Hertl ukončil střelecký půst a zařídil výhru, Jágr dvakrát asistoval

Po třech zápasech bez bodu a dokonce třinácti bez vstřelené branky se útočník Tomáš Hertl v NHL připomněl bilancí 1+1, kterou zařídil výhru San Jose nad silným Nashvillem 2:0. V celkově jedenácti čtvrtečních duelech se prosadilo deset českých hokejistů. Jaromír Jágr a Milan Michálek měli po dvou asistencích a mezi střelci figurovali kromě Hertla ještě další mladíci David Pastrňák a Andrej Nestrašil.

M49a14r89e32k 33S60e58l83i66n81g56e29r 5669537536556

Nevite nekdo, proc Z. Michalek neodehral za St. Louis jeste ani minutu?

J55o43s98e68f 55S53t64e60f80l 5734927293300

Dival jsem se na sestrih Pitsburgu a Crosby pekne nahraval na goly,dal gol(plno tu rekne,no jo z presilovky),malem dal i druhy,jednou mu nenahral spoluhrac8stal tam sam).Ale co uz jsem precetl negativnich veci na neho,az neskutecny.

0/0
13.3.2015 12:28

M76a48r38t53i36n 59S18ý32k79o35r49a 1667518547807

Celkem se divím, že Jágrovi připsali mínusový bod, když už byl snad jednou nohou na střídačce. Jinak to, jak netrefil prázdnou branku bylo moc hezké, takhle nedožene ani Dionna.

O72n17d27ř27e10j 13H31r56u39b83o70š 2609754182594

Idnes admini, zabanujte to tele Hažmuku na pár dní at se probere idiot a chvilku jde taky na vzduch

0/−2
13.3.2015 11:17

J11a14n 97H83a60ž34m56u69k27a 6563136255

Jágr - první gól byl vlastní, to asistence ani nebya, a druhý nahrál kilometr od brány.V té touze po rekordech v NHL počítají vše.

L86u48d40e22k 96N24o92v82a93k 9686313921337

Prvni gol byl v presilovce, kdyz tam totalne zavarili a druhy nahraval ve strednim pasmu, kdyz mel na sobe tri hrace, co jsi dokazal ty, ubozaku

D57a87v41i21d 83H57o71l38c52m67a75n 8304255256249

Žil jsem v tom, že v přesilovce se + přičte hráči který dal gól a - tomu kdo je vyloučen.

M88a11r56t20i32n 21S25ý94k28o50r23a 1847738247157

8-o V tomhle má dost lidí zmatek, ale tohle jsem ještě neslyšel. Není to inspirováno nějakým jiným sportem?

0/0
13.3.2015 12:03

J62a42n 25H64a27ž18m64u71k97a 6883786365

Wolfe,Wolfe. Jak prosté. Kdybys lidi neurážel a více se zajímal o hokej, věděl bys to taky.

+2/−4
13.3.2015 10:55

J36a65r11e86k 18W25o89l81f 5370949560

tak já to sem postnul jako recesi, protože se to níže řeší min. 3x a jinak v každý druhý diskuzi, ale to ty bys stejně nepochopil...

K34a38r57e30l 53K84a88v39k26a 9639149697826

pokud Hertlovci vyhráli 2:0 a Hertl dal gól + asistenci, tak jam může mít +/- = 0 ???

J79a16n 80S98o68u65k52u70p 1664664906325

V pohodě, stačilo odrolovat diskuzi níže, kde se to sáhodlouze řeší..

J51o83s79e29f 59D73o31l18e97ž87a93l 1416297671

Oba góly padly v přesilovce, +/- body se počítají jen za hru v plném počtu.

+3/0
13.3.2015 9:32

K71a62r65e89l 89K78a50v69k91a 9709129347816

aha, díky R^

+1/0

J77a37n 87S21o10u47k12u26p 1814714516175

Přesněji za hru při vyrovnaném počtu na ledě(s jednou výjimkou)..  EV a FS jsou dvě různé věci.

K26a62r55e80l 91Š19o26u35m90a53l 1804193768

Jágr dneska výbornej, bojoval, jezdil nahoru dolů. V podstatě skoro při každém střídání jeho lajny si vytvořili tlak a soupeř zbůhdarma vyhazoval. Nicméně ta střelba! Minimálně 2 gólovky tam byly, jednou dokonce na něj zívala prázdná brána, jenom to zvednou přes beton a trefit branku. Jinak až na ten vítěznej gól Barkova, po hezké kombinaci Jágr-Huberdeau-Barkov, to byl zápas samejch ušmudlanejch gólů. A úlet rozhodčího ve třetí třetině (za stavu 2:2),kdy neodpískal zjevnej faul Jets a po protestech střídačky poslal do čtyřech Floridu za nesportovní chování, jasně ukázal, že naše nadávání na rozhodčí v české extralize není tak úplně na místě ...

