Olomouc padla na Slavii a jde do baráže, Karlovy Vary uspěly v Liberci

Hokejisté Olomouce prohráli ve 3. kole skupiny o umístění na 11. až 14. místě v extralize na ledě Slavie v Edenu 2:3 a protože Karlovy Vary zároveň vyhrály v Liberci 4:3, doprovodí Hanáci slávisty do baráže o záchranu. V ní se utkají se dvěma nejlepšími týmy z první ligy.

J44i91ř22í 51K42l45i39m77e16š 9931621964649

Proč? Já má Olomouc rád, ale nic moc letos nekázali...

0/−1
14.3.2015 1:40

D81u23š82a28n 52H98o75r31ň44á31k 9133679240462

Nic moc neukázali? Takže porážení favoritů, v jednu chvíli páté místo a tři čtvrtiny základní části hraní o play-off je nic? Aha!;-D

+3/−3
14.3.2015 11:23

J57i67ř14í 90K19l70i52m20e33š 9471321674789

;-D;-D;-D

Vary byly asi po pátým kole třetí, takže dle Tvé logiky jsou lepší a dopadlo to správně ;-D;-D;-D

Jo, Vary mistr ligy už 6 let, ale na druhou stranu, jsou Vary jen béčko Olomouce ;-D;-D;-D

Ty jsi mamlas;-D

0/0
14.3.2015 19:21

J14i57ř11í 82N88o84v22o41t75n75ý 8309497538248

Ve Varech hokej končí tak je to stejně jedno.

J48i49ř79í 33K47l97i79m45e58š 9101681844409

Ve Varech končí hokej už 6 let..., záleží jen jak ¨se k tomu staví majitel pan Holoubek, nicméně příští rok junioři vyhrají svojí soutěž...

J28o61s86e80f 46P61r38o15c55h44á48z47k34a 9449674772335

Chudák Ríša Diviš, celou sezonu ho Mora ignoruje, teď se ve čtvrtém útoku trápí s Paterou. V Dukle by bylo asi líp.