Stachův hattrick Kladnu nestačil. Doma Jihlavu smázneme, říká

Druhé čtvrtfinálové utkání v Jihlavě mu dokonale sedlo. Bohužel pro Kladno ovšem pouze jemu... Útočník David Stach zařídil všechny góly, které Rytíři domácí Dukle ve čtvrtek večer na Horáckém zimním stadionu nasázeli. Jenže Kladno po dvou vyrovnaných třetinách nakonec soupeři z Vysočiny podlehlo 3:8

V52á76c30l12a75v 26Z46á28b40r79a86n76s93k35ý 8853612589381

hažmuko nevím kdo a kde protěžuje kladno spíš si myslím že i v jihlavě když by byli dva totožný fauly  na obou stranach tak pujde ven kladenák

0/0
21.2.2015 18:07

R44i48c36h79a41r27d 88P66ů24ž19a 9740149430688

v prvním zápase rozhodčí nepochopitelně řezali Kladno v první třetině, to je fakt..pak to kompenzovali...potom se do toho úplně zamotali a v prodloužení asi spolkli píšťalky takže ve finále Dukle fakt nepřipískávali.

M24a59r98t47i10n 62S35t80r42a40k86a 7210588409458

Myslím, že celýmu národu je to úplně buřt, s výjimkou fandů jednoho nebo druhýho mužstva.

0/0
21.2.2015 23:29

J61i16ř70í 24Š96v20e85h49l77a 1214964842296

Vypadá to ne moc dobře, ale aspoň se o to porvěte - hrát tvrdě na Čachotskýho a Jihlava je poloviční. Kuřítko dostal hezky, Malec taky pár chytil - je dobře, že těmto dvoum bylo jasně ukázano, kdo je tady pán:)

0/−2
21.2.2015 14:02

R49i10c78h21a17r26d 66P88ů28ž23a 9560499320118

porušovat pravidla, jít do někoho s úmyslem zranit je hrdinství? Vy jste koukám solidní ubožák

+1/0
21.2.2015 19:00

R37i23c25h66a82r53d 24P32ů27ž28a 9720149850748

tak tak, napálit někomu loktem zezadu do hlavy je jasný vzkaz, že se někdo nebojí...škoda, že tuhle ligu nepískají rozhodčí, by si ten hrdina už letos nezahrál...

J82i72ř33í 21R38o52h69o95v32s81k15ý 3174308507844

Po výprasku 8:3 tvrdit, že Jihlavu převálcují, no nevím. Leda že by konečně začali bruslit i ve třetí třetině.