Nestrašil a Jordán zářili v dresu Caroliny, Hudler s Plekancem slavili góly

V osmi pondělních zápasech hokejové NHL se Čechům nadmíru dařilo. Své nejlepší výkony startujících kariér ve slavné soutěži odehráli útočník Andrej Nestrašil (1+2) a obránce Michal Jordán (1+1), díky nimž Carolina uspěla 6:3 v Ottawě. Centr Tomáš Plekanec bilancí (1+1) zařídil Montrealu výhru 2:0 v Detroitu a Jiří Hudler dvěma góly ze třetí třetiny odstartoval obrat Calgary proti Bostonu z 1:3 na výhru 4:3 po prodloužení.

M84o81j96m48í81r 33S28k65á22l55a 2910922866

RANGERS R^

0/0
17.2.2015 13:34

L72i20b24o10r 64J85i71n31d29r23á19č57e82k 4217136879607

Měli jste z p..... štěstí. Ale jinak nádhernej, pro mě infarktovej zápas. Nevadí, go Isles go.

0/0
17.2.2015 18:06

P49e50t98r 12A18n66d75r63ý11s13e91k 9523261386867

Proc nehraje uzchodne dlouho Gudas? Zraneni nebo farma? Nejak mne to uniklo...

P62e82t38r 34V50o17n62d33r94á52č51e87k 3692116572339

Zranění kolena, v základní části už zřejmě nenastoupí.

+2/0
17.2.2015 10:07

V10l83a67s38t75i96s80l70a65v 17Š18ů50d52a 8684843449912

jestli to dobře půjde, tak nastoupí nejdřív v semifinále...

+2/0
17.2.2015 10:47

J53i13r23k80a 72S77t51r44e63b14e90l 8739613172

Arizona - Colorado, za celou druhou třetinu Arizona ani jednou nevystřelila na bránu, to se snad ani NJ nestane :-)

0/0
17.2.2015 9:52

J76a15n 33S41t64o35d95o34l86a 7851560633830

Stane se, v tom není až takový problém. Gólman řádně vymrzne, a pak se mu to tam může začít sázet. Nejpíš to nebyl tento případ, ale zase proč střílet, když není kloudná pozice. Nakonec měli skoro stejnou úspěšnost střelby jako Colorado. Prča by teprve byla, kdyby s těma 17 střelama vyhráli.

0/0
17.2.2015 10:49

L10i54b82o51r 82J66i52n77d57r53á20č29e21k 4897866409427

Tak hokej bez střel, nevím. V noci Islanders - Rangers střely 43:42. To už je na co koukat.

0/0
17.2.2015 18:11

J76a78n 91S54t10o73d46o45l53a 7791660563780

Jasně, NY derby muselo být fantastické, o tom nepochybuji.

0/0
17.2.2015 19:28

L35i93b25o23r 67J44i19n30d49r89á93č63e97k 4577786309447

A to jsem si myslel, že už to nikdo nepřekoná. Devils v posledním zápase 2 střely za první třetinu.

0/0
17.2.2015 18:08

D23a16n 46S55o52u78c84e90k 1548535180144

Boston nam nejak uvada, pokud to takhle pujde dal, tak je snad dostihnou i ti letci. Ne ze by meli tak oslnivou formu, ale Boston je na tom podle me jeste hur. no, na zapade, hlavne v pacificke divizi, je to vetsi zabava.

0/0
17.2.2015 9:29

J47a23n 72S21t11o73d83o34l95a 7751290953330

Taky mi přijde, že si Boston koleduje. Ještě nedávno měli komfortní náskok, teď už je to o chlup.

0/0
17.2.2015 10:50

L55i38b11o59r 45J74i88n65d32r44á52č49e41k 4797506459387

Podle mě se pořád dá na hru Bruins dívat, ale zápas Flyers v Buffalu byl utrpení.

P45e20t26r 40V27o59n29d33r55á89č93e18k 3422246812899

Přesně tak, dostat z 22 střel jen čtyři branky... Extratřída.

J62a29n 94T72o41m36á65š 9928736529619

Více výher jak Pavelec a lepší čísla Stačí?

0/0

P88e62t40r 25V63o54n81d31r13á14č41e51k 3272826622489

Nestačí protože poslední dobou se dost zhoršil.

+1/0
17.2.2015 10:08

V64e67r21o20n63i72k88a 87K90o67n47o86p55á96č69o26v50á 8779681322299

Paráda, že se Nestrašilovi po zranění a Jordánovi po druhém letošním povolání z farmy začalo dařit i bodově, Nestrašil hned tři body, Jordán první gól v NHL.

To Jirka Sekáč nehrál druhý zápas za sebou.