+4/0
13.3.2015 9:13

J93a92n 26S51o89u89k23u82p 1954194356965

+1 s těma zebrama, někdy dělají neuvěřitelné přešlapy...

0/0
13.3.2015 9:14

J92i17ř52í 43Š83t84ě56r45b89a 9623352817115

Prave včera jsem koumal statistickou úspěšnost střelby..zatímco např.hudler je zhruba mezi top5 celé nhl, jarda naopak na chvostu,což je poněkud preqapive..asi že střílí zhruba pořád stejne,ale už to tam holt tolik nepadá.. A taky to uz precejen není jeho hlavní úkol, poslání

0/0
13.3.2015 11:29

J26a43n 62S10o47u19k63u16p 1924394316935

On má kupy jiných statistik, které mu za poslední roky šly dost dolů - třeba blokování (to prostě nedělá), GvA má hodně špatné. Celkově mu šla hodně dolů procenta přihrávek a nahoru ztráty. Nicméně je to složitější, on si svoji práci dělá stále stejně (stejně dobře! o tom žádná), ale NHL se změnila, vysloveně na držení puku už se dneska nevyhrává. Porovnejte jeho staré zápasy s dnešními a zaměřte se na jeho práci ve středním pásmu, kde je poměrně slabý a často ztrácí (což bylo třeba viditelné i na OH, kde ta taktika ´na Jágra´ prostě nefungovala).

0/0
13.3.2015 11:59

P29a53t29r82i76k 80P26í81c67h59a72l 4662426207

Byl dobrej dneska. Na Floridě jsou z něho paf. Furt jeho zestřihy akcí,nahrávek atd.... Furt si vozí 2 hráče na zádech. Ovšem to publikum. Poloprázdno a ticho.

0/0
13.3.2015 12:05

D18a69v16i10d 36Z87a11j93d92á91k 8445242880891

Nechapu,jak muze mit ve statistice +/- nulu,kdyz vyhrali 2:0 a on jeden gol dl a druhy prihrl.To strilel ze stridacky?

D81a18v98i43d 65Z69a94j66d37á10k 8935102920121

Buh s tim nema nic spolecneho.Jen jsem se zeptal.

0/−2
13.3.2015 8:45

J43i91ř35í 60L37i48e62t90a35v92e49c 8593949463929

Takhle se to počítá od začátku historie NHL, a Vy to najednou nemůžete pochopit. Měnit to kvůli Vám asi nebudou. Víte, jak by na tom byl třeba Jágr v +/-, kdyby se mu do toho počítaly všechny body z přesilovek?

T89o93m26á16š 74S86e56i38d80l 4986232596897

Bůh s tím má velmi společného , On je už to jediné poslední co může tenhle národ zachránit.

J15a56n 63S89o74u33k15u98p 1154394456985

Ano, jeden střílel ze střídačky a druhý tam napálil přímo z kabiny, navíc tenisovou raketou. V druhém setu měl taky několik šancí, ale dostal trestné kolečko, tak z toho nic nebylo.

+12/0
13.3.2015 9:02

J33a52n 30N58e45š27p95o43r 4396378646952

Pěkně jste si  naběhl, to se tady řeší každou druhou diskuzi :-) Navíc nešťastně položený dotaz, a ještě navíc se to probírá o něco níže.

0/0
13.3.2015 9:11

J95a66k30u56b 88Č82í79ž66e43k 1693118277326

Nechci být nepřející, ale Winnipeg a Florida na devátém místě by mohli znamenat hned několik posil na MS. :-)[>-]

+2/−1
13.3.2015 8:28

J65a62n 56Š93u24l54a 9601466167692

Safra já to PO Floridě tak přeju - ten tým si ho prostě vzhledem k minulým sezonám zaslouží. Nehledě na to, že hráči Bostonu a M. Michálek by se nám na MS všichni moc hodili R^!!

+3/0
13.3.2015 8:12

J62i53ř10í 37L63i36e26t26a77v91e66c 8923189133579

Taky může postoupit jak Florida, tak Boston a může to odnést Washington.

