Hertl ukončil střelecký půst a zařídil výhru, Jágr dvakrát asistoval

Po třech zápasech bez bodu a dokonce třinácti bez vstřelené branky se útočník Tomáš Hertl v NHL připomněl bilancí 1+1, kterou zařídil výhru San Jose nad silným Nashvillem 2:0. V celkově jedenácti čtvrtečních duelech se prosadilo deset českých hokejistů. Jaromír Jágr a Milan Michálek měli po dvou asistencích a mezi střelci figurovali kromě Hertla ještě další mladíci David Pastrňák a Andrej Nestrašil.

M87a16r37e31k 83S57e36l16i92n15g19e50r 5899877256166

Nevite nekdo, proc Z. Michalek neodehral za St. Louis jeste ani minutu?

J24o48s37e16f 43S77t22e61f49l 5874167533260

Dival jsem se na sestrih Pitsburgu a Crosby pekne nahraval na goly,dal gol(plno tu rekne,no jo z presilovky),malem dal i druhy,jednou mu nenahral spoluhrac8stal tam sam).Ale co uz jsem precetl negativnich veci na neho,az neskutecny.

0/0
13.3.2015 12:28

M14a54r62t29i50n 39S23ý41k10o38r75a 1417948687407

Celkem se divím, že Jágrovi připsali mínusový bod, když už byl snad jednou nohou na střídačce. Jinak to, jak netrefil prázdnou branku bylo moc hezké, takhle nedožene ani Dionna.

O30n25d56ř97e24j 73H57r88u41b11o24š 2199614742474

Idnes admini, zabanujte to tele Hažmuku na pár dní at se probere idiot a chvilku jde taky na vzduch

0/−2
13.3.2015 11:17

J19a80n 81H17a79ž41m93u49k78a 6133126205

Jágr - první gól byl vlastní, to asistence ani nebya, a druhý nahrál kilometr od brány.V té touze po rekordech v NHL počítají vše.

L63u68d58e84k 26N74o21v40a97k 9426353171437

Prvni gol byl v presilovce, kdyz tam totalne zavarili a druhy nahraval ve strednim pasmu, kdyz mel na sobe tri hrace, co jsi dokazal ty, ubozaku

D84a13v43i47d 51H15o78l18c82m65a68n 8594165786679

Žil jsem v tom, že v přesilovce se + přičte hráči který dal gól a - tomu kdo je vyloučen.

M37a71r78t84i98n 72S95ý77k62o61r11a 1747428517467

8-o V tomhle má dost lidí zmatek, ale tohle jsem ještě neslyšel. Není to inspirováno nějakým jiným sportem?

0/0
13.3.2015 12:03

J93a17n 97H22a97ž97m82u92k68a 6833696195

Wolfe,Wolfe. Jak prosté. Kdybys lidi neurážel a více se zajímal o hokej, věděl bys to taky.

+2/−4
13.3.2015 10:55

J76a37r11e33k 24W43o29l50f 5460139800

tak já to sem postnul jako recesi, protože se to níže řeší min. 3x a jinak v každý druhý diskuzi, ale to ty bys stejně nepochopil...

K53a78r20e10l 39K62a29v49k60a 9389859407236

pokud Hertlovci vyhráli 2:0 a Hertl dal gól + asistenci, tak jam může mít +/- = 0 ???

J39a32n 88S59o52u29k16u43p 1354554796715

V pohodě, stačilo odrolovat diskuzi níže, kde se to sáhodlouze řeší..

J53o26s81e16f 79D13o42l96e56ž97a13l 1986477351

Oba góly padly v přesilovce, +/- body se počítají jen za hru v plném počtu.

+3/0
13.3.2015 9:32

K24a68r75e93l 17K25a12v50k37a 9319139537316

aha, díky R^

+1/0

J33a57n 88S29o32u65k83u98p 1134344366545

Přesněji za hru při vyrovnaném počtu na ledě(s jednou výjimkou)..  EV a FS jsou dvě různé věci.

K92a18r72e13l 87Š59o13u36m81a18l 1494663778

Jágr dneska výbornej, bojoval, jezdil nahoru dolů. V podstatě skoro při každém střídání jeho lajny si vytvořili tlak a soupeř zbůhdarma vyhazoval. Nicméně ta střelba! Minimálně 2 gólovky tam byly, jednou dokonce na něj zívala prázdná brána, jenom to zvednou přes beton a trefit branku. Jinak až na ten vítěznej gól Barkova, po hezké kombinaci Jágr-Huberdeau-Barkov, to byl zápas samejch ušmudlanejch gólů. A úlet rozhodčího ve třetí třetině (za stavu 2:2),kdy neodpískal zjevnej faul Jets a po protestech střídačky poslal do čtyřech Floridu za nesportovní chování, jasně ukázal, že naše nadávání na rozhodčí v české extralize není tak úplně na místě ...

