Nestrašil a Jordán zářili v dresu Caroliny, Hudler s Plekancem slavili góly

V osmi pondělních zápasech hokejové NHL se Čechům nadmíru dařilo. Své nejlepší výkony startujících kariér ve slavné soutěži odehráli útočník Andrej Nestrašil (1+2) a obránce Michal Jordán (1+1), díky nimž Carolina uspěla 6:3 v Ottawě. Centr Tomáš Plekanec bilancí (1+1) zařídil Montrealu výhru 2:0 v Detroitu a Jiří Hudler dvěma góly ze třetí třetiny odstartoval obrat Calgary proti Bostonu z 1:3 na výhru 4:3 po prodloužení.

M29o30j28m62í51r 52S68k66á72l93a 2270802626

RANGERS R^

0/0
17.2.2015 13:34

L95i96b43o64r 20J98i79n95d68r27á71č62e77k 4827526949477

Měli jste z p..... štěstí. Ale jinak nádhernej, pro mě infarktovej zápas. Nevadí, go Isles go.

0/0
17.2.2015 18:06

P44e16t87r 70A49n38d84r50ý23s26e29k 9153831246867

Proc nehraje uzchodne dlouho Gudas? Zraneni nebo farma? Nejak mne to uniklo...

P60e10t89r 87V73o85n24d77r56á81č74e74k 3342566152789

Zranění kolena, v základní části už zřejmě nenastoupí.

+2/0
17.2.2015 10:07

V68l84a62s75t63i42s56l75a98v 74Š41ů51d23a 8844713569382

jestli to dobře půjde, tak nastoupí nejdřív v semifinále...

+2/0
17.2.2015 10:47

J45i14r34k49a 33S38t54r29e68b46e40l 8959433462

Arizona - Colorado, za celou druhou třetinu Arizona ani jednou nevystřelila na bránu, to se snad ani NJ nestane :-)

0/0
17.2.2015 9:52

J27a76n 53S64t71o56d50o56l96a 7671420223740

Stane se, v tom není až takový problém. Gólman řádně vymrzne, a pak se mu to tam může začít sázet. Nejpíš to nebyl tento případ, ale zase proč střílet, když není kloudná pozice. Nakonec měli skoro stejnou úspěšnost střelby jako Colorado. Prča by teprve byla, kdyby s těma 17 střelama vyhráli.

0/0
17.2.2015 10:49

L21i82b35o42r 96J13i27n94d20r10á54č29e61k 4347316439727

Tak hokej bez střel, nevím. V noci Islanders - Rangers střely 43:42. To už je na co koukat.

0/0
17.2.2015 18:11

J20a44n 12S41t94o33d45o40l16a 7841810943560

Jasně, NY derby muselo být fantastické, o tom nepochybuji.

0/0
17.2.2015 19:28

L37i81b89o25r 78J18i85n21d96r97á40č28e32k 4657536209517

A to jsem si myslel, že už to nikdo nepřekoná. Devils v posledním zápase 2 střely za první třetinu.

0/0
17.2.2015 18:08

D94a25n 35S62o93u32c76e72k 1798875110954

Boston nam nejak uvada, pokud to takhle pujde dal, tak je snad dostihnou i ti letci. Ne ze by meli tak oslnivou formu, ale Boston je na tom podle me jeste hur. no, na zapade, hlavne v pacificke divizi, je to vetsi zabava.

0/0
17.2.2015 9:29

J66a95n 42S23t25o53d26o47l70a 7181520343860

Taky mi přijde, že si Boston koleduje. Ještě nedávno měli komfortní náskok, teď už je to o chlup.

0/0
17.2.2015 10:50

L97i47b13o10r 75J11i79n85d95r42á85č78e31k 4737876679487

Podle mě se pořád dá na hru Bruins dívat, ale zápas Flyers v Buffalu byl utrpení.

P92e14t33r 17V81o37n16d34r39á68č78e21k 3982266792989

Přesně tak, dostat z 22 střel jen čtyři branky... Extratřída.

J85a80n 14T76o49m54á30š 9468456419279

Více výher jak Pavelec a lepší čísla Stačí?

0/0

P46e92t95r 22V31o16n86d92r94á70č74e73k 3822166772689

Nestačí protože poslední dobou se dost zhoršil.

+1/0
17.2.2015 10:08

V60e97r46o11n75i62k22a 31K13o21n34o19p62á82č40o34v13á 8149621952259

Paráda, že se Nestrašilovi po zranění a Jordánovi po druhém letošním povolání z farmy začalo dařit i bodově, Nestrašil hned tři body, Jordán první gól v NHL.

To Jirka Sekáč nehrál druhý zápas za sebou.