+1/−1

J19a31n 58Z78á64p62a51ř12k35a 7782634491491

Přesně tak se stane! Boston ze sedmého, Florida z osmého a Ovečkin si přijede do Prahy pro zlato ;-)

M72i54c53h45a14l 32H11i67r50k17a 4207516730573

Florida dobrý, ale co je to platné, když Boston zase vyhrál, sice v prodl., ale vyhrál. Náskok 6 bodů se zdá být luxusní, tuším, že tam budou 3 vzájemné zápasy, ale nelze asi počítat se 100% úspěšností pro Floridu.

+3/0
13.3.2015 8:07

J98a86n 76S10v94o87b17o13d21a 3457544299753

Vzhledem k tomu, jak Florida na Boston "umí", tak se rozdíl spíše rozroste o dalších 6 bodů.

0/0
13.3.2015 9:05

V42e48r47o18n29i76k69a 16K18o94n13o20p59á13č90o49v87á 8559601252969

Pasta řádil a bavil diváky, se Spoonerem jim to fakt šlape, pak dvě obrovské šance v prodloužení - trenér se je dokonce nebál při vyloučeních spolu nasadit  do prodloužení 3 na 3, jen jsem zvědavá, až se vrátí Krejčí, jak to poskládají. Na druhé straně Palát bude kvůli zranění z minulého utkání chybět dva až tři týdny, Andrej Šustr asistence a přes 20 minut na ledě.

JJ dvě asistence v lajně s mladíky a už jen devět bodů mu chybí na čtvrtého Rona Francise a 11 bodů k dosažení 1 800 bodů, na druhé straně dostali hodně prostoru Frolík s Tlustým a jako jedni z mála nebyli v záporných číslech, když se podíleli na jednom z gólů.

Další dobré výkony podali Nestrašil (gól, +2, přes 15 minut ice-time) a Jordán (asistence) za Carolinu. Letos to z NHL žádná záplava posil nebude, myslím, že by stálo za to, je minimálně povolat do přípravného kempu. Nestrašil pravidelně dělá při přesilovkách tzv. toho otravného před brankou, umí udržet puk, je zodpovědný dozadu, takový hráč by se zvlášť naší repre hodil. Dmitrij Jaškin nastupuje  v lajně se Steenem a Stastnym, to je hodně dobrá společnost.

Jsem ráda, že Tomáš konečně prolomil tu střeleckou a bodovou smůlu, protože co jsem viděla předchozí utkání, tak 14 dní dozadu, tak šance byly jak Tomovi vlastní, tak ty, které připravil pro spoluhráče, v minulém nebo předminulém utkání tyčka. Dneska v lajně s Wingelsem a Tierneym. Navíc už v první třetině mu neuznali gól, když byl krosčekovaný na brankáře obličejem na tyčku, naštěstí si to pak vynahradil. Letos už podruhé vítězný gól proti Predators.

+25/0
13.3.2015 8:00

T26o51m49á52š 37S46e57i68d42l 4176892846557

No tak to trochu uvedeme do reality , ,,Pasta,, tak úplně neřádil , gol co dal bruslí byl na hraně regulérnosti , v zápase dostává slušný prostor , ale byl často vidět spíš když se zvedal z ledu.Zatím toho sám moc nevytvoří , těží spíše ze spoluhráčů, v prodloužení měl krásnou akci , kdy mohl rozhodnout.Nájezd nedal. Na mladého kluka moc pěkný výkon. Prosím nedělejme zase z něho Boha , jako z Hertla , je to první sezona , ať to není zklamání příští rok. Dnes dle mého si daleko větší pozornost zaslouží Nestrašil , už jen díky zarputilosti se kterou se vyškrábal z ECHL až do NHL , to je velmi těžké a zaslouží to respekt. Hraje velmi dobře a jde stále nahoru , pomalu ale jistě , to je moc důležité.Českým fans chybí objektivní přístup , potřebují ten senzační , bulvární nádech z Blesku. To samé je s Mrázkem , je to mladý kluk co má vše před sebou , žádný hotový golman , tady se z něho dělá superstar jako by odchytal 10 let. Má talent , ale také velké výkyvy ve výkonnosti. Píše se většinou jen o tom , že něco super zachytal , ale on taky střídal . Dnes se tu taky ,,uhertujeme,, to je příklad velkých očekávání a velkých zklamání. Nesouhlasím s Růžou , že měl zůstat ještě doma , ale měl hrát první sezonu takových alespoň 40 zápasů na farmě. Vše má svůj čas , a tohle kvaltování je k …..!! Ti hráči mají velký talent a potenciál , ale musí všichni v klidu dozrát do maximální velikosti , třeba Hašků a Hudlerů .