Olomouc padla na Slavii a jde do baráže, Karlovy Vary uspěly v Liberci

Hokejisté Olomouce prohráli ve 3. kole skupiny o umístění na 11. až 14. místě v extralize na ledě Slavie v Edenu 2:3 a protože Karlovy Vary zároveň vyhrály v Liberci 4:3, doprovodí Hanáci slávisty do baráže o záchranu. V ní se utkají se dvěma nejlepšími týmy z první ligy.

J65i91ř47í 96K76l27i31m89e19š 9311801444909

Proč? Já má Olomouc rád, ale nic moc letos nekázali...

0/−1
14.3.2015 1:40

D53u17š58a28n 65H18o60r55ň16á52k 9923549380132

Nic moc neukázali? Takže porážení favoritů, v jednu chvíli páté místo a tři čtvrtiny základní části hraní o play-off je nic? Aha!;-D

+3/−3
14.3.2015 11:23

J76i33ř20í 35K31l76i92m60e86š 9591661904719

;-D;-D;-D

Vary byly asi po pátým kole třetí, takže dle Tvé logiky jsou lepší a dopadlo to správně ;-D;-D;-D

Jo, Vary mistr ligy už 6 let, ale na druhou stranu, jsou Vary jen béčko Olomouce ;-D;-D;-D

Ty jsi mamlas;-D

0/0
14.3.2015 19:21

J68i44ř31í 45N62o86v34o55t62n95ý 8589857628938

Ve Varech hokej končí tak je to stejně jedno.

J20i60ř80í 76K20l95i68m11e80š 9791981384409

Ve Varech končí hokej už 6 let..., záleží jen jak ¨se k tomu staví majitel pan Holoubek, nicméně příští rok junioři vyhrají svojí soutěž...

J65o64s57e69f 92P95r21o57c68h84á44z82k13a 9619164472355

Chudák Ríša Diviš, celou sezonu ho Mora ignoruje, teď se ve čtvrtém útoku trápí s Paterou. V Dukle by bylo asi líp.