V předkole je vyrovnáno: Pardubice podesáté nepadly, uspěla i Plzeň

V extraligovém předkole play-off je vyrovnáno. Hokejisté Plzně porazili Mladou Boleslav těsně 2:1, Pardubice pro změnu přerušily nelichotivou šňůru devíti proher a přehrály Vítkovice 4:2. Obě série pokračují třetími duely v sobotu.

J54o76s95e64f 34S13t69e25f35l 5604627403970

Pardubice uz sleduji jen z internetu,ale jako rodily Pardubak jsem zazil Martince(genialni strujce hry a nahravac),Stastneho a Novaka.Jeste ted mi zahreje u srdce.

To byly kombinace,ten treti uz se trefoval do prazdne branky.Tak jako Sbornaja

v sedmdesatych letech(jak by taky ne,cely narodak byl vlastne CSKA,,tak byli tak sehrany,ze mohli hrat poslepu.

0/0
6.3.2015 19:31

M13i80l68o64š 86F53r25i19e27d89l 3709867656592

No když nestranný divák viděl, jak ve třetí třetině rozhodčí okatě připískávali VítkovicímRv, které snad nikdo nemá v play-off rád a nemusí je od dob, kdy je ještě trénoval Hadamczik, tak musel to vítězství Pardubicím přát. Bylo by nespravedlivé, kdyby včera prohrály, i když se je rozhodčí snažili zaříznout. Až na pár výjimek je ostuda, kdo v extralize píská;-(, bohužel lepší sudí nemáme.....

+1/−6
6.3.2015 9:51

L13a49d20i13s38l75a80v 28P19o87l90á10k 7614485815854

Nikdo nemá rád Vítkovice, nikdo nemá rád Kometu, nikdo nemá rád Zlín... tak nevrhněte, ať se hraje přebor Čech a nemusíte nikoho nenávidět.

+2/0
6.3.2015 13:24

J57a46r35o65s49l67a85v 85J64o24n63á28š 4368864342765

Nejvíc mě překvapilo, jak si vítkovičtí hráči ochotně lehali na zem. Třeba při těch dvou nefaulech před druhou vítkovickou brankou. Měl jsem vždycky Vítkovice za tvrdé, ale férové mužstvo. Že by infekce ze Zlína? Rv

+1/−7
6.3.2015 9:43

D67a53n65i75e25l 57V33a63l26e83n71t79a 6737859909760

Jako fanouškovstvím nezaujatý TV-divák musím nahlásit, že ti očíslovaní-pruhovaní nějak podezřele moc připískávali pro Pardubice.

Bylo to očí bijící. 8-o

Ale "Poruba" si to herním nasazením prohrála sama... Rv

+4/−3
6.3.2015 8:14

J37a41r41o34s60l98a19v 44J63o33n47á24š 4218614912325

Hlavně bylo podezřelé to, jak poslali Pardubice do tří po faulech, které nebyly!

+1/−2
6.3.2015 9:36

D62a23n41i18e81l 15V70a10l23e71n48t65a 6957159229770

"trapné" kompenzace pruhované šaškárny...

+1/0
6.3.2015 9:41

D32a85n90i94e54l 10V26a67l43e31n22t90a 6207189519630

jo - a třetí část jsem neviděl, bo došla návštěva... :-)

P57e21t68r 90H35r69a96b76á61k 6950727742600

Tak můj tip 3-1 pro Boleslav se zřejmě vyplní, ale kdo mne včera překvapil byly Vítkovice, které prohrály. Zde můj tip 3-1 pro ně trošku praská ve švech.

0/0
6.3.2015 7:12

Z92d78e89n14ě29k 84D73o55h86n61a33l 4509900690344

I když vám nefandím, myslím, že u vás to bude vyrovnaný, 3 - 1 asi ne...  A Vítky si to snad v Pardubkách podrží, i když Pojišťováci dokážou překvapit, bohužel :-(

+2/−3
6.3.2015 7:27

J23a88n 37S17c89h81l63o79g50e26r 1268929935722

Proč píská zápas Pardubic rozhodčí z Pardubic:-)))...bylo to vidět ve druhé třetině...nadzvednutá hokejka Čáslavy...sekání...souboj před brankou, kde hráč Pardubic má hokejku na zadní straně krku hráče Vítkovic (asi 4x ho ak postrčil) a vedle odstrčí hráč Vítkovic hráče Padubic hokejkou ve výši pasu...hráč Pardubic spadne...hráč Vítkovic jde na TL...:-)

+1/−6
6.3.2015 7:05

Z64d63e81n17ě44k 37D90o50h16n68a74l 4789910700594

Protože Hribik to maskuje tím, že píská blbě na všechny strany, tak to tak hloupě nevypadá, když si občas foukne pro Pardubky:-P

+2/−1
6.3.2015 7:24

P45a50v43e10l 72M62i72c68h64e84k 5771385981489

no chlapci že jste tu nebrečeli včera..., já tam žádné připískávání pro Pardubice neviděl. Rozhodčí se ufouknul na obě strany. Jediné, čeho jsem si všimnul, bylo a netvrdím, že to byl jediný přehma, ale asi ten nejviditelnější, že vyloučil ve třetí třetině hráče Pardubic za to, že sebou vítkovický hráč praštil o led aniž by se ho obránce nějak dotknul a díky tomu dali Vítkovice na 2:3 ( po dalším faulu při přesilovce 5:3)

Chápu, že jste zklamaní z výsledku, ale hned všechno automaticky házet na rozhodčího. To je možné jen u nás... nikde žádné ocenění toho, že by třeba soupeř zahrál dobře... to se prostě u nás nenosí. Buď vyhrajeme, nebo za všechno může rozhodčí...

