Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Frašku ve Slavii s motivačním fondem odnesl její autor, v klubu končí

Ať už byl na začátku jakkoli dobrý záměr, celá situace se zvrhla a hokejová Slavia za plánovanou akci „Přispějte hráčům na prémii“ sklízí posměch. Proto šéf klubu Vladimír Pitter sáhl k razantnímu kroku: v klubu skončil marketingový manažer Petr Buršík, který za nápadem stál. „Považuji to za selhání jednotlivce,“ uvedl Pitter.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

T48o77m84á55š 89K76n17o34t51e17k 1679385847796

A ještě pár slov k motivačnímu fondu.

Je škoda, že žijeme v české zemi, plné závisti, nepřejícnosti, nenávisti.

Ten motivační fond, jak jsem ho pochopil já, by všude na světě splnil svůj účel, a to dát všechny dohromady a táhnou za jeden provaz v baráži.hráče, vedení, trenéry, fanoušky)Přeci si opravdu nemyslíte, že těch 400 000,-Kč rozděleno mezi 20 hráčů (na jednoho hráče 20 000,-Kč- ) by ty hráče mělo nějak nabudit, to měla být symbolika pevného  spojení mezi vedením klubu, fanoušky a hráči a pevně věřím , že po vítězství v baráži by ten celý fond šel na nějakou charitu, nebo na nákup výstroje pro malé hokejisty, a nebo na něco bohulibého.

Takže už se fanoušci vzpamatujte, přestaňte být plní nenávisti, která ze všech vašich příspěvků čiší. Zamyslete se nad sebou. Začněte šířit pozitivní energii a víru v to, že se Slavie zachrání.A tu energii přeneste na hráče, do haly , na soupeře a já věřím, že se Slavie důstojně zachrání.a vrátí se tam, kam jednoznačně patří..

0/−3
27.2.2015 8:48

M22a94r41t24i15n 11S36t39a39n76k24o 2253355898151

Vy jste naivní, jak houpací kůň. Hodnotíte věci z nějakého pohledu z rychle jedoucího vlaku. Fanoušci Slavie viděli ty naprosto amatérské kroky nového vedení, získávání hráčů, kteří už jsou za zenitem, případně na výměnu do konce sezóny (kterým vůbec nezáleží na Slavii), případně hráčů s úrovní první ligy - naprosto neprofesionální výběr a přešlap za přešlapem. 

Není to vůbec o nějaké závisti (koho čemu?), nepřejícnosti (čeho komu) a nenávisti (maximálně k vrahovi Lubinovi).  - Kdybyste chodil pravidelně na Slávii, místo planého teoretického kecání někoho, kdo zřejmě čte jen výsledkové tabulky a články, tak byste viděl, jaké "výkony" na ledě podávali ti, kteří jsou za to placeni jako profesionální hráči. A kdybyste na Slavii chodil třeba deset let, jako třeba já (a víc), tak byste znal rozdíl mezi nasazením té Slavie před tím a potom. Viděl byste přímo na ledě, jak moc jdou do soubojů, jak moc padají do střel, jak moc jedou na krev - nebo nejedou. 

Pozitivní motivace bylo spousta. Víte vůbec vy ODBORNÍKU, jaký chorál se zpívá na konci po zápase, i když tým prohraje? Jaká jsou slova? Jak se fanoušci a hráči každý zápas loučí?  Viděl jste vůbec někdy chorea Slavie? Vy proboha vůbec nevíte, a opakuji to znovu, co to je fandovství, vy o tom vedete jenom teoretické statě, ale sám jste to zjevně neokusil.

+2/0
27.2.2015 9:01

T75o98m40á75š 27K84n46o26t43e85k 1239135807856

Martine, já právě naopak mohu hodnotit jako nezaujatý. Nejsem ani skalní fanoušek ani přiznivcem vedení klubu.

Závist - no přeci jsem tady mluvil o motivačním fondu - vždyť ty články o tom, že kolik hráči berou, takže se nebudeme skládat... tak toto bylo pořád v příspěvcích...takže závist , kolik vydělávají hráči...

O tom, jestli je někdo vrah nebo není, o tom rozhoduje soud, a né fanoušci....vím, že zabil v autě otce fotbalisty... ale to opravdu nejsou vrazi..takové věci se stávají .. přečtěte si, co to je definice vraha, když používáte taková označení lidí....

A chorál jsem slyšel a věřte mi, že když se zpívá.. běhá mi mráz po zádech .. úžasné

ale nyní je klub v těžké situaci(a nezlobte se, jenom chorál nestačí) a tady je potřebné dělat možné i nemožné a táhnou za jeden provaz.... klub ještě takovou situaci nezažil, vše je poprvé, ale buďte rádi, že se třeba i ten marketingový ředitel snažil něco vymyslet, že nezůstal sedět s rukami v kapsách. to, že neodhadl mentalitu českého národa a závisti... možná dené jeho věkem, ale nezlobte se, pro mne je jeho nápad výborný všude na světě, a já mu rozumím a určitě bych se snažil to všem vysvětlit, ale určitě bych ho neodvolával.

0/0
27.2.2015 9:21

M24a70r44t23i47n 12S96t61a74n61k12o 2893225478541

Vám pořád uniká podstata. Fanoušci určitě nikomu nezávidí jeho peníze. Ale důvod, proč je motivační fond nesmysl jsem popsal v tom posledním příspěvku nahoře. Takže se podívejte tam, abych se neopakoval. 

