Hokejisté Kladna poprvé přehráli Jihlavu, Chomutov si zastřílel v Ústí

Hokejisté Kladna se dočkali prvního úspěchu ve čtvrtfinále první ligy s Jihlavou. Před domácími fanoušky zvítězili 4:3 a snížili stav série na 1:2. Chomutov deklasoval ve třetím duelu Ústí nad Labem na jeho ledě 9:2 a ujal se vedení 2:1 na zápasy. Jedna výhra dělí od postupu do semifinále Třebíč, která vyhrála v Havířově po nájezdech. Benátky nad Jizerou otočily ve třetí třetině duel s Českými Budějovicemi a v sérii vedou 2:1.

P26a13v43e25l 47H43o66l30m89a46n 8317546705599

Snad to Kladno a Chomutov dotáhnou do Extraligy,

Slávia a Olomouc může příští rok bojovat se Šumperkem apod.

M77a93r97t28i40n 23U92l51b37e66r47t 8423929756879

někdo musí být nejhorší stejně tak jako ty v téhle diskuzi, rozuměj nejhloupější (souzeno dle kvality příspěvků)

0/−1
22.2.2015 23:44

M46i11l69o50š 44F26i18a97l75a 2240151627452

Kladno vyhrálo zaslouženě, Jihlava snad ani jedna pořádná přihrávka v útočným pásmu, to se pak těžko tlačí. A oba by si měli sehnat nějakýho brankáře. Tohle je hrozný.

+1/−1
22.2.2015 22:08

J48o11s22e35f 31P32r95o74c36h57á26z60k35a 9599834392485

No Kladno bylo o fous lepší, ale nebýt vyuzitych přesilovek, prohrálo by. Dukla nesmí dělat zbytečně fauly a má slušnou šanci sérii vyhrát.

+3/0
23.2.2015 5:51

P57e48t52r 53M26o35l92á95k 9188521347214

Jo už je asi vše v pořádku. Už kladenští fans nebrečí, že je rozhodčí podřízl. Že byli pořád vyloučení, jako při prvním zápase, kdy poměr vyloučených byl stejný. Včera byl pomět KL:JI 2:6. Takže už je to asi v pořádku.:-P

0/−1
23.2.2015 9:08

F15r31a15n32t41i80š86e85k 11K22l86o24z 7352515831841

Takhle to mělo být i v Jihlavě. Jihlava při hře 5 na 5 nestačí a fauluje, ale rozhodčí to vůbec nepískaj.

0/0
23.2.2015 10:41

J14o22s41e75f 75P51r77o16c43h87á66z43k84a 9199864332785

Mě zase přijde, že si Kladno i kladeňáci v Jihlavě mysleli, že to bude pohoda.Ve třetím zápase se projevilo úzké hřiště. Doufám, že dnes Dukla vyhraje a ve čtvrtek doma potvrdí postup.

0/−1
23.2.2015 11:06

P12e36t16r 66M86o30l55á82k 9798631907894

No nevím kdo nestačil. Při druhém zápase byli ti vaši borci rádi, že už je konec zápasu. poslední třetinu už jen "chodili" po lede a to byl na začátku třetiny vyrovnaný stav!;-)

0/0
23.2.2015 11:44

M35i13l11o46š 43F42i29a70l68a 2790781217862

Jestli jsi to myslel na mě, tak mě je u prd..e kdo z nich postoupí, nefandím nikomu, jen jsem se byl kouknout, jak vypadá první liga. A pokud Ty brečíš nad včerejšími vyloučeními, tak bylo zřejmé, že Dukla bruslila mnohem pomaleji než Kladno a z toho vyplývaly ty fauly. Jinak první Kladeňák i první Jihlavák byli vyloučeni za nic, to zbylý už byly všechno fauly a navíc si myslím, že Dukla může být ráda za to, že minimálně dva fauly bez puku žádnej sudí neviděl a tak se navylučovalo. Jinak při takovýhle rozehrávce a bez přihrávky v útočný třetině nemůžeš čekat, že vyhrajete. Zápasy v Jihlavě jsem neviděl, nemohu soudit.

0/0
23.2.2015 12:17

P52a27v54e38l 53K85u59n22c 9762639178778

"Kladno na domácím ledě potřebovalo dokázat fanouškům, že sérii s Jihlavou nevypouští."

Jak vůbec může taková věc někoho napadnout?

+6/0
22.2.2015 21:50

M49a93t67t90e43o 26K47o87u94n60o73v59s18k16y 1350381898383

Tak extraligu vypustili celkem snadno ...

+1/0
22.2.2015 22:00

T32o35m58á49š 16R58a84n70d34a 2415726242195

Taky jsem se zamyslel, jak to autor myslí:)

0/0
22.2.2015 22:15

V66á10c33l45a11v 95Z27á23b24r51a71n13s61k61ý 8513382149581

Dukla je hodně nebezpečná ale Kladýnko dnes bojovalo,opět nás "podržel"chábera netuším proč v takových zápasech je v brance.Tak zítra to hoši musíme zopakovat.R^R^R^

J90i71ř61í 14P82u32d76i49l 8210658513328

Bohužel, Slovan Ústí hrálo i ve třetím utkání s Chomutovem jen se  16 muži v poli !!!!A přišlo díky nepotrestanému zákroku o dalšího muže do pole. Se zlomeninou už se fak hrát nedá! A hráčům za snahu patří obdiv !!V

T67o74m96á65š 40V76y60d80r54á57ř 8687259890903

senzační zápas,asi takhle nějak jsem si to představoval proti Ústí a jen tak dál hoši pirátský :-)R^