+8/0
6.3.2015 7:39

T86o12m90á78š 82S32t96a50n42ě56k 3421424729

Zajímavé. Mám z toho zcela opačný dojem. Viz. třetí třetina a poslání pardubek do tří za dva vymyšlené fauly.

+2/0
6.3.2015 8:55

T82o67m41á20š 88V92a30n15č75u82r92a 4318195910948

A proč by neměl pískat? Je snad napsáno v pravidle, že zápas nesmí řídit rozhodčí z města jednoho z hokejových klubů? Je jedno, že rozhodčí je z daného města. Jeho úkolem je být nestranný. Pokud existuje podezření, že stranil jedné straně, tak ať se vydá podnět k prošetření. Ostatně stranění může nastat klidně u kohokoli. Co takhle pardubický rozhodčí, který však fandí Vítkovicím? Sice blbost, ale klidně se to může stát.

0/0
6.3.2015 13:04

J26a32r65o97s90l12a28v 66J83o10n19á47š 4618934172865

Navíc si myslím, že ho Vítkovice mohly vetovat.

0/0
6.3.2015 15:59

O67s39k89a88r 10K32o74v88a45ř78í42k 8217293966577

Takže ČT nabídne pouze případný 5.zápas předkola...

T54o67m21á67š 94Č35e91c29h 4123939929570

biatlon má přednost....mě to envadí, já stejně koukám na hokej z pc.

+1/0
6.3.2015 6:00

Z68d17e46n85ě52k 45D17o59h68n96a95l 4339870290354

stejně se pomalu poslední dobou dívám jen na Tipáč...

0/0
6.3.2015 7:28

M98a74r63i18e 89V20e30r53n33e71r64o52v38a 9181407629

Ten gól na 5:2 měl samozřejmě platit, ze záznamu je to patrné. Sýkora jej vsítil v čase 0:01!!!!

P67a66v23l36í25n58a 54F82á96b57e24r95o93v28á 9986687799881

Hlavně asi tři vyloučení neměla být, ale to už je teď jedno...

+2/0
5.3.2015 21:21

M54i36c49h26a36l 26H72u39s43e33k 9634853940574

důležitý je čas u videosudího na obrazovce..

0/0
5.3.2015 21:40

J26a32n 84L45a64p55e19š 5205160699

...doufám,že to klicí z Plzně u békáček ukončí...holt ten nahoře nebyl doma a barážisti o chloupek pronikly nedopatřením do Předkola play off...ale aspoň budou mít v tom městečku na dlouhý časy na co vzpomínat;-)

+4/−5
5.3.2015 21:07

O64s65k96a73r 59K89o36v93a22ř60í11k 8537123506397

Proč snižovat výkon Bolky? Nehrajou špatně, nadšení jim nechybí.

P71a43v63e14l 33H79o43l29m79a61n 8707286985799

Tak si zajdi k lékaři, on už to s tebou probere.

0/0
6.3.2015 9:49

P52a95v69e72l 43H56o71l29m43a15n 8677926335949

Tak si zajdi k lékaři, on už to se tebou probere.

0/0

O84s50k52a13r 41K92o86v56a72ř89í87k 8807663336327

Vítek musí hlavně vsadit na Šindeláře. Pardubice vyhrály zaslouženě, nicméně opět se bály o výsledek. Z Pardubic jedno vítězství musí být.

+3/−2
5.3.2015 21:05

P87i68v77o62ň15k72a 34M57i47r28o18s17l51a98v 8582462401552

Jak jedno vítězství?Předkolo se hrá jenom na tři vítězný zápasy.

V84á45c56l24a52v 57D34v28o87r92s78k11ý 8916561237764

Přemýšlím, co ty naše kluky vede k tomu, že mačkají soupeře jak citrón, dají branky a pak následně absolutně přestanou hrát a po tom, co dostanou nešťastný gol se strachují o výsledek až do konce. No přičítím to pořád nezkušenému, mladému manšaftu. Jsem ale pořád optimista, v Bolce to chce přestát úvodní tlak. Tam je jasné, že narozdíl od nás bude narváno a diváci budou hnát domácí o život. Prvních 10 minut bude kritických. Když to vydržíme, tak máme na to vyhrát klidně oba 2 zápasy.

J55a47n 18H36a35ž37m70u59k14a 6743436965

Škoda, že Bolka nevyhrála. Celý národ jí přál. Doma musí Plzeň dát.

V40á77c41l68a55v 55D98v25o67r56s45k25ý 8636741237904

Baríku já ti strašně nerad kazím iluze, ale tohle není fotbal. Mezi sparťanskými a plzeňskými faniušky v hokeji nevládne absolutně žádná nevraživost. Takže tenhle tvůj trolling je tady zbytečnej. Běž dělat ze sebe blba na fotbalové diskuze a vymysli další konspiranční teorii o tom, že si Viktorka koupila plzeňskou hygienu. Tam je to na to už každý zvyklý.