Litvínovský snajpr Jánský: Pardubice nás ani neřezaly

Pohotovou a přesnou dorážkou vstřelil už v osmé minutě vítězný gól Litvínova, který díky tomu může podobně jako Sparta postoupit do semifinále hokejového play-off hladce 4:0 na zápasy. Ještě krásnější moment si však přichystal na konec druhé třetiny, kdy dal svůj druhý gól.

J88i27ř70í 75K28o75n21r76á46d 8232423949

Litvínov a Třinec by měli hrát finále. Za celou sezónu. Jednoznačně nejlepší.R^

0/0
18.3.2015 7:27

R43a83d28i59m 23N82o73v25o64t29n13ý 5986821123727

Ja si zas rikam, jak je mozny, ze v play off jsou tymy, ktery nehrajou naplno a evidentne se na neco setrej. Nevim teda na co. Mam na mysli hlavne muzstva, ktery prohravaji

0/0
18.3.2015 7:14

P17e75t55r 79H12o17r78á74k 4719807547762

Před playoff jsem říkal, že liga je v ZČ poměrně vyrovnaná, ale je tady 5 týmů jenž ty ostatní kvalitou, stylem, zkušenostmi atd. převyšují a to tradičně Třinec,Sparta,Zlín(těch prvních 20 kol se dá pochopit po dvou sezónách ve finále a dalším faktorům. Síla týmu musí být veliká se takto zvednout)už docela dle očekávání Kometa a letos i výborně poskládaný a doplněný Litvínov. Sparta a Litvínov dostali nejžádanější "zboží" východočechy a dle toho to vypadá. Bolka si zaslouží pochvalu, ale jak se Třinec rozjede myslím, že to bude rychlé. Kometa-Zlín bude na 7 zápasů, určitě nejlepší série ve 1/4 finále, ale postupující může dojet na méně sil než další týmy. osobní tip Litvínov-Sparta a Třinec-Zlín. Ale i Třinec-Kometa by byla fajn série a mám trochu pocit, že Třinečtí Kometě drží palce.