Hertl ukončil střelecký půst a zařídil výhru, Jágr dvakrát asistoval

Po třech zápasech bez bodu a dokonce třinácti bez vstřelené branky se útočník Tomáš Hertl v NHL připomněl bilancí 1+1, kterou zařídil výhru San Jose nad silným Nashvillem 2:0. V celkově jedenácti čtvrtečních duelech se prosadilo deset českých hokejistů. Jaromír Jágr a Milan Michálek měli po dvou asistencích a mezi střelci figurovali kromě Hertla ještě další mladíci David Pastrňák a Andrej Nestrašil.

M56a55r62e25k 94S48e45l93i71n66g45e54r 5189677606376

Nevite nekdo, proc Z. Michalek neodehral za St. Louis jeste ani minutu?

J41o65s40e37f 13S71t77e45f61l 5484257243900

Dival jsem se na sestrih Pitsburgu a Crosby pekne nahraval na goly,dal gol(plno tu rekne,no jo z presilovky),malem dal i druhy,jednou mu nenahral spoluhrac8stal tam sam).Ale co uz jsem precetl negativnich veci na neho,az neskutecny.

0/0
13.3.2015 12:28

M80a91r80t12i70n 61S57ý19k98o12r54a 1907898147167

Celkem se divím, že Jágrovi připsali mínusový bod, když už byl snad jednou nohou na střídačce. Jinak to, jak netrefil prázdnou branku bylo moc hezké, takhle nedožene ani Dionna.

O33n85d49ř80e39j 95H12r30u27b94o47š 2869414622844

Idnes admini, zabanujte to tele Hažmuku na pár dní at se probere idiot a chvilku jde taky na vzduch

0/−2
13.3.2015 11:17

J46a22n 67H71a79ž47m42u10k52a 6513666495

Jágr - první gól byl vlastní, to asistence ani nebya, a druhý nahrál kilometr od brány.V té touze po rekordech v NHL počítají vše.

L73u19d61e92k 87N29o33v61a81k 9886503851217

Prvni gol byl v presilovce, kdyz tam totalne zavarili a druhy nahraval ve strednim pasmu, kdyz mel na sobe tri hrace, co jsi dokazal ty, ubozaku

D86a83v54i78d 12H63o13l52c17m76a67n 8924665146349

Žil jsem v tom, že v přesilovce se + přičte hráči který dal gól a - tomu kdo je vyloučen.

M55a56r56t49i86n 60S43ý97k41o50r33a 1907978247117

8-o V tomhle má dost lidí zmatek, ale tohle jsem ještě neslyšel. Není to inspirováno nějakým jiným sportem?

0/0
13.3.2015 12:03

J45a14n 60H95a28ž56m76u13k26a 6543356265

Wolfe,Wolfe. Jak prosté. Kdybys lidi neurážel a více se zajímal o hokej, věděl bys to taky.

+2/−4
13.3.2015 10:55

J89a48r79e76k 39W25o68l56f 5940609370

tak já to sem postnul jako recesi, protože se to níže řeší min. 3x a jinak v každý druhý diskuzi, ale to ty bys stejně nepochopil...

K77a53r39e93l 61K43a53v58k60a 9729939757396

pokud Hertlovci vyhráli 2:0 a Hertl dal gól + asistenci, tak jam může mít +/- = 0 ???

J28a97n 77S56o41u75k87u89p 1234184826255

V pohodě, stačilo odrolovat diskuzi níže, kde se to sáhodlouze řeší..

J79o21s18e28f 19D87o63l63e42ž60a64l 1266927511

Oba góly padly v přesilovce, +/- body se počítají jen za hru v plném počtu.

+3/0
13.3.2015 9:32

K87a53r98e69l 40K27a31v57k25a 9949839337846

aha, díky R^

+1/0

J61a34n 37S49o14u35k46u61p 1634794706135

Přesněji za hru při vyrovnaném počtu na ledě(s jednou výjimkou)..  EV a FS jsou dvě různé věci.

K62a35r87e32l 95Š23o43u84m12a11l 1394143208

Jágr dneska výbornej, bojoval, jezdil nahoru dolů. V podstatě skoro při každém střídání jeho lajny si vytvořili tlak a soupeř zbůhdarma vyhazoval. Nicméně ta střelba! Minimálně 2 gólovky tam byly, jednou dokonce na něj zívala prázdná brána, jenom to zvednou přes beton a trefit branku. Jinak až na ten vítěznej gól Barkova, po hezké kombinaci Jágr-Huberdeau-Barkov, to byl zápas samejch ušmudlanejch gólů. A úlet rozhodčího ve třetí třetině (za stavu 2:2),kdy neodpískal zjevnej faul Jets a po protestech střídačky poslal do čtyřech Floridu za nesportovní chování, jasně ukázal, že naše nadávání na rozhodčí v české extralize není tak úplně na místě ...

