Nestrašil a Jordán zářili v dresu Caroliny, Hudler s Plekancem slavili góly

V osmi pondělních zápasech hokejové NHL se Čechům nadmíru dařilo. Své nejlepší výkony startujících kariér ve slavné soutěži odehráli útočník Andrej Nestrašil (1+2) a obránce Michal Jordán (1+1), díky nimž Carolina uspěla 6:3 v Ottawě. Centr Tomáš Plekanec bilancí (1+1) zařídil Montrealu výhru 2:0 v Detroitu a Jiří Hudler dvěma góly ze třetí třetiny odstartoval obrat Calgary proti Bostonu z 1:3 na výhru 4:3 po prodloužení.

M76o63j52m44í87r 73S92k55á88l14a 2500982666

RANGERS R^

0/0
17.2.2015 13:34

L72i63b53o80r 46J56i81n74d55r81á21č55e20k 4867466889877

Měli jste z p..... štěstí. Ale jinak nádhernej, pro mě infarktovej zápas. Nevadí, go Isles go.

0/0
17.2.2015 18:06

P97e69t11r 42A60n14d50r57ý79s83e23k 9393261416677

Proc nehraje uzchodne dlouho Gudas? Zraneni nebo farma? Nejak mne to uniklo...

P80e41t88r 77V86o56n65d11r15á79č97e34k 3222596132329

Zranění kolena, v základní části už zřejmě nenastoupí.

+2/0
17.2.2015 10:07

V66l71a67s45t39i50s52l49a59v 21Š47ů20d25a 8224453649682

jestli to dobře půjde, tak nastoupí nejdřív v semifinále...

+2/0
17.2.2015 10:47

J39i32r18k68a 11S96t66r72e25b35e86l 8179363622

Arizona - Colorado, za celou druhou třetinu Arizona ani jednou nevystřelila na bránu, to se snad ani NJ nestane :-)

0/0
17.2.2015 9:52

J48a74n 50S28t60o77d37o90l39a 7871480283750

Stane se, v tom není až takový problém. Gólman řádně vymrzne, a pak se mu to tam může začít sázet. Nejpíš to nebyl tento případ, ale zase proč střílet, když není kloudná pozice. Nakonec měli skoro stejnou úspěšnost střelby jako Colorado. Prča by teprve byla, kdyby s těma 17 střelama vyhráli.

0/0
17.2.2015 10:49

L18i55b84o91r 43J43i64n81d36r93á62č64e74k 4117726239247

Tak hokej bez střel, nevím. V noci Islanders - Rangers střely 43:42. To už je na co koukat.

0/0
17.2.2015 18:11

J64a42n 33S57t97o45d74o92l83a 7861410473910

Jasně, NY derby muselo být fantastické, o tom nepochybuji.

0/0
17.2.2015 19:28

L29i30b82o31r 58J27i39n42d52r72á70č80e22k 4797866639857

A to jsem si myslel, že už to nikdo nepřekoná. Devils v posledním zápase 2 střely za první třetinu.

0/0
17.2.2015 18:08

D76a64n 76S24o32u16c94e27k 1198195200984

Boston nam nejak uvada, pokud to takhle pujde dal, tak je snad dostihnou i ti letci. Ne ze by meli tak oslnivou formu, ale Boston je na tom podle me jeste hur. no, na zapade, hlavne v pacificke divizi, je to vetsi zabava.

0/0
17.2.2015 9:29

J59a56n 32S44t43o74d42o81l53a 7521540833810

Taky mi přijde, že si Boston koleduje. Ještě nedávno měli komfortní náskok, teď už je to o chlup.

0/0
17.2.2015 10:50

L22i68b61o76r 85J64i86n39d97r20á76č69e76k 4957236879137

Podle mě se pořád dá na hru Bruins dívat, ale zápas Flyers v Buffalu byl utrpení.

P81e41t33r 19V92o42n20d46r43á50č33e53k 3322686602469

Přesně tak, dostat z 22 střel jen čtyři branky... Extratřída.

J71a21n 37T35o87m90á30š 9708396949919

Více výher jak Pavelec a lepší čísla Stačí?

0/0

P93e30t19r 25V93o88n21d93r60á87č96e32k 3912516482869

Nestačí protože poslední dobou se dost zhoršil.

+1/0
17.2.2015 10:08

V88e83r66o72n85i72k30a 67K95o31n17o68p73á64č95o46v48á 8929811342529

Paráda, že se Nestrašilovi po zranění a Jordánovi po druhém letošním povolání z farmy začalo dařit i bodově, Nestrašil hned tři body, Jordán první gól v NHL.

To Jirka Sekáč nehrál druhý zápas za sebou.