V předkole je vyrovnáno: Pardubice podesáté nepadly, uspěla i Plzeň

V extraligovém předkole play-off je vyrovnáno. Hokejisté Plzně porazili Mladou Boleslav těsně 2:1, Pardubice pro změnu přerušily nelichotivou šňůru devíti proher a přehrály Vítkovice 4:2. Obě série pokračují třetími duely v sobotu.

J20o23s77e54f 68S96t31e28f12l 5794457413680

Pardubice uz sleduji jen z internetu,ale jako rodily Pardubak jsem zazil Martince(genialni strujce hry a nahravac),Stastneho a Novaka.Jeste ted mi zahreje u srdce.

To byly kombinace,ten treti uz se trefoval do prazdne branky.Tak jako Sbornaja

v sedmdesatych letech(jak by taky ne,cely narodak byl vlastne CSKA,,tak byli tak sehrany,ze mohli hrat poslepu.

0/0
6.3.2015 19:31

M47i75l52o25š 66F82r53i89e43d37l 3409987946452

No když nestranný divák viděl, jak ve třetí třetině rozhodčí okatě připískávali VítkovicímRv, které snad nikdo nemá v play-off rád a nemusí je od dob, kdy je ještě trénoval Hadamczik, tak musel to vítězství Pardubicím přát. Bylo by nespravedlivé, kdyby včera prohrály, i když se je rozhodčí snažili zaříznout. Až na pár výjimek je ostuda, kdo v extralize píská;-(, bohužel lepší sudí nemáme.....

+1/−6
6.3.2015 9:51

L20a86d47i56s47l80a93v 24P60o80l83á58k 7564445435644

Nikdo nemá rád Vítkovice, nikdo nemá rád Kometu, nikdo nemá rád Zlín... tak nevrhněte, ať se hraje přebor Čech a nemusíte nikoho nenávidět.

+2/0
6.3.2015 13:24

J31a51r82o55s71l21a36v 66J64o56n97á49š 4758854462545

Nejvíc mě překvapilo, jak si vítkovičtí hráči ochotně lehali na zem. Třeba při těch dvou nefaulech před druhou vítkovickou brankou. Měl jsem vždycky Vítkovice za tvrdé, ale férové mužstvo. Že by infekce ze Zlína? Rv

+1/−7
6.3.2015 9:43

D73a60n20i40e64l 32V97a60l73e33n24t71a 6417189359190

Jako fanouškovstvím nezaujatý TV-divák musím nahlásit, že ti očíslovaní-pruhovaní nějak podezřele moc připískávali pro Pardubice.

Bylo to očí bijící. 8-o

Ale "Poruba" si to herním nasazením prohrála sama... Rv

+4/−3
6.3.2015 8:14

J55a78r16o88s26l49a73v 97J59o79n91á90š 4828544472745

Hlavně bylo podezřelé to, jak poslali Pardubice do tří po faulech, které nebyly!

+1/−2
6.3.2015 9:36

D44a38n83i95e33l 12V10a97l53e31n80t48a 6957649359550

"trapné" kompenzace pruhované šaškárny...

+1/0
6.3.2015 9:41

D30a88n92i96e79l 57V38a33l86e21n79t83a 6407179779290

jo - a třetí část jsem neviděl, bo došla návštěva... :-)

P94e54t46r 69H93r60a49b94á85k 6100607182210

Tak můj tip 3-1 pro Boleslav se zřejmě vyplní, ale kdo mne včera překvapil byly Vítkovice, které prohrály. Zde můj tip 3-1 pro ně trošku praská ve švech.

0/0
6.3.2015 7:12

Z31d26e67n45ě53k 60D61o56h37n32a31l 4909130490284

I když vám nefandím, myslím, že u vás to bude vyrovnaný, 3 - 1 asi ne...  A Vítky si to snad v Pardubkách podrží, i když Pojišťováci dokážou překvapit, bohužel :-(

+2/−3
6.3.2015 7:27

J71a22n 43S64c61h19l84o38g93e47r 1838679455542

Proč píská zápas Pardubic rozhodčí z Pardubic:-)))...bylo to vidět ve druhé třetině...nadzvednutá hokejka Čáslavy...sekání...souboj před brankou, kde hráč Pardubic má hokejku na zadní straně krku hráče Vítkovic (asi 4x ho ak postrčil) a vedle odstrčí hráč Vítkovic hráče Padubic hokejkou ve výši pasu...hráč Pardubic spadne...hráč Vítkovic jde na TL...:-)

+1/−6
6.3.2015 7:05

Z50d12e72n30ě72k 31D61o49h98n49a17l 4729540660314

Protože Hribik to maskuje tím, že píská blbě na všechny strany, tak to tak hloupě nevypadá, když si občas foukne pro Pardubky:-P

+2/−1
6.3.2015 7:24

P24a77v89e21l 30M32i73c65h94e55k 5111465861729

no chlapci že jste tu nebrečeli včera..., já tam žádné připískávání pro Pardubice neviděl. Rozhodčí se ufouknul na obě strany. Jediné, čeho jsem si všimnul, bylo a netvrdím, že to byl jediný přehma, ale asi ten nejviditelnější, že vyloučil ve třetí třetině hráče Pardubic za to, že sebou vítkovický hráč praštil o led aniž by se ho obránce nějak dotknul a díky tomu dali Vítkovice na 2:3 ( po dalším faulu při přesilovce 5:3)

Chápu, že jste zklamaní z výsledku, ale hned všechno automaticky házet na rozhodčího. To je možné jen u nás... nikde žádné ocenění toho, že by třeba soupeř zahrál dobře... to se prostě u nás nenosí. Buď vyhrajeme, nebo za všechno může rozhodčí...