+4/0
13.3.2015 9:13

J60a90n 56S89o34u73k37u65p 1194974696665

+1 s těma zebrama, někdy dělají neuvěřitelné přešlapy...

0/0
13.3.2015 9:14

J40i70ř38í 30Š43t60ě81r32b41a 9503982577395

Prave včera jsem koumal statistickou úspěšnost střelby..zatímco např.hudler je zhruba mezi top5 celé nhl, jarda naopak na chvostu,což je poněkud preqapive..asi že střílí zhruba pořád stejne,ale už to tam holt tolik nepadá.. A taky to uz precejen není jeho hlavní úkol, poslání

0/0
13.3.2015 11:29

J66a66n 37S28o27u27k32u84p 1724724636555

On má kupy jiných statistik, které mu za poslední roky šly dost dolů - třeba blokování (to prostě nedělá), GvA má hodně špatné. Celkově mu šla hodně dolů procenta přihrávek a nahoru ztráty. Nicméně je to složitější, on si svoji práci dělá stále stejně (stejně dobře! o tom žádná), ale NHL se změnila, vysloveně na držení puku už se dneska nevyhrává. Porovnejte jeho staré zápasy s dnešními a zaměřte se na jeho práci ve středním pásmu, kde je poměrně slabý a často ztrácí (což bylo třeba viditelné i na OH, kde ta taktika ´na Jágra´ prostě nefungovala).

0/0
13.3.2015 11:59

P60a75t76r76i52k 53P37í28c64h65a51l 4142646677

Byl dobrej dneska. Na Floridě jsou z něho paf. Furt jeho zestřihy akcí,nahrávek atd.... Furt si vozí 2 hráče na zádech. Ovšem to publikum. Poloprázdno a ticho.

0/0
13.3.2015 12:05

D50a56v81i78d 20Z91a98j60d66á17k 8105462910801

Nechapu,jak muze mit ve statistice +/- nulu,kdyz vyhrali 2:0 a on jeden gol dl a druhy prihrl.To strilel ze stridacky?

D96a71v39i74d 11Z24a33j63d58á75k 8755132930611

Buh s tim nema nic spolecneho.Jen jsem se zeptal.

0/−2
13.3.2015 8:45

J71i56ř98í 18L69i76e15t61a55v79e81c 8973529393899

Takhle se to počítá od začátku historie NHL, a Vy to najednou nemůžete pochopit. Měnit to kvůli Vám asi nebudou. Víte, jak by na tom byl třeba Jágr v +/-, kdyby se mu do toho počítaly všechny body z přesilovek?

T14o71m78á72š 45S12e26i83d74l 4456762816457

Bůh s tím má velmi společného , On je už to jediné poslední co může tenhle národ zachránit.

J13a48n 51S86o23u52k76u10p 1324284506175

Ano, jeden střílel ze střídačky a druhý tam napálil přímo z kabiny, navíc tenisovou raketou. V druhém setu měl taky několik šancí, ale dostal trestné kolečko, tak z toho nic nebylo.

+12/0
13.3.2015 9:02

J13a34n 17N36e73š11p90o15r 4596188776142

Pěkně jste si  naběhl, to se tady řeší každou druhou diskuzi :-) Navíc nešťastně položený dotaz, a ještě navíc se to probírá o něco níže.

0/0
13.3.2015 9:11

J20a92k62u31b 82Č20í67ž94e47k 1133698967606

Nechci být nepřející, ale Winnipeg a Florida na devátém místě by mohli znamenat hned několik posil na MS. :-)[>-]

+2/−1
13.3.2015 8:28

J39a69n 32Š68u75l59a 9261736507882

Safra já to PO Floridě tak přeju - ten tým si ho prostě vzhledem k minulým sezonám zaslouží. Nehledě na to, že hráči Bostonu a M. Michálek by se nám na MS všichni moc hodili R^!!

+3/0
13.3.2015 8:12

J77i63ř66í 98L72i28e28t25a94v69e47c 8753299883549

Taky může postoupit jak Florida, tak Boston a může to odnést Washington.

