Stachův hattrick Kladnu nestačil. Doma Jihlavu smázneme, říká

Druhé čtvrtfinálové utkání v Jihlavě mu dokonale sedlo. Bohužel pro Kladno ovšem pouze jemu... Útočník David Stach zařídil všechny góly, které Rytíři domácí Dukle ve čtvrtek večer na Horáckém zimním stadionu nasázeli. Jenže Kladno po dvou vyrovnaných třetinách nakonec soupeři z Vysočiny podlehlo 3:8

V14á47c37l77a40v 94Z23á68b28r23a54n87s55k57ý 8263982499531

hažmuko nevím kdo a kde protěžuje kladno spíš si myslím že i v jihlavě když by byli dva totožný fauly  na obou stranach tak pujde ven kladenák

0/0
21.2.2015 18:07

R49i44c92h12a50r91d 68P64ů75ž80a 9620379750388

v prvním zápase rozhodčí nepochopitelně řezali Kladno v první třetině, to je fakt..pak to kompenzovali...potom se do toho úplně zamotali a v prodloužení asi spolkli píšťalky takže ve finále Dukle fakt nepřipískávali.

M83a27r52t30i25n 60S42t67r18a73k12a 7960448189758

Myslím, že celýmu národu je to úplně buřt, s výjimkou fandů jednoho nebo druhýho mužstva.

0/0
21.2.2015 23:29

J29i42ř16í 89Š47v26e76h54l66a 1724314982166

Vypadá to ne moc dobře, ale aspoň se o to porvěte - hrát tvrdě na Čachotskýho a Jihlava je poloviční. Kuřítko dostal hezky, Malec taky pár chytil - je dobře, že těmto dvoum bylo jasně ukázano, kdo je tady pán:)

0/−2
21.2.2015 14:02

R88i82c19h71a76r93d 83P46ů32ž60a 9460769420698

porušovat pravidla, jít do někoho s úmyslem zranit je hrdinství? Vy jste koukám solidní ubožák

+1/0
21.2.2015 19:00

R13i36c87h56a42r41d 70P40ů28ž76a 9490349800178

tak tak, napálit někomu loktem zezadu do hlavy je jasný vzkaz, že se někdo nebojí...škoda, že tuhle ligu nepískají rozhodčí, by si ten hrdina už letos nezahrál...

J72i27ř77í 25R87o67h44o57v64s42k31ý 3514238767724

Po výprasku 8:3 tvrdit, že Jihlavu převálcují, no nevím. Leda že by konečně začali bruslit i ve třetí třetině.