V předkole je vyrovnáno: Pardubice podesáté nepadly, uspěla i Plzeň

V extraligovém předkole play-off je vyrovnáno. Hokejisté Plzně porazili Mladou Boleslav těsně 2:1, Pardubice pro změnu přerušily nelichotivou šňůru devíti proher a přehrály Vítkovice 4:2. Obě série pokračují třetími duely v sobotu.

J25o20s76e25f 84S88t96e17f53l 5644687103560

Pardubice uz sleduji jen z internetu,ale jako rodily Pardubak jsem zazil Martince(genialni strujce hry a nahravac),Stastneho a Novaka.Jeste ted mi zahreje u srdce.

To byly kombinace,ten treti uz se trefoval do prazdne branky.Tak jako Sbornaja

v sedmdesatych letech(jak by taky ne,cely narodak byl vlastne CSKA,,tak byli tak sehrany,ze mohli hrat poslepu.

0/0
6.3.2015 19:31

M49i87l96o26š 95F60r38i10e31d83l 3729147806822

No když nestranný divák viděl, jak ve třetí třetině rozhodčí okatě připískávali VítkovicímRv, které snad nikdo nemá v play-off rád a nemusí je od dob, kdy je ještě trénoval Hadamczik, tak musel to vítězství Pardubicím přát. Bylo by nespravedlivé, kdyby včera prohrály, i když se je rozhodčí snažili zaříznout. Až na pár výjimek je ostuda, kdo v extralize píská;-(, bohužel lepší sudí nemáme.....

+1/−6
6.3.2015 9:51

L32a86d23i17s47l92a24v 81P45o87l57á63k 7914895415844

Nikdo nemá rád Vítkovice, nikdo nemá rád Kometu, nikdo nemá rád Zlín... tak nevrhněte, ať se hraje přebor Čech a nemusíte nikoho nenávidět.

+2/0
6.3.2015 13:24

J30a56r19o45s30l75a64v 11J26o10n72á74š 4928364142205

Nejvíc mě překvapilo, jak si vítkovičtí hráči ochotně lehali na zem. Třeba při těch dvou nefaulech před druhou vítkovickou brankou. Měl jsem vždycky Vítkovice za tvrdé, ale férové mužstvo. Že by infekce ze Zlína? Rv

+1/−7
6.3.2015 9:43

D13a15n74i30e39l 57V31a16l42e67n52t18a 6687419689470

Jako fanouškovstvím nezaujatý TV-divák musím nahlásit, že ti očíslovaní-pruhovaní nějak podezřele moc připískávali pro Pardubice.

Bylo to očí bijící. 8-o

Ale "Poruba" si to herním nasazením prohrála sama... Rv

+4/−3
6.3.2015 8:14

J68a45r63o25s94l45a61v 55J31o21n90á46š 4308484882195

Hlavně bylo podezřelé to, jak poslali Pardubice do tří po faulech, které nebyly!

+1/−2
6.3.2015 9:36

D83a46n59i85e24l 20V54a71l35e12n12t62a 6337569429830

"trapné" kompenzace pruhované šaškárny...

+1/0
6.3.2015 9:41

D41a34n16i56e71l 87V25a67l53e28n97t28a 6657839859930

jo - a třetí část jsem neviděl, bo došla návštěva... :-)

P74e78t16r 15H94r41a41b46á94k 6310917422940

Tak můj tip 3-1 pro Boleslav se zřejmě vyplní, ale kdo mne včera překvapil byly Vítkovice, které prohrály. Zde můj tip 3-1 pro ně trošku praská ve švech.

0/0
6.3.2015 7:12

Z22d36e15n50ě26k 18D83o89h32n20a12l 4589110580654

I když vám nefandím, myslím, že u vás to bude vyrovnaný, 3 - 1 asi ne...  A Vítky si to snad v Pardubkách podrží, i když Pojišťováci dokážou překvapit, bohužel :-(

+2/−3
6.3.2015 7:27

J80a97n 32S34c53h95l32o48g59e78r 1898619465942

Proč píská zápas Pardubic rozhodčí z Pardubic:-)))...bylo to vidět ve druhé třetině...nadzvednutá hokejka Čáslavy...sekání...souboj před brankou, kde hráč Pardubic má hokejku na zadní straně krku hráče Vítkovic (asi 4x ho ak postrčil) a vedle odstrčí hráč Vítkovic hráče Padubic hokejkou ve výši pasu...hráč Pardubic spadne...hráč Vítkovic jde na TL...:-)

+1/−6
6.3.2015 7:05

Z38d10e88n49ě37k 44D63o84h49n74a34l 4249410520674

Protože Hribik to maskuje tím, že píská blbě na všechny strany, tak to tak hloupě nevypadá, když si občas foukne pro Pardubky:-P

+2/−1
6.3.2015 7:24

P13a55v93e82l 74M65i96c97h66e87k 5981895871559

no chlapci že jste tu nebrečeli včera..., já tam žádné připískávání pro Pardubice neviděl. Rozhodčí se ufouknul na obě strany. Jediné, čeho jsem si všimnul, bylo a netvrdím, že to byl jediný přehma, ale asi ten nejviditelnější, že vyloučil ve třetí třetině hráče Pardubic za to, že sebou vítkovický hráč praštil o led aniž by se ho obránce nějak dotknul a díky tomu dali Vítkovice na 2:3 ( po dalším faulu při přesilovce 5:3)

Chápu, že jste zklamaní z výsledku, ale hned všechno automaticky házet na rozhodčího. To je možné jen u nás... nikde žádné ocenění toho, že by třeba soupeř zahrál dobře... to se prostě u nás nenosí. Buď vyhrajeme, nebo za všechno může rozhodčí...