A pokud vy jako fanoušci včetně fanklubu vidíte, že vedení udělalo spoustu chyb, že vám občas otevřeně lže (dokázáno na diskusním foru), že jsou velmi nevyjasněné majetkové čachry, že to vypadá na ekonomický tunel s Benýškem a jeho zájmy v pozadí - tak proboha - nebudete se skládat na někoho, kdo za svůj plat celou sezónu jel na půl plynu, neodváděl co měl, měl to na háku. A takových bylo kvantum, ti, kteří skutečně dřeli a i když se jim nedařilo, měli snahu a potili krev, bylo bohužel málo - třeba Sklenář, Kolář.

0/0
27.2.2015 9:26

T78o75m60á81š 43K46n40o68t96e18k 1629375587256

A proč tedy v příspěvcích píší, že nebudou přispívat na hráče, kteří berou takové peníze... to jsou fakte přečtěte si ty příspěvky...

Vidíte, tady sám píšete, že nebudete púřispívat na někoho, kdo jede napůl plynu...a má svůj plat....

Nevím, jaký jste odborník na ekonomický tunel, netuším kdo je v pozadí, spiknití ...- já ale vidím jasný tunel už dva roky - mínus 30 mega  -kam se poděly čerchmanti, a u tohoto tunelu byl jednoznačně Růžička - ale věřte- Růžička nezchudl).

Vy si vůbec neuvědomujete, co si Růžička vytvořil za království na Slavii, bez něho se nic nešutlo, systém získávání peněz z rodičů, rozhodování, i u dětí , kdo bude jrát v 1 a 2 lajně, kdo né, podle finančních zásluh rodičů, já znám osobně otce, za kterým přišli lidi o d Růžičky s žádostí o sponzorský dar pro Růžu. Když odmítl, jeho talentovaný syn letěl do 4 lajny bez přesilovek a oslabení, a zrovna byl v juniorce, dalším zase nabízejí v juniorském a pojuniorském věku angažmá v nižších soutěžích, samozřejmě za mírný polatek pro Růžu.

Normální fabrika na peníze.

Toto je fenomén Růžička.

0/0
27.2.2015 11:15

T80o29m86á32š 57K53n61o52t80e21k 1519125787476

Rekapitulace pro slavné fanoušky SLAVIE.

1. Slavný Růžička se zbavuje zbankrotované Slavie za 1 korunu(typicky srdeční záležitost)- hodnota Slavie po působení manažerského zázraku Růžičky - 1.koruna česká.

2. Odchází jako trenér, protože on a jeho syn nebyli spokojeni s částkou, kterou jim mohl "jeho  bývalý klub a jeho srdeční záležitost", vzhledem k dluhům, nabídnout.

3. Hráči odchodem Růžičky znejistí(když odchází Růža, asi neksou peníze), a kdo může, ten uteče- typičtí vaši srdcaři).

4. Část hráčů zůstává, doplnňování hráčů, nový trenér Lubina. letní příprav, výborné přípravné zápasy

4. Ale pořád vy fanoušci řvete - Lubina ven.

prvních 8 zápsů v extralize 5 výher, tři prohry, celkem slušný začátek extraligy, ale vy fanoušci pořád řvete - Lubina - ven.

Tak co jste chtěli, když se celkem dařilo, tak jste pořád chtěli výměnu trenéra.

Pořád jste čekali, že se otevřou dveře a v nich Růžička- zachránce Slavie.

Ale bohužel, Růžička nikdy nebyl zachrance Slavie, možná na začátku, ale když si čuchnul k penězům , tak se najednou stal z bývalého Růžičky s neúplným základním vzděláním byznysmen,pracha prachy......na konci této dráhy byznysmena stojí zadlužená Slavie.  A hrobník Růžička se vrací ke svému řemeslu- hokeji. přejte mu, aby našel novou srdeční záležitost, ale už na něj nečekejte. Postavte se čelem k problémum, vedení je s vámi na stejné lodi. Dejte jim důvěru a alespoň v této baráži podržte tým a vedení. vždyť Vám všem jde přeci o jednu Věc. Zachránit Slavii a já věřím, že když se semknete, zapomenete na hrobníka Růžičku , tak spolu s hráči, vedením , extraligu zachráníte.

0/0
27.2.2015 8:36

M64a24r24t94i33n 77S88t17a47n52k98o 2513775408751

Rekapitulace pro Tomášek Knotka, typického "neslávistu", který netuší, která bije

1. Slavný Růžička dostal nabídku z reprezentace a taková věc se neodmítá. Přesto navrhuje, že u Slávie, která je jeho srdcová záležitost, se kterou vyhrál tituly a byl xkrát v playoff a kterou dokázal i se zmenšujícím se rozpočtem bez silného sponzora zachránit hrobníkovi z lopaty tím, jak vybičoval hráče, zůstane. Navrhuje také na slovo vzatého odborníka na post trenéra, Břetislava Kopřivu, který nyní vede velmi úspěšný Chomutov. To vše jde ale díky nepochopitelným animozitám k šípku a Pitter sahá do jediného místa, které hokejově zná (Pardubice) po životním zkrachovalci, alkoholikovi a usvědčeném morálním outsiderovi Lubinovi. Nedbá na na zásadní fandovské protesty, které měly svůj před obraz v animozitě proti Sparťanovi Strakovi ve fotbale a kvůli finanční výhodnosti a kamarádíčkování Lubinu najímá.  Klub Růžička prodává de facto za umazání dluhu 30 milionů, aneb s převzetím závazků vůči věřitelům. Dlouholetý závazek ke hraní v O2 aréně - tedy financování dvou ledových ploch klub vyčerpává, stejně jako dávná ztráta hlavního sponzora Skansky - díky tomu klub nemá léta na udržení kvalitních hráčů, kteří odchází do KHL, NHL.