+8/0
6.3.2015 7:39

T97o69m91á25š 12S86t30a57n70ě39k 3281664329

Zajímavé. Mám z toho zcela opačný dojem. Viz. třetí třetina a poslání pardubek do tří za dva vymyšlené fauly.

+2/0
6.3.2015 8:55

T23o92m56á88š 64V28a17n78č69u92r56a 4258315750458

A proč by neměl pískat? Je snad napsáno v pravidle, že zápas nesmí řídit rozhodčí z města jednoho z hokejových klubů? Je jedno, že rozhodčí je z daného města. Jeho úkolem je být nestranný. Pokud existuje podezření, že stranil jedné straně, tak ať se vydá podnět k prošetření. Ostatně stranění může nastat klidně u kohokoli. Co takhle pardubický rozhodčí, který však fandí Vítkovicím? Sice blbost, ale klidně se to může stát.

0/0
6.3.2015 13:04

J77a73r70o83s74l75a10v 79J24o56n52á79š 4108654162595

Navíc si myslím, že ho Vítkovice mohly vetovat.

0/0
6.3.2015 15:59

O92s63k98a60r 71K47o66v46a28ř79í92k 8387763456107

Takže ČT nabídne pouze případný 5.zápas předkola...

T47o16m23á62š 42Č63e60c31h 4253729399170

biatlon má přednost....mě to envadí, já stejně koukám na hokej z pc.

+1/0
6.3.2015 6:00

Z34d65e94n81ě71k 13D78o55h71n68a25l 4859200900584

stejně se pomalu poslední dobou dívám jen na Tipáč...

0/0
6.3.2015 7:28

M71a53r48i57e 15V33e34r79n73e79r75o43v81a 9481577949

Ten gól na 5:2 měl samozřejmě platit, ze záznamu je to patrné. Sýkora jej vsítil v čase 0:01!!!!

P66a78v34l15í84n89a 29F92á32b22e97r78o76v81á 9466237839471

Hlavně asi tři vyloučení neměla být, ale to už je teď jedno...

+2/0
5.3.2015 21:21

M57i71c77h28a56l 43H54u18s30e28k 9234893100184

důležitý je čas u videosudího na obrazovce..

0/0
5.3.2015 21:40

J53a95n 84L67a60p95e97š 5625140969

...doufám,že to klicí z Plzně u békáček ukončí...holt ten nahoře nebyl doma a barážisti o chloupek pronikly nedopatřením do Předkola play off...ale aspoň budou mít v tom městečku na dlouhý časy na co vzpomínat;-)

+4/−5
5.3.2015 21:07

O54s46k80a49r 28K43o66v30a16ř37í22k 8807723486317

Proč snižovat výkon Bolky? Nehrajou špatně, nadšení jim nechybí.

P80a96v78e62l 87H49o93l67m79a72n 8207626145889

Tak si zajdi k lékaři, on už to s tebou probere.

0/0
6.3.2015 9:49

P86a60v91e82l 72H94o71l32m46a45n 8687456305939

Tak si zajdi k lékaři, on už to se tebou probere.

0/0

O12s26k22a34r 90K24o47v46a86ř67í28k 8867283226927

Vítek musí hlavně vsadit na Šindeláře. Pardubice vyhrály zaslouženě, nicméně opět se bály o výsledek. Z Pardubic jedno vítězství musí být.

+3/−2
5.3.2015 21:05

P74i21v38o54ň86k81a 49M87i59r48o93s62l57a59v 8432922511282

Jak jedno vítězství?Předkolo se hrá jenom na tři vítězný zápasy.

V61á88c85l53a73v 76D68v27o56r40s23k36ý 8666651467414

Přemýšlím, co ty naše kluky vede k tomu, že mačkají soupeře jak citrón, dají branky a pak následně absolutně přestanou hrát a po tom, co dostanou nešťastný gol se strachují o výsledek až do konce. No přičítím to pořád nezkušenému, mladému manšaftu. Jsem ale pořád optimista, v Bolce to chce přestát úvodní tlak. Tam je jasné, že narozdíl od nás bude narváno a diváci budou hnát domácí o život. Prvních 10 minut bude kritických. Když to vydržíme, tak máme na to vyhrát klidně oba 2 zápasy.

J73a37n 61H63a29ž58m86u26k58a 6123976575

Škoda, že Bolka nevyhrála. Celý národ jí přál. Doma musí Plzeň dát.

V66á84c46l70a43v 30D56v90o43r70s80k96ý 8216121397674

Baríku já ti strašně nerad kazím iluze, ale tohle není fotbal. Mezi sparťanskými a plzeňskými faniušky v hokeji nevládne absolutně žádná nevraživost. Takže tenhle tvůj trolling je tady zbytečnej. Běž dělat ze sebe blba na fotbalové diskuze a vymysli další konspiranční teorii o tom, že si Viktorka koupila plzeňskou hygienu. Tam je to na to už každý zvyklý.