+8/0
6.3.2015 7:39

T71o36m56á47š 93S93t20a23n19ě73k 3241124959

Zajímavé. Mám z toho zcela opačný dojem. Viz. třetí třetina a poslání pardubek do tří za dva vymyšlené fauly.

+2/0
6.3.2015 8:55

T58o57m10á39š 63V79a80n55č32u95r77a 4708395400118

A proč by neměl pískat? Je snad napsáno v pravidle, že zápas nesmí řídit rozhodčí z města jednoho z hokejových klubů? Je jedno, že rozhodčí je z daného města. Jeho úkolem je být nestranný. Pokud existuje podezření, že stranil jedné straně, tak ať se vydá podnět k prošetření. Ostatně stranění může nastat klidně u kohokoli. Co takhle pardubický rozhodčí, který však fandí Vítkovicím? Sice blbost, ale klidně se to může stát.

0/0
6.3.2015 13:04

J31a61r37o54s74l38a76v 48J76o76n46á57š 4568894462295

Navíc si myslím, že ho Vítkovice mohly vetovat.

0/0
6.3.2015 15:59

O68s71k68a48r 50K66o57v44a19ř16í10k 8487393776757

Takže ČT nabídne pouze případný 5.zápas předkola...

T33o64m85á75š 19Č98e69c90h 4603639139920

biatlon má přednost....mě to envadí, já stejně koukám na hokej z pc.

+1/0
6.3.2015 6:00

Z44d68e37n38ě18k 97D10o81h93n47a97l 4889830980444

stejně se pomalu poslední dobou dívám jen na Tipáč...

0/0
6.3.2015 7:28

M12a67r40i43e 94V27e87r81n44e62r63o68v76a 9931717589

Ten gól na 5:2 měl samozřejmě platit, ze záznamu je to patrné. Sýkora jej vsítil v čase 0:01!!!!

P38a56v14l96í96n59a 60F46á86b94e18r88o21v74á 9936937889251

Hlavně asi tři vyloučení neměla být, ale to už je teď jedno...

+2/0
5.3.2015 21:21

M18i82c81h20a61l 83H59u62s11e65k 9934933360474

důležitý je čas u videosudího na obrazovce..

0/0
5.3.2015 21:40

J83a25n 14L34a57p97e79š 5165190219

...doufám,že to klicí z Plzně u békáček ukončí...holt ten nahoře nebyl doma a barážisti o chloupek pronikly nedopatřením do Předkola play off...ale aspoň budou mít v tom městečku na dlouhý časy na co vzpomínat;-)

+4/−5
5.3.2015 21:07

O35s40k39a49r 94K69o80v84a91ř30í67k 8717213276947

Proč snižovat výkon Bolky? Nehrajou špatně, nadšení jim nechybí.

P94a70v68e46l 90H44o11l73m70a84n 8307536195679

Tak si zajdi k lékaři, on už to s tebou probere.

0/0
6.3.2015 9:49

P40a83v19e11l 15H78o21l13m86a39n 8377596465579

Tak si zajdi k lékaři, on už to se tebou probere.

0/0

O24s68k41a72r 68K44o10v98a22ř47í11k 8857663976507

Vítek musí hlavně vsadit na Šindeláře. Pardubice vyhrály zaslouženě, nicméně opět se bály o výsledek. Z Pardubic jedno vítězství musí být.

+3/−2
5.3.2015 21:05

P41i74v74o37ň74k27a 21M42i90r62o89s92l91a82v 8392182401962

Jak jedno vítězství?Předkolo se hrá jenom na tři vítězný zápasy.

V51á17c25l81a39v 69D87v23o47r48s87k26ý 8896621177844

Přemýšlím, co ty naše kluky vede k tomu, že mačkají soupeře jak citrón, dají branky a pak následně absolutně přestanou hrát a po tom, co dostanou nešťastný gol se strachují o výsledek až do konce. No přičítím to pořád nezkušenému, mladému manšaftu. Jsem ale pořád optimista, v Bolce to chce přestát úvodní tlak. Tam je jasné, že narozdíl od nás bude narváno a diváci budou hnát domácí o život. Prvních 10 minut bude kritických. Když to vydržíme, tak máme na to vyhrát klidně oba 2 zápasy.

J15a33n 59H26a88ž40m39u40k98a 6743236675

Škoda, že Bolka nevyhrála. Celý národ jí přál. Doma musí Plzeň dát.

V37á80c57l76a78v 97D83v50o82r67s86k39ý 8156851127324

Baríku já ti strašně nerad kazím iluze, ale tohle není fotbal. Mezi sparťanskými a plzeňskými faniušky v hokeji nevládne absolutně žádná nevraživost. Takže tenhle tvůj trolling je tady zbytečnej. Běž dělat ze sebe blba na fotbalové diskuze a vymysli další konspiranční teorii o tom, že si Viktorka koupila plzeňskou hygienu. Tam je to na to už každý zvyklý.