Góly Vrbaty zařídily výhru Vancouveru, po odmlce skóroval i Voráček

Dva góly českého útočníka Radima Vrbaty rozhodly o výhře hokejistů Vancouveru na ledě San Jose v poměru 3:2. Po sedmi zápasech, ve kterých si připsal jen čtyři asistence a klesl tak v produktivitě NHL až na šestou pozici, se Jakub Voráček z Philadelphie dočkal 20. gólu sezony. Flyers ale s Bostonem nakonec prohráli 2:3 v prodloužení. Třemi asistencemi se blýskl při výhře Tampy Bay nad Dallasem (5:4) Ondřej Palát.

T96o21m16á40š 70H54a43n91á31č56e59k 7265265804535

Ajajaj Míša to moc nezvládl tu premiéru, né že by byl už zapikaný ale hodně se v NHL hledí právě na takové premiéry...další zápasy se musí chytit!

No Tampa v čele s Palátem to byla jízda  ;-D brankáři nijak moc neúřadovali ale důležitá je výhra Bolts R^ a docela nervozním s 1 lajny protože Stammer s Killornem a Callahanem si prostě nesedli na 100%

0/0
8.3.2015 9:43

F36i14l79i29p 34Š80t24e92r98d65a24s 4172666149704

Tak Neuvirth si musí zvykať na menší počet striel a nie takú veľku pernamenciu ako v Buffale , to býva pre brankárov ešte tažšie a štatistiky nebudú vyzerať tak pekne.Uvidíme , ako si budú počinať s Halakom v playoff

+4/0
8.3.2015 9:02

M95a75r88i47a16n 54S85u75l90o 6595716924546

Bohužiaľ Neuvirth sa dnes do branky nedostavil,viem že to bola jeho premiera v novom mužstve,ale dnes slabota

0/0
8.3.2015 8:25

P84a68v64e14l 42B54u65r12d62a 3577648968717

Devátá Florida ztrácí body 4 ? Lupo Florida ztácí na Boston pouze 2 body naučte se už konečně počítat

V53o42j30t51ě10c53h 79G55r51o62s71s 9269394725356

Tak to je velká škoda, chybělo 15 sekund a přiblížili bysme se Bostonu na 2 body. Místo toho je rozdíl pětibodový, navíc Boston má 2 zápasy k dobru a ještě k tomu je před námi Florida s Ottawou. To už nevypadá moc nadějně, zápas s Bruins byl klíčový a bohužel jsme ho vyhrát nezvládli.

+3/0
7.3.2015 23:40

P88e50t56r 23A44n98d23r98ý14s36e10k 9153231266227

Já si myslím, že kdyby Voras hrál s Girouxem v lajně, tak by byl pořád první v bodování a vedl i o několik bodů, přestal dělat body právě v době, kdy spolu přestali hrát a Philadeplhii to rozdělení stejně nepomohlo, tak by ho mohli aspoň nechat vyhrát bodování...

+5/0
7.3.2015 22:51

F15i72l95i42p 97K70o52l39b19á49b46e28k 2176726425111

No to byl zápas hodný play-off!!! Provázely jej skvělé okamžiky na obou stranách nakonec s vítězstvím pro Medvědy.

Marchand byl opravdu neskutečný, navíc měl štěstí jako hrom...vyrovnal 15 vteřin před koncem a v prodloužení vsítil se štěstím i umem (přešel jeden na jednoho), kdy pomocí teče protihráče zařídil dva body pro domácí.

Voras konečně skóroval, jednou si zahrál i fotbal (branka nebyla samozřejmě uznána) a v prodloužení jeho únik hokejkou těsně vychytal Rask.

Za mě nejlepší Marchand, oba gólmani, Voras a Pasta (byl hodně vidět, jasná tutovka z mezikruží, na něj dva fauly,...). Ještě bych vyzdvihl Bergerona, který zastínil kapitána Girouxe.

No a na závěr...dvojice Giroux - Voráček by měla zase hrát společně, tak to funguje nejlépe!

+8/0
7.3.2015 22:02

V78e71r89o75n66i26k78a 11K79o18n43o17p51á94č26o79v49á 8389451592219

Jj, souhlas se vším. Voras těsně před vítězným gólem Bostonu šance jako zvon, trochu škoda. Na to, že hrál Pasta tak dobře, 4 střely, vybojoval dva fauly, tak hrál jen něco ke 13 minutám. To další mladík a jeho spoluhráč z útoku Spooner 19 a půl minuty.

+6/−1
7.3.2015 22:10

P65e75t91r 89H78o14r83á34k 4599767807952

Hraje skvěle, nicméně dostává opravdu malý prostor. Rozhodně je lepší než Spooner.

+1/0
8.3.2015 0:19

J63i66ř14í 43K54u31č38e16r79a 3636959902

To se dá pochopit, Spooner je o čtyři roky starší, fyzicky a silově více vyspělejší a hlavně je to centr. Taky bych rád viděl Pastu hrát co nejvíce, ale v jeho věku má všechno před sebou a těch 13 minut v NHL je na takového mladíka pořád dost slušných. Další sezónu se mu ten ice-time určitě zase o něco zvedne.