50S28t51o15d20o26l15a 7571800623340

Je to partnerka Tomáše Hertla. Vždy má delší příspěvek, když Tomáš hraje. Když mají SJS pauzu, jsou spolu a na sledování zápasů nemá čas, na diskusi už vůbec. Hokeji rozumí, o Tomášovi vydrží psát nestranně a sleduje i další hráče, což se cení.

0/0
14.2.2015 10:06

J98a13r95e51k 48W34o22l18f 5500269410

mě by zajímalo kde čerpá informace o tom, kde kdo a s kým jak dlouho hrál v lajnách, to už chce hlubší analýzu zápasů, já o takovém zdroji nevím... R^

0/0
14.2.2015 10:43

J80a75n 67S55t27o40d13o13l79a 7921970823270

V zápisech zápasů to je, jen to je časově náročné a chce to mít trenérské analytické schopnosti. Na NHL.com se to dá najít. Veronika to umí dobře a má čas, proto mě přijde, že je manželkou/partnerkou některého hráče NHL.