Góly Vrbaty zařídily výhru Vancouveru, po odmlce skóroval i Voráček

Dva góly českého útočníka Radima Vrbaty rozhodly o výhře hokejistů Vancouveru na ledě San Jose v poměru 3:2. Po sedmi zápasech, ve kterých si připsal jen čtyři asistence a klesl tak v produktivitě NHL až na šestou pozici, se Jakub Voráček z Philadelphie dočkal 20. gólu sezony. Flyers ale s Bostonem nakonec prohráli 2:3 v prodloužení. Třemi asistencemi se blýskl při výhře Tampy Bay nad Dallasem (5:4) Ondřej Palát.

T76o48m19á67š 25H95a93n22á55č41e96k 7705865204795

Ajajaj Míša to moc nezvládl tu premiéru, né že by byl už zapikaný ale hodně se v NHL hledí právě na takové premiéry...další zápasy se musí chytit!

No Tampa v čele s Palátem to byla jízda  ;-D brankáři nijak moc neúřadovali ale důležitá je výhra Bolts R^ a docela nervozním s 1 lajny protože Stammer s Killornem a Callahanem si prostě nesedli na 100%

0/0
8.3.2015 9:43

F58i13l95i55p 90Š44t47e62r88d94a93s 4172406959954

Tak Neuvirth si musí zvykať na menší počet striel a nie takú veľku pernamenciu ako v Buffale , to býva pre brankárov ešte tažšie a štatistiky nebudú vyzerať tak pekne.Uvidíme , ako si budú počinať s Halakom v playoff

+4/0
8.3.2015 9:02

M39a63r83i82a62n 61S24u63l62o 6835716694726

Bohužiaľ Neuvirth sa dnes do branky nedostavil,viem že to bola jeho premiera v novom mužstve,ale dnes slabota

0/0
8.3.2015 8:25

P74a88v53e24l 24B50u83r66d18a 3227218278397

Devátá Florida ztrácí body 4 ? Lupo Florida ztácí na Boston pouze 2 body naučte se už konečně počítat

V70o29j74t74ě87c98h 51G79r91o89s21s 9399314505716

Tak to je velká škoda, chybělo 15 sekund a přiblížili bysme se Bostonu na 2 body. Místo toho je rozdíl pětibodový, navíc Boston má 2 zápasy k dobru a ještě k tomu je před námi Florida s Ottawou. To už nevypadá moc nadějně, zápas s Bruins byl klíčový a bohužel jsme ho vyhrát nezvládli.

+3/0
7.3.2015 23:40

P65e33t76r 93A90n41d94r19ý53s22e72k 9553651216667

Já si myslím, že kdyby Voras hrál s Girouxem v lajně, tak by byl pořád první v bodování a vedl i o několik bodů, přestal dělat body právě v době, kdy spolu přestali hrát a Philadeplhii to rozdělení stejně nepomohlo, tak by ho mohli aspoň nechat vyhrát bodování...

+5/0
7.3.2015 22:51

F32i49l27i73p 51K90o52l64b95á30b30e50k 2956716145301

No to byl zápas hodný play-off!!! Provázely jej skvělé okamžiky na obou stranách nakonec s vítězstvím pro Medvědy.

Marchand byl opravdu neskutečný, navíc měl štěstí jako hrom...vyrovnal 15 vteřin před koncem a v prodloužení vsítil se štěstím i umem (přešel jeden na jednoho), kdy pomocí teče protihráče zařídil dva body pro domácí.

Voras konečně skóroval, jednou si zahrál i fotbal (branka nebyla samozřejmě uznána) a v prodloužení jeho únik hokejkou těsně vychytal Rask.

Za mě nejlepší Marchand, oba gólmani, Voras a Pasta (byl hodně vidět, jasná tutovka z mezikruží, na něj dva fauly,...). Ještě bych vyzdvihl Bergerona, který zastínil kapitána Girouxe.

No a na závěr...dvojice Giroux - Voráček by měla zase hrát společně, tak to funguje nejlépe!

+8/0
7.3.2015 22:02

V78e92r24o46n33i50k49a 56K11o75n20o30p61á24č53o85v67á 8359661712219

Jj, souhlas se vším. Voras těsně před vítězným gólem Bostonu šance jako zvon, trochu škoda. Na to, že hrál Pasta tak dobře, 4 střely, vybojoval dva fauly, tak hrál jen něco ke 13 minutám. To další mladík a jeho spoluhráč z útoku Spooner 19 a půl minuty.

+6/−1
7.3.2015 22:10

P57e98t79r 23H67o79r72á70k 4909977467492

Hraje skvěle, nicméně dostává opravdu malý prostor. Rozhodně je lepší než Spooner.

+1/0
8.3.2015 0:19

J91i92ř62í 50K73u42č81e98r69a 3716749802

To se dá pochopit, Spooner je o čtyři roky starší, fyzicky a silově více vyspělejší a hlavně je to centr. Taky bych rád viděl Pastu hrát co nejvíce, ale v jeho věku má všechno před sebou a těch 13 minut v NHL je na takového mladíka pořád dost slušných. Další sezónu se mu ten ice-time určitě zase o něco zvedne.