2. Trenér Růžička odchází do reprezentace a po odmítnutí pomoci Slavii (viz výše) nakonec pomáhá Kopřivovi v Chomutově.  Letní příprava probíhá v jiných intencích, než dříve, není využit původní kondiční trenér, což se v průběhu sezony krutě projeví. 

3.Dobří hráči, o které je zájem a nejsou pod smlouvou se musí něčím živit a jelikož vidí blížící se "tunel Slavie", jdou tam, kde dostanou jistou práci. Mají už zkušenost s problémy s výplatami.

4.Přípravné zápasy ukazují, že první vyhrání z kapsy vyhání. Během sezony docházejí síly.

 

5. Lubina nejen utekl od nehody a pak lhal, že nepil, ale v dalších letech nosil tričko s propagací rychlé jízdy. Nikoho takového nikdy nepřijmeme. (pokračování)

0/0
27.2.2015 9:14

T25o39m49á69š 12K59n80o82t12e89k 1899105267336

1.Pokud se nabídka na repre neodmítá, nechápu, proč ji odmítl dříve, nebo snad nevíte, že měl i nabídku v roce 2010, , A těch nabídek měl více, takže když odmítl několikrát, ta asi tušíte proč neodmítl nyní.

2.Silného sponzora měl vždy(Skanska, Strabac) protože by mohl vybičovávat koho chtěl, ale bez peněz by se mohl vybičovávat akorát sebe a svého syna. Jinak se ani hokejový klub neda udržet,takže opět nemáte pravdu. takže pokud dokázal sebrat slavii hrobníkovi z lopaty(jak říkáte, já jsem dříve o takové  krizi ve Slavii nikdy neslyšel)), tak proč to nedokázal nyní, když tedy prokazatelně , za jeho šefování, se na té pomyslné lopatě Slavie ocitla. Udělal jediné, přenechal"svoji srdeční záležitost" za 1.Kč(to musela být velká láska). to , že Růžička prodal klub i dluhy- tak to opravdu není zásluha Růžičky, to je opravdu zásluha někoho, kdo ty dluha na sebe převezme (za ten dluh jednoznačně nese zodpovědnost Růžička, a je úplně jedno, za co ten dluh je-to já nevím, jestli to, co píšete je pravda- ale chápejte, on do všeho mluvil, vše řídil- a to byl největší problém Růžičky - rozhodl se totiž stát vedle trenéra i byznysmenem a slavie to odnesla)

A s těmi hráči opravdu nemáte pravdu - znáte nějaký klub v ČR, který by měl na to aby konkuroval NHL a nebo KHL- já ne.Tento problém mají všechny kluby a s tím finanční situace klubu absolutně nesouvisí. Neznám hráče v extralize - který by před hraním v NHL nebo KHL, že by zůstal ve svém klubu.

Netuším, proč by měl člověk, který přivede Slavii k bankrotu a potom ji i opustí jako trenér(díky svým přemrštěnám požadavkům na peníze pro sebe a svého syna), tedy uteče jako uličník, by měl lidem, kteří ty dluhy "srdeční záležitosti Růžičky, převzali, koho si mají dát jako trenéra. (Musíte si uvědomit úspěšného trenéra Chomutova - 1. liga, včera prohraje s Ústím doma 3 :.2, i když vede 2:0), ale mluvíte pouze o 1.lize .

.

0/0
27.2.2015 10:06

T79o70m90á43š 60K31n42o93t48e41k 1359465917216

pokračování:

Proč odchází jako poradce zrovna do Chomutova , je si nabíledni a proč tam odchází i jeho syn je přeci také nad slušně jasnější - ml. Růža musí hrát vždy pod dohledem otce- jinak by asi nehrál.

Pan Pitr převzal na sebe dluhy, které nasekal Velký Růžička  začal vykonávat své vlastnická práva a povinnosti. Hledá trenéra.

Angažuje Lubinu.(ale všichni fanoušci volají, to co říká velký Růža- hrobník Slavie.)- ale fanoušci, pochopte , že hrobník Slavie- Růžička, už nemá sebemenší právo do Slavie mluvit a to, že to uděla , to svědčí o jeho velké neprofesionalitě. Já si totiž myslím, že pro Slavii " udělal už dost", jestli Vám tedy připadá dovedení klubu na okraj bankrotu, mně to úplně stačí.

Netuším, jestli Pitr zná neno nezná jedno hokejové místo, když pochází z Pardubic, ale když se zamyslíte nad tím, co píšete, tak už to je nesmysl.

vytájhl Lubinu z jednoho prostého důvodu . V době, kdy Růžička položil trenérství a utekl, tak většina trenéru již byla etablována a i peníze, které nestačili Růžičkovi a jeho synovi, museli novému trenérovi stačit.

Klub v kritické situaci a fanoušci řvou proti trenérovi, kterého vybral Pitr, člověk který se snaží zachranit klub, a řvou návrh Růžičky, který ten klub do bankrotu přivedl(zajímavá myšlenka, né).