+1/−1

J21a60n 55Z69á98p64a19ř75k43a 7402684461821

Přesně tak se stane! Boston ze sedmého, Florida z osmého a Ovečkin si přijede do Prahy pro zlato ;-)

M50i42c23h58a47l 64H28i80r88k23a 4547896640423

Florida dobrý, ale co je to platné, když Boston zase vyhrál, sice v prodl., ale vyhrál. Náskok 6 bodů se zdá být luxusní, tuším, že tam budou 3 vzájemné zápasy, ale nelze asi počítat se 100% úspěšností pro Floridu.

+3/0
13.3.2015 8:07

J58a81n 41S46v18o17b17o25d15a 3877114109653

Vzhledem k tomu, jak Florida na Boston "umí", tak se rozdíl spíše rozroste o dalších 6 bodů.

0/0
13.3.2015 9:05

V78e50r21o88n81i62k80a 89K35o33n34o20p95á21č87o24v70á 8229351562619

Pasta řádil a bavil diváky, se Spoonerem jim to fakt šlape, pak dvě obrovské šance v prodloužení - trenér se je dokonce nebál při vyloučeních spolu nasadit  do prodloužení 3 na 3, jen jsem zvědavá, až se vrátí Krejčí, jak to poskládají. Na druhé straně Palát bude kvůli zranění z minulého utkání chybět dva až tři týdny, Andrej Šustr asistence a přes 20 minut na ledě.

JJ dvě asistence v lajně s mladíky a už jen devět bodů mu chybí na čtvrtého Rona Francise a 11 bodů k dosažení 1 800 bodů, na druhé straně dostali hodně prostoru Frolík s Tlustým a jako jedni z mála nebyli v záporných číslech, když se podíleli na jednom z gólů.

Další dobré výkony podali Nestrašil (gól, +2, přes 15 minut ice-time) a Jordán (asistence) za Carolinu. Letos to z NHL žádná záplava posil nebude, myslím, že by stálo za to, je minimálně povolat do přípravného kempu. Nestrašil pravidelně dělá při přesilovkách tzv. toho otravného před brankou, umí udržet puk, je zodpovědný dozadu, takový hráč by se zvlášť naší repre hodil. Dmitrij Jaškin nastupuje  v lajně se Steenem a Stastnym, to je hodně dobrá společnost.

Jsem ráda, že Tomáš konečně prolomil tu střeleckou a bodovou smůlu, protože co jsem viděla předchozí utkání, tak 14 dní dozadu, tak šance byly jak Tomovi vlastní, tak ty, které připravil pro spoluhráče, v minulém nebo předminulém utkání tyčka. Dneska v lajně s Wingelsem a Tierneym. Navíc už v první třetině mu neuznali gól, když byl krosčekovaný na brankáře obličejem na tyčku, naštěstí si to pak vynahradil. Letos už podruhé vítězný gól proti Predators.

+25/0
13.3.2015 8:00

T27o46m56á37š 28S15e55i34d37l 4356572466977

No tak to trochu uvedeme do reality , ,,Pasta,, tak úplně neřádil , gol co dal bruslí byl na hraně regulérnosti , v zápase dostává slušný prostor , ale byl často vidět spíš když se zvedal z ledu.Zatím toho sám moc nevytvoří , těží spíše ze spoluhráčů, v prodloužení měl krásnou akci , kdy mohl rozhodnout.Nájezd nedal. Na mladého kluka moc pěkný výkon. Prosím nedělejme zase z něho Boha , jako z Hertla , je to první sezona , ať to není zklamání příští rok. Dnes dle mého si daleko větší pozornost zaslouží Nestrašil , už jen díky zarputilosti se kterou se vyškrábal z ECHL až do NHL , to je velmi těžké a zaslouží to respekt. Hraje velmi dobře a jde stále nahoru , pomalu ale jistě , to je moc důležité.Českým fans chybí objektivní přístup , potřebují ten senzační , bulvární nádech z Blesku. To samé je s Mrázkem , je to mladý kluk co má vše před sebou , žádný hotový golman , tady se z něho dělá superstar jako by odchytal 10 let. Má talent , ale také velké výkyvy ve výkonnosti. Píše se většinou jen o tom , že něco super zachytal , ale on taky střídal . Dnes se tu taky ,,uhertujeme,, to je příklad velkých očekávání a velkých zklamání. Nesouhlasím s Růžou , že měl zůstat ještě doma , ale měl hrát první sezonu takových alespoň 40 zápasů na farmě. Vše má svůj čas , a tohle kvaltování je k …..!! Ti hráči mají velký talent a potenciál , ale musí všichni v klidu dozrát do maximální velikosti , třeba Hašků a Hudlerů .