Stachův hattrick Kladnu nestačil. Doma Jihlavu smázneme, říká

Druhé čtvrtfinálové utkání v Jihlavě mu dokonale sedlo. Bohužel pro Kladno ovšem pouze jemu... Útočník David Stach zařídil všechny góly, které Rytíři domácí Dukle ve čtvrtek večer na Horáckém zimním stadionu nasázeli. Jenže Kladno po dvou vyrovnaných třetinách nakonec soupeři z Vysočiny podlehlo 3:8

V13á12c46l29a86v 84Z44á49b88r95a98n34s37k37ý 8203522349881

hažmuko nevím kdo a kde protěžuje kladno spíš si myslím že i v jihlavě když by byli dva totožný fauly  na obou stranach tak pujde ven kladenák

0/0
21.2.2015 18:07

R32i19c14h14a58r37d 32P80ů54ž49a 9910109410108

v prvním zápase rozhodčí nepochopitelně řezali Kladno v první třetině, to je fakt..pak to kompenzovali...potom se do toho úplně zamotali a v prodloužení asi spolkli píšťalky takže ve finále Dukle fakt nepřipískávali.

M59a81r90t84i20n 60S94t14r48a18k25a 7980538199958

Myslím, že celýmu národu je to úplně buřt, s výjimkou fandů jednoho nebo druhýho mužstva.

0/0
21.2.2015 23:29

J16i40ř94í 57Š87v63e98h36l63a 1604654822756

Vypadá to ne moc dobře, ale aspoň se o to porvěte - hrát tvrdě na Čachotskýho a Jihlava je poloviční. Kuřítko dostal hezky, Malec taky pár chytil - je dobře, že těmto dvoum bylo jasně ukázano, kdo je tady pán:)

0/−2
21.2.2015 14:02

R60i95c81h70a80r56d 77P50ů89ž68a 9380419150368

porušovat pravidla, jít do někoho s úmyslem zranit je hrdinství? Vy jste koukám solidní ubožák

+1/0
21.2.2015 19:00

R60i88c57h76a10r59d 62P31ů94ž41a 9850449470598

tak tak, napálit někomu loktem zezadu do hlavy je jasný vzkaz, že se někdo nebojí...škoda, že tuhle ligu nepískají rozhodčí, by si ten hrdina už letos nezahrál...

J37i47ř47í 16R83o64h33o22v38s10k50ý 3834468187274

Po výprasku 8:3 tvrdit, že Jihlavu převálcují, no nevím. Leda že by konečně začali bruslit i ve třetí třetině.