Přesto přípravné zápasy výborně, z prvních osmi zápasů v extralize - 5 vítězství, 3 prohry, slušný zažátek na klu v krizi, výběr Pitra se osvědčil, ale fanoušci pořád řvou myšlenku hrobníka Slavie(úsměvné).

TUNEL SLAVIE=RŮŽIČKA Jako myslíte , ten tunel, který zanechal Růžička?. Růžička Slavii už pomohl dost. Nejlepší pro Slavii bylo, že už odešel.

0/0
27.2.2015 10:20

T49o78m58á12š 83K21n14o94t22e62k 1189445147426

Pokračování:

Vy jste to správně nazval- Růžička pomáhal Kopřivovi svým vlivem sehnat angažmá, to co prohlašujete směšně za pomos Slavii, byla prcsprostá pomoc Kopřivovi sehnat práci.Takže jak správně píšete, pomohl Kopřivovi a sehnal mu práci v Chomutově. No a jakí je vděčnost trenéra Kopřivy. ?

Okamžitě nastupujue ml. Růžička do týmu a za pomoc má stejné podmínky v týmu, jako kdyby trénoval otec velký Růžička.

0/0
27.2.2015 10:24

M40a91r42t87i87n 90S23t72a37n59k43o 2783535828441

Tohle je fakt nekonečný příběh...

1. Musíte brát v úvahu, jaká byla situace, co se týče národního týmu, jeho předchůdců (Hadamczika) tenkrát a nyní a také  - tohle je mistrovství světa, které se hraje DOMA. A to se neodmítá. 

2. Strabag zdaleka není to, co Skanska, zdá se. Srovnejte si, jaké sponzory - a jaké hráče si mohla dovolit Sparta a jaké Slavie. Tři hokejové kluby (s HC LEV) byly na Prahu už moc. Navíc narozdíl od řady krajských měst - má Slavie od Prahy směšnou podporu. Rok od roku měla Slavie nižší rozpočet. 

Mimochodem, pokud stále omíláte Růžičkova syna - ano, tam jsme my fans vždy viděli slabinu a diskusní forum toho bylo plné - mladý Růža měl už dávno hrát jinde, pod svým otcem se neskutečně flákal a svůj talent nebyl ochoten podpořit úsilím.  Jinak Slavie měla docela mám pocit před dvěma roky (rok před tím, než byla na chvostu Sparta), ale Růža tým neskutečně vybičoval. 

Nevím, jaké zásluhy u prodeje máte na mysli, ale když prodáváte něco, co je třicet melounů v mínusu, tak za to asi moc peněz nedostanete, ne?  Růžička vše řídil a do všeho mluvil určitě do jisté míry i kvůli penězům (v tomto si ho neglorifikuji), ale hlavně proto, že Slávií žil a spoluvlastnictví mu dávalo mnohem větší svobodu v rozhodování, co se týče kádru.  Růža měl na hráče čuch - co dokázal udělat z lempla Valacha, kterého přitáhl z Brna a který první rok byl na zabití, to byl zázrak - jenže teď už je Valach zase "valach"...

Co se týče hráčů - co dokáží peníze nám vůbec nejlépe svého času řadu let ukázal Vsetín, když vykoupil ostatní týmy. V dnešní době to předvádí například Třinec. Nejde možná tolik o hráče, kteří chtějí "odejít" do KHL, NHL, ale o hráče, kteří se z nich vracejí a mají velké finanční požadavky - a jsou to třeba odchovanci Slávie. Proč teď Vondrka hraje za Spartu a Klepiš za Třinec? Ti, kteří tu pod Růžou hráli a vyhrávali? 

A můžete mi říct, kde  konkrétně berete tu asi už osmkrát opakovanou větu o přemrštěných finančních nárocích Růži pro sebe a jeho syna?

0/0
27.2.2015 10:23

T11o37m76á23š 87K70n62o21t41e97k 1419215747746

Pořád jste zaslepen Fenoménem Růžičkou.

Toto si uvědomte.

Položme si vedle sebe např. dva kluby v Praze .

Spartu a Slavii.

Slavie má fenomén Růžička.

Sparta ho nemá.

kdo je na tom lépe?

Takže ruku na srdce, je výhoda mít fenoména Růžičku nebo le lepší ho nemít.

Já si myslím, že je vše jasné. Fakta jsou fakta.

pokud ho Slavie již nemá, je velká pravděpodobnost, že se zase vrátí na své místo, ale doufejme jenom, že se zase fenomén nevrátí.

0/0
27.2.2015 10:50

M78a80r51t85i37n 60S17t49a91n58k14o 2303355168301

Růžička ve Slavii trénoval nepřetržitě od roku 2000, tedy dlouhých 14 sezon. A v těchto 14. sezonách se mu celkem 13 x povedlo s týmem postoupit do vyřazovacích bojů.

Můžete mi říct - z čeho čerpáte informace o výši platů jak Růžičky, tak jeho syna a dalších hokejistů? Jaký je zdroj? A jaký byl konkrétní majetkový podíl Růžičky ve Slavii? On nebyl žádným stoprocentním vlastníkem. Co se financí týče, měl velké finanční nabídky na trénování KHL už několik let zpátky, zvažoval to, ale pořád byl u Slavie, získal zpátky Bednáře a v posledním roce svého působení jsme bojovali opět v play off a vyřadili v kruté bitvě Litvínov.