+4/0
13.3.2015 9:13

J79a42n 63S35o21u44k49u48p 1644764366395

+1 s těma zebrama, někdy dělají neuvěřitelné přešlapy...

0/0
13.3.2015 9:14

J52i50ř80í 13Š80t15ě81r74b14a 9393562207955

Prave včera jsem koumal statistickou úspěšnost střelby..zatímco např.hudler je zhruba mezi top5 celé nhl, jarda naopak na chvostu,což je poněkud preqapive..asi že střílí zhruba pořád stejne,ale už to tam holt tolik nepadá.. A taky to uz precejen není jeho hlavní úkol, poslání

0/0
13.3.2015 11:29

J24a73n 32S28o68u38k34u52p 1164104886855

On má kupy jiných statistik, které mu za poslední roky šly dost dolů - třeba blokování (to prostě nedělá), GvA má hodně špatné. Celkově mu šla hodně dolů procenta přihrávek a nahoru ztráty. Nicméně je to složitější, on si svoji práci dělá stále stejně (stejně dobře! o tom žádná), ale NHL se změnila, vysloveně na držení puku už se dneska nevyhrává. Porovnejte jeho staré zápasy s dnešními a zaměřte se na jeho práci ve středním pásmu, kde je poměrně slabý a často ztrácí (což bylo třeba viditelné i na OH, kde ta taktika ´na Jágra´ prostě nefungovala).

0/0
13.3.2015 11:59

P23a17t40r74i76k 37P40í46c72h45a19l 4322326117

Byl dobrej dneska. Na Floridě jsou z něho paf. Furt jeho zestřihy akcí,nahrávek atd.... Furt si vozí 2 hráče na zádech. Ovšem to publikum. Poloprázdno a ticho.

0/0
13.3.2015 12:05

D13a67v91i73d 49Z84a52j39d95á69k 8265292950471

Nechapu,jak muze mit ve statistice +/- nulu,kdyz vyhrali 2:0 a on jeden gol dl a druhy prihrl.To strilel ze stridacky?

D11a25v73i32d 78Z63a10j94d67á35k 8665602420591

Buh s tim nema nic spolecneho.Jen jsem se zeptal.

0/−2
13.3.2015 8:45

J13i43ř83í 20L69i57e56t41a92v43e86c 8983689403169

Takhle se to počítá od začátku historie NHL, a Vy to najednou nemůžete pochopit. Měnit to kvůli Vám asi nebudou. Víte, jak by na tom byl třeba Jágr v +/-, kdyby se mu do toho počítaly všechny body z přesilovek?

T22o44m35á13š 89S87e82i82d86l 4796512796697

Bůh s tím má velmi společného , On je už to jediné poslední co může tenhle národ zachránit.

J94a21n 42S64o76u92k63u41p 1324144796985

Ano, jeden střílel ze střídačky a druhý tam napálil přímo z kabiny, navíc tenisovou raketou. V druhém setu měl taky několik šancí, ale dostal trestné kolečko, tak z toho nic nebylo.

+12/0
13.3.2015 9:02

J61a94n 78N51e32š59p28o45r 4496668776462

Pěkně jste si  naběhl, to se tady řeší každou druhou diskuzi :-) Navíc nešťastně položený dotaz, a ještě navíc se to probírá o něco níže.

0/0
13.3.2015 9:11

J48a70k46u21b 56Č44í12ž92e93k 1663188777556

Nechci být nepřející, ale Winnipeg a Florida na devátém místě by mohli znamenat hned několik posil na MS. :-)[>-]

+2/−1
13.3.2015 8:28

J27a16n 92Š26u20l56a 9651526407822

Safra já to PO Floridě tak přeju - ten tým si ho prostě vzhledem k minulým sezonám zaslouží. Nehledě na to, že hráči Bostonu a M. Michálek by se nám na MS všichni moc hodili R^!!

+3/0
13.3.2015 8:12

J84i25ř27í 65L74i10e14t28a38v43e95c 8263159563529

Taky může postoupit jak Florida, tak Boston a může to odnést Washington.

