Palát a Kindl dvakrát skórovali, Voráček v nájezdech trefil výhru

Dva čeští hokejisté se v NHL blýskli dvěma góly - v dresu Detroitu se prosadil Jakub Kindl, Tampě Bay zase k vítězství pomohl Ondřej Palát, který byl vyhlášen první hvězdou utkání. Stejné pocty dosáhl Jakub Voráček z Philadelphie, jenž rozhodl nájezdy. Jednou se trefili Tomáš Plekanec, Dmitrij Jaškin a Michael Frolík, dvě asistence nasbírali Milan Michálek s Alešem Hemským.

J28i82r54k31a 61S41t59r82e73b15e60l 8869573452

Palát super, jenom kdyby Stamkos nesobčil, tak mu nahrál na ten gól do prázdný a mohl mít Ondra hattrick, takhle se obvykle tyto situace řeší.

+3/0
22.2.2015 12:48

V78e33r81o24n54i52k80a 38K78o55n56o72p52á18č16o63v76á 8259341702539

Mladí útočníci dnes hráli skvěle: Ondra Palát dvěma góly rozhodl zápas, Jirka Sekáč dnes výborně, s energií, vybojoval faul, v přesilovce trefil tyčku, na poslední dobu odehrál přes nadprůměrných 16 minut. Jaškin osobně povedený zápas, gól, 4 střely, 2+. Při té bídě Caroliny hrál dnes výborně Andrej Nestrašil, měl několik dobrých šancí, jen kdyby byl produktivnější.

Dallas - Detroit to byl šílený zápas, 6:7 v prodloužení. Hemský se po třech zápasech mimo kvůli zranění vrátil do sestavy dvěma asistencemi. To Jakub Kindl nehrál už hodně dlouho, vrátil se z farmy, kde byl na rozehrání; díky zranění Quinceyho by teď mohl dostat víc prostoru a začal výborně, dvěma góly během jediné minuty.

Milan Michálek a Tomáš Fleischmann se postupně zvedají z těžkého průběhu sezóny a hrají líp a líp, Frolík se po delší době trefil.

Stadium Series mezi Kings a Sharks mě příliš nenadchlo, vyloženě remízový zápas, bohužel Sharks dostali o gól víc a zase ztratili důležité body s přímým konkurentem, Tomáš Hertl rozdal pár výborných hitů.

Zbyněk Michálek už zase kvůli zdravotním problémům nehraje. A Martin Havlát se už zase nevešel do sestavy Devils, s jeho dalším pokračováním v NHL to nevidím příliš nadějně.

+17/0
22.2.2015 7:11

M37i54l36o78š 51F93i88a91l89a 2890271937912

Myslím, že play off je v prd..i, ale vítězství potěší vždycky. Let´s go FLYERS !

0/0
21.2.2015 22:28

M32a74r88t32i91n 39V77a48c37h97u58l19k32a 3523288968885

co to plácáš? ztrácí 4 body na osmý boston a mají do konce víc než 20 zápasů, je to pro ně pořád otevřené

+1/−1
21.2.2015 22:46

M35i25l14o18š 33F96i13a71l59a 2630871487882

No plácám co si myslím, já první bych byl nadšenej, kdyby Flyers postoupili ale nevěřím. Ale snad se mýlím.

0/0
21.2.2015 22:57

F37i61l79i30p 43K27o41l83b84á55b32e25k 2386956265551

Tak se nám Voras stává specialistou na nájezdy…:-) Dneskapředvedl ještě hezčí zakončení než proti Sabres! A hlavně, že Letci urvali dvabody!R^ Vypadá to, že o wild card se porvou Boston, Florida, Philly a možná seještě připojí Senátoři či Columbus...

Popravdě Predátoři za první a druhou třetinu nepředvedlivůbec nic, tady měli dostat alespoň 4 fíky! Jakub hrál ve druhé lajně,občas naskakoval i ve čtvrté, měl velmi dobré dvě šance, byl tradičně silný umantinelu, rozdával puky na spoluhráče, bohužel dneska bez bodu, už je v produktivitěaž pátý, přeskočil ho Tavares.

Nelze si nevšimnout velkého trápení kapitána Girouxe.Voráčka mu vyměnili za Simmondse, ovšem Rinneho nepřekonal ani při jasnýchtutovkách. No tak snad zítra proti Ovečkinovi a spol. bude líp…

+3/−1
21.2.2015 22:13

R74a90d13e63k 74Š23i85m68č34í71k 1262715389512

Jaktoze si nepripsal bid, když to byl rozhodující najezd?

+1/0
21.2.2015 22:59

J39a59n 98Š46o78r88č88í34k 3868222131783

V NHL se góly z nájezdů do statistik hráčů nepočítají.

+6/0
21.2.2015 23:16

J91a87n 78S36t79o57d72o84l71a 7841840243240

Jde o to, aby se počítaly body ve všech obdobích stejně. Dřív končil zápas remízou, resp. prodloužením. Když se nerozhodlo, zůstala remíza. Hráči z minulosti by byli ošizeni o body, které mohly získat z rohodujícího nájezdu, který tehdá neexistoval. Střelev vítězného nájezdu sklidí okamžitou slávu, pro věčnou slávu musí sbírat body v zápasu nebo v prodloužení.