Vy tu pořád uvádíte statisícové platy, citujete v jiných příspěvcích Rotha a další - odkud tyto informace máte, pokud to není váš levý malíček? A jaká byla hodnota Růžičkova podílu v penězích? Za kolik ten podíl původně získal? Tohle všechno víte, když tady tak máváte s fakty? A víte také, co měl všechno na starosti a skutečně řídil? Skutečně by to člověk měl dělat jen z jednoho úvazku? A hlavně - dělal tu všechnu práci, nebo "jen bral peníze" a válel se na gauči? Ne, on to všechno odpracoval a klub měl výsledky, i přes snižovaný rozpočet.

0/0
27.2.2015 10:57

T51o49m42á59š 22K77n61o80t66e90k 1539685397316

Tak to já netuším, ale jednou vím, že hráli o baráž, to si pamatuji, ale já pořád o voze vy pořád o koze. Růžička, ale to si uvědomte, byl nejenom trenér, ale i manažer klubu. A i majitel klubu. A nesl odpovědnost za to, co se s klubem stalo. Ocitl se před bankrotem. Někam se podělo 30 mega, Slavie zchudla, ale její majitel ne, zvláštní.

Zase řešíte, odkud čerpám, ale neřešíte, kolik je to. Vždy%t to vůbec nevíte.

Já vím, tedy mám informace, že nyní bere Růžička 500 000,-kč měsíčně. A věřte, že v klubu neměl za obě funkce dohromady méně.

jeho syn brával něco kolem stovky, možná i 150 000,-Kč. Pokud máte jiné informace, sem s nimi. Já mám tyto.

A máte nějaký jiný důvod, proč Roth tehdy odešel do Liberce?

Víte, proč odešel Radek Dlouhý do brna(poté, co pomohl vybojovat titul Mistra ČR)? Že by zase peníze. Růžička nabízel tehdy ml. mistrovi 30 000,-Kč, směšné co?

je to tak, za vším hledej peníze.

Já jenom zopakuji, že na Slavii se vše točilo kolem Růžičky, "sponzorské dary" rozhodovali, jestli bude někde někdo hrát, a to i u dětí, fabrika na peníze, bez růžičky se na slavii nic nerozhodlo.

Syn pana Poletína, syn pana Baráka - určitě velmi talentovaní hráči. Jediní z mála odchovanců Slavie, to je ale náhoda.

Sám víte, že pokud někdo trenuje A tým. apotom ještě dělá manažera, tak mtomu nemůže dát tolik, jako kdyby to manažerování dělá někdo samostatně.takto funguje všude v klubech.A tady evidentně to manažerování trpělo, a proto je Slavie tam, kde je.jednoznačně si myslím, že i když jeho přínos jako trenéra byl nesporný, celkový přínos jako manažera i trenéra je jednoznačně záporný a již nyní můžu zodpovědně prohlásit.PŘÍTOMNOST VLADIMÍRA RŮŽIČKY V KLUBU A JEHO ČINNOST JEDNOZNAČNĚ KLUBU SLAVIE UŠKODILA A DOVEDLA KLUB DO TÉMĚŘ NEŘEŠITELNÉ SITUACE.

0/0
27.2.2015 11:41

M55a88r58t12i96n 62S80t62a36n66k54o 2823925878841

On nebyl majitel, byl spolumajitel, a rozhodně ne od začátku. Manažerem se stal mimo jiné ve snaze Slávii zachránit a léta to zvládal, než to už prostě nešlo.  Za Blažka to šlo dost do kopru.

Ano, řeším, odkud čerpáte, protože jinak jsou to jen čísla vycucaná z prstů, já vám na to můžu říct, že bral jen padesát tisíc - a bez uvedení zdroje je to tvrzení proti tvrzení. 

Odchody hráčů kvůli penězům jsou docela možné, klub měl rok od roku nižší rozpočet a Roth velmi brzy zpychnul.  A jinak prohlásit, že přínos jako trenéra byl záporný - je skutečně k smíchu.

0/0
27.2.2015 11:47

T63o83m50á36š 14K20n56o91t78e24k 1629105297706

zASE JSTE ZASLEPEN FENOMENEM.

Manažerem se stal z prostého důvodu, aby si mohl ve Slavii dělat co chtěl a nikdo mu do toho nekecal takový už růžička je. ale bohužel si neuvědomil, že na to nemá.(ani IQ, ani vzdělání - neukončené základní).a Bklažek - ten to s ním dělal od začátku. Blažek když končil s hokejem neměl ani kde bydlet, jak se začal věnovat sponzorům a marketingu, okamžitě se mu zvedla životní úroveň, a nyní je, jak se říká za vodou. To, že mu údajně zůstavali část sponzorkých peněz za nehty, ale o tom Růžička věděl ale trpěl mu to a jenom on ví, proč.

Roth a zpychnul - je vidět, že jste ho neznal. On totiž o penězích nejedná hokejista, ale jeho agent.takže ledaže by zpychl agent, a to vůbec netuším.

Vaše částka evidetně vychází z toho, že ani netušíte, kde se pohybují ceny a platy manažerů a trenérů v hokeji. je vidět, že se pohybujete pouze na tribuně.

PŘÍTOMNOST VLADIMÍRA RŮŽIČKY V KLUBU A JEHO ČINNOST JEDNOZNAČNĚ KLUBU SLAVIE UŠKODILA A DOVEDLA KLUB DO TÉMĚŘ NEŘEŠITELNÉ SITUACE.

musíte si uvědomit, že působil v klubu jako majitel, trenér a manažer.

výsledek součtu jeho činností způsobil bankrot Slavie.

V prizmatu této informace se opravdu domníváte, že když přivedl klub do bankrotu, byl jeho přínos kladný?

0/0
27.2.2015 12:03

T29o46m17á47š 20K69n12o24t71e33k 1189675707866

Vy jste to udřil na hlavičku. Jaké peníze jak tvrdíte má sparta nebo slavie. Jak je možné, že Slavie má tak málo peněz s takovým fenomenem. ledaže by to ten fenomen něco  děla špatně.

Co vy na to?

vy si opravdu myslíte, že Růžička je víc než slavie- že by hrobník byl větší, než jeho oběť?

To snad né, Pitr kupoval Slavii i s dluhy jenom proto, že kupoval značku Slavie, trenéři a fenoméni přicházejí a odcházejí, ale Slavie zůstává. Už věřte tty slavii, on si totiž vtipně v klubu ai v našem státi vypěstoval kult osobnosti, (pomocí pR agentur a pomocí novinářů), ale naštěstí jdou činy  a skutky. A to, že Salvie byla za 1. Kč, to se podařilo pouze a jenom Fenoménovi Růžičkovi.

0/0
27.2.2015 10:57

M15a92r66t94i67n 92S81t36a68n28k13o 2273455428661

Vy jste kvalitní demagog. Spartu nejdříve vlastnil Charouz, což asi chápete, je finanční magnát. A pak ji koupil Sportovní holding Praha, vlastnící v té době LVA Praha. Prostě Sparta byl vždy velmi bohatý klub.  Slavie ne. 

A Pitter, když jste tak informovaný, Slavii ve skutečnosti stále nevlastní. Má stále jen předkupní právo, skuteční majitelé jsou pořád Benýškové.  

Stále jste mi neodpověděl, - neukázal zdroje vašich informací a čísel.  

Růžička nepotřebuje PR - za 14 let trénérství - 12 x play off, několik titulů, druhých a třetích míst. To je ten "fenomén". Žádné PR. On si na rozhovory a podobné techtle nikdy nepotrpěl.  To jsou ty činy a skutky. Spolumajitelem se stal možná po deseti letech trénování, z logiky věci.

0/0
27.2.2015 11:05

T32o82m98á79š 43K65n47o18t75e54k 1769245617696

rŮŽIČKA PŘIVEDE KLUB DO BANKROTU, ALE vY MI TADY POŘÁD MÁVÁTE VÝSLEDKY JEHO TRÉNOVÁNÍ, ALE ON BYL  I MANAŽEREM KLUBU.

A NEZLOBTE SE, POKUD BY NEMĚL TAKOVÉ VÝSLEDKY A BYL BY TŘEBA V PLAY OF JENOM 8 KRÁT, NEBO 6 KRÁT, A MĚL O JEDEN TITUL MÉNĚ, POŘÁD BY TO NEMOHLO PŘIVÉST SLAVII DO BANKROTU.

takže jak vidíte, trenér nemůže nikdy nadělat takovou škodu, jako manažer- a ještě k tomu neschopný manažer s neukončeným základním vzdělání,

 A TADY JE ZAKOPANÝ PES.

JÁ SE DOMNÍVÁM A FAKTA HOVOŘÍ JASNĚ:

rŮŽIČKA PŘIVEDL KLUB SLAVIE PRAHA DO BANKROTU A TO SI PŘECI I JAKO DOBRÝ TRENÉR DOVOLIT.

POKUD SI ALE MYSLÍTE, ŽE TO NEVADÍ, HLAVNĚ ŽE BYL DOBRÝ TRENÉR. JÁ SI TO NEMYSLÍM.

JEDNOZNAČNĚ FE FINÁLE A SEČTENÍ PLUSŮ A MÍNUSŮ BYL PŘÍNOS VLADIMÍRA RŮŽIČKY PRO KLUB ZÁPORNÝ.

0/0
27.2.2015 11:49

M77a12r95t52i84n 14S73t31a95n15k60o 2773465208471

a ještě jedna věc - o tom, jak jsou fanoušci semknutí nebo nejsou si přečtěte na diskusním foru. http://www.hc-slavia.cz/forum.asp?den_zob=27&mesic_zob=2&rok_zob=2015&limit_pocet=100&start=0&id_clanek=

díky tomu, že se KONEČNĚ sešlo vedení s fanklubem, je situace nyní konečně jiná. Co se postoje týče.

0/0
27.2.2015 10:34

T29o17m52á66š 80K15n10o35t67e89k 1539495547586

trochu pozdě, ne?

0/0
27.2.2015 11:06

M29a22r25t66i74n 98S49t10a31n91k56o 2613585608131

(pokračování níže uvedeného příspěvku)

Jinými slovy - protesty fanoušků Slavie nebyly primárně vůči Lubinovi jako "odborníkovi", i když jsme od začátku uváděli, že nikdy jako trenér ničeho nedosáhl. To se také pak ukázalo - naprostá nekoncepčnost hry, neřešení jasných problémů s obranou, neschopnost naučit hráče přesilovku a podobně. 

Na Růžičku nikdo nečekal, nechápu, kde berete ty informace, nikdo tak naivní nebyl. Také nechápu, kde berete informace o tom, kolik chtěli Růžičkové peněz a podobně. 

Růžička byl a bude fenoménem Slavie. Žádný jiný trenér nedokázal za takovou dobu s mužstvem, to, co on. On dokázal udělat z průměrných hráčů nadprůměrné a hlavně udržet ducha týmu, udělat z nedokonalých kamínků často neprostupnou zeď.  Hokejem vždy žil a byl, je a bude Slávista.  Určitě není dokonalý a asi ne ani jako manažer, ale jako trenér byl prostě ikona a jeho výsledky to dokazovaly. 

Tým jako takový měl podporu fanoušků vždy, ale půlka je poskládaná z přivandrovalců, kteří nejsou rozhodně žádní slávističtí matadoři a na jejich výkonech, hlavně ve smyslu obětavosti, to bylo vidět. Fanoušci svůj tým vždy táhli, ale nebáli se ani kritizovat jednotlivé špatné výkony jednotlivců. Hráči se nemusí dařit, může být i méně schopný, to dokáží fandové odpustit, ale jakmile vidí, že není nasazení, že není ta chuť se rvát za každou cenu, tak tohle moc neodpouští. 

Motivační fond byl naprostý nesmysl. Nejsme v situaci, kdy by se klub potápěl proto, že není třeba na výplaty nebo na zaplacení stadionu - tady bych chápal, že se založí fond na záchranu týmu. Ale skládat se na peníze hráčům, kteří jsou za to placeni a kteří VIDITELNĚ - a ve velké většině - neodváděli za svůj plat během sezóny to, co měli - a tudíž nás i oni dostali do této situace - je na prostý nonsense. 

Je to jako by se vám přes rok někdo flákal v práci a vy pak založíte fond na jeho motivaci, když jde firma do kopru. Já fakt nechápu vaše uvažování.

0/0
27.2.2015 9:21

T74o81m86á11š 96K38n35o69t71e93k 1879725127696

takže to mne zajímalo, čím tedy vyhrála Slavie 5 utkání z 8, když jak říkáte:

o se také pak ukázalo - naprostá nekoncepčnost hry, neřešení jasných problémů s obranou, neschopnost naučit hráče přesilovku a podobně.

Vy si asi myslíte, že Růžička trenoval a byl manažerem zadarmo? On opravdu svoji srdeční záležitost stál opravdu hodně peněz a věztem že byl nejlépe placeným trenérem a manažerém v celé republice - at o bral oba platy jako plný úvazek. a kolik myslíte, že bral jeho syn? Pane ten nešel nikdy, po 1 roce v extralize pod 100 000,-kč(zatímco víte za co hrávali Krejčík, Hertl- ani se neptejte- 20 30 000,-Kč) A samozřejmě Růžička bralty peníze vždy, i během krize, víte proč odešel z klubu Roth? protože se nedohodl na penězích. Růžička ml. 100 000,-Kč, nabídka pro Rotha - poloviční plat.

A´t už růžička byl a bude fenoménem, tak je to jediný člověk v historii Slavie, a vůbec celé extraligové historie, který přivedl svůj klub na buben a k bankrotu a ještě jsem neslyšel, že by nějaký slavný klub na světě byl přenechán za 1. Kč.

Já Vám nechci brát iluze o Růžičkovi, ale jediné, čím Růžička žil a žije , byly a jsou peníze.A evidetně,,když ve Slavii došly, tak se okamžitě Slavie zbavil.

Nedělal jsem si statistiku úspěšnosti trenérů a manažerů, ale slyšel jste někdy o Pavlu Markovi z Třince? shodou okolností také, pochází z Pardubic.

On jako manažer a i někdy trenér, přivedl Třinec do situace, která je diametrálně odlišná od situace, do které dovedl manažer a trenér Slavie Růžička.

kde je Třinec a kde je Slavie? a proč není spatra tam, kde je Slavie- tedy v prd..?

no protože Sparta neměla Růžičku. a to byla její veliké štěstí. A velká smůla Slavie- že měla svůj fenomén Růžičku. Vidíte, kdybyjste neměli růžičku, určitě by jste na to byli lí, nebo se mílím?

ještě si pořád myslíte, že růžička byla výhra, O pokud si to myslíte, že to byla výhra, podívejte, jak Slavie s touto výhrou dopadla. Pane, fakta jsou neúprostná. Fenomén Růžičky je pouze jediné - banktor.

0/0
27.2.2015 10:41

R84o94m60a33n 76T46v85r48d61ý 1787454477783

Pokud majitel tvrdí, že nevěděl co se děje, tak by měl dát padáka sám sobě. Tedy pokud není bílým koněm nějakých spekulantů. Ještě by mě zajímalo, kolik fanoušků je přesvědčeno o tom, že Růžička byl opravdu slávista :D, ono v Litvínově to asi ani nijak nejde, jak nám to "trenér" roky podával. Pokud angažmá bral jako rizikovou investici, a pár let tvrdil, že je kovanej, tak se mu to asi finančně vyplatilo. Hroší kůže, ať už jste byli nebo jste ve vedení jakéhokoliv klubu /Koželuh by mohl vyprávět/, jděte někam...

0/0
26.2.2015 19:20

J16á31n 73G34u52l50a 1739641247719

A co ten druhej, co se oháněl analýzou, že za situaci Slavie můžou fanoušci?

+2/0
26.2.2015 15:05

V61e52r60o89n86i54k94a 79M21a76r96t60í17n61k11o35v83á 1653883420

Z FB stránky Slavie :

HC Slavia Praha se distancuje od prohlášení pana Karla Hromádky, která uveřejnil zde na facebooku. Jsme rozladěni, že jednotlivec může na sociálních sítích takto jednat a urážet fanoušky, poškozovat klub. Jedná se sice o osobu spojenou s hlavním partnerem, ale jsou to jen jeho osobní názory a úvahy, které nepocházejí z našeho klubu a s nimiž se v žádném případě neztotožňujeme. Fanouškům se za celou situaci omlouváme.

0/0
26.2.2015 16:09

E34r31i61k 89W55i62n50k29e63l29m61a95n30n 7792871711332

po včererejší návštěvě kdy jsme odhalili trojského koně si s Mírou užíváme sjezdovek v Dolimitech - to je REALITA !

+1/−13
26.2.2015 14:55

D85a94n61i17e83l 64M36a12r19t69í66n72e51k 9251898974351

A kdy vyhodite Hromadku co ? A ten trojskej kun byl jiste ze Sparty ;-D

+1/0
26.2.2015 14:58

M38a36r30t97i10n 40S90t54r59a56k56a 7450648869808

Hele ty realito, proč nemáš rakouskou nebo italskou IP adresu?

+2/0
26.2.2015 14:59

E22r62i60k 79W92i80n27k47e95l62m52a53n79n 7622891761452

tak mi tu ip napiš jakou mám hlavo a už se dál neztrapňuj ;-)

+1/−1
26.2.2015 15:08

M15a31r54t59i44n 12S86t93r30a26k38a 7150788559728

UPC :-) Chceš jí přesněji? :-D Dolomite jeden...

+1/0
26.2.2015 18:46

E15r79i90k 39W61i38n27k42e57l19m82a11n46n 7872461731962

aha tak to jo.. UPC :-D Ano, chci přesněji !

+1/0
26.2.2015 18:55

D65a78n98i58e64l 36M61a27r57t91í97n59e11k 9181908834961

Ikdyby ti ji rekl spravnou tak to nepriznas

+1/0
26.2.2015 19:12

E79r73i82k 98W47i83n75k13e22l12m35a29n84n 7572421781642

no já v Praze nejsem a upc ip nemám, ale nehodlám tu někoho přesvědčovat..

+1/0
26.2.2015 19:44

K18a22r75e73l 56Z24a64c76e43k 7791359431967

Je to vůl.

+2/0
26.2.2015 20:46

L17e73o20š 62K89o66f98r24o66ň 6409259812602

Trojský kůň? No, máš asi zavirovaný nejen počítač. Už je mi tě celkem i líto, protože dostáváš ze všech stran za uši a proměnil ses ve vlastní nepovedenou parodii...

+5/0
26.2.2015 16:26

E24r59i90k 38W16i50n27k32e53l81m70a30n16n 7272671431702

ty zas vidíš všude kuličky Leo.. vysmívám se ti :-D

+1/−2
26.2.2015 18:51

L49e94o77š 77K14o28f55r74o93ň 6519229642932

O kuličkách, které do těchto diskuzi nepatří, se tu opakovaně zmiňuješ pouze ty. Takže spíš tobě vlezly na mozek. Zase sis dal vlastence...R^

0/0
26.2.2015 20:42

T55o44m57á73š 63K50a26v51k51a 8282911790847

pokud je to pravda, tak musíš být hodně velkej mindrák, když máš potřebu tohle sem psát

+2/0
26.2.2015 17:54

E29r37i91k 69W59i81n55k33e69l74m85a81n45n 7542721821412

co je na tom za mindrák Káfo ?

+1/0
26.2.2015 18:51

M55a74r19t88i87n 25V84a57v53ř14í91k 8531964532

kdyby jsi si raději místo psaní ptákovin něco o problematice početl tak bys nebyl tak mimo:-P;-D

+1/0
26.2.2015 18:14

E59r85i34k 42W35i46n12k80e61l81m47a31n73n 7812861801152

já nečerpám z médií nýbrž u zdroje

+1/0
26.2.2015 18:52

M70a78r67t85i45n 15V74a40v49ř75í84k 8111384512

a zdrojem je, předpokládám, krabičák;-D

+4/0
26.2.2015 19:42

E40r26i77k 42W32i58n30k40e56l94m53a92n57n 7162501921202

ne

+1/0
26.2.2015 19:44

P74e65t33r 86S81t28á84v73e49k 8298660941966

jen blbni ;-D;-D

0/0
26.2.2015 22:20

V35l95a60d53i95m89i57r 14Z54a57b55l50o48u20d89i91l 6217271339970

Petr Buršík chtěl asi na Maledivy, tak přišel s ohromujícím nápadem. ;-D To se mi snad jenom zdá...

0/0
26.2.2015 14:33

I82v73o 35K72a28r52c44h 1580560587193

„Považuji to za selhání jednotlivce,“ uvedl Pitter.

Já to považuji za kolektivní dílo!

+1/0
26.2.2015 14:20

I11v72o 61K97a27r95c95h 1610540127623

Jo a kolik se vlastně vybralo?????

0/0
26.2.2015 14:20

L70u20b74o41š 41Z79a73o82r57a17l 3490712970529

10 000,- a nějaké drobné, to nesvědčí o Erikově solventnosti, u něho jsem počítal, že dá celou tu částku sám, a ještě něco přihodí.

+4/0
26.2.2015 14:46
Foto

L32u34b80o77š 47K22l55i97n98d45e48r74a 1581913735242

Neméně, že prodá svůj luxusní superrychlý vůz s televizí, tak strašně má tu Slávku rád, ne?

0/0
26.2.2015 20:56

Najdete na iDNES.czmobilní verze