+1/−1

J84a86n 11Z86á14p94a86ř10k95a 7142534351291

Přesně tak se stane! Boston ze sedmého, Florida z osmého a Ovečkin si přijede do Prahy pro zlato ;-)

M11i10c45h72a35l 68H63i65r35k87a 4977246310603

Florida dobrý, ale co je to platné, když Boston zase vyhrál, sice v prodl., ale vyhrál. Náskok 6 bodů se zdá být luxusní, tuším, že tam budou 3 vzájemné zápasy, ale nelze asi počítat se 100% úspěšností pro Floridu.

+3/0
13.3.2015 8:07

J31a74n 84S87v28o31b12o18d28a 3957564559183

Vzhledem k tomu, jak Florida na Boston "umí", tak se rozdíl spíše rozroste o dalších 6 bodů.

0/0
13.3.2015 9:05

V73e93r24o56n17i65k46a 13K53o89n55o14p49á57č38o80v97á 8629801172289

Pasta řádil a bavil diváky, se Spoonerem jim to fakt šlape, pak dvě obrovské šance v prodloužení - trenér se je dokonce nebál při vyloučeních spolu nasadit  do prodloužení 3 na 3, jen jsem zvědavá, až se vrátí Krejčí, jak to poskládají. Na druhé straně Palát bude kvůli zranění z minulého utkání chybět dva až tři týdny, Andrej Šustr asistence a přes 20 minut na ledě.

JJ dvě asistence v lajně s mladíky a už jen devět bodů mu chybí na čtvrtého Rona Francise a 11 bodů k dosažení 1 800 bodů, na druhé straně dostali hodně prostoru Frolík s Tlustým a jako jedni z mála nebyli v záporných číslech, když se podíleli na jednom z gólů.

Další dobré výkony podali Nestrašil (gól, +2, přes 15 minut ice-time) a Jordán (asistence) za Carolinu. Letos to z NHL žádná záplava posil nebude, myslím, že by stálo za to, je minimálně povolat do přípravného kempu. Nestrašil pravidelně dělá při přesilovkách tzv. toho otravného před brankou, umí udržet puk, je zodpovědný dozadu, takový hráč by se zvlášť naší repre hodil. Dmitrij Jaškin nastupuje  v lajně se Steenem a Stastnym, to je hodně dobrá společnost.

Jsem ráda, že Tomáš konečně prolomil tu střeleckou a bodovou smůlu, protože co jsem viděla předchozí utkání, tak 14 dní dozadu, tak šance byly jak Tomovi vlastní, tak ty, které připravil pro spoluhráče, v minulém nebo předminulém utkání tyčka. Dneska v lajně s Wingelsem a Tierneym. Navíc už v první třetině mu neuznali gól, když byl krosčekovaný na brankáře obličejem na tyčku, naštěstí si to pak vynahradil. Letos už podruhé vítězný gól proti Predators.

+25/0
13.3.2015 8:00

T16o27m14á59š 60S23e56i92d80l 4496262786607

No tak to trochu uvedeme do reality , ,,Pasta,, tak úplně neřádil , gol co dal bruslí byl na hraně regulérnosti , v zápase dostává slušný prostor , ale byl často vidět spíš když se zvedal z ledu.Zatím toho sám moc nevytvoří , těží spíše ze spoluhráčů, v prodloužení měl krásnou akci , kdy mohl rozhodnout.Nájezd nedal. Na mladého kluka moc pěkný výkon. Prosím nedělejme zase z něho Boha , jako z Hertla , je to první sezona , ať to není zklamání příští rok. Dnes dle mého si daleko větší pozornost zaslouží Nestrašil , už jen díky zarputilosti se kterou se vyškrábal z ECHL až do NHL , to je velmi těžké a zaslouží to respekt. Hraje velmi dobře a jde stále nahoru , pomalu ale jistě , to je moc důležité.Českým fans chybí objektivní přístup , potřebují ten senzační , bulvární nádech z Blesku. To samé je s Mrázkem , je to mladý kluk co má vše před sebou , žádný hotový golman , tady se z něho dělá superstar jako by odchytal 10 let. Má talent , ale také velké výkyvy ve výkonnosti. Píše se většinou jen o tom , že něco super zachytal , ale on taky střídal . Dnes se tu taky ,,uhertujeme,, to je příklad velkých očekávání a velkých zklamání. Nesouhlasím s Růžou , že měl zůstat ještě doma , ale měl hrát první sezonu takových alespoň 40 zápasů na farmě. Vše má svůj čas , a tohle kvaltování je k …..!! Ti hráči mají velký talent a potenciál , ale musí všichni v klidu dozrát do maximální velikosti , třeba Hašků